Esileht Kodunurk Rumal küsimus parketi vahetamise kohta

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Rumal küsimus parketi vahetamise kohta

Postitas:

Kui klicksüsteemiga laudparketil on vaja vahelt 3-4 lauda ära vahetada, siis kuidas seda tehakse? Tuleb ikka seina äärtest alates kõik üles võtta? Kas on vahet, kustpoolt seina äärest seda alustatakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 14:58; 11.08 21:27; 12.08 06:58; 12.08 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtad sealtpoolt kus vahetamist vajavad tükid lähemal.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 19:11; 12.08 07:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaks ikkagi sealtpoolt võtma hakkama, kus kunagi panek lõpetati.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 20:15; 11.08 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rumal küsimus parketi vahetamise kohta

Läksid oma “mehega” vaidlema we?
See kindlasti arvas täis peaga, et “missesiison, vahetame geskelt, hõkk, ära ja rahu majas…”?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaks ikkagi sealtpoolt võtma hakkama, kus kunagi panek lõpetati.

No ma ka mõtlesin nii, aga ostetud korter – pole aimugi, kustpoolt alustati või lõpetati.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 14:58; 11.08 21:27; 12.08 06:58; 12.08 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ka mõtlesin nii, aga ostetud korter – pole aimugi, kustpoolt alustati või lõpetati.

Oot, aga on siis sobiv parkett sinna võtta? St õige klikiga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 20:15; 11.08 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui parkett keskelt viga saanud, võtab sinnani üles ja laob ringi, nii et viga saanud lauad jäävad kuskile mööbli alla peitu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ka mõtlesin nii, aga ostetud korter – pole aimugi, kustpoolt alustati või lõpetati.

Oot, aga on siis sobiv parkett sinna võtta? St õige klikiga.

Ma loodan. Teada on, et Barlineki laudparkett. Vanal omanikul ülihästi hoitud. Ma kolisin sinna oma kassi ja koeraga ning lühikese ajaga piltlikult öeldes ribad taga. Nüüd kass kusi ka veel peale, kui väljas müristas ja välgutas – parkett must mitme koha pealt, kus kusi vahele valgus. Ausalt öeldes, nutt tuleb peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 14:58; 11.08 21:27; 12.08 06:58; 12.08 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaks ikkagi sealtpoolt võtma hakkama, kus kunagi panek lõpetati.

Miks nii?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 19:11; 12.08 07:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanal omanikul ülihästi hoitud. Ma kolisin sinna oma kassi ja koeraga ning lühikese ajaga piltlikult öeldes ribad taga. Nüüd kass kusi ka veel peale, kui väljas müristas ja välgutas – parkett must mitme koha pealt, kus kusi vahele valgus. Ausalt öeldes, nutt tuleb peale.

sellisel juhul on ainus mõistlik lahendus kogu põrand ära vahetada – muidu hakkad seda olemasolevat lipphaaval iga natukese aja tagant ümber tõstma/lippe vahetama. väheusutav, et see põrand su loomi hiljem paremini kannataks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanal omanikul ülihästi hoitud. Ma kolisin sinna oma kassi ja koeraga ning lühikese ajaga piltlikult öeldes ribad taga. Nüüd kass kusi ka veel peale, kui väljas müristas ja välgutas – parkett must mitme koha pealt, kus kusi vahele valgus. Ausalt öeldes, nutt tuleb peale.

sellisel juhul on ainus mõistlik lahendus kogu põrand ära vahetada – muidu hakkad seda olemasolevat lipphaaval iga natukese aja tagant ümber tõstma/lippe vahetama. väheusutav, et see põrand su loomi hiljem paremini kannataks.

Selline mõte oli esmalt endal ka. Aga alternatiiv oleks ainult vinüülparkett, mis seda kõike kannataks. Seda käisin poes katsumas ja no ei meeldi käe all. Nagu krobeline plastmass oleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 14:58; 11.08 21:27; 12.08 06:58; 12.08 15:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Rumal küsimus parketi vahetamise kohta