Esileht Pereelu ja suhted Rumal naine

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Rumal naine

Postitas:

Seltskonnas sain jutule ühe väliselt vägagi meeldiva naisterahvaga. Kaunis, ülihästi riides, rikka mehe naine.
Suhtlemine temaga oli väga meeldiv, nagu ammuse sõbrannaga jutustaks. Aga kui hakkasime rohkem jutustama siis sain aru, et ikka täitsa rumal tundub. Esiteks rääkisime lastest, jutt käis ka vaktsiinidest ja ta rääkis, et tema üldse ei lase lastele süste teha. Ok, see selleks. Pärast tuli välja, et tema omast arust on loobunud kõigist vaktsiinidest mis polegi vaktsineerimiskavas.
Siis rääkisime meestest. Ta räägib, et peab oma mehe saatma arstile, et ta mehel on raudselt uniapnoe, et niikui mees silmad kinni paneb, kohe magab. Lõpuks jäin ise mõtlema, et äkki mina hoopis olen loll, et asjadest aru ei saa ????????‍♀️

+8
-30
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei pannud sulle miinust ainult su viimase lause pärast 😀

Inimesed on üleüldiselt lollid. Ja targad. Kes ühe, kes teise külje pealt.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pada ja katel.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on tegu libateemaga ja provokatsiooniga. Sellist suhtlust võhivõõra inimesega ei saa olemas olla ja eriti veel seltskonnas.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 09:04; 27.10 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on tegu libateemaga ja provokatsiooniga. Sellist suhtlust võhivõõra inimesega ei saa olemas olla ja eriti veel seltskonnas.

😀 Ja ammugi pole olemas sellist asja nagu rumal naine. Kes seda enne kuulnud on!? Puhas vihakõne!

Tegelikult on nii, et mõni sellistel sinu jaoks “võtmetähtsusega” teemadel rumal tunduv inimene võib mõnes muus rubriigis sind kaugelt ületada ja siis tundub tobu olevat see enne ennast niii targa ja üleolevana tundnud teemaalgataja. Ja mingi pealiskaudne 10minutiline small talk pole küll õige viis kellegi tarkuse hindamiseks. Ehk see naisterahvas vast ei otsigi uusi sõpru, kuna tal on neid küllalt /eriti muidugi pole kellelgi vaja selliseid frenemy tüüpi usse, kes silma ees on kenad ja tagaselja jooksevad foorumisse kiruma- pooltuttavat/. Elus tundub tal ju hästi minevat!

 

Kas “uniapnoe” on sinu termin või tsiteerisid teda? Esimesel juhul peaks mõni siin sügavalt peegelpildile silma vaatama, enne kui üldse kedagi rumalaks nimetama läheb.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seltskonnas sain jutule ühe väliselt vägagi meeldiva naisterahvaga. Kaunis, ülihästi riides, rikka mehe naine.

Suhtlemine temaga oli väga meeldiv, nagu ammuse sõbrannaga jutustaks. Aga kui hakkasime rohkem jutustama siis sain aru, et ikka täitsa rumal tundub. Esiteks rääkisime lastest, jutt käis ka vaktsiinidest ja ta rääkis, et tema üldse ei lase lastele süste teha. Ok, see selleks. Pärast tuli välja, et tema omast arust on loobunud kõigist vaktsiinidest mis polegi vaktsineerimiskavas.

Siis rääkisime meestest. Ta räägib, et peab oma mehe saatma arstile, et ta mehel on raudselt uniapnoe, et niikui mees silmad kinni paneb, kohe magab. Lõpuks jäin ise mõtlema, et äkki mina hoopis olen loll, et asjadest aru ei saa ????????‍♀️

hahaa, äkki rääkisid minuga?!

mul ka lastel vaktsiinid tegemata, olen vaktsineerimisvastane ja mees on unekott ning suht rikas.

 

+8
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sain aru, et ikka täitsa rumal tundub.

Te sobite suurepäraselt.
Tõenäoliselt sul väga palju sõbrannasid ei ole, seega hoia teda ja seda suhet. Teil on teineteisele palju anda.

PS. Mis asi see uniapnoe on? Proovi oma värsket sõbrannat mitte laimata ise mingeid sõnu välja mõeldes või neid mitte kirjutada osates.
See pole ilus.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 10:11; 27.10 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see rumal tundumine on suhteline. Me kõik hindame teiste rumalust oma tasemelt, oma väärtushinnangutest lähtudes.

Mina arvan ka, et üks mu sõbranna on natuke rumal. Tegelikult pean ma kõiki veganeid natuke rumalateks, eriti peale seda, kui nad erinevatelt tervislikel põhjustel on täisveganlusest loobunud. No et kas tõesti oli vaja nii rumal olla, et oodata tervise halvenemist, et aru saada veganluse pikaajalisest mittetoimimisest – vähemalt mitte siin kliimas, mitte ilma toidulisanditeta (millest paljud on loomset päritolu!), mitte ilma kalli menüüta (ainult kodumaisest köögiviljast ei piisa täisväärtuslikuks toitumiseks!

Aga kui neid konkreetseid teemasid, milles ma neid inimesi veidi rumalateks pean, mitte käsitleda, siis on täiesti normaalsed inimesed. Näiteks ei räägi ma kunagi oma äia juuresolekul poliitikast samal põhjusel 😀

 

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks teisest ju rumalam ei olegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust täpselt nende vaktsineerimiste tegemine (st. ei rohkem ega vähem), mis on riiklikus kavas, pole üldse rumal mõte.

Aga elu ongi ebaõiglane. Rumal, aga rikas. Tark, aga vaene. Ennegi nähtud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eksisteerib ka väike võimalus, et sinu kulul visati nalja. Kes ikka tuleks seltskonda vaktsiinidest ja oma mehe uneprobleemidest tõsimeelselt rääkima.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 09:04; 27.10 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes ikka tuleks seltskonda vaktsiinidest ja oma mehe uneprobleemidest tõsimeelselt rääkima.

Vblla sai teada, et tegu on perekoolikaga ja viskas meelega väikese (vale) kondi närimiseks, et kas tuleb teema või mitte.
Ikka tuli väike anonüümne klatš ära.
Ja TA peab hakkama uut sõbannat otsima.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 10:11; 27.10 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes ikka tuleks seltskonda vaktsiinidest ja oma mehe uneprobleemidest tõsimeelselt rääkima.

Millest teie siis seltskonnas räägite? Meie seltskonnas räägitaksegi elujuhtumistest, mis uut, kuidas pered elavad, mis päevakajalistest sündmustestt arvatakse. Kus käidi, mida loeti, keda kohati, mida mõeldud on. Kel midagi uut (kes käis huvitavas muuseumis, kes rase, kes abiellumas, kes läheb operatsioonile, kes ostis kasvuhoone, kel kolib, kes väänas jala välja, kes ei saa hästi magada, kes läheb reisile, kelle laps sai kuhu sisse, kel oli mis juhus kelneri/arsti/õpetaja/müüja/juuksuriga). Mis etendus meeldis ja kus restoranis toimus mis ja maitses mis.

Oot, millest teie siis tõesti seltskonnas räägite omavahel, kui ei räägita vahepeal ei korronast ega vaktsiinidest ega lastest ega vanematest, ega sellest, et peaks arsti juurde minema, aga ei saa aega? Moest? Küüntest?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohoh, mul on siis ka uneapnoe. Nii kui voodis silmad kinni panen, magan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on tegu libateemaga ja provokatsiooniga. Sellist suhtlust võhivõõra inimesega ei saa olemas olla ja eriti veel seltskonnas.

Saab ikka. Ja sageli on rumalam hoopis see, kes ennast vestluskaaslasest targemaks peab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seltskonnas sain jutule ühe väliselt vägagi meeldiva naisterahvaga. Kaunis, ülihästi riides, rikka mehe naine.

Suhtlemine temaga oli väga meeldiv, nagu ammuse sõbrannaga jutustaks. Aga kui hakkasime rohkem jutustama siis sain aru, et ikka täitsa rumal tundub. Esiteks rääkisime lastest, jutt käis ka vaktsiinidest ja ta rääkis, et tema üldse ei lase lastele süste teha. Ok, see selleks. Pärast tuli välja, et tema omast arust on loobunud kõigist vaktsiinidest mis polegi vaktsineerimiskavas.

Siis rääkisime meestest. Ta räägib, et peab oma mehe saatma arstile, et ta mehel on raudselt uniapnoe, et niikui mees silmad kinni paneb, kohe magab. Lõpuks jäin ise mõtlema, et äkki mina hoopis olen loll, et asjadest aru ei saa ????????‍♀️

Inimene, kes hindab toodud kahe väite põhjal inimest, ei saa väga arukas olla. Mis vaktsineerimisest loobumisse puutub, siis kui sa loed aineid, mida vaktsiinidesse pannakse ja nende mõju organismile, siis peab olema üsna vähese aruga, et mitte mõista, et need ained on kahjulikud kehale. Ilmselt pole sa viitsinud mitte ühtegi vaktsiini koostist lugeda või kui loed, siis ei mõista sa loetu sisu.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise olen selline targemapoolne inime(vähemalt nii on mulle viimased paarkümmend aastat erinevate inimeste poolt väidetud). Samas ei pea ma ennast ise mingiks eriliseks geeniuseks, pigem selline teravama meelega bohheemlasintellektuaal. Oma elukogemusele toetudes võin aga väita, et tegelikult ei anna inimesele tema IQ number iseenesest erilist väärtust juurde. Olulisem on see, kas inimesel on hea süda. Nii et mina hindam rohkem inimest, kes vbl pole teab mis kirgas kriit, kuid on maailma suhtes positiivselt meelestatud ja heasüdamlik ja rõõmsameelne, kui inimest, kes on spetsialist igas valdkonnas, kuid kibestunud ja kitsarinnaline.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel juhul imestad ainult, et kas tõesti selline seeme võitis (et selline inimene kujunes).

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Seltskonnas sain jutule ühe väliselt vägagi meeldiva naisterahvaga. Kaunis, ülihästi riides, rikka mehe naine. Suhtlemine temaga oli väga meeldiv, nagu ammuse sõbrannaga jutustaks.

Minule tundub hoopis, et oled kade ja püüad leida midagigi tema vastu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan ka, et üks mu sõbranna on natuke rumal. Tegelikult pean ma kõiki veganeid natuke rumalateks, eriti peale seda, kui nad erinevatelt tervislikel põhjustel on täisveganlusest loobunud. No et kas tõesti oli vaja nii rumal olla, et oodata tervise halvenemist, et aru saada veganluse pikaajalisest mittetoimimisest – vähemalt mitte siin kliimas, mitte ilma toidulisanditeta (millest paljud on loomset päritolu!), mitte ilma kalli menüüta (ainult kodumaisest köögiviljast ei piisa täisväärtuslikuks toitumiseks!

Selle jutu põhjal oled sina rumal. Kui inimene enne halvasti toitub ja veganina hakkab oma toidulauda üle vaatama, mis on tervise põhjal toitumise muutmise eelduseks, kuidas tema tervis siis halveneb? Toitainete omastamine ei olene kliimast. Toidulisanditest vajab vegan kindlasti ainult b12, mis ei ole loomset, vaid bakteriaalset päritolu. Lihasööjad saavad seda ainult sel põhjusel, et loomad söövad puhastamata toitaineid või siis söövad omaenda väljaheiteid nagu jänesed. Et tänapäeval on loomade toit liiga puhas, antakse neile toidulisandeid.  Samuti on naiivne arvata, et kogu liha ja loomade sööt tuleb Eestist, sest meil pole nii palju maad. Ainus vahe on selles, et taimse toidu ostmisel saad teada, millest see koosneb ja kust see pärit on, sest liha puhul pole sööda informatsiooni peal. Tegelikult saab suuremas osas kodumaise või lähedase toiduga hakkama, ei ole vaja süüa soja, piisab teistest kaunviljadest. Ube kasvatatakse ka siin.

Üsna rumalad on inimesed, kes asjast midagi ei tea, vaid levitavad müüte. Kusjuures, ma pole vegan, aga uurin ikka enne asja kohta, kui hakkan arvamust avaldama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Rumal naine