Esileht Kodunurk Ruumilõhnastajad

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Ruumilõhnastajad

Postitas:

Otsin esimest korda elus selle pulkadega ruumilõhnastaja. Maksis 20€ ja nüüd 2 ööpäeva olnud ning lõhna tunnen vaid 5cm kaugusel sellest topsist.
Kurb on tegelikult. Lõhn hea, aga ilmselt mahavisatud raha.
Nüüd mõtlen, et kuidas ise täita see nõu nii, et kõrrekesed ikka mingit lõhna levitama hakkaks. Kas keegi on ise teinud ruumilõhnastajat mingitest eeterlikest õlidest vms?
Meeldib vanill ja pigem kommipoe magus lõhn. 😀

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pulkadega löhnastajast ei tea, ilmselt oleneb firmast. Minu tuttaval on tualetis ja väikese ruumi täidab kyll löhnaga. Aga minu enada viimane leid on hansa candle suured löhnakyynlad kaanega klaasist purgis, 370 g ja peaks pölema 65-75 tundi. Köik löhnad head (va lavendel) ja erinevalt paljudest purgi kyynaldest pöleb löpuni. Paljudel jääb purgi äärtesse sulamata kiht kyynalt. Kasutan palju löhnakyynlaid ja see kannatab köik vördlused ka väga kallite kyynaldega. Hind on tagasihoidlik 3.99.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 16:12; 17.09 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi kuulasin mingit keskkonnateemalist raadiosaadet, kus räägiti kodu lõhnastajatest. Seal väideti, et kodu lõhnastajate puhul on “efekt” sama, nagu hingaksid koguaeg sisse auto heitgaase.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pulkadega löhnastajast ei tea, ilmselt oleneb firmast. Minu tuttaval on tualetis ja väikese ruumi täidab kyll löhnaga. Aga minu enada viimane leid on hansa candle suured löhnakyynlad kaanega klaasist purgis, 370 g ja peaks pölema 65-75 tundi. Köik löhnad head (va lavendel) ja erinevalt paljudest purgi kyynaldest pöleb löpuni. Paljudel jääb purgi äärtesse sulamata kiht kyynalt. Kasutan palju löhnakyynlaid ja see kannatab köik vördlused ka väga kallite kyynaldega. Hind on tagasihoidlik 3.99.

No seda viimast ei tahaks küll uskuda.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 16:47; 18.09 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pulkadega löhnastajast ei tea, ilmselt oleneb firmast. Minu tuttaval on tualetis ja väikese ruumi täidab kyll löhnaga. Aga minu enada viimane leid on hansa candle suured löhnakyynlad kaanega klaasist purgis, 370 g ja peaks pölema 65-75 tundi. Köik löhnad head (va lavendel) ja erinevalt paljudest purgi kyynaldest pöleb löpuni. Paljudel jääb purgi äärtesse sulamata kiht kyynalt. Kasutan palju löhnakyynlaid ja see kannatab köik vördlused ka väga kallite kyynaldega. Hind on tagasihoidlik 3.99.

No seda viimast ei tahaks küll uskuda.

No aga sa proovi järgi. Mina ka ei usuks kui keegi muu räägiks. Hetkel mul pole muud vördlust kodust tuua, kui et 24 eur maksev l’occitane kyynal 140 g pöleb täpselt samuti löpuni. Ja kuna purk on väiksem, siis ääred ei tahmu nii palju. Aga mul on olnud ka suuremaid pkekk purgis ja ajavad tahma (purgi äärtesse) sama palju kui meie oma hansa candle. Vahel see, et on odav ja kodumaine ei tähenda seda, et toode oleks automaatselt kehvem.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 16:12; 17.09 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin endale Miniso poest sellise “pulgad potis” kodulõhnastaja nüüd esimest korda, septembri alguses.

Esimesel päeval eriti mingit olulist efekti polnud, aga praegu on küll meeldivalt tunda, kui tuppa siseneda.

https://miniso.ee/peakategooria-tooted/592/kodulohnastajad-ja-kehaparfuumid

Mina võtsin selle Marvel Darjeeling Tea (Fig meeldis ka) 😀

Põletatavaid küünlaid pidevaks kasutamiseks ei soovita, need pulgad potis on mahedamad ja meeldivamad.

Köögis ma olen kasutanud aga sellist lõhnastajat, mille pistad elektripistikusse:

https://www.selver.ee/ohuvarskendaja-elektriline-mint-grapefruit-airwick-botanica-1-kmpl

nendel ühe korra ostad pistikuga komplekti ja edaspidi saad alla panna lihtsalt uue pudeli. Lõhna tugevust saab ka reguleerida. Mul on harilikult kõige madalama peal, aga kui on mingi pidu, siis keeran selle köögi oma põhja 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pulkadega löhnastajast ei tea, ilmselt oleneb firmast. Minu tuttaval on tualetis ja väikese ruumi täidab kyll löhnaga. Aga minu enada viimane leid on hansa candle suured löhnakyynlad kaanega klaasist purgis, 370 g ja peaks pölema 65-75 tundi. Köik löhnad head (va lavendel) ja erinevalt paljudest purgi kyynaldest pöleb löpuni. Paljudel jääb purgi äärtesse sulamata kiht kyynalt. Kasutan palju löhnakyynlaid ja see kannatab köik vördlused ka väga kallite kyynaldega. Hind on tagasihoidlik 3.99.

Milleks end mürgitada?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum küll, õhutage, inimesed! Mitte ei põleta ruumist ära seda vähestki hapnikku, et siis sisse hingata põlenud sünteetilise lõhna, suitsu ja süsihappegaasi segi, oh mis hea lõhn…

Ruumilõhnastajates kasutatakse terpeene (limoneen, pineen, need ongi need, mis lõhnavad), formaldehüüdi, parabeene, ftalaate ja benseene jms lenduvaid kahjulikke ühendeid.

Air fresheners emit over 100 different chemicals, including volatile organic compounds (terpenes such as limonene, alpha-pinene, and beta-pinene; terpenoids such as linalool and alpha-terpineol; ethanol, formaldehyde, benzene, toluene, and xylene) and semi-volatile organic compounds (such as phthalates)

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

JOIK-i kodulõhnastajad ei sisalda tervist kahjustavaid aineid ning pulkasid korra nädalas keerates levitab isegi 2 pulka piisavalt palju, aga siiski diskreetselt oma aroomi. JOIK-il on pulgad muidugi paksemad, sellised vildika sisu tüüpi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pulkadega löhnastajast ei tea, ilmselt oleneb firmast. Minu tuttaval on tualetis ja väikese ruumi täidab kyll löhnaga. Aga minu enada viimane leid on hansa candle suured löhnakyynlad kaanega klaasist purgis, 370 g ja peaks pölema 65-75 tundi. Köik löhnad head (va lavendel) ja erinevalt paljudest purgi kyynaldest pöleb löpuni. Paljudel jääb purgi äärtesse sulamata kiht kyynalt. Kasutan palju löhnakyynlaid ja see kannatab köik vördlused ka väga kallite kyynaldega. Hind on tagasihoidlik 3.99.

No seda viimast ei tahaks küll uskuda.

No aga sa proovi järgi. Mina ka ei usuks kui keegi muu räägiks. Hetkel mul pole muud vördlust kodust tuua, kui et 24 eur maksev l’occitane kyynal 140 g pöleb täpselt samuti löpuni. Ja kuna purk on väiksem, siis ääred ei tahmu nii palju. Aga mul on olnud ka suuremaid pkekk purgis ja ajavad tahma (purgi äärtesse) sama palju kui meie oma hansa candle. Vahel see, et on odav ja kodumaine ei tähenda seda, et toode oleks automaatselt kehvem.

Piisab supermarketis sellest vahest läbi jalutada, kus neid lõhnaküünlaid müüakse ja rohkem ei ole midagi proovida vaja – hais on hingemattev.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 16:47; 18.09 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi kuulasin mingit keskkonnateemalist raadiosaadet, kus räägiti kodu lõhnastajatest. Seal väideti, et kodu lõhnastajate puhul on “efekt” sama, nagu hingaksid koguaeg sisse auto heitgaase.

Otsisin selle teema üles, kuna mõtlesin mingit pulkadega lõhnastajat osta koju. Kodu sai hiljuti soetatud ,sts paari aasta eest ja vana maja, mida remondime. Seega on seda omamoodi lõhna sees ja seda päris ära ei kaota ka vist veel. Lugesin siit ja et auto heitegaase sisse hingata… Ma pole neid enne ostnud, seega uurin veel. Käisin sügisel ka külas ja seal oli vetsus aknalaual see pulkadega purk ja lõhn ei olnud vänge kunstlik, vaatasin siis nüüd selle kooslust ja oli kirjas, et eeterliku õli annab selle lõhna(signe seepide oma) ja kui need eeterlikud õlid on nii kahjulikud/seal firmas ei näidanud kunstaineid sisalduses), siis kuidas sellega ikka on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Ruumilõhnastajad