Esileht Hobinurk Ryanair Family Plus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Ryanair Family Plus

Postitas:

Kes lennanud Ryanairi Family Plusiga, ehk oskate veidike aidata. Meil varsti lend tulemas, kuid ma ei saa aru, kas pean telefonis või muidu internetis ka Check-Ini tegema, kui nagunii ju peame oma kohvrid lennujaamas ära andma? Kuskilt lugesin, et kui netis ei tee, siis tuleb lennujaamas check-ini eest lisatasu maksta… Minu jaoks on see Ryanairi süsteem täiesti võõras ja müstiline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

check-in ei ole ju family plus paketti valides mingitel teistel alustel kui tavaliselt, sest family plus on seotud ainult pagasi ja kindlustuse hinnaga.

muidugi tuleb check-in enne ära teha, kui maksta ei soovi. pagasi äraandmine on eraldi teema, see ei ole seotud lennule registreerimisega.

või siis ma ei saanud aru, mida sa küsisid…

ryanairi süsteemist ei ole keeruline aru saada, kui tingimused läbi loed. loogilisi järeldusi, mis on sulle konkreetsel lennul kasulikum, pead muidugi ise suutma teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee check n kodus ära kohe kui võimalik. Vist oli, et 4 tundi enne lendu pannakse see võimalus kinni ja siis maksad ennast segaseks. Kui sul juba lisad ostetud siis peaksid saama check ini teha isegi kuu enne lendu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Hobinurk Ryanair Family Plus