Esileht Hobinurk Ryanair ja lastega reisimine

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Ryanair ja lastega reisimine

Postitas:

Tere!

Uurin teie kogemuste kohta Ryanairiga lennates. Me plaanime reisida koos 1a10k ja 5a lapsega Bergamosse ning kaasa võtta kergkäru, istmekõrgenduse ja ehk ka turvatooli, kuna rendime auto. Autofirmast saaks küll ka turvatooli rentida, kuid see oleks lisaks 60 eurot.

Kuidas te olete lahendanud? Ehk on kellelgi kogemusi turvatooli kaasa võtmisega – kas või kui palju ebamugavusi see on põhjustanud? Kas turvatool antakse ära check-in pagasiga ja kas lennujaamast saab selle pakkimiseks kile(koti) või on mõistlik tool ise ära pakkida?

Saan aru, et käruga saab sõita lennukini, aga check-in’is tuleb sellele check-in pagasi silt külge nõuda. Kas olete käru pärast kätte saanud kohe lennukilt maha astudes või pagasilindilt?

Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna lennujaamas võetakse sul käru kohe check-inis ära. On olnud juhtumeid kus mõnel inimesel on lubatud lennukini oma käruga minna aga need on siiski erandid ja sõltuvad lennuväljatöötaja vastutulelikkusest. Tallinnas on lennujaamas oma lennujaamakärud, mida sa saad lennukini minekuks kasutada. Nii et arvesta siiski sellega, et pead käru kohe ära andma. Kõigis muudes maailma lennujaamades kus mina käinud olen, on lubatud isikliku käruga lennukini minna.
Ühel lapsel võib kaasas olla 2 “vahendit”, ehk siis käru ja turvatool vms. Ja kõik tuleb check-inis loovutada. Loomulikult sulle mingeid pakkevahendeid lennujaamas ei anta, need peavad endal olemas olema. Ma isiklikult olen ka kergkäru suurde läbipaistvasse kilekotti pakkinud. Vahel on lahtiselt lindilt tulevad asjad kole räpaseks aetud.
Käru saad kätte pagasilindilt koos muu pagasiga. Bergamo kohta ei oska öelda aga mõnes lennujaamas tuleb käru koos muu ebastandartse pagasiga teiselt lindilt ja mitte koos kohvritega. Nii et ole valvas.

Ryanairi kohta veel, et soovitaks istmekohtade eest maksta, et te perega kindlasti kokku istuma saaksite. Olen oma õppetunni kätte saanud eelmisel korral kui mind lastest eraldi istuma pandi.
Väikeste lastega lastakse teid eelisjärjekorras lennukisse. Tallinnas soovitaks aga kindlasti viimaste hulgas lennukile minna. Kohad on teil nagunii olemas ja Tallinnas on tendents, et lennuk pole veel isegi kohale jõudnud aga inimesed on juba ootel ja kontrollitud ning selles alumises pisikeses ruumis karjana koos. Ma isiklikult olen selles ruumis kord poolteist tundi Ryanairi lennukit oodanud. Beebid karjusid, lapsed olid väsinud, istuda ei olnud kusagil, täielik õudus. Nii et ärge lennukile kiirustage.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.02 16:39; 06.02 21:23; 22.02 10:03; 03.03 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest vastusest on väga palju abi! Ei osanud nii sisukat reaktsiooni lootagi. Võtan soovitusi kuulda. Suur-suur tänu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ryanairi kohta veel, et soovitaks istmekohtade eest maksta, et te perega kindlasti kokku istuma saaksite. Olen oma õppetunni kätte saanud eelmisel korral kui mind lastest eraldi istuma pandi.

kui vanadest lastest sind siis eraldi istuma pandi? ma ei ole varem ühestki sellisest juhtumist kuulnud, olen ise ka alati terve perega kokku kohad saanud (lapsed ikka päris suured juba).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:Ryanairi kohta veel, et soovitaks istmekohtade eest maksta, et te perega kindlasti kokku istuma saaksite. Olen oma õppetunni kätte saanud eelmisel korral kui mind lastest eraldi istuma pandi.

kui vanadest lastest sind siis eraldi istuma pandi? ma ei ole varem ühestki sellisest juhtumist kuulnud, olen ise ka alati terve perega kokku kohad saanud (lapsed ikka päris suured juba).

Lapsed 4 ja 7. Nii et mingid beebid muidugi pole aga kolm tundi lapsevanemast eraldi istuda on ikka liig neile. Õnneks oli laste kõrval istuv naisterahvas vastutulelik ja vahetas minuga koha, kuigi ta oli alguses pisut pahane, et pidi oma aknakohast ilma jääma. Lennuki personal laiutas alguses käsi ja ütles, et nemad ei saa mind kuidagi aidata.
Kusjuures ma olen hiljem veel analoogsetest lugudest kuulnud. Ju siis on Ryanairi taktika lapsevanemaid hirmutada, nii et nad järgmine kord kindlasti maksaksid. Ja ma maksangi.
Toonitan veel, et ma ei teinud netis check-ini kaugeltki mitte viimasel minutil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.02 16:39; 06.02 21:23; 22.02 10:03; 03.03 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
Tallinna lennujaamas tuleb tavaliselt käru kohe ära anda, aga olemas nn lennujaamakärud.
Istekohad määrab süsteem check-ini tehes internetis, vähemalt nii toimis asi 2014 oktoobris, novembris. me siiani küll kogu aeg kõrvuti kohad saanud, st 3 koos ja üks üle vahekäigu. Aga vankrid ja turvatoolid tuleb erimõõdulise pagasi letti viia, ka Tallinna lennujaamas oli nii, tavaliselt saab kätte ka erimõõdulise pagasi letist. Soovitan nii vankri kui turvatooli ära pakkida. Kui veel turvahälliga reisisime siis pakkisin turvahälli üleriiete hoidmiseks mõeldud halli-musta kotti. Turvatool sinna ei mahtunud siis õmblesin ise vanast puuvillasest voodikattest kotid, koti suu äärde õmblesin tunneli paela jaoks, et kotti kokku vedada.
Kuna istekohad määratud siis lennukile tunglemine enam eelist ei anna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jaanuaris lendasin neli lendu Ryanairiga. viimasel ajal on Ryanairil uus komme osa käsipagasikohvreid lennuväravas ära võtta ja pagasisse saata. tasuta küll, aga kui käsipagasis on õrnu asju või on kiire järgmisele lennule vmt, on see üsna ebameeldiv. vist oli nii, et ainult 90 esimesele järjekorras garanteeritakse nende käsipagasikohver lennukisse kaasa.

ühe broneeringuna ostetud piletitele check-ini netis tehes pole küll kunagi juhtunud, et istekohad eraldi oleks, ikka ühes reas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jaanuaris lendasin neli lendu Ryanairiga. viimasel ajal on Ryanairil uus komme osa käsipagasikohvreid lennuväravas ära võtta ja pagasisse saata. tasuta küll, aga kui käsipagasis on õrnu asju või on kiire järgmisele lennule vmt, on see üsna ebameeldiv. vist oli nii, et ainult 90 esimesele järjekorras garanteeritakse nende käsipagasikohver lennukisse kaasa.

ühe broneeringuna ostetud piletitele check-ini netis tehes pole küll kunagi juhtunud, et istekohad eraldi oleks, ikka ühes reas.

Teemas ju juttu lastega lendamisest ja nagunii antakse ära käru ja turvatool. Nii et igal juhul on see vaid boonus kui saab juba käsipagasikohvrid ka ära anda. Isiklikult annan lastega lennates käsipagasikohvrid ära kohe alguses, mingit mõtet pole neid mööda lennujaama ringi vedada. Ryanairil on ju lubatud koos käsipagasikohvriga kaasa võtta ka väiksemat sorti käekott või seljakott. Nii et esmatähtsad asjad saab selles lennukisse kaasa võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.02 16:39; 06.02 21:23; 22.02 10:03; 03.03 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ryanairi kohta veel, et soovitaks istmekohtade eest maksta, et te perega kindlasti kokku istuma saaksite. Olen oma õppetunni kätte saanud eelmisel korral kui mind lastest eraldi istuma pandi.
Väikeste lastega lastakse teid eelisjärjekorras lennukisse. Tallinnas soovitaks aga kindlasti viimaste hulgas lennukile minna. Kohad on teil nagunii olemas ja Tallinnas on tendents, et lennuk pole veel isegi kohale jõudnud aga inimesed on juba ootel ja kontrollitud ning selles alumises pisikeses ruumis karjana koos. Ma isiklikult olen selles ruumis kord poolteist tundi Ryanairi lennukit oodanud. Beebid karjusid, lapsed olid väsinud, istuda ei olnud kusagil, täielik õudus. Nii et ärge lennukile kiirustage.

Meil juhtus nii, et maksime kindlate kohtade eest (samal põhjusel, et lastest lahku ei satuks) ja lennukis tuli välja, et seal reas, kuhu kohad ostsime, ei tohigi lastega istuda. Õnneks lastakse need, kellel kindlad kohad ostetud, esimesena lennukisse, seega oli lennuk veel tühi ja meil võimalus kõik koos teise ritta minna. Sarnase probleemi vältimiseks ei soovitaks lennukisse minekust hilja peale jätta, ka siis mitte, kui kindlad kohad olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 11:37; 03.03 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:Ryanairi kohta veel, et soovitaks istmekohtade eest maksta, et te perega kindlasti kokku istuma saaksite. Olen oma õppetunni kätte saanud eelmisel korral kui mind lastest eraldi istuma pandi.
Väikeste lastega lastakse teid eelisjärjekorras lennukisse. Tallinnas soovitaks aga kindlasti viimaste hulgas lennukile minna. Kohad on teil nagunii olemas ja Tallinnas on tendents, et lennuk pole veel isegi kohale jõudnud aga inimesed on juba ootel ja kontrollitud ning selles alumises pisikeses ruumis karjana koos. Ma isiklikult olen selles ruumis kord poolteist tundi Ryanairi lennukit oodanud. Beebid karjusid, lapsed olid väsinud, istuda ei olnud kusagil, täielik õudus. Nii et ärge lennukile kiirustage.

Meil juhtus nii, et maksime kindlate kohtade eest (samal põhjusel, et lastest lahku ei satuks) ja lennukis tuli välja, et seal reas, kuhu kohad ostsime, ei tohigi lastega istuda. Õnneks lastakse need, kellel kindlad kohad ostetud, esimesena lennukisse, seega oli lennuk veel tühi ja meil võimalus kõik koos teise ritta minna. Sarnase probleemi vältimiseks ei soovitaks lennukisse minekust hilja peale jätta, ka siis mitte, kui kindlad kohad olemas.

Kuidas teil oli võimalus koos teise ritta minna? Kohad on Ryanairil ju määratud ja teises reas on teiste inimeste kohad. Sellist asja, et Ryanairi lennul mõni istekoht(või terve rida) vabaks jääks, pole aastaid enam näinud.
Või oli see teie lendamine paar aastat tagasi kui Ryanairi lendudel võis istuda kuhu ise tahtsid(va priority booking)? Praegu saab iga reisija check-ini tehes kohe omale määratud koha. Lisatasu eest saad kohta valida. Kui lisatasu ei maksa, siis määrab süsteem sulle suvaliselt kohad. Aga seda hirmu ei ole kindlasti, et keegi teine inimene sinu kohale istuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.02 16:39; 06.02 21:23; 22.02 10:03; 03.03 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil oli võimalus koos teise ritta minna? Kohad on Ryanairil ju määratud ja teises reas on teiste inimeste kohad. Sellist asja, et Ryanairi lennul mõni istekoht(või terve rida) vabaks jääks, pole aastaid enam näinud.
Või oli see teie lendamine paar aastat tagasi kui Ryanairi lendudel võis istuda kuhu ise tahtsid(va priority booking)? Praegu saab iga reisija check-ini tehes kohe omale määratud koha. Lisatasu eest saad kohta valida. Kui lisatasu ei maksa, siis määrab süsteem sulle suvaliselt kohad. Aga seda hirmu ei ole kindlasti, et keegi teine inimene sinu kohale istuks.

Jah, me sõitsime 2013 kevadel. Ei teadnud, et nad on vahepeal oma süsteemi muutnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 11:37; 03.03 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna lennujaamas saab kergkäruga vabalt gate minna, just paar nädalat tagasi käisin. Ok, lendasin Lufthansaga, aga siiski.
Beebi 8 kuune. Käru sain Frankfurtis kohe kätte – see tuuakse ekstra koridori mille kaudu lennukile saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ryanairi check in tehakse ju internetis, seega seal validki endale kohe ka kohad. Mina olen maksmata alati kokku saanud istuma. Arvesta, et Bergamo ON kõige jubedam lennujaam üldse, loodan, et sa seal ööbima ei pea. Sest seal on kodutute kambad 20-30 inimest, kes tukastavate inimeste asju varastavad. Osa lennujaamast on suletud ning istuda saab ainult kõledas eesuumis. Toole ka ei ole eriti. Kui päeval maandud, siis on kogu lennujaam lahti ja nii hull olukord ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Hobinurk Ryanair ja lastega reisimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.