Esileht Hobinurk Ryanairi käsipagas

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Ryanairi käsipagas

Postitas:

Kui täpselt nad mõõdavad pisema koti suurust? Lubatud on 35x20x20, aga no selliste mõõtudega kotti mul pole ega saagi olema. Ruudukujulise põhjaga! Pole müügilgi näinud.
Kas 29x27x8 praagitakse kohe välja? Tavalisest tänapäevasest kotist isegi väiksemad mõõdud…
Mõnel lennufirmal loeb mõõtude summa, Ryanairi kodukalt ma sellist võimalust ei leidnud.
Nii tobe oleks, kui peaks käekoti eest peale maksma või selle väravas lausa ära viskama!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.05 21:23; 19.05 14:42; 19.05 15:52; 03.06 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli hiljuti selleks isiklikuks asjaks seljakott, mis oli veidi pikem kui lubatud, aga samas kitsam, ei mõõtnud keegi midagi ja oletan, et ei mõõdagi, kui just silmnähtavalt kõik mõõdud suuremad pole kui lubatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no see nüüd küll ette äramäärtud pole, milliste mõõtudega põhi olema peab… võta mistahes pidi kätte.

mõõtude summat rakendatakse ainult äraantava pagasi puhul, mitte käsipagasi puhul. ja üldiselt nad neid väikseid, nö teisi kotte ei mõõda. põhiline, et silmapaistvalt suurena ei mõju. pealegi, kui kott ei ole jäigast materjalist nö kast, siis saab selle ju mistahes mõõtudesse vormida, kui sa pungil täis ei topi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 11:26; 25.05 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama siin. mul on viimatistel reisidel olnud selleks teiseks kotiks väiksemat sorti seljakott. mõõdu poolest kindlasti kõrgem kui tohiks, aga kuna ma seda päris täis ei topi, annab seda vajaduse korral väiksemaks voltida. ma pole kordagi näinud, et seda väiksemat kotti keegi mõõdaks või selle üle probleemi teeks väravas. põhiline mu meelest on see, et ta mahuks kenasti sul istme alla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 14:05; 19.05 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hästi, jään teid uskuma ja võtan oma väikse seljakoti.
Küsiks veel, et kui eelisjärjekorra piletit pole ostetud (või kuidas iganes seda nimetatakse) ja jään väravas üsna saba lõppu, kas siis on kindel, et ka suurem käsipagasi kott tuleb samuti ära anda? Olen korduvalt istunud mõnes teises väravas, kui kuulutatakse, et Ryanairi reisijad peavad kotid ära andma, kuna vaid 90 võetakse salongi. Kas see toimub siis juba viimases saalis? Nad ei saa ju turvatsoonist inimesi tagasi saata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.05 21:23; 19.05 14:42; 19.05 15:52; 03.06 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

käsipagas võidakse jah vabalt ära võtta, kuigi tavaliselt väiksemat sorti kotte-kohvreid nad siiski ei puutu. ükskord minult võeti kohver, mehelt ei võetud, kuigi meil ühesuurused kohvrid ja Ryanairi mõõtudes. pannakse väravas järjekorras seistes sellele lipik külge ja pead selle lennuki juures ära andma. kui ümberistumine on ja selleks aega vähe, siis peaksidki priority boardingu ostma, et kindel olla.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 14:05; 19.05 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh! Siis tean, et vähemalt ise ei pea selleks mööda lennujaama ringi sebima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.05 21:23; 19.05 14:42; 19.05 15:52; 03.06 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh! Siis tean, et vähemalt ise ei pea selleks mööda lennujaama ringi sebima.

ei pea sa kuskil midagi ise sebima, väravas võetakse ära. ryanair on paika pannud, kui paljud käsipagasiga lennukisse lastakse ja ülejäänutel läheb siis alla, aga teised firmad tihtipeale kuulutavad enne boardingut, et kas on vabatahtlikke, kes on valmis oma käsipagasi ära andma, kuna lennuk on viimse kohani välja müüdud. ryanairi puhul mõõdud ei loe selle otsuse juures – kui oled viimaste hulgas, pead ära andma. ses suhtes on see hea teadmine, et kui nt pikem lend, siis on suht tülikas hakata väravas käsipagasist välja võtma neid asju, mida sul lennu ajal vaja läheb.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 11:26; 25.05 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olimegi järjekorra lõpus ja ühed viimased kes lennukile läksid, kohvrid üles ei mahtunud ja töötaja paigutas lennuki sabasse minu kohvri. Meil olid natuke suuremad lubatud mõõdud, aga keedi ei mõõtnud kellegi kohvri suurust

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 18:27; 17.07 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Ryanairiga 16 korral lennanud. Nendest ühel korral võeti Tallinna lennujaamas kohver ära, selgitusega, et kuna lend on välja müüdud siis peavad mõned kotid ära võtma. Selgitasin et mul on arvuti kohvris aga see ei huvitanud kedagi. Lasid kohvrist arvuti välja võtta ja edasi lendasin arvuti süles. Juurde maksma ei pidanud.

Teistes lennujaamades olen näinud et küsitakse vabatahtlike, kes soovivad oma kohvri ära anda tasuta pagasisse, kuna lend välja müüdud ja kõik käsipagas ei pruugi ära mahtuda.

Ühel korral olen pidanud Wizzairiga juurde maksma, kuna pagas oli 1cm üle piirmõõdu ja raami ei mahtunud. Ryanairiga pole kordagi näinud et suurust kontrollides juurde maksma sunnitaks. Aga vbl pole märganud.

Pagasit palutakse tasuta aga ära anda sageli, sest kui lend on välja müüdud siis lihtsalt ei mahu kogu käsipagas salongi. Va eesti lennujaamas on mujala alati vabatahtlike otsitud. Ka ise olen vabatahtlikult pagasit ära andnud. Kui annad väravas pagasi ära siis ei pea eraldi kuhugi minema, enne lennukisse minemist annad töötajatele oma kohvri ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ryanairi puhul on teatud lennujaamad, kus praktiliselt iga kord kaalutakse ja lastakse kohvrid mõõdukasti panna. Üks on nt Bremen ja teine Oslo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Reisil käidud, kõik sujus kenasti. Olime küll saba lõpus Tallinnas, aga kohvritele-kottidele pandi silte külge ka seal valikuliselt. Meil olid spordikotid ja kohe öeldi, et need mahuvad igal juhul. Olin ka valmis osa asju välja tõstma, aga polnud vaja. Tallinnas kutsuti ka vabatahtlikke ise kotte ära andma. Väravas olid mõõdukastid vastas ja kõik, mis tundus suurem kui lubatud, topiti sisse. Kas keegi maksma pidi, ei tea.
Tagasiteel ei huvitanud mõõdud kedagi, polnud kaste ja salongi tuldi üüratute seljakottidega, mis kuidagi imeväel riiulisse pressiti. Ja et mahuks, tõstis stjuuard lihtsalt 3 kotti välja ja andis inimestele jalgade ette hoidmiseks. Seljakotid poleks istme alla mahtunud, siis võeti riiulitest väiksemad eest ära… See tundus küll imelik käitumine meeskonna poolt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.05 21:23; 19.05 14:42; 19.05 15:52; 03.06 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas keegi teab, kuidas Airbalticuga lennates on, kas käsipagasi mõõte ja kaalu kontrollitakse hoolega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas keegi teab, kuidas Airbalticuga lennates on, kas käsipagasi mõõte ja kaalu kontrollitakse hoolega?

Palju just pole sõitnud aga nendel kordadel ei kontrollitud. Air Balticul on ju käipagasi kaal kuni 8 kg, mitte 10 kg nagu Ryanairil.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just 4 lendu juttu Ryanairiga. Mitte kordagi ei tuntud huvi väiksema ega tegelikult ka suurema koti mõõtude vastu. Ikka väga paljudel olid mõlemad kotid üle mõõdu. Aga uus asi on see, et kui varem sai istumiskohti kaaslasega üldjuhul kõrvuti ka juurde maksmata, siis nüüd enam mitte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just 4 lendu juttu Ryanairiga. Mitte kordagi ei tuntud huvi väiksema ega tegelikult ka suurema koti mõõtude vastu. Ikka väga paljudel olid mõlemad kotid üle mõõdu. Aga uus asi on see, et kui varem sai istumiskohti kaaslasega üldjuhul kõrvuti ka juurde maksmata, siis nüüd enam mitte.

Sama siin. Varem sai kohad ikka kõrvuti, aga nüüd viimasel reisil ostsin kõrvuti kohad juurde.
Kaks päeva tagasi Air Balticuga lennates lasti ühel mehel Riia lennujaamas kohver korvi panna ja seda Tallinna lennates. Teised marssisid suurte märssidega sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reisisin eelmise aasta lõpul Rayanairiga. Tagasitulles ei viitsinud meist keegi järjekorras seista, ega kedagi maha ikka ei jääta, minu piletil märgitud koha kohal enam kohvrile kohta ei olnud, kohver paigutati salongi tagumisse ossa ja kätte sain probleemita, ei hakanud isegi trügima. Kohvri suurusi ei mõõdetud küll üheskis lennujaamas, üks kohvel oli ikka silmaga nähes suurem, ostsin reisi kestel. Londonist. Lahti üritati võtta väike kohver, vastas täiesti mõõtmetele, aga lukk oli kohvril katki ja ega nad rohkem ei vaevelnud ka, mis neile seal musta pesu hulgas kahtlane tundus, seda ma ei tea, ilmselt mõni metallist tõmblukk. Istekohad olid kõrvuti, piletid olid koos ostetud, eraldi juurde ei maksnud midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 18:27; 17.07 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Odavad lennupiletid – https://search.jetradar.com kasutan juba pikemat aega – mugav.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lendasime just Airbalticuga. Riias lasti kohvrid raami sisse panna, lisaks veel väike kott ka (kahe summa võis kuni 8kg olla). Et vaadati nii mõõtusid kui kaalu. Paar inimest võtsid kotist dressikaid jms välja, et mõõtudesse mahuks ja proovisid siis uuesti. Tulles (Malagast) ei huvitanud kedagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Hobinurk Ryanairi käsipagas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.