Esileht Hobinurk Ryanairi pagasid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Ryanairi pagasid

Postitas:

Väike segadus pagasi kohta. Laps lendab järgmine nädal. Pagasi sügavus lubatust mõni cm suurem (peab olema 20 meil 23). Kaalu piiridesse sobib ilusti. Kas pean talle lisaraha kaasa andma; et pagasi eest tasuda saaks. On kogemusi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tegemist kõva kohvriga või pehme kotiga? Mõõtudesse sobimist kontrollitakse sellise kastiga, kuhu kott kas mahub või mitte (need on ka lennujaama ootesaalis olemas). Pehme koti puhul on veidi mängimisruumi ning veidi suurema koti saab sinna sisse pigistada, samal ajal ise hooletut nägu tehes. Ning enamasti koti mõõtusid ei kontrollita, rajalt võetakse maha vaid need, kelle pagas on silmnähtavalt hiiglaslik. Samas, kunagi ei tea – on olnud ka juhuseid, kus kõigi reisijate pagasi mõõdud kontrollitakse üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on pehme kohver, ei teki kindlasti probleeme. Kõvaga on nii ja naa. Kui elate TAllinnas, võite ju minna proovima, kas kohver mahub kasti. Kui ei mahu, jõuate ju uue koti soetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20 asemel 23 on ju 15% ehk umbes üks kuuendik suurem. See ei ole väike erinevus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu meelest need Ryanairi mõõtekastid on igast küljest mõni cm suuremad. ükskord proovisin huvi pärast oma 2 cm lubatust pikemat kohvrit kasti panna ja jäi vabalt mõõtudesse. vahel olen kohvri lisaluku lahti teinud ja siis on ka paksus kindlasti üle 20 cm olnud. olen RA-ga viimastel aastatel mitukümmend korda lennanud erinevatesse lennujaamadesse ja pole kordagi selle kohvri pärast ütlemist olnud. nüüd, kui käsipagasikohvrid väravas ära korjatakse, arvan, et pööratakse mõõtudele veel vähem tähelepanu.

see on minu kogemus, aga ega tegelikult kunagi ei tea, kuidas seekord on. kui riskid ja rikud reegleid, võid selle eest karistatud saada ja siis pole mõtet kellelegi öelda, et “aga perekoolis kägu ütles, et võib”:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Ryanairi pagasid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.