Esileht Hobinurk Ryanairiga Londonisse

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Ryanairiga Londonisse

Postitas:

Jagage kogemusi millega on kõige odavam Stanstedi lennujaamast Victoria rongijaama juurde sõita (ja paar päeva hiljem tagasi). Lähen kahe lapsega ja pole Londonis kunagi käinud. Soovitage odavaid poode. Ja siis vell selline rumal küsimus – kuna tegu suure lennujaamaga kas siis igasugu bussipeatusi on lihtne leida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stansted airport veebilehelt saab palju abi.
Kõige lihtsam on võtta National Express buss, mis sõidab lennujaama eest Victoriasse välja, piletid saab osta lennujaamast National Express lauast.
Lennujaam on suur, kuid väljas on suured selged viidad igal pool.
Odavaim pood on vast Primark, suure Primarki leiad Oxford Street algusest (Marble Arch’i poolne ots), samas on väga suur Primark ka Stratford’i Westfield Shopping Center’is.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin lastega eelmise aasta kevadel Londonis. Me sõitsime Stanstedist Terravision firma bussiga Londonisse (ikka vist Victoria raudteejaama). Londonisse sisse sõites nägime bussi aknast mitu suuremat vaatamisväärsust (Tower Bridge, London Eye, Big Ben) ka ära. Kuna mul polnud aimugi, kui kaua lennukilt maha tulek võtab, siis piletit ette ei ostnud. Sain siiski väga hea hinnaga lennujaamast pileti ostetud (minu arust odavam kui National Express). Toona 4-aastane oli minu arust päris tasuta ja 10-aastane ka poole hinnaga? Kaua on möödas, ei mäleta hästi. Ma ei tea, kas lennuki ajad on muutunud, toona tuli tagasi lennuk 6.30 paiku ja seetõttu jäime ööseks Radissoni Stanstedi hotelli ööseks – sealt sai jalgsi hommikul terminali.
Primark on tõesti odav, lastega soovitan Hamleys mänguasjapoodi minna. Leiab midagi odavat kingiks ka, aga kuna see on mitmekorruseline pood, on see lastele ka muuseumi eest. Pealegi on seal pidevalt mänguasjade demonstratsioonid – keegi teeb mustkunstikomplektiga trikke vms 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise lähme ka veebruaris lastega. Pane neti otsingusse sisse algus ja ja lõpp, kuhu soovid sõita ja voilaa! kõik variandid on ees, kusjuures veel hindadega 🙂

Näiteks valisin tee lennujaamast hotelli:
https://www.rome2rio.com/s/London-Stansted-Airport-STN/Comfort-Inn-Buckingham-Palace-Road-London

Ise plaanime sellega ka sõitma minna:
http://www.londonducktours.co.uk/tours/classic-sightseeing-tour-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 11:24; 25.10 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, mis minu postituses ei meeldinud? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 11:24; 25.10 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea kellele ei meeldinud. Mina kavatsen Sinu bussiideed igatahes kasutada ja marsruuti lennujaamast oma hotelli vaatasin ka jagatud lingilt. Tänud jagamast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Ryanairiga Londonisse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.