Esileht Hobinurk Saade “Kodukäijad”

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Teema: Saade “Kodukäijad”

Postitas:

Lahe saade mu meelest. Kerrol superilus kodu, kas polnud? Huvitav kust nii palju raha, et selline kodu hangitud?

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 17:57; 09.01 19:13; 09.01 21:33;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ega ta seal Venemaal saadetes tasuta esinenud 😀

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 18:23; 10.01 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Norra mees ka kindlasti abiks:) Nõiasissetulekutega ilmselt panka ka asja pole.

Yana Toomil ka ilus korter.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 18:41; 09.01 19:32; 09.01 23:15; 10.01 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelle juures teises osas käidi? Seda ei leia kusagilt.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 17:57; 09.01 19:13; 09.01 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigitelevisioonile järjekordne kohatu saade ja meelelahutusjuhile Killandile uus häbiplekk veimevakas. Ootaks minu raha eest üleval peetavalt telekanalilt sisukaid, harivaid ja infotihedaid saateid mitte mingite tühikargajate šampusetipsutamist ja pläralära. Tunnustatud arhitekt mängis ka titte, kes ei saa aru, mis on kaasaskantav kõlar! Jumal küll, kui pimedas toas ta aega veedab ja kuidas üldse tööd teha saab kui kaasaegsest disainist ja asjadest mõhkugi ei jaga.

+19
-34
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 19:20; 09.01 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, teemaalgataja! Ma muidu telerit ei vaata, aga nüüd leidsin ühe tõsiselt hea saate! ????

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigitelevisioonile järjekordne kohatu saade ja meelelahutusjuhile Killandile uus häbiplekk veimevakas. Ootaks minu raha eest üleval peetavalt telekanalilt sisukaid, harivaid ja infotihedaid saateid mitte mingite tühikargajate šampusetipsutamist ja pläralära. Tunnustatud arhitekt mängis ka titte, kes ei saa aru, mis on kaasaskantav kõlar! Jumal küll, kui pimedas toas ta aega veedab ja kuidas üldse tööd teha saab kui kaasaegsest disainist ja asjadest mõhkugi ei jaga.

Sina, udupeen provva, võiksid ka kord aja maha tõmmata ja meelelahutusest osa võtta. “Harivad ja arendavad” saated pole su vissis iseloomule küll kuidagi kasuks tulnud.

+24
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelle juures teises osas käidi? Seda ei leia kusagilt.

jupiteris on samuti vaid 1. ja 3. osa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigitelevisioonile järjekordne kohatu saade ja meelelahutusjuhile Killandile uus häbiplekk veimevakas. Ootaks minu raha eest üleval peetavalt telekanalilt sisukaid, harivaid ja infotihedaid saateid mitte mingite tühikargajate šampusetipsutamist ja pläralära. Tunnustatud arhitekt mängis ka titte, kes ei saa aru, mis on kaasaskantav kõlar! Jumal küll, kui pimedas toas ta aega veedab ja kuidas üldse tööd teha saab kui kaasaegsest disainist ja asjadest mõhkugi ei jaga.

Sina, udupeen provva, võiksid ka kord aja maha tõmmata ja meelelahutusest osa võtta. “Harivad ja arendavad” saated pole su vissis iseloomule küll kuidagi kasuks tulnud.

Sa võta ise aeg ma ja ära visise. Sinusugustele on ju loodud Kanal 2,12,11,Tv3. Kas neist jääb selliste lehtsabade näitamiseks väheks? Sealt saad neid 24/7 vaadata erinevas asendis ja poosis. Riigitelevisioonis võiks parema kvaliteediga saateid teha ja näidata, mida kollane meedia ei suuda/taha.

+16
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 19:20; 09.01 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelle juures teises osas käidi? Seda ei leia kusagilt.

jupiteris on samuti vaid 1. ja 3. osa.

Vt mu vastust eespool. YANA TOOM

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 18:41; 09.01 19:32; 09.01 23:15; 10.01 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigitelevisioonile järjekordne kohatu saade ja meelelahutusjuhile Killandile uus häbiplekk veimevakas.

Mul on silmade ees, kuidas Killandi käis ühe vene staari juures intervjuud tegemas. Sellist alt üles lömitamist pole varem näinud. Kus juures see staar on üks paras mölakas inimesena, lisaks vene šovinist ja Putini režiimi toetaja.

EKRE peaks tegelema riigitelevisiooni kvaliteedi parandamisega, mitte ahistama ja diskrimineerima kaitsetuid ühiskonnagruppe. Andku see 2 miljonit eurot, mis kulub ülinõmeda rahvaküsitluse korraldamise peale, parem televisioonile, et need saaksid oma saadete kvaliteeti parandada.

+10
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 19:35; 09.01 23:59; 10.01 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole saadet vaadanud, üldse ei välista, et võib olla väga tore meelelahutus. Aga imetan ka, et selline saade riigitelevisioonis?! Meie maksuraha eest?? Saagim?? See on ju puhas Kanal2 või TV3 teema. ETV-l pole väärikas sellist saadet teha. Saab teha ka intelligentset meelelahutust, selline teema ei ole seda.

+21
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigitelevisioonile järjekordne kohatu saade ja meelelahutusjuhile Killandile uus häbiplekk veimevakas. Ootaks minu raha eest üleval peetavalt telekanalilt sisukaid, harivaid ja infotihedaid saateid mitte mingite tühikargajate šampusetipsutamist ja pläralära. Tunnustatud arhitekt mängis ka titte, kes ei saa aru, mis on kaasaskantav kõlar! Jumal küll, kui pimedas toas ta aega veedab ja kuidas üldse tööd teha saab kui kaasaegsest disainist ja asjadest mõhkugi ei jaga.

ma tahaks, et minu raha mõttetult mingite abordivastastastele, kirikutele, rahvahääletusele ära ei jagataks – aga jagatakse ikkagi. Telekast peab tulema kõikidele, eriti ERRist, mida ei peeta ainult hääletorude rahast üleval.

+16
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülilahe saade on, väga meeldib!

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelle juures teises osas käidi? Seda ei leia kusagilt.

jupiteris on samuti vaid 1. ja 3. osa.

Vt mu vastust eespool. YANA TOOM

Aga ei ole. Järelvaatamised on osad 1 (Kerro) ja 3 (Toom). Ilmselt siis mingi eksitus ja osa kolm on tglt osa kaks. Kaks osa ongi olnud, eks?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 17:57; 09.01 19:13; 09.01 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnustatud arhitekt mängis ka titte, kes ei saa aru, mis on kaasaskantav kõlar! Jumal küll, kui pimedas toas ta aega veedab ja kuidas üldse tööd teha saab kui kaasaegsest disainist ja asjadest mõhkugi ei jaga.

Mäletan mingit intervjuud temaga, kus ta ütles, et tal ei ole mobiiltelefoni ega televiisorit. Viimast kinnitas ka selles saates. Väga ei imesta, kui ta tõesti ei tunne tänapäevaseid tehnikavidinaid.

Televiisor võiks ju ikka olla, arvestades seda, et ta ilus tütar iga nädal kuskil saates esineb. Nii palju ilusaid hetki jääb tal oma tütrest nägemata.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis päeval see Kermo saade oli?

arvasin, et Toomiga oli esimene.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole saadet näinud, kuid mul seostub pealkirjaga alati mütoloogiline kodukäija, s.t surnu, kes ei leidnud rahu ja käis maa peal elavaid kiusamas. Ilmselt luges vanaema lapsepõlves liiga palju rahvajutte ette…

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis päeval see Kermo saade oli?

arvasin, et Toomiga oli esimene.

KeRRo saade oli 31.dets.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 18:41; 09.01 19:32; 09.01 23:15; 10.01 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal see 3. osa oli? 2. osa jäi tegemata või ETV-l on kolmeni lugemisega raskusi?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 23:26; 10.01 00:13; 10.01 13:22; 16.01 01:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Televiisor võiks ju ikka olla, arvestades seda, et ta ilus tütar iga nädal kuskil saates esineb. Nii palju ilusaid hetki jääb tal oma tütrest nägemata.

Kes on tema ilus tütar? Tal peaks olema  ainult pojad.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 19:35; 09.01 23:59; 10.01 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes Toomi mees on?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 23:26; 10.01 00:13; 10.01 13:22; 16.01 01:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole saadet näinud, kuid mul seostub pealkirjaga alati mütoloogiline kodukäija, s.t surnu, kes ei leidnud rahu ja käis maa peal elavaid kiusamas. Ilmselt luges vanaema lapsepõlves liiga palju rahvajutte ette…

Eks see olegi niimoodi. Ilma liigsete rahvajuttudetagi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 01:56; 10.01 23:49; 10.01 23:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole saadet näinud, kuid mul seostub pealkirjaga alati mütoloogiline kodukäija, s.t surnu, kes ei leidnud rahu ja käis maa peal elavaid kiusamas. Ilmselt luges vanaema lapsepõlves liiga palju rahvajutte ette…

Mõtlesin ka esialgu, et kummitustesaade hakkab, et oh põnev, aga hoopis selline jura eksitava nimega.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigitelevisioonile järjekordne kohatu saade ja meelelahutusjuhile Killandile uus häbiplekk veimevakas. Ootaks minu raha eest üleval peetavalt telekanalilt sisukaid, harivaid ja infotihedaid saateid mitte mingite tühikargajate šampusetipsutamist ja pläralära. Tunnustatud arhitekt mängis ka titte, kes ei saa aru, mis on kaasaskantav kõlar! Jumal küll, kui pimedas toas ta aega veedab ja kuidas üldse tööd teha saab kui kaasaegsest disainist ja asjadest mõhkugi ei jaga.

kuidas sa siia perekooli oled ära eksinud, haritud kommenteerija

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 08:42; 17.01 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Televiisor võiks ju ikka olla, arvestades seda, et ta ilus tütar iga nädal kuskil saates esineb. Nii palju ilusaid hetki jääb tal oma tütrest nägemata.

Kes on tema ilus tütar? Tal peaks olema ainult pojad.

Nele-Liis Vaiksoo loomulikult.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 18:41; 09.01 19:32; 09.01 23:15; 10.01 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerrol on oma kivikeste pood, sellised paar-kolm suuremat poodi teevad u 100 000 käivet aastas…

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Televiisor võiks ju ikka olla, arvestades seda, et ta ilus tütar iga nädal kuskil saates esineb. Nii palju ilusaid hetki jääb tal oma tütrest nägemata.

Kes on tema ilus tütar? Tal peaks olema ainult pojad.

Nele-Liis Vaiksoo loomulikult.

Ma juba uurisin ise. Ta on sünnitanud kaksikutest tütred – Maarja-Liis Ilus ja Merlyn Uusküla. Mõlemast on saanud kuulsad lauljad. Nele-Liis Vaiksoo võib olla teisest abielust, sest tema vist on noorem.

+2
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 19:35; 09.01 23:59; 10.01 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib see saade, sest ma olen väike vaene ja vastik inimene ja mulle meeldib näha, mis paremini elavate inimeste sahtlites ja kappides on. Guilty pleasure.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 18:23; 10.01 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerro kodukülastuse saates oli häiriv vaadata kuidas Saagim oma punaste saabaste kõrgete tikk-kontsadega elutubades kõndis. Kui põrandal peaks puitparkett olema, kas see ikka kannatab selle välja? Et täkkeid sisse ei jää?
Tegelikult olid vist kõik välisjalanõudega tubades, välismaa kombed

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )


Esileht Hobinurk Saade “Kodukäijad”