Esileht Hobinurk Saade “Kodukäijad”

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Saade “Kodukäijad”

Postitas:

Riigitelevisioonile järjekordne kohatu saade ja meelelahutusjuhile Killandile uus häbiplekk veimevakas. Ootaks minu raha eest üleval peetavalt telekanalilt sisukaid, harivaid ja infotihedaid saateid mitte mingite tühikargajate šampusetipsutamist ja pläralära. Tunnustatud arhitekt mängis ka titte, kes ei saa aru, mis on kaasaskantav kõlar! Jumal küll, kui pimedas toas ta aega veedab ja kuidas üldse tööd teha saab kui kaasaegsest disainist ja asjadest mõhkugi ei jaga.

Sina, udupeen provva, võiksid ka kord aja maha tõmmata ja meelelahutusest osa võtta. “Harivad ja arendavad” saated pole su vissis iseloomule küll kuidagi kasuks tulnud.

Sa võta ise aeg ma ja ära visise. Sinusugustele on ju loodud Kanal 2,12,11,Tv3. Kas neist jääb selliste lehtsabade näitamiseks väheks? Sealt saad neid 24/7 vaadata erinevas asendis ja poosis. Riigitelevisioonis võiks parema kvaliteediga saateid teha ja näidata, mida kollane meedia ei suuda/taha.

Ära sisise ja visise sulle vist Tre raadio paras, uuri millal saade on, ehk peale seda ei sisise ja visise sa nii palju vähemalt mõnda aega.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli terve saate aja ainult üks mõte: mina küll ei tahaks, et Saagim mu ehtekarbis sobrab ja saabastega voodis aeleb, Juur külmkapis revideerib jne. Madalat uudishimu “kuidas teised elavad” rahuldada aitab see saade muidugi küll 🙂 aga ma ise kunagi ei suudaks niimoodi külalisena asjades sobrada. Ja mis värk selle sampusekaanimisega on, Saagimi käsi mängus?

Kes on tema ilus tütar? Tal peaks olema  ainult pojad.

Raul Vaiksoo tütar on Nele-Liis Vaiksoo.

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 12:56; 15.01 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk nad saate 2 majaomanikul lõhkusidki midagi ära ja see keelas karistuseks saate näitamise.

Huvitav kus YT selliste paabulinnu riietega käib?

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 23:26; 10.01 00:13; 10.01 13:22; 16.01 01:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk nad saate 2 majaomanikul lõhkusidki midagi ära ja see keelas karistuseks saate näitamise.

Huvitav kus YT selliste paabulinnu riietega käib?

Ma kahtlustan ka, et 2. saatega läks midagi nihu ja koduomanik ei olnud näitamisega nõus. Ju neil lepingus siis klausel, et ei näidata, kui pole nõus.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 01:56; 10.01 23:49; 10.01 23:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes Toomi mees on?

Teine abikaasa oli Aleksei Toom, kes on Eesti NSV KGB välisluure juhi Paul (Pavel) Toomi poeg. 2015. aastal nad lahutasid. Esimene mees oli Vladimir Litvinov, kes oli Nõukogude aatomirelva peakonstruktori Boriss Litvinovi poeg.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 01:56; 10.01 23:49; 10.01 23:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav jah, mis teema selle 2. saatega. ETV lehel ka nagu näitab, et on olemas 2. osa, aga on mitteaktiivne ja ei saa sellele klikkida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et ülikond oli Yana Toomi poja oma, tal on neli poega ja tütar, juba noorim poeg on varsti keskkooliealine.

Mida saade edasi, seda rohkem Saagim mulle närvidele käib: uputab teise lõhnaõli peale, topib asju selga ja pähe- kas ema ei õpetanud, et kätega ei vaadata, silmadega vaadatakse? Korgitakse lahti baarikapist calvadosepullu jne. No on alles “külalised”, nagu rohkem ahjualused.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 12:56; 15.01 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav jah, mis teema selle 2. saatega. ETV lehel ka nagu näitab, et on olemas 2. osa, aga on mitteaktiivne ja ei saa sellele klikkida.

Kas 31.12 polnud mitte esimene saade? Kui saade on eetris igal reedel, siis ei saagi olla rohkem kui 3 neid saateid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida saade edasi, seda rohkem Saagim mulle närvidele käib: uputab teise lõhnaõli peale, topib asju selga ja pähe, korgitakse lahti baarikapist calvadosepullu jne. No on alles “külalised”, nagu rohkem ahjualused.

Ma ei tahaks ühtki asja enam puudutada mida see eputis käppinud on. Rõve! Hambaharja katsus ka harjaste kohalt, ime veel, et suhu ei toppinud.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 23:26; 10.01 00:13; 10.01 13:22; 16.01 01:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli terve saate aja ainult üks mõte: mina küll ei tahaks, et Saagim mu ehtekarbis sobrab ja saabastega voodis aeleb, Juur külmkapis revideerib jne. Madalat uudishimu “kuidas teised elavad” rahuldada aitab see saade muidugi küll ???? aga ma ise kunagi ei suudaks niimoodi külalisena asjades sobrada. Ja mis värk selle sampusekaanimisega on, Saagimi käsi mängus?

ära pabla, ega sinu juurde ei tuldagi, koduomanikud on ise  loa andnud ja küllap nad teavad, kes need “kodukäijad” on ja kui ongi ming asi, mida nad ei taha, mida nende kodus tehakse, siis need asjad on ka paika pandud

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 08:42; 17.01 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sobramine ja asjade selgatoppimine ilmselt ka ikka kokku lepitud, koka kodus olid ju sahtlitel post it-id peale kleebitud, mida näppida võis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa võta ise aeg ma ja ära visise. Sinusugustele on ju loodud Kanal 2,12,11,Tv3. Kas neist jääb selliste lehtsabade näitamiseks väheks? Sealt saad neid 24/7 vaadata erinevas asendis ja poosis. Riigitelevisioonis võiks parema kvaliteediga saateid teha ja näidata, mida kollane meedia ei suuda/taha.

Ei tea, miks “sinu raha” parem on kui “minu raha”? Minu raha läheb sinna riigitelevisiooni samamoodi ja mulle saade meeldib!

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui ma jälestan seda arhitekti. Nii eluvõõras ja ajab lolli juttu koguaeg.

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldib vaadata, et tuntud inimestel samuti Colgate ja Nivea kasutusel, ei kasutagi kõik ainult ökotooteid 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldib vaadata, et tuntud inimestel samuti Colgate ja Nivea kasutusel, ei kasutagi kõik ainult ökotooteid ????

palun vabandust, panin sulle kogemata miinuse. tegelikult tahtsin kiita. ja see tobe süsteem siin ei lase ju muuta.

Tegelikult laseb ühe korra. Tee lehele refresh ja siis vajuta “kiida”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 10:30; 07.03 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaiksoo on just lahe tegelane. Mulle meeldiks ka, kui ta rohkem räägiks. Kunagi Anu saates andis ta väga ägeda ja huvitava intervjuu.

Nii naljakas oli, kuidas ta kõlari peale ehmatas 😀

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 10:30; 07.03 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülilahe saade on, väga meeldib!

Mis sullle selle saate juures meeldib ? Teiste pesusahtlisse piiluda ? Sina oledki siis see kes pimedatel õhtutel tänavatel jalutades kaela kõveraks venitavad, et teiste inimeste akendest natukenegi sisse piiluda ?

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sullle selle saate juures meeldib ? Teiste pesusahtlisse piiluda ? Sina oledki siis see kes pimedatel õhtutel tänavatel jalutades kaela kõveraks venitavad, et teiste inimeste akendest natukenegi sisse piiluda ?

Ma kaela kõveraks ei venita, aga kui lähen mööda kardinateta aknast, siis pilk läheb toast üle küll korraks. “Kodukäijaid” pidevalt ei viitsi vaadata, paar korda olen vaadanud. Saagim närvidele ei käi, sellist inimtüüpi isiklikult ei tunne, nii et täitsa värskendav oma teatraalsuses. Ma kujutan ette, et saate idee on ka panna vaataja kaasa mõtlema, kes kui palju siis Eesti avaliku eluga kursis on. Nägin Märt Agu saadet ja Bentonite saadet, täitsa hästi meeldisid. Ise küll ära ei arvanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, miks viimast osa veebis üleval ei ole? Kas varem on ka märksa hiljem tulnud? ERRi stiil minu meelest kohe panna või mõned asjad isegi enne eetrit üleval.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule saade meeldib.

1. Inimesed lähevad saatesse vabatahtlikult
2. Sahtlid-kapid, kuhu ei tohi vaadata, on vastavalt märgistatud ja neid ei avata.
3. mingid riided, mis on visatud voodile, et vedele seal niisama, need on sinna vaatamiseks pandudki.

Ehk siis kuigi mina ei ole ei kuulsus ega laseks sellist saadet oma koju, aga KUI mingis hulluse hoos seda teeksin, siis lihtsalt mintu pesusahtlid oleksid kõik kollaste keelavate lipikutega ja rahu majas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Hobinurk Saade “Kodukäijad”