Esileht Hobinurk Saade “Minu 270 kg elu” TLC

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Saade “Minu 270 kg elu” TLC

Postitas:

Kes seda saadet varasemast vaadanud, kas see kajastab eranditult vaid edulugusid? Olen vaadanud mingi 4-5 saadet ja kõik on nii sarnane. Ja kõik saavad kenasti hakkama. Kas mitte keegi mitte kunagi selle dr Now programmis ei ebaõnnestu?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 22:46; 21.04 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes seda saadet varasemast vaadanud, kas see kajastab eranditult vaid edulugusid? Olen vaadanud mingi 4-5 saadet ja kõik on nii sarnane. Ja kõik saavad kenasti hakkama. Kas mitte keegi mitte kunagi selle dr Now programmis ei ebaõnnestu?

Ma praegu konkreetseid näiteid ei mäleta6, vaatasin nii ammu, aga minu arust oli seal ikka parajalt ebaõnnestujaid ka, mõni isegi suri ära.

+27
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 22:53; 26.04 02:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes seda saadet varasemast vaadanud, kas see kajastab eranditult vaid edulugusid? Olen vaadanud mingi 4-5 saadet ja kõik on nii sarnane. Ja kõik saavad kenasti hakkama. Kas mitte keegi mitte kunagi selle dr Now programmis ei ebaõnnestu?

Edulugusid on pigem vähe. Jah, saavad opile aga ega paljud pärast seda ei suuda toitumisjuhiseid järgida. On neid, kellega on jännatud pikalt ja kes lõpuks saavad opile ja ei saa seejärel hakkama ja lõpetavad kokkuvõttes suuremas kaalus kui olid alustades.

Neil on ka eraldi saade edulugudest – ” Where are they now”  – see on teise aasta lugu tavaliselt.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõtlen vahel, et millest need 270 kg kaaluvad inimesed elavad – toidu olemasoluga nagu probleeme pole, kodud ka nagu ok, aga samas pole näha, et keegi perest kuskil tööl käiks ja peategelane kõrvalise abita voodist välja ei saa. Kas neil on seal mingid suured abirahad, millest nad elavad? Sama küsimus ka muude seriaalide puhul, näiteks Overdaughtered – seal käib ka ainult mees vist tööl ja suudab ülal pidada naise ja 6 last? Või on need seriaalitasud nii head, et saavad endale lubada reisimist ja koduremonte? Ka Sister Wives on selline kummaline kooslus, kus vähemalt seriaali alguses ainult mees töötas ja pidas üleval oma nelja naist pluss kogu lastekarja ja veel suutis pidevalt kogu selle laagriga kolida osariigist osariiki ja osta uusi maju.

+28
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Oi seal on ikka korralike ebaõnnestumisi. Varasemates hooaegades oli mitu osa järjest sellist viginat ja “ma ju tegin kõike õigesti!!!” Jutte, millele eelnes mitu klippi burgeritest ja 0 liikumisest. Ma olen vahel youtube’s neid vaadanud. Nt üks naine – Maja (kui ma nimega puusse ei pane). No ta ikka üldse ei suutnud. Kui tahad ebaõnnestumisi ja suuremat vingumist – soovitan. Aga muidu on jah kõik edulood haruharva juhtuvad.
see “where are they now” on jah nende teine aasta, kus enamikel on operatsioon tehtud ja saavad nahavähendus opile minna. Aga sealgi näidatakse samu inimesi vist? Vähemalt olen sattunud sama inimese  peale tihti. Aga ega neilgi vist alati seal hästi ei lähe. Ma mäletan üks võttis vist liiga palju alla ja ta ei saand nahaopile kohe. Ja mõni ei suutnud jällegi üldse hakkama saada.</p>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meenus kohe “The Assanti Brothers”, kui ebaõnnestumist näha tahad. See oli üks suur rongiõnnetus. Neist tehti mitu osa.

Mulle lihtsalt ei mahtunud pähe kuidas selline manipuleeriv ja vastik inimene nagu Steven Assanti üldse eksisteerida saab.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 06:14; 10.08 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõtlen vahel, et millest need 270 kg kaaluvad inimesed elavad – toidu olemasoluga nagu probleeme pole, kodud ka nagu ok, aga samas pole näha, et keegi perest kuskil tööl käiks ja peategelane kõrvalise abita voodist välja ei saa. Kas neil on seal mingid suured abirahad, millest nad elavad? Sama küsimus ka muude seriaalide puhul, näiteks Overdaughtered – seal käib ka ainult mees vist tööl ja suudab ülal pidada naise ja 6 last? Või on need seriaalitasud nii head, et saavad endale lubada reisimist ja koduremonte? Ka Sister Wives on selline kummaline kooslus, kus vähemalt seriaali alguses ainult mees töötas ja pidas üleval oma nelja naist pluss kogu lastekarja ja veel suutis pidevalt kogu selle laagriga kolida osariigist osariiki ja osta uusi maju.

Eks osa elab abirahadest. Kui palju ja kellele makstakse, seda ma kommenteerida ei oska. Mis puutub sellesse, et naine lastega kodune ja ainult mees tööl käib, siis see on selline osa “american dream”i kuvandist. Enamus nende elust on tegelikult krediidi eest ostetud.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks naisterahvas oli veel, kel õnnestus isegi saates veidi kaalu kaotada, kuid nüüd on samas kui mitte hullemas punktis tagasi. Kunagi juhtusin tema TikToki kontole, sealgi tegeles uuesti kaalulangetusega, üks hetk siis otsustas, et enam ei viitsi ja hakkas hoopis body positivityt (ise üle 200 kg kaaludes) promoma. Kui keegi saates osalemise kohta küsis, kustutas koheselt kommentaarid.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 07:11; 21.04 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kindlalt näinud ühte osa, kus üks vanem proua suri. Ja mitte operatsioonil või operatsiooni tüsistustesse, vaid sellesse, et ei suutnud söömist lõpetada ja sõi end surnuks. Loomulikult sõimas ta dr Now-d kõikvõimalikul viisil, kui too teda õigele teele püüdis suunata. Valetas ja manipuleeris. Enamasti kõik nad seal valetavad ja ei viitsi pingutada.

Ilmselt on nendele liikumatutele, voodihaigetele “kappidele” määratud puue ja selle raha eest nad siis eksisteerivadki.

Minu jaoks segaseks nende osalejate pereliikmete käitumine. Saan aru, et nad on kaassõltlased, aga tegelikult on nende kätes ju nii palju. Kui pereliige ei too sellele voodis lebavale tünnile hamburgereid ja friikaid, siis ta ju hakkab alla võtma, sest ise selline ei suuda ju toidu järele minna.

+28
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks segaseks nende osalejate pereliikmete käitumine. Saan aru, et nad on kaassõltlased, aga tegelikult on nende kätes ju nii palju. Kui pereliige ei too sellele voodis lebavale tünnile hamburgereid ja friikaid, siis ta ju hakkab alla võtma, sest ise selline ei suuda ju toidu järele minna. Rate this item:Submit Rating00

Aga sa kuuled ju seal saates seda viginat, mida need olendid tekitavad, kui nad oma väärtuslikke igapäevaseid rasvu ja süsivesikuid kätte ei saa. Kujuta nüüd ette, et peaksid 24/7 sellise vigina saatel elama. Muidugi võib ära põgeneda, ega paks ei jaksaks järele tulla, aga ilmselt see nendega koos elav lähedane saab mingit hooldajatasu ja elabki seal, seega see pole talle hea variant, teiseks on see enamasti ta oma kallis ema või laps ja tal on ikka paha, kui emme või lapsuke piinleb näljas ja kurvastab, lihtsam on teha, mis too tahab. Ja kui need tüübid poleks kergema vastupanu tee valijad, siis see olukord poleks sinnamaani ju läinudki.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 07:42; 21.04 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meenus kohe “The Assanti Brothers”, kui ebaõnnestumist näha tahad. See oli üks suur rongiõnnetus. Neist tehti mitu osa.

Mulle lihtsalt ei mahtunud pähe kuidas selline manipuleeriv ja vastik inimene nagu Steven Assanti üldse eksisteerida saab.

Mina nägin neist saadet, mis oli hiljem tehtud, kui see Steven opi sai. Ma ei saanud ùldse aru miks kõik seda Stevenit vihkasid. Tavaline tableti ja toidu narkar. Mulle tundus, et ta vend süüdistas teda kõiges, ka enda ebaõnnestumises. Aga samas ma algust ei näinud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 08:00; 21.04 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Steven oli ju peast natuke katki,kuidas oma juuksed välja katkus ja valuvaigistitest sõltus etc.
Hiljuti oli üks osa temast, kus ta oli kõvasti maha võtnud ja abiellus, tundus peast ka korras olevat rohkem, et see ebaõnnestumine nagu ei olnud, aega läks ainult palju. Naise nägu ei näidatud, oleks tahtnud näha.

Ühte surma mäletan mina ka ja ühte mustanahalist, kes Jeesuse selja taha pugedes programmi pooleli jättis. Kriiskas seal arstile läbi telefoni, et Jeesus twab paremini.

Uued osad on hetkel laupäeva õhtuti. Juba covidi ajadt,et üsna värsked.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olnud üsna palju ka ebaõnnestumisi.
Just eile hommikul vaatasin, kus üks naine sai opile alles 2a peale programmi alustamist. Vahepeal loobus ja siis suutis mingi ime läbi natuke alla võtta ja sai opi. Aga peale oppi ka ikka võttis vaevaliselt edasi. Seega kahe aastaga oli langus vaid mingi 34kg.

Mina aga eile jäin mõtlema, et see Dr.Now on ju varsti 80 aastane. Kuidas ta küll jaksab ja kurb mõelda, mis neist patsientidest siis saab, kui Now oma töö lõpetab(enne surma vast mitte vabatahtlikult). Seal on küll teisigi selliseid arste aga keegi ju selliseid programme ei tee ja Now on nii tuntud, et teisi arste vb pigem ei usaldata nii palju.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.04 08:17; 21.04 09:16; 21.04 09:43; 23.04 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See outdaughtered osalised saavad ju iga episoodi eest kus nad osalevad raha. Minu meelest mingi aeg see pereema tegi mingi trenniga seoses ettevõtte. Lisaks on neil erinevad koostööd ja myyvad mingeid oma disanitud särke vist ka. 90days osalised said ka iga episoodi eest kus osalised 1000$.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

a hakkas hoopis body positivityt (ise üle 200 kg kaaludes) promoma. Kui keegi saates osalemise kohta küsis, kustutas koheselt kommentaarid.

Nii ongi. Kehapositiivsed on paksud, kes ei suuda alla võtta ega tunnista seda endale. Feministid on naised, kes on naisena ebaõnnestunud ega tunnista seda endale. Enamik homosid ja lesbisid on inimesed, kelle suhted teise sooga on ebaõnnestunud ja kes ei tunnista seda endale.
Tunnistamine on võtmesõna. Terve enesehinnanguga inimene tunnistab oma nõrku kohti ja kompenseerib need millegi muuga. Sest kõigil on nõrku kohti. Kuid täiesti maha tambitud enesehinnanguga tüübid asuvad oma nõrkusest normaalsust tegema kõigi jaoks.

See on täiesti igapäevane psühholoogiline fenomen, mida kirjeldas juba valm hapudest viinamarjadest.
Lihtsalt ongi viinamarjad hapud ja siis hakatakse viinamarju vihkama – täpselt nii tugev see tunne on.

+9
-30
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei ole vaid edulood, olen näinud sarjas mitut lugu, kus peaosalise organism siiski vastu ei pidanud ja osaleja suri. Ja on hulgim neid lugusid, kus aastatepikkuse arsti toe, operatsiooni, teraapiate jne tulemusena osaleja siiski märgatavat kaalunangust ei saavuta või jõuab tagasi üsna alguspunkti kaalu.

Päris edukad edulood on ikka vähemuses.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Minu meelest on iga saate alguses kiri, et ainult 5 protsenti neist saavutab püsiva kaalulanguse.</p>

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on osa Jamesist, kes kaalub 333kg. Dr. Now sai ikka päris kurjaks.
Õudne, see mees mahub vaevu korteriuksest sisse. Kiirabi ja tuletõrje tranpordivad.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.04 08:17; 21.04 09:16; 21.04 09:43; 23.04 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok. Mina olen mingi kahe nädala kava seal lapanud ja vaadanud siis neid saateid, mis lõppevad opiga (100% kõik on saanud enne oppi alla, kes kiiremini, kes vaevalisemalt), aga ma ei näe (hetkel) kavas uhtegi saadet, mis näitaks opijärgset elu. Mis pealkirjaga need on?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 22:46; 21.04 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok. Mina olen mingi kahe nädala kava seal lapanud ja vaadanud siis neid saateid, mis lõppevad opiga (100% kõik on saanud enne oppi alla, kes kiiremini, kes vaevalisemalt), aga ma ei näe (hetkel) kavas uhtegi saadet, mis näitaks opijärgset elu. Mis pealkirjaga need on?

My 600-lb Life: Where Are They Now?
On selle saate nimi.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.04 08:17; 21.04 09:16; 21.04 09:43; 23.04 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Season 2 on “where are they now” praegu vist pole saatekavas, küll varsti jälle tuleb. Hetkel käibki see Jamesi osa, no see on peast titt, kellele emme salaja toitu toob, pole ime ka, kui arst kuri on. Ega tast asja ei saanudki. Nüüdseks on ta surnud.

Maja (ütles arstile näkku, kuidas tema kava on pullikaka) ja teised, seal on küllalt neid, kes ainult vinguvad ja õigustavad ja sõimavad (üks neegritädi oli päris hull, sõimas skype teel Nowd niiet vähe polnud) ja raiskavad arsti aega. Nad saaksid saates osalemise eest opi tasuta, seda võimalust ei saaks nad usas kuskil rohkem, aga nad ei viitsi lihtsalt. Muidugi pole ka lihtne, kui oled söönud kogu aeg ämbritäisi ja üle 10 000 kcal päevas, siis hakka 1200 nälgimisega otsekohe pihta. Ma usun, et need juhised on küllalt puust ja punaseks (sest ega need patsiendid ju suures osas pole haritlased).

Assanti perekond- no nii füsfunktsionaalset kampa annab otsida.

Kelly oli vist see noor tüdruk, kes kesest filmimist ühel ööl ära suri, kuid tema oleks hakkama saanud. https://www.nickiswift.com/335626/my-600-lb-life-stars-who-sadly-died/

Mulle meeldisid ühed õed, Brandi ja Kandi, üks neist sai hiljem ka lapse. https://starcasm.net/what-do-kandi-and-brandi-look-like-now-my-600-lb-life/

Ja mõned mehed on olnud väga motiveeritud ja ei libastunud, tegid, mis vaja, kuigi ega see lihtne pole. Kes on tõeliselt motiveeritud, need teevad ja ei virise.  Kes pole harjunud oma elu eest vastutust võtma, need vinguvad, süüdistavad ja virisevad, kõigil on mingi ilge nutulugu elus läbielatud katsumustest (mõned muidugi ka päris traumad), aga tulemused on kasinad. Üks tore tädi suutis 9 kuuga oma üüratust kaalust kaotada 4 kilo…

 

Kui sind huvitab, võid otsida my 600 lb life failures või success vms.

https://www.lifeandstylemag.com/posts/my-600-pounds-life-stars-today-136016/

Usas on need, kes kokkavad ja kodus süüa teha “from scratch” oskavad, juba haruldus ja imeasi.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 09:50; 23.04 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind paneb kõige rohkem imestama see operatsiooni ülistamine, mis enamikul seal on. Ma ei tea, kas arstid teevad neile seda hullu ajupesu opi vajalikkuse osas, kuigi on teada, et tõesti vaid 5% saavutavad pikaajalise edu, või on nad ise selle kinnisidee endale kuskilt pähe võtnud, aga ausalt öeldes on üsna häiriv seda kuulata. Mõni osaleja on seal ennast tõsiselt käsile võtnud, on opi ootel ca juba aasta või rohkemgi edukalt kinni pidanud oma rangest dieedist ja võtnud kaalust alla 100+ kg, nad on lamavast voodihaigest saanud inimesteks, kes liiguvad igapäevaselt väljas juba päris pikki vahemaid ja teevad muud trenni, tervis on parem, kõik on parem – ja ikka ajavad nad sellist haiget juttu a’la “operatsioonile pääsemine on minu ainus pääsetee” ja “ilma operatsioonita ma suren ära”.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõtlen vahel, et millest need 270 kg kaaluvad inimesed elavad – toidu olemasoluga nagu probleeme pole, kodud ka nagu ok, aga samas pole näha, et keegi perest kuskil tööl käiks ja peategelane kõrvalise abita voodist välja ei saa. Kas neil on seal mingid suured abirahad, millest nad elavad? Sama küsimus ka muude seriaalide puhul, näiteks Overdaughtered – seal käib ka ainult mees vist tööl ja suudab ülal pidada naise ja 6 last? Või on need seriaalitasud nii head, et saavad endale lubada reisimist ja koduremonte? Ka Sister Wives on selline kummaline kooslus, kus vähemalt seriaali alguses ainult mees töötas ja pidas üleval oma nelja naist pluss kogu lastekarja ja veel suutis pidevalt kogu selle laagriga kolida osariigist osariiki ja osta uusi maju.

Eks osa elab abirahadest. Kui palju ja kellele makstakse, seda ma kommenteerida ei oska. Mis puutub sellesse, et naine lastega kodune ja ainult mees tööl käib, siis see on selline osa “american dream”i kuvandist. Enamus nende elust on tegelikult krediidi eest ostetud.

Ülekaalulisus on Ameerikas pandeemiline ning võrdsustatud invaliidsusega. Invaliidi hooldaja saab loomulikult toetust (seda saab ka invaliid ise).
On olnud mitmeid osasid, kus peale eduka(ma)t kaalulangetust inimene enam ei kvalifitseeru invaliidiks ning toetaja kaob (olgu tahes siis eelnevalt suurt “armastust” hooldaja, st “abikaasa” poolt etendatud).
Kodud on neil suures osas rendipinnad – Ameerikas on oma isikliku kinnisvara omamine hiilgakallis ja seega mõttetu. Paljud erarentijad (aga enamasti käib siiski firmade ja maaklerite kaudu) rendivad oma isikliku kv välja ja elavad ise ka rendipinnal.

Millest mina aru ei saa on see, et kas sealsetes kiirtoiduputkades mingeid tervislikumaid toite ei müüdagi? No mingeid salateid, suppe, paneerimata fileetooteid? Ma ei saa aru – inimene on viimasel piiril, läheb dr. Now’ juurde ja enne seda on tee peal igast grilliputkast vaja 50 kananagitsat, 6 pizzat ja kilo friikartuleid majoneesiga sisse ajada?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 12:19; 21.04 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pereliige ei too sellele voodis lebavale tünnile hamburgereid ja friikaid, siis ta ju hakkab alla võtma, sest ise selline ei suuda ju toidu järele minna.

Jah, aga paraku on võimalus ka endal telefoni teel tellida. Nad on ju nagu lapsed, kes kommi ei saa ja jonnima hakkavad ning kas või öösel salaja kapi kallale kangutama lähevad.
Mul on praegu üks õpilane selline arvutisõltlane.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 12:19; 21.04 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõtlen vahel, et millest need 270 kg kaaluvad inimesed elavad – toidu olemasoluga nagu probleeme pole, kodud ka nagu ok, aga samas pole näha, et keegi perest kuskil tööl käiks ja peategelane kõrvalise abita voodist välja ei saa. Kas neil on seal mingid suured abirahad, millest nad elavad? Sama küsimus ka muude seriaalide puhul, näiteks Overdaughtered – seal käib ka ainult mees vist tööl ja suudab ülal pidada naise ja 6 last? Või on need seriaalitasud nii head, et saavad endale lubada reisimist ja koduremonte? Ka Sister Wives on selline kummaline kooslus, kus vähemalt seriaali alguses ainult mees töötas ja pidas üleval oma nelja naist pluss kogu lastekarja ja veel suutis pidevalt kogu selle laagriga kolida osariigist osariiki ja osta uusi maju.

Eks osa elab abirahadest. Kui palju ja kellele makstakse, seda ma kommenteerida ei oska. Mis puutub sellesse, et naine lastega kodune ja ainult mees tööl käib, siis see on selline osa “american dream”i kuvandist. Enamus nende elust on tegelikult krediidi eest ostetud.

Ülekaalulisus on Ameerikas pandeemiline ning võrdsustatud invaliidsusega. Invaliidi hooldaja saab loomulikult toetust (seda saab ka invaliid ise).

On olnud mitmeid osasid, kus peale eduka(ma)t kaalulangetust inimene enam ei kvalifitseeru invaliidiks ning toetaja kaob (olgu tahes siis eelnevalt suurt “armastust” hooldaja, st “abikaasa” poolt etendatud).

Kodud on neil suures osas rendipinnad – Ameerikas on oma isikliku kinnisvara omamine hiilgakallis ja seega mõttetu. Paljud erarentijad (aga enamasti käib siiski firmade ja maaklerite kaudu) rendivad oma isikliku kv välja ja elavad ise ka rendipinnal.

Millest mina aru ei saa on see, et kas sealsetes kiirtoiduputkades mingeid tervislikumaid toite ei müüdagi? No mingeid salateid, suppe, paneerimata fileetooteid? Ma ei saa aru – inimene on viimasel piiril, läheb dr. Now’ juurde ja enne seda on tee peal igast grilliputkast vaja 50 kananagitsat, 6 pizzat ja kilo friikartuleid majoneesiga sisse ajada?

Seal vist on tõesti see, et tervislikud valmistoidud ja ka osa värskeid köögi- ja puuvilju on väga kallid ja tihti saadaval vaid rikkamates piirkondades. Kodus ise toorainest lõpuni valmis tegemiseks pole oskusi, aega, harjumust või kõiki kolme lihtsamal rahval, kuigi kott riisi ja külmutatud köögivilju tuleks sellest burksist odavamgi. Aga ei ole nii “maitsev” ja teisalt surutakse väga rahvale peale, et kui juba, siis peab kõik olema äärmiselt local, organic ja grass-fed, et tervislikuks kvalifitseeruda ja külmutatud/konserveeritud tooted on paha-paha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Feministid on naised, kes on naisena ebaõnnestunud

Vabandust, aga mida see naisena ebaõnnestumine sinu arvates täpsemalt tähendab? Võtame näiteks feminist Barbi Pilvre, kuidas ta on naisena ebaõnnestunud? Kuidas on naisena ebaõnnestunud feminist Zuzu Ismailova või Hille Hanso? Kõik mainitud on naised mis naised, ka lapsed on neil olemas. Ka näiteks Voldemar Kolga on tunnistanud end feministiks, kuidas tema sinu arvates oleks pidanud naisena õnnestuma?

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka näiteks Voldemar Kolga on tunnistanud end feministiks, kuidas tema sinu arvates oleks pidanud naisena õnnestuma?

No Kolga on ilmselgelt naisena ebaõnnestunud, ta pole ju kuskilt otsast naise moodigi.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 07:42; 21.04 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka näiteks Voldemar Kolga on tunnistanud end feministiks, kuidas tema sinu arvates oleks pidanud naisena õnnestuma?

No Kolga on ilmselgelt naisena ebaõnnestunud, ta pole ju kuskilt otsast naise moodigi.

????????

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 08:00; 21.04 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina aga eile jäin mõtlema, et see Dr.Now on ju varsti 80 aastane. Kuidas ta küll jaksab ja kurb mõelda, mis neist patsientidest siis saab, kui Now oma töö lõpetab(enne surma vast mitte vabatahtlikult).

Minu teada töötab ta poeg samal alal.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 07:11; 21.04 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähemalt üks poeg on tal selle saate produtsent(firma asutaja), mitte ise kirurg ega arst.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 09:50; 23.04 16:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Hobinurk Saade “Minu 270 kg elu” TLC