Esileht Pereelu ja suhted Saamatu

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Saamatu

Postitas:

ei taha tunduda et tulin siia halama. vajan jutukaaslasi. tundub et olen saamatu mees. kunagi oli mõni sõber … suutsin kaotada 🙁 on ka naine ja väike poiss, kuid tundub et olen ka naist kaotamas. naine ütleb rutiin, stress depressioon, lapsega kodus olnud, on veel noor ja tahab rohkem elada, sõbrannade ja sõpradega läbi käia. on hakanudki käima, ei räägi, varjab jne.krdi raske on, kas on kuskil foorum (muu keskkond) kus ei ole ainult ilkujad, saaks normaalselt suhelda, või on ka siin vale koht kus seda küsida …

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kõige mõistlikum sellises olukorras oleks oma naisega suhelda.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei taha tunduda et tulin siia halama. vajan jutukaaslasi. tundub et olen saamatu mees. kunagi oli mõni sõber … suutsin kaotada ???? on ka naine ja väike poiss, kuid tundub et olen ka naist kaotamas.

See mitte ei tundu, et sa tahad vaid kellelegi oma s..tta elu halada, vaid nii see on ja teed seda ka praegu.
Seega sa ei vaja mitte jutukaaslasi, vaid selliseid, kes su hala kuulata viitsivad.
Kuidas sa need sõbrad ära suutsid kaotada?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks naine ei tohi sõprade ja sõbrannadega läbi käia?
Varjab, sest ilmselt teed sellest mingi draama või heidad ette. Ma ka ei räägiks, kui teine seda ebameeldivaks asjaks peaks.
Miks peab inimene üldse õigustama, et soovib ellu sõbrannasid? Ebanormaalne kui tohivad olla vaid laps ja mees.
Kui oled sellistel teemadel sae käima tõmmanud, siis raske on oma väärikust tagasi saada. Naine näeb, et sa ei kohtle teda inimesena, vaid mingi kodukanana, enda ümmardajana. Kõlab nagu sa sooviks kogu naise tähelepanu ning muud elu tal olla ei võikski.
Sellisel juhul ongi naisel õige võimalikult kiiresti suhtest lahkuda.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töö on kõige parem rohi. Mingu tööle. Kui laps ja kodu nii suure stressi kaela peale panevad, on õige mingisugunegi kohake vaadata. Vat siis kaob siuke jutt päevapealt ja pole aega pere kõrvalt ringi ronidagi. Laps lasteaeda või hoidu ja. Käib tööl, igapäevased peretoimetused on igalühel niikuinii, ja uskuge – uni tuleb jõhkralt magus. Ei jõua siin mingit sõbranna- ega sõbravärki harrastada. Ega see depressioon sellest ära ei kao, kui samasugustega tõtt vahib ja oma kehva elu kaebab. Või mis need sõbrad ja sõbrannad on tal vallalised kõik või. Siis veel kummalisem.
Vana see lapsuke on ka? 5? Ja kui perenaine ringi silkab, siis Sa oled lapsega või? No tubli ju.

Võiksid ju oma elukesest rohkem jutustada. Siin on nii palju häid nõuandjaid ja igasuguste arvamuste esindajaid. Miks mitte teemakest lahata.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kodus passimisest on isu täis, siis laps lasteaeda ja ise tuleb tööle minna. Kui vana on laps? Ma tean seda tunnet, kuidas kodusistumisest lolliks minna vägagi hästi! Tahaks ainult minema. Eriti kui mees ise ei taipa, et naisele on ka natukenegi hingetõmbeaega vaja ja kodust välja saada, aga parem oleks midagi praktilist, trenn, kursus, mingi mõttega asi, mitte sõbrannadega pläkutamine. Ja kui naine on sul juba selles seisus, et ta enam sinu arvamusest ei hooli, siis oled õige hetke üpris maha maganud, viimane aeg oleks üritada midagi päästa. Muidu oled ühel hetkel mitte väga kauges tulevikus fakti ees, et naine leidis teise.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 09:24; 16.08 14:35; 16.08 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tüüpiline, võetakse naine ja oma sõbrad unustatakse ära ja siis imestatakse, et oih sõbrad kuidagi kaotanud.. dumbass.
naine sul käib shoppamas omale uut meest, mis siin ikka arvata. niikaua kuni uus kindel pole, ei lõpetata vana suhet ka ära aka monkey branching.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ahh ära hala, naisi jalaga segada ja leiad ruttu uue ja parema. viska välja selline litutaja

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 09:41; 16.08 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ahh ära hala, naisi jalaga segada ja leiad ruttu uue ja parema. viska välja selline litutaja

Pole neid midagi jalaga segada. Need on juba väljamaale ära läinud.
Teema-algatajale. Eks naisel on armastus otsa lõppenud, naistel kipubki kooselu olema tunnete põhine. Kui armastus otsas, siis hakatakse uut otsima, et taas liblikaid leida. Midagi soovitada on raske, sest pall on naise väravas ja tema otsustab seda,kuhu ta selle lööb.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib ikka käia ja ongi käinud, ei ole kunagi keelanud aga eelnevalt on alati rääkinud kus ja kellega. nüüd varjab.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kodus passimisest on isu täis, siis laps lasteaeda ja ise tuleb tööle minna. Kui vana on laps? Ma tean seda tunnet, kuidas kodusistumisest lolliks minna vägagi hästi! Tahaks ainult minema. Eriti kui mees ise ei taipa, et naisele on ka natukenegi hingetõmbeaega vaja ja kodust välja saada, aga parem oleks midagi praktilist, trenn, kursus, mingi mõttega asi, mitte sõbrannadega pläkutamine. Ja kui naine on sul juba selles seisus, et ta enam sinu arvamusest ei hooli, siis oled õige hetke üpris maha maganud, viimane aeg oleks üritada midagi päästa. Muidu oled ühel hetkel mitte väga kauges tulevikus fakti ees, et naine leidis teise.

ahh ära hala, naisi jalaga segada ja leiad ruttu uue ja parema. viska välja selline litutaja

Pole neid midagi jalaga segada. Need on juba väljamaale ära läinud.

Teema-algatajale. Eks naisel on armastus otsa lõppenud, naistel kipubki kooselu olema tunnete põhine. Kui armastus otsas, siis hakatakse uut otsima, et taas liblikaid leida. Midagi soovitada on raske, sest pall on naise väravas ja tema otsustab seda,kuhu ta selle lööb.

Kusjuures mul endal sama tunne, kui nüüd ainult oskaks ise midagi enne teha, mõtted nullis

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kodus passimisest on isu täis, siis laps lasteaeda ja ise tuleb tööle minna. Kui vana on laps? Ma tean seda tunnet, kuidas kodusistumisest lolliks minna vägagi hästi! Tahaks ainult minema. Eriti kui mees ise ei taipa, et naisele on ka natukenegi hingetõmbeaega vaja ja kodust välja saada, aga parem oleks midagi praktilist, trenn, kursus, mingi mõttega asi, mitte sõbrannadega pläkutamine. Ja kui naine on sul juba selles seisus, et ta enam sinu arvamusest ei hooli, siis oled õige hetke üpris maha maganud, viimane aeg oleks üritada midagi päästa. Muidu oled ühel hetkel mitte väga kauges tulevikus fakti ees, et naine leidis teise.

päästaks, kas on mõtteid, mul on otsas

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naise armastuse paak on tühi, ütleks selle kohta perenõustaja Gary Chapman, kelle “armastuse viis keelt” olukorda lahkab ja ka lahendusi pakub. Lühiülevaade on siin: https://www.directormeedia.ee/armastuse-viis-keelt/
Raamat on eesti keeles olemas ja raamatupoodides. Ehk saad siit nõu, mida teha – mis Sinul suhtes puudu ja mis naisel suhtes puudu.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://holistika.ee/rahuldamata-vajadused-viivad-suhte-haabumiseni/

Mulle meeldib Willard Harley seletus, vajadustest, nende tähtsusest, mis juhtub kui neid eirata (et armastus on nagu krediit, kui teed head, saad “armastuse punkte” juurde, kui ei tee, jääb neid järjest vähemks ja kui ületad oma “krediidilimiidi”, siis armastus selle inimese vastu kaob). Põhimõtteliselt sama mis armastuse keeled jne.
Video: https://www.youtube.com/watch?v=4yko3RE0Krw (usk.ee on selle lihtsalt tõlkinud ja video teine pool ei ole sinule, aga eesti keelest on sellest “his needs, her needs” teemast veidi vähe materjali. Inglise keeles on http://www.marriagebuilders.com, on raamatud ja juurdekuuluvad t66vihikud suhte parandamiseks, eesti keelde pole vist sedagi esimest raamatut tõlgitud).

Kõigepealt tuleb aru saada, MIS naisel puudu on. Kui ta isegi seda teab 😛 Siis tuleb selgeks teha, mida sina saad teha, et seda rahuldada. Kui üldse ja kui naine sind veel tahabki nende vajaduste rahuldajaks. Just need rahuldamata vajadused (kasvõi nii lihtne asi, et sa märkad, mida ta kodus teeb ja ütled seda, mitte ei pea naist enesestmõistetava kodumasinana, kellele on märkusi siis kui midagi on tegemata) tekitavad tunde, et ma löön ukse kinni ja lähen minema, mind ei huvita, ma ei taha enam. Selle tunde all ei ela ükski armastus, isegi kui see veel alles on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 09:24; 16.08 14:35; 16.08 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://holistika.ee/rahuldamata-vajadused-viivad-suhte-haabumiseni/

Mulle meeldib Willard Harley seletus, vajadustest, nende tähtsusest, mis juhtub kui neid eirata (et armastus on nagu krediit, kui teed head, saad “armastuse punkte” juurde, kui ei tee, jääb neid järjest vähemks ja kui ületad oma “krediidilimiidi”, siis armastus selle inimese vastu kaob). Põhimõtteliselt sama mis armastuse keeled jne.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=4yko3RE0Krw (usk.ee on selle lihtsalt tõlkinud).

Kõigepealt tuleb aru saada, MIS naisel puudu on. Kui ta isegi seda teab ???? Siis tuleb selgeks teha, mida sina saad teha, et seda rahuldada. Kui üldse ja kui naine sind veel tahabki nende vajaduste rahuldajaks. Just need rahuldamata vajadused (kasvõi nii lihtne asi, et sa märkad, mida ta kodus teeb ja ütled seda, mitte ei pea naist enesestmõistetava kodumasinana, kellele on märkusi siis kui midagi on tegemata) tekitavad tunde, et ma löön ukse kinni ja lähen minema, mind ei huvita, ma ei taha enam. Selle tunde all ei ela ükski armastus, isegi kui see veel alles on.

ei ole kunagi pidanud midagi iseenesest mõistetavaks, olen püüdnud tähele panna ja tunne on jah selline, et ei ole vahet mida mina teen või pakun, tundub et on hilja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis esimene küsimus- kas naine üldse enam tahab midagi päästa? On ta nõus minema nõustaja juurde (kasvõi lihtsalt selleks, et omavaheline rääkimine karjumiseks ei kujuneks), sellega tegelema või mitte. Kui ikka ei taha, siis ongi suhe läbi ja kõik, niisama lihtsalt see käibki.
Ma olin peaaegu samas punktis mitte kaua aega tagasi, aga järele mõeldes tundsin, et PÄRIS lõpp veel pole, kuigi ma olin valmis ütlema, et ma enam ei armasta ja ei taha koos olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 09:24; 16.08 14:35; 16.08 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kulla mees, Sa oled ju ISE end maha kandnud!

Kui arvaxid sisimas, et suudad oma suhet parandada & elu muuta, olexid nimex valinud Hakkaja või Edeneja. Selle saadanama Saamatuga sõnud ju ise ette ära, et töllukesex jäädki.

Naine naisex, Sina tegele endaga. Leia sõbrad või hobi & hobikaaslased, haara kinni igast võimalusest enda yle uhkust tunda. Ei, Sa ei pea rämedax machox hakkama, aga hr Lontkõrv-Labakinnas ei ole kellegi unistuste mees. Kyllap pöörab ka naine Sulle rohkem tähelepanu, kui märkab, et oled enda & eluga rahul.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine naisex, Sina tegele endaga. Leia sõbrad või hobi & hobikaaslased, haara kinni igast võimalusest enda yle uhkust tunda. Ei, Sa ei pea rämedax machox hakkama, aga hr Lontkõrv-Labakinnas ei ole kellegi unistuste mees. Kyllap pöörab ka naine Sulle rohkem tähelepanu, kui märkab, et oled enda & eluga rahul.

justnimelt! hakka ka rohkem väljas käima ja uutes seltskondades liikuma ning varsti leiad lisaks uutele sõpradele ka uue silmarõõmu ja vana depressioonis vinguv eit sind enam ei morjenda!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 09:41; 16.08 15:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Saamatu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.