Esileht Ajaviite- ja muud jutud Saamatute põlvkond

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Saamatute põlvkond

Postitas:
Kägu

Jäin seda artiklit lugema ja tuli peale selline….nõutus või pigem suur ohe – varsti pole enam palju elementaarseid asju, mida ilma ajaleheartikli õpetuseta teha suudetakse.

+1
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

tuli peale selline….nõutus või pigem suur ohe –

Mul tuli sinu järelduse peale ohe peale. Sa pole taaskord asjadest aru saanud.

Sellise artikli järel ei ole mitte mingit vajadust, aga see imetakse sinusuguste jaoks kuskilt lihtsalt välja. Kliki pärast.
Isegi autorit pole nad maininud.
Sest selleks on pr. Välja Imeja.

Saamatute põlvkond oleks kahjuks hoopis sina – sa ei suuda vahet teha infol ja “infol”.
Aga neid on alati olnud. Aastal 1937 kirjutas Maa Hääl samuti loo, kuidas “Abrukal on suur naistepuudus” vms…

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Biomass tarbib. Tootjad hõõruvad käsi, et biomass sellist saasta tarbib sest teenida saab kerge kasumi. Biomassist kõrgemale püüdlejad ainult ohkavad nõutult.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teretulemast internetti, kust Sa võid leida artikli isegi selle kohta, kuidas oma tagumikku pühkida. Kas tembeldad sellise artikli pärast terve inimkonna nüüd saamatuteks?

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mida ma loen? see on vist esimene lugu läbi aegade, kus soovitatakse mingi riie seljas magada. muidu soovitatakse ikka paljalt.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Varsti tuleb artikkel, et kui on palav, võib riideid vähemaks võtta, aga kui on külm, siis jälle oleks mõistlik panna mitu kihti ja pealmine kiht võiks olla mingist soojemast materjalist, vateeritud või sulgedega voodriga. Ja siis võib kirjutada artikli, et kui öösel on külm magada, võib peale võtta teki ja kui tekk kipub määrduma, saab selle ümber panna sellise toreda leitise nagu tekikoti. Ja et kui villane kampsun tekitab nahal sügelemistunnet, siis võib pikkade varrukatega pluusi alla panna. Ja kui on nohu, siis võib kaasa võtta pabertaskurätid, kuigi vanasti kasuati riidest taskuräti, mida hiljem pesti ja sai uuesti kasutada, mis on ökom, aga paraku ka ökam (nagu mõned muudki väga ökod lahendused). Isver, ma saaks nii palju artikleid kirjutada! See ei tähenda, et inimesed on idioodid ja neile on selliseid artikleid vaja, see tähendab, et ajakirjanikul said ideed otsa.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saamatute infopüüdjate pōlvkond, kes loevad ja vōtavad kōike sōna sōnalt. Mōttevōime ja tōe eristamine valest, loba eristamine asjalikusest on minetanud kui mitte jäädavalt siis pkkaajaliselt ajutiselt liiga suur hulk inimesi .

0
-2
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ajaviite- ja muud jutud Saamatute põlvkond