Esileht Hobinurk .

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: .

Postitas:
+8
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 09:51; 15.01 12:45; 15.01 13:07; 15.01 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan! Toetan ka. See eelmine suvaliste tibuemmede poolt kiiruga kokku klopsitud annetuste kogumine, kus iga täpsustuse küsija neilt vastiku kambaka sai, tõesti ei kutsunud seda tegema.

+18
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 10:40; 15.01 13:00; 15.01 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:
0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 11:18; 15.01 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No miks te pressite inimestele peale ometi neid annetusi. Väga nõme. Nad ei ole abi palunud, palusid esialgse kampaania lõpetamist – ja nüüd kohe tuleb ajakirjanik ja alustab uut kampaaniat. “Inimesed tahavad aidata” – krt, mitte nende “inimeste” peale ei pea mõtlema, kes aidata tahavad.
Neil on praegu hoopis muud vaja, mitte raha. Lõpetage see enesehinnangu ostmine.

Ja Saaremaa on kahe A-ga lõpus, teemaalgataja, paranda see häbiasi ära.

+15
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 15.01 11:57; 15.01 12:02; 15.01 12:05; 15.01 12:32; 15.01 12:41; 15.01 13:03; 15.01 13:12; 15.01 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ott Oll palus tänada kõiki häid inimesi, kes on neile leinas toeks olnud, ning andis pärast lähedastega nõupidamist loa avaldada info pangakontode kohta, kuhu need, kes soovivad lähedasi leinas toetada, saavad anda oma panuse.

Mine parem tegele sina oma enesehinnanguga, eelmine tigetseja.

+7
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 11:18; 15.01 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No miks te pressite inimestele peale ometi neid annetusi. Väga nõme. Nad ei ole abi palunud, palusid esialgse kampaania lõpetamist – ja nüüd kohe tuleb ajakirjanik ja alustab uut kampaaniat. “Inimesed tahavad aidata” – krt, mitte nende “inimeste” peale ei pea mõtlema, kes aidata tahavad.

Neil on praegu hoopis muud vaja, mitte raha. Lõpetage see enesehinnangu ostmine.

Ja Saaremaa on kahe A-ga lõpus, teemaalgataja, paranda see häbiasi ära.

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+8
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 12:01; 15.01 12:36; 15.01 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ott Oll palus tänada kõiki häid inimesi, kes on neile leinas toeks olnud, ning andis pärast lähedastega nõupidamist loa avaldada info pangakontode kohta, kuhu need, kes soovivad lähedasi leinas toetada, saavad anda oma panuse.

Just-just. Andis loa. Sest kuidas sa keeldud, kui “inimesed” niiväga tahavad ja ajakirjanik peale käib.
Aga tänas ta neid, kes neid leinas päriselt toetanud on, ehk siis kes ei viska viiekat, vaid päriselt aitavad.

+14
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 15.01 11:57; 15.01 12:02; 15.01 12:05; 15.01 12:32; 15.01 12:41; 15.01 13:03; 15.01 13:12; 15.01 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leevi, puhka kätt nüüd. Facebookis tõmbasid juba sae käima sel teemal.

Jajaa, täpselt üks inimene maakeral, keegi Leevi, arvab nii. Vaata palun korra eelmisesse teemasse, seal avaldasid mitmed ja mitmed inimesed täpselt sama mõtet. Mina oleks leinajana äärmiselt häiritud, kui mingi rahvamass minu eraellu tungiks ja mulle raha poetama hakkaks. Minge metsa ja jätke mind rahule, lubage leinata, ärge sundige mind, leinajat, teile heategu tegema, võimaldama teil end hästi tunda, kuna saite mulle kanda mingi summa, mille kadumist te oma pangaarvelt ei märkagi. Väga hale.

+17
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 15.01 11:57; 15.01 12:02; 15.01 12:05; 15.01 12:32; 15.01 12:41; 15.01 13:03; 15.01 13:12; 15.01 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tunned nagu mingit sundi annetada. Miks küll? Keegi ei käsi ju. Ei pea sa neid teemasidki avama, kus sellest räägib. Ometi otsid feissis vastava postituse üles, et seal räuskama hakata. Nüüd siin.

Räägi, mis tegelikult lahti on? Millest selline hüsteeria? Sundmõtted? Paranoiad? Endal enesehinnanguga pahasti?

Kui pereisa ei oleks annetusi tahtnud, oleks ta seda ka öelnud. Sina, täiesti võõra inimesena, vaevalt selle pere suuvooder oled.

+5
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ossa krt, tibuemmed järjega siin. 😀

+12
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan! Toetan ka. See eelmine suvaliste tibuemmede poolt kiiruga kokku klopsitud annetuste kogumine, kus iga täpsustuse küsija neilt vastiku kambaka sai, tõesti ei kutsunud seda tegema.

Pole teemaga kursis, aga seda üleolevust on küll väga imelik lugeda. Miks just “tibuemmed”? Miks “kiiruga kokku klopsitud”? On sul fakte?

Seda, et “vastikut kambakat” täpsustuste peale tehakse, mõistan igati. On normaalne teada, kellele ja miks raha annetada. Minu soovitus on siiski, et kahejalgsed saagu ise hakkama, toetada võiks loomi-linde-loodust.

0
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.01 12:26; 15.01 14:05; 15.01 14:19; 15.01 14:20; 15.01 14:31; 15.01 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina, täiesti võõra inimesena, vaevalt selle pere suuvooder oled.

Sina ka mitte. Meil mõlemal on õigus oma arvamusele. Ja minu arvamus on, et jätke leinajad rahule, leidke eneseupitust mujalt.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 15.01 11:57; 15.01 12:02; 15.01 12:05; 15.01 12:32; 15.01 12:41; 15.01 13:03; 15.01 13:12; 15.01 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

v

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina, täiesti võõra inimesena, vaevalt selle pere suuvooder oled.

Sina ka mitte. Meil mõlemal on õigus oma arvamusele. Ja minu arvamus on, et jätke leinajad rahule, leidke eneseupitust mujalt.

Ma ei näe, et teised oma arvamust nii kangesti peale suruksid nagu sina. Kas perekond palus sind oma kõneisikuks või teed jälle Vikerraadio põhjal teistele ettekirjutusi?

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 12:01; 15.01 12:36; 15.01 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei näe, et teised oma arvamust nii kangesti peale suruksid nagu sina.

Ma ei hakka sinuga siin kemplema, kes rohkem midagi peale surub, kas “heategijad” sellele Saaremaa perele või mina “heategijatele”.

teed jälle Vikerraadio põhjal teistele ettekirjutusi

??

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 15.01 11:57; 15.01 12:02; 15.01 12:05; 15.01 12:32; 15.01 12:41; 15.01 13:03; 15.01 13:12; 15.01 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kahju, et mu teema sellise põlu alla sattus. Ei ole mina kuidagi selle “tibuemme kampaaniaga” seotud; jätsin isegi alguses annetamata, kuna jäi mulje, et see on perekonnale justkui peale surutud ja ei tahtnud, et see mingite suvaliste inimeste kaudu kes-teab-kuhu jõuab.

Artiklist jäi mulle mulje, et pereisa on annetustega nõustunud ja seega selle lingi ka siia jätsin. Kedagi annetama ma ei survesta ja see ei olnud ka minu mõte. Minu arust on üldse inetu pärast sellist kohutavat õnnetust niimoodi näägutada, nagu mõned siin ja ka sotsiaalmeedias teevad. Kui ei ole annetamise või selle otstarbega nõus ja sina leiad, et see summa pole oodatud, siis ära anneta. Milleks teisi manitseda?

Ei ole võimalik. Kui ma ikka kellelegi viieka annan, siis on mul õigus nõuda, et tema edasist saatust üle nädala meedias kajastataks. Vot nii

Leian, et ka selline tänitamine on kohatu, keegi ei ole midagi sellist väitnud.

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 09:51; 15.01 12:45; 15.01 13:07; 15.01 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh jah, ma loodan, et kõik lähemad sõbrad-tuttavad ikkagi astuvad ligi ja pakuvad midagi enamat ka, kui raha. Tõepoolest, rahas pole selles peres hetkel küsimus. Ei täna ega homme.
Natuke frustreeriv on see “liigne agarus…” situatsioon rahaga.

Olge vajadusel olemas ja ärge veenge ennast, et annetusega saite linnukese kirja. Teate ju seda inimloomust… varsti tahavad kõik hoopis teada, kuidas läheb; miks ei lähe; palju sai; mis tegi; valesti tegi ….

Annetamine on vabatahtlik. Ärge riielge, halb maik jääb külge!

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olge vajadusel olemas ja ärge veenge ennast, et annetusega saite linnukese kirja. Teate ju seda inimloomust… varsti tahavad kõik hoopis teada, kuidas läheb; miks ei lähe; palju sai; mis tegi; valesti tegi ….

Siinkohal peab jällegi tõdema: teistest mõeldakse seda, mis endale omane. Ärge mõelge teiste inimeste eest! Enamus teevad annetuse vast seetõttu, et 3 inimese matused + uus auto + edasine hakkamasaamine pole ehk perel kõige lihtsam. Ei lähe normaalsed inimesed seda kuskile sotsiaalmeediasse maha hõikama, et “ANNETASIN!!!” ja ei hakka normaalsed inimesed ka hiljem nende käekäigu kohta uudiseid nõudma, kuna nad ju annetasid ja neil on õigus teada. See, et sul selline asi pähe tuli… Nojah, näitab ehk mõndagi sinu enda kohta.
Jajah, teame-teame kindlustus katab kõik. Kas keegi teist on kunagi kindlustusrahasid saanud? No vot, siis peaksite teadma, mis seisud nendega on ja kaua asjaajamisega aega läheb.
Muidugi pole raha antud olukorras esmatähtis, see on ju loogiline! Kuid palju lihtsam on vaimselt toime tulla, kui vähemalt materiaalne külg on kindlustatud ja tugi on olemas.

Ma arvan, et need kraaklejad võiksid nüüd vähe madalamaks oma häält võtta. Piinlik on lugeda teie enesekehtestamist ja egode põrkumist sellises nukras olukorras. Ja seda mõlemalt poolt: nii annetajad kui annetusvastased.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 10:40; 15.01 13:00; 15.01 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leian, et ka selline tänitamine on kohatu, keegi ei ole midagi sellist väitnud.

Ega annetades ei väidagi. Küll nähtud ja loetud aga nii perekoolis kui meedias, kuidas mõne aja pärast hakatakse uurima, et noh, mis sai selle rahaga. Ja kui siis annetuse saaja agaralt kohe tabeleid valla ei löö koos ostuarvete koopiate ja kirstupiltidega, siis on arupärijad pahased – mis mõttes nagu ei ütle, mis ta minu viiekaga tegi. Paned käe südamele ja ütled, et sa pole sellist asja märganud? Mina küll olen. Eriti muidugi siin, anonüümses perekoolis. Ja see on vaid väike osa, kes seda välja ütlevad.

Siinkohal peab jällegi tõdema: teistest mõeldakse seda, mis endale omane.

Jah, omal moel on sul õigus – aga see, et mina sinust nii arvan, ei tähenda, et ma eksin. Ma arvan, et inimloomus on põhiasjades väga sarnane.

Ma arvan, et need kraaklejad võiksid nüüd vähe madalamaks oma häält võtta. Piinlik on lugeda teie enesekehtestamist ja egode põrkumist sellises nukras olukorras. Ja seda mõlemalt poolt: nii annetajad kui annetusvastased.

Sellega olen nõus. Võtan vaiksemaks.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 15.01 11:57; 15.01 12:02; 15.01 12:05; 15.01 12:32; 15.01 12:41; 15.01 13:03; 15.01 13:12; 15.01 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa praegu ette muretsed? Kui hakatakse annetajate poolt selliseid käekäigu-teemasid siia tegema, eks sa siis tule ja kutsu nad korrale.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 09:51; 15.01 12:45; 15.01 13:07; 15.01 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa praegu ette muretsed? Kui hakatakse annetajate poolt selliseid käekäigu-teemasid siia tegema, eks sa siis tule ja kutsu nad korrale.

Ja nad kuuletuvad kohe? Isegi kui kuuletuvad, on sellega juba kahju ära tehtud – ohvrite lähedaste haav lahti tõmmatud ja sinna solki kallatud.
Isegi kui vaid üks annetajatest sellise teema teeb, on kõik juba rikutud. Tilk tõrva ja meepott, tead küll.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 15.01 11:57; 15.01 12:02; 15.01 12:05; 15.01 12:32; 15.01 12:41; 15.01 13:03; 15.01 13:12; 15.01 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll nähtud ja loetud aga nii perekoolis kui meedias, kuidas mõne aja pärast hakatakse uurima, et noh, mis sai selle rahaga. Ja kui siis annetuse saaja agaralt kohe tabeleid valla ei löö koos ostuarvete koopiate ja kirstupiltidega, siis on arupärijad pahased – mis mõttes nagu ei ütle, mis ta minu viiekaga tegi.

Paluks viiteid teemadele. Mina mäletan vaid ühte ebasobivat teemat siin Perekoolis, oli vist Emily kohta, kus keegi uurima ja puurima hakkas, et mis neist küll saanud on. Rahvas annetas ja kõigil on õigus teada vms. Ja tema pandi ka üsna kiiresti siin teiste poolt vait. Sinu jutust jââb mulje, et see on siin Perekoolis mingi väga levinud asi. Paluks tõestust.

Üldiselt ma arvan, et see sopp, millega annetajad ja mitte-annetajad praegu facebookis tegelevad, kuidas iga drama queen tunneb, et see teema puudutab teda isiklikult.. see on perele ilmselt palju suurem koormus hetkel. Mõelge selle peale ja olge edaspidi vait. Kes tahab, annetab, kes ei taha, ei anneta. Praegu jätavad mõlemad osapooled endast tähelepanuhoorade mulje, nii annetajad kes oma annetamisega kemplevad kui ka mitte-annetajad, kes oma mitte annetamise ja pere austamisega kemplevad. Olge lihtsalt vait ja talitage oma enesetunde järgi!
Tänan!

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.

Miks peab liiklusõnnetust toetama? …ja lisaks veel kampaania korras. Oh seda eesti keelt küll.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge inimesed, see raha. Küsimus ei ole hetkel isegi mitte kolme inimese matustes ega uues autos. Küsimus on selles, et mees, kes kaotas laupäeval oma naise ja beebi ning mees, kes kaotas selsamal hetkel oma naise, tütre ja lapselapse ning kelle teine tütar haiglas hinge vaagub, ei peaks esmaspäeval tööle minema (ega ema kaotanud väike tüdruk lasteaeda), sest muidu ei tule ju leib lauale. Küsimus on selles, et nad saaksid olla koos oma lähedastega nii kaua, kui neil vaja on. Teistmoodi, mitterahaliselt, aitavad need, kellelt nad seda abi soovivad, ehk siis tuttavad, lähedased. Võõra inimesena ei lähe ma ennast peale suruma, aga just raha (igapäevane toimetulek) on see, millega ei peaks lisaks toetama lähedased (kes on siiski piiratud arv inimesi ning kellel võib endalgi kitsas käes olla) ega leinav pere ise. Las selle teevad ära võõrad inimesed.

+7
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 13:38; 15.01 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

inimesed kaotavad iga päev oma lähedasi, miks kõikidele neile raha ei korjata?

Kolm lähedast korraga lausa, jah? Iga päev kohe?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Artiklist jäi mulle mulje, et pereisa on annetustega nõustunud ja seega selle lingi ka siia jätsin.

Sul paluti seda teha? Ei? Miks sa siis teed? Arvad, et oled ainus lehelugeja?

Minu arust on üldse inetu pärast sellist kohutavat õnnetust niimoodi näägutada, nagu mõned siin ja ka sotsiaalmeedias teevad. Kui ei ole annetamise või selle otstarbega nõus ja sina leiad, et see summa pole oodatud, siis ära anneta. Milleks teisi manitseda?

Opaa!
Oled kuulnud vanasõna pinnus teiste ja palgist oma silmas?

Jätkuvalt – annetage loomadele ja loodusele. Inimesed pole seda väärt.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.01 12:26; 15.01 14:05; 15.01 14:19; 15.01 14:20; 15.01 14:31; 15.01 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul paluti seda teha? Ei? Miks sa siis teed? Arvad, et oled ainus lehelugeja?

Ei palutud. Tegin teema, kuna siin paar päeva tagasi tehti teine vastav teema ja seal nii mõnedki ütlesid, et annetaksid, kui postitus ei oleks nii kahtlane.

Kas sa ise oled pereisa tuttav või lähedane ja tema palus sul siia korda looma tulla?

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 09:51; 15.01 12:45; 15.01 13:07; 15.01 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:
0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ise oled pereisa tuttav või lähedane ja tema palus sul siia korda looma tulla?

Ega sulgi keegi ei palunud, kui aus olla.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul paluti seda teha? Ei? Miks sa siis teed? Arvad, et oled ainus lehelugeja?

Ei palutud. Tegin teema, kuna siin paar päeva tagasi tehti teine vastav teema ja seal nii mõnedki ütlesid, et annetaksid, kui postitus ei oleks nii kahtlane.

Kas sa ise oled pereisa tuttav või lähedane ja tema palus sul siia korda looma tulla?

Ei, paranoik. Ma pole ühtegi selle õnnetusega seotud artiklit ega (sotsiaal)meediateemat lugenudki. Siia sattusin pigem segase ja vigase pealkirja pärast (õnnetuse toetuskampaania??). Üksiti avaldan kolmandat korda arvamust, et inimene saagu (saab) ise hakkama. Kas see tõesti paistab sulle kui perepoolne palve “korda luua”?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.01 12:26; 15.01 14:05; 15.01 14:19; 15.01 14:20; 15.01 14:31; 15.01 14:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )


Esileht Hobinurk .

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.