Esileht Ilu Säärte vahatamine kodus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Säärte vahatamine kodus

Olen veendunud kosmeetikus depileerija, aga praegu ju ei saa…
Kunagi proovitud Veet vaharibad olid täiesti mõtetud, kas keegi oskab midagi tõhusamat soovitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 09:07; 02.04 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoiatavalt ütlen veel, et ka Veet nn vahapadrun koos ribadega on mingil põhjusel kasutu – proovisin, ei eemaldanud mu karvu, aga siis ostsin samasuguse soojendava vahapadruni koos ribadega, mida olen näinud paljudes salongides ja vot see töötab kodustes tingimustes väga hästi, ehk siis soovitan vaadata nn profivahendeid. Need polnud üldse kallid ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tellisin ka kunagi Tradehousest kõige odavama komplekti, itaalia firma ro.ial vahasoojendaja, vahapadrunid ja paberid, ning töötab päris hästi. Tundlikumatel pindadel panen enne nahale kihi beebipuudrit ka. Vahajäägid saab eemaldada nt beebiõliga. On ka suhkruvaha mis veega maha tuleb, aga sugaring on veidi teine teema.

Kõige keerulisem on vahatada piirkondi kuhu endal ise hästi ei ulatu, nii et sellega on natuke võimlemist – mul kodus valitud üks nurk kus saan jalgu jne vastu kappi toetada, selleks sobib muidugi ka vanniäär jne, aga ma ei saa kodus nii kaua vannituba kinni hoida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta epillaator. Milleks mingi vahaga platsida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu Säärte vahatamine kodus