Esileht Kodunurk Sääsevõrk väljapoole avanevatele akendele

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Sääsevõrk väljapoole avanevatele akendele

Postitas:

Meil aknad avanevad välja ja ei oska välja nuputada süsteemi kuidas putukavõrku panna. Selliselt et saaks mugavalt akent kinni-lahti teha. Vaatasin ehituspoes neid Tesa firma võrke, aga neil ka kõik sisse avanevatele akendele.

Eelmisel aastal tegi mees puidust raamid ja kinnitas sinna võrgu. No ajas asja ära, ainult et see raam käis ette väljastpoolt ja suht tülikas nii…

On kellelgi ideid või teab kas müüakse mingeid valmislahendusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 22:08; 24.05 12:52; 24.05 13:55; 02.06 09:01; 03.06 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ei anna nii teha, et seda puidust raami saaks seestpoolt ette panna? Meil vanaema juures maal on nii tehtud, et enne tuleb aken avada ja siis võrk puidust raamis seestpoolt ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just eile sattusin sellise variandi peale: http://www.on24.ee/kodu/kodutekstiil/kardinad_aknakatted/38332

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 11:14; 24.05 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ole sa tänatud, hea inimene! see on just see, mida ka mul vaja!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vau, see on ju imeline asi! Huvitav kas seda saab ka ise kitsamaks teha? No nagu tavalisi ruloosid? Kas keegi poes pole näinud kuskil, et saaks enne uurida? Muidu ilmselt mingid sunorekid vms ruloosid valmistavad firmad teevad ka vajalikes mõõtudes, aga no eks hind ole ka siis kallim.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 22:08; 24.05 12:52; 24.05 13:55; 02.06 09:01; 03.06 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seal oli erinevas mõõdus neid, panin lihtsalt esimese lingi, mis ette jäi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 11:14; 24.05 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatasingi kõiki mõõtusid, kõik ümmargused numbrid, 60, 80, 100 jne, meil pole nii ümmarguse mõõduga aknad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 22:08; 24.05 12:52; 24.05 13:55; 02.06 09:01; 03.06 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaksin panna võrgu sarnaselt, nagu Tesal on mõeldud ukseava katteks.Kinnitub takjakrõpsuga ülevalt ja külgedelt, keskel jääb väike ülekate võrkudel üksteisele ja seal on all vabadesse nurkadesse kaks raskust mõeldud ja peaks väga hästi töötama. Alumisest aknalaua servast võib isegi sentimeeter kõrgemale jääda, et võrk ilusti vabalt tagasi lageb,kui käe akna liigutamiseks välja pistad. Putukad ei otsi seda alumist pilu, kus kohast sisse murda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 00:33; 25.05 00:34; 02.06 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaksin panna võrgu sarnaselt, nagu Tesal on mõeldud ukseava katteks.Kinnitub takjakrõpsuga ülevalt ja külgedelt, keskel jääb väike ülekate võrkudel üksteisele ja seal on all vabadesse nurkadesse kaks raskust mõeldud ja peaks väga hästi töötama. Alumisest aknalaua servast võib isegi sentimeeter kõrgemale jääda, et võrk ilusti vabalt tagasi lageb,kui käe akna liigutamiseks välja pistad. Putukad ei otsi seda alumist pilu, kus kohast sisse murda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 00:33; 25.05 00:34; 02.06 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Uurisin on24-st selle putukaruloo kohta ja sealt vastati, et seda saab ise kodus kitsamaks teha. Ostsin ära, mees paigaldas ja võin öelda, et on ülihea asi, esiteks sümpaatne näeb välja ja teiskes väga mugav kasutada. Paigaldamine ja rauasaega saagimine ajas mu mehel paar korda vere keema, aga asi oli seda väärt. Tellisin proovimiseks ühe, aga nüüd tellin veel 3, teistele akendele ka.

Mingeid lehvivaid, pilusid jätvaid kardinaid ei oleks eales tahtnud. Loomulikult otsivad näljased sääsed kõik pilud üles.

Nii et suur tänukallistus sellele, kes selle tootelingi siia pani!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 22:08; 24.05 12:52; 24.05 13:55; 02.06 09:01; 03.06 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen teemaalgataja.
Uurisin on24-st selle putukaruloo kohta ja sealt vastati, et seda saab ise kodus kitsamaks teha. Ostsin ära, mees paigaldas ja võin öelda, et on ülihea asi, esiteks sümpaatne näeb välja ja teiskes väga mugav kasutada. Paigaldamine ja rauasaega saagimine ajas mu mehel paar korda vere keema, aga asi oli seda väärt. Tellisin proovimiseks ühe, aga nüüd tellin veel 3, teistele akendele ka.

Mingeid lehvivaid, pilusid jätvaid kardinaid ei oleks eales tahtnud. Loomulikult otsivad näljased sääsed kõik pilud üles.

Nii et suur tänukallistus sellele, kes selle tootelingi siia pani!![/tsitaat]

Ah ära inise igasuguse pisiasja pärast. Loomulikult ei tule sääsk mingist pilust sisse. Ta leiab lihtsamaid kohti ka, et ennast toita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 00:33; 25.05 00:34; 02.06 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea teemaalgataja, kas oskad oma kogemusest kommenteerida, kui ma tahaks seda sama rulood (http://www.on24.ee/kodu/kodutekstiil/kardinad_aknakatted/38332) paigaldada väljapoole (kuna aknad avanevad sisse), kas see oleks seal ka sümpaatne? Kas on mingeid nüansse, mis välitingimustes päris ideaalne lahendus ei oleks? Kirjas on, et võib jääda aastaringselt paigale, aga kas näpu vahel seda asja katsudes usud seda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raam on alumiiniumist, see on korralik, samas see võrk ise on ikkagi nagu võrk, selline pehmem, no loogiline ka, muidu ei saaks rulli kerida.

Muidu pildilt ei paista, aga külgedelt on raam, mille sees see ruloo jookseb, päris mitu cm ja üleval kassett ka päris kobakas. Ma võin homme mõõta kui soovid, praegu laps magab seal toas.

Ma arvan, et kui välimus on sinu jaoks ok, siis sobib õue küll. Võrgu enda keriks ju niikuinii kasseti sisse kui enam ei kasuta, seega ei juhtuks võrguga ka midagi.

Muidu on24 poes on 14 päevane tagastusõigus, sest tegu netipoega. Seda mulle kohe kirjutati, et saate proovida ja tagastada kui ei sobi. Ja üldse sellest teemast ajendatuna ma kirjutasin eri firmadesse ja guugeldasin teemat, siis selles firmas saab ka kohapeal vaatamas ja ostmas käia kui oled Tallinnast –

http://www.fiskostar.ee/?page=products&show=subcat&cat=Putukav%C3%B5rgud&subcat=akende%20putukav%C3%B5rgud

Sama firma neid teebki, või toob maale vms.
Ise ostsin ikkagi on24-st, sest sain sealt odavamalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 22:08; 24.05 12:52; 24.05 13:55; 02.06 09:01; 03.06 22:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Sääsevõrk väljapoole avanevatele akendele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.