Esileht Tööelu, raha ja seadused. Säästlikkuse piir

Näitan 8 postitust - vahemik 181 kuni 188 (kokku 188 )

Teema: Säästlikkuse piir

Postitas:
Kägu

Tjah. 180 degrees on ühel pool esiteks garaažid ja siis Kopli. Kus on muidugi nunnud miljooväärtuslikud majad, aga nii korraliku eramu alla just ei lähe. Ja pole ka nii lähedal. Vastas on üsna renoveerimata nõukaaegsed korrusmajad.

Kopli poole tõesti. Ilmselt sa meie tänavale siis sattunud pole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2500.- sissetulekuga inimene võib pidada ennast rikkaks, kui soovib. Eriti, kui ta kunagi pidi läbi ajama palju vähemaga. Selle järgi ju võetaksegi. Mitte multimiljonäri järgi või naabri järgi.

Eks muidugi võib, aga tegelikult on veidi üle keskmist teeniv normaalselt toimetulev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ikka viitsimist ???? nädalavahetustite juures naudin just kodus olemist, aga see on kindlasti iga ühe puhul erinev. Mulle meeldib ka kodust välja saada, aga siis eelistan pigem minna välja õhtusöögile ja dringile või siis juba kaheks-kolmeks nädalaks reisile. Käisime hiljuti abikaasaga 180 degrees restoranis õhtusöögil ja maksime selle eest ligi 900 eurot, loomulikult on see erandlik käik, aga vaata kui palju saaks käia spaas, kuigi iga kell valiks esimese variandi. Muidugi ma pole ka spaa inimene :))

Elan 180 degrees lähedal korralikus eramus. Saan oma ilusat kodu nautida iga päev, k.a. reedesed grilliõhtud ka spaanädalavahetustel.

Tjah. 180 degrees on ühel pool esiteks garaažid ja siis Kopli. Kus on muidugi nunnud miljooväärtuslikud majad, aga nii korraliku eramu alla just ei lähe. Ja pole ka nii lähedal. Vastas on üsna renoveerimata nõukaaegsed korrusmajad.

Teisel pool üle tee läbi kalamaja pargi on ka nunnud miljööväärtuslikud kalamaja majad, aga no sellist korralikku suurt villat silme ette ei tule. On küll noblessneri enda kortermajad ja kalaranna kortermajad ja volta loftid, aga ilmselgelt seal ei grillita.

Korralik eramu peab olema ilmtingimata villa? Minu arust on Kopli kandis täitsa kenasid eramajasid küll. Tallinna linnas üldse eramaja omada on minu hinnangul juba päris hea, paljud ei jõua enam Tallinnasse korteritki osta ja selleks ei pea üldse olema miinimumpalgaline.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tjah. 180 degrees on ühel pool esiteks garaažid ja siis Kopli. Kus on muidugi nunnud miljooväärtuslikud majad, aga nii korraliku eramu alla just ei lähe. Ja pole ka nii lähedal. Vastas on üsna renoveerimata nõukaaegsed korrusmajad.

Kopli poole tõesti. Ilmselt sa meie tänavale siis sattunud pole.

Olen-olen. See piirkond on korralikult läbi kammitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tjah. 180 degrees on ühel pool esiteks garaažid ja siis Kopli. Kus on muidugi nunnud miljooväärtuslikud majad, aga nii korraliku eramu alla just ei lähe. Ja pole ka nii lähedal. Vastas on üsna renoveerimata nõukaaegsed korrusmajad.

Kopli poole tõesti. Ilmselt sa meie tänavale siis sattunud pole.

Olen-olen. See piirkond on korralikult läbi kammitud.

Kalju tänav?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mõte selles osas on üldiselt, et kui sa ei raatsi millelegi kulutada, siis pigem ära tee üldse midagi. Kui säästlikud olete teie ja kus maalt jookseb teie jaoks säästlikkuse ja normaalsuse piir? Rate this item:Submit Rating+22-5

Ei ole nõus, teda ju see säästmine ei häiri, tema naudib, et ta saab midagi teha ja seejuures ka säästa. Mittemillegi tegemine on ju igav. Mida aga ei tasuks teha, on teha neid tegevusi koos inimesega, kellele ei meeldi taoline koonerdamine.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen-olen. See piirkond on korralikult läbi kammitud.

Jaa, kindlasti. Paarismaja, mis kokku miljon ükssada tuhat maksab, ka nägid?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, kindlasti. Paarismaja, mis kokku miljon ükssada tuhat maksab, ka nägid?

Ei tea ta pooli maju selles piirkonnas. Muidu teaks, et seal on tõeliseid pärleid.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 181 kuni 188 (kokku 188 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Säästlikkuse piir