Esileht Ajaviite- ja muud jutud Saate Kolmeraudne boikoteerimine seni..

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 147 )

Teema: Saate Kolmeraudne boikoteerimine seni..

Postitas:
Kägu

Kuni härra Raud pole avalikult vabandust palunud Vooglaiult ja tema perekonnalt.
Häbematu ja alatu Rauast lasta oma saatekülalise lapsi solvata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuni härra Raud pole avalikult vabandust palunud Vooglaiult ja tema perekonnalt.

Minu meelest on selle nn bändi vaimne kuritegu nii suur, et siin pole enam midagi vabandadagi. Vooglaid küll seda vabandust ei vaja, aga ma ikka ootan, et meedia nüüd pealkirju sellest teeks. Ootan ja ootan.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 37 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja juba on kolm hea südamega ja kõrge eetikaga inimest sulle miinuse pannud!
Mu põlgus nende valgete südamete vastu aina kasvab. Tõesti, milline inimene seda küll kanda julgeb?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei sallijad vabanda. Meie kallutatud meedia ei näe ka probleemi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Et siis sina tõesti arvad, et see Vooglaid viidi sinna saatesse ahelates ja ise ta poleks tahtnudki we?
Põhjenda, miks nii arvad?

Teine asi on see, et Raud elab Ameerikas, vaatab ameerika teleshowsid ja kuna tal omal mõtteid väga ei ole, siis paneb targematelt ühte-teist kõrva taha.
Kõik ju teavad seda, k.a. see sinu vooglaid.

Minu arust peaks Vooglaid iseendalt vabandust paluma, et mingisse palagani tahtis minna ja siis omakorda oma perekonnalt. Kui sa nii ütled.
Aga miks ta ei tee seda, eks ise teab…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust peaks Vooglaid iseendalt vabandust paluma, et mingisse palagani tahtis minna ja siis omakorda oma perekonnalt. Kui sa nii ütled.

Sa usud, et ta ise tahtis? Vaevalt küll. Ju ta kutsuti sinna. Ja väga madal oleks olnud keelduda. Oma põhimõtteid tuleb kaitsta, isegi kui on teada, et see võib ilge vormi võtta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa usud, et ta ise tahtis? Vaevalt küll. Ju ta kutsuti sinna. Ja väga madal oleks olnud keelduda. Oma põhimõtteid tuleb kaitsta, isegi kui on teada, et see võib ilge vormi võtta.

Anna andeks, aga Vooglaid hoiab end igal pool kümne küünega meedias, igas pulmas pruut, igal matusel kadunuke.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et siis sina tõesti arvad, et see Vooglaid viidi sinna saatesse ahelates ja ise ta poleks tahtnudki we?

Nii nunnu. Muidugi saadeti Vooglaiule laulutekstid tutvumiseks ja ta andis oma heakskiidu, või siis oli lihtsalt loll.
Vooglaid ei põlanud ära inimestega väitlemist, läks ja esines ja esitas veel kord oma seisukohti, nagu ta seda ikka teeb. Ta ju tahab, et tema seisukohad oleksid kuuldaval.
Kui poleks läinud, milline kisa siis oleks tõusnud.

Muide, ma pean Rauda intelligentseks inimeseks ja tema saade on täitsa hea. Mulle meeldivad teravad väitlused.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kutsumine tähendab, et ahelates viidi? Kutsele ei pea kohale minemisega vastama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anna andeks, aga Vooglaid hoiab end igal pool kümne küünega meedias, igas pulmas pruut, igal matusel kadunuke.

Ei ole küll midagi sellist märganud. Eks sa tead paremini, muidugi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kus see oleks sotsidele meeldinud, kui Vooglaid poleks läinud! Siis me alles kuuleksime, kuidas ta lõi julge ja vaimuka ojapetsi ees araks!

Muide, kui Vooglaidu poleks saates olnud, kas siis oleks see laul kuidagi kohasem tundunud või?
Sotside valgus on lihtsalt pimedus. Ja kurjus, ehe kurjus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks siis boikoteerige kahekesi

Please wait...
Postitas:
karukelluke

Mitte ainult boikoteerima ei peaks selliseid saateid, vaid nõudma nende lõplikku lõpetamist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks siis boikoteerige kahekesi

Mina ei boikoteeri. Aga kas on siis nii, et sotside arvates seisneb selle laulu süü selles, et Vooglaid läks saatesse? Või mis teil seal pea sees toimub?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vooglaid võiks kõigepealt vabandust paluda naistearstidelt. Ja siis vaatame edasi. Raud on tubli! Saadet ei vaadanud, seda keskajast ajamasinaga siia saabunud Varrot ma näha ei kannata. Aga kui siin juba ekretrollid on tagajalgel, järelikult oli hea saade! Go, raud, go!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vooglaid võiks kõigepealt vabandust paluda naistearstidelt.

Mille eest, ehk täpsustad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vooglaid võiks kõigepealt vabandust paluda naistearstidelt. Ja siis vaatame edasi. Raud on tubli! Saadet ei vaadanud, seda keskajast ajamasinaga siia saabunud Varrot ma näha ei kannata. Aga kui siin juba ekretrollid on tagajalgel, järelikult oli hea saade! Go, raud, go!

Sa oled ju nii tuhm, et ei saa aru, et mina pidasin MR saadet põhimõtteliselt heaks ja Raud ise mulle meeldib. Oled oma metsikus vihas nii endast väljas, et lihtsalt raiud paremale ja vasakule ja elad ennast välja. Seda on koomiline vaadata, ise tead ikka ka või!
Mina jälle ütlen, et kui sotsitrollid on tagajalgadel ja tatti pritsib igasse ilmakaarde, siis järelikult on Varro hea! Go, Varro!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vooglaiu ja Helme pundiga on nii, et kui ise lähed teistele näpuga näitama, siis ei maksa imestada, kui ise sama osaliseks saad. On enam, kui selge, et kõigi unistus ei ole viie või seitsme lapse ema/isa olla. Ära “õpeta” teisi elama, siis ei torgita ka sinu seitset last.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vooglaid ja väitluse vastaseks Oja Pets. Kas paremat polnud võtta, mõni naistearst ise, kes oskab MIDAGIGI antud teemal ka sisulist öelda!? Mis Ärapanija on selles osas ekspert või…
Muidugi on Vooglaid hea, tema plaat on ikka niiii sisse käiatud ja mingid vastupiuksatused seda juttu ei väära ja kui lisaks inimene siiralt usub sellesse, mida ta teeb ja räägib, siis ongi mõjus. See ei tähenda, et tema seisukoht peab olema tõde kõikide jaoks. Ei ole nii, et midaiganes loetakse ette ilmekalt, rõhu ja veendumusega, see ka tõde on. Või on nii?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Õues ilus kevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära “õpeta” teisi elama, siis ei torgita ka sinu seitset last.

Aga miks siis teie õpetate teisi elama?

See ei tähenda, et tema seisukoht peab olema tõde kõikide jaoks.

Õnneks pole ta ise ka seda kusagil öelnud. Kas ta peaks väljendama kellegi teise seisukohti? Just Ojapetsi seisukoht peab olema tõde kõikide jaoks – see näib su peamine probleem olevat.

Ei ole nii, et midaiganes loetakse ette ilmekalt, rõhu ja veendumusega, see ka tõde on. Või on nii?

Valgete südamete jaoks on see küll nii. Mina ka ei tea, miks nad usuvad seisukohti, mida on nii kerge ümber lükata, selle asemel, et endale asjad selgeks teha. Mina pooldan Varro seisukohti, sest need on ka minu enda omad, ma suudan neid põhjendada iga kell. Paraku jäävad valged südamed oma seisukohtade põhjendamisega pidevalt hätta ja võtavad hädas appi sõimu ja sildistamise. Miks te seda teete – tegelikult ju sellepärast, et ei oska oma seisukohti kaitsta. Ja miks ei oska kaitsta? Sest need pole teie enda seisukohad, vaid on kriitikata üle võetud kelleltki, kes luges need ette ilmekalt, rõhu ja veendumusega.
Küsi aga neile seisukohtadele põhjendust mõnelt lihtvalgesüdamelt – juba teine reaktsioon on tatipritsimine ja loosungid.
Nii on lihtsalt, ega konservatiivid pole seda nii teinud. Te ise ikka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellised saated ongi madal meelelahutus. Täpselt sama nagu karvakatkumised siin Perekoolis: hulk kisa, sõimu, vihastamist, hüsteerilist “minul on õigus!” tatipritsimist ja päeva lõpuks kas sai kedagi ära valgustatud, õigele teele pööratud, targaks tehtud? EI!! Kõik arvavad täpselt samamoodi nagu enne, aga on nüüd üksteisele vihased võitlejad ja oma õiguses veendunumad kui enne ja veendunud selles, et maailm on lolle (ja trolle) täis 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei kavatse boikoteerida. Miks peaks? Saade on omal kohal. Terav ja meelelahutuslik.
Tõsi see mees ekrest oleka võinud keelduda, aga neil pink lühike, keda siis veel oleks saanud saata, ülejäänud kõik käinud. Naishelme oleks võinud naiste teemal sõna võtta, aga me oleme juba lugenud ja kuulnud, mis sealt tuleb. Siis oleks saade väga huumorinurgaks läinud.
Ja nii nagu see ekrelane ütles, igaüks vastutab oma sõnade eest. Tema ei vastuta nende eest, kes tema seinal sappi pritsivad, miks raud peaks mingite mimmude eest vastutama?
Imelik oli see et ekrelane rääkis saates ekrest, kui kohast kuhu tema ei kuulu. Kui nad nii teevad, kui nad nii otsustavad jne. Mitte, et kui me nii teeme, kui me nii otsustame.
Nii tark mees, kes teab, mida ta räägib, ei tee sellist viga. Ta distantseerib ennast sellest seltskonnast. Mina ja nemad.
Need olid minu muljed ja arusaamad.
Igale omad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei kavatse boikoteerida. Miks peaks? Saade on omal kohal. Terav ja meelelahutuslik.

Tõsi see mees ekrest oleka võinud keelduda, aga neil pink lühike, keda siis veel oleks saanud saata, ülejäänud kõik käinud. Naishelme oleks võinud naiste teemal sõna võtta, aga me oleme juba lugenud ja kuulnud, mis sealt tuleb. Siis oleks saade väga huumorinurgaks läinud.

Ja nii nagu see ekrelane ütles, igaüks vastutab oma sõnade eest. Tema ei vastuta nende eest, kes tema seinal sappi pritsivad, miks raud peaks mingite mimmude eest vastutama?

Imelik oli see et ekrelane rääkis saates ekrest, kui kohast kuhu tema ei kuulu. Kui nad nii teevad, kui nad nii otsustavad jne. Mitte, et kui me nii teeme, kui me nii otsustame.

Nii tark mees, kes teab, mida ta räägib, ei tee sellist viga. Ta distantseerib ennast sellest seltskonnast. Mina ja nemad.

Need olid minu muljed ja arusaamad.

Igale omad.

Selleks, et liberaal olla ja valget südant kanda pole vaja eriti tark olla. Võib isegi täielikku udu kokku ajada, kiita saad ikka. 😀

Nüüd ongi selgunud, et selle headuse laulu üks autoreid on valge südamega isik. No muidugi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks te üldse vaatate neid mannetuid ärplemissaateid. Ajaviiteks on ju ometi olemas väärt- ja teaduskirjandus, -filmid, -muusika. Kasvõi lehtede riisumine või makroonide meisterdamine. Eesti meedia on juba ammu pigem propagandarämps nagu nõukaajal ja pole väärt postkasti tellimist, telerist vaatamist ega netis lugemist. Meie tutvusringkonnas keegi ei telli/loe/vaata.

Vaata, kõik ei taha sellises roosas mullis elada, nagu neid miski ei puudutaks ja miski neile korda ei läheks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See, et niisugune “bänd” oli saatesse kutsutud, on allpool igasugust taset ja üle igasuguse piiri. Ma ei räägi isegi sellest, et muusikalises mõttes on tegemist mannetuima “muusikalise” kooslusega, mida ma vist üldse olen iial kohanud, vaid just sõnumist ja ka ajastusest.
Ja mis eriti alatu – ise anonüümseks jääda, end maskeerida parukate ja päikeseprillidega ja siis minna solvama nimepidi ja teotada nimiosalise naist ja lapsi, kes üldse asjasse mingit pidi ei puutu.
Kui madalale üldse on võimalik langeda, kui madal peab see laup olema. Siinkohal ma arvan küll, et nendel isikutel on mingi diagnoos ja tegemist on ravi vajava häirega, midagi on arengus väga paigast ära, tegemist on nihilismi, empaatiavõimetuse, sadismi ja muidugi lausdebiilsusega.

Kohutavalt häbiväärne ja selle eest peaksid need isikud karistuse saama. See oleks nagu koolikiusamine, julm lapsemeelne akt, mille paraku antud juhul on toime pannud täiskasvanud naised, potentsiaalsed tulevased emad.

Saatejuht pidi kursis olema sellega, mis toimuma hakkab. Seega, kui ma olen siiani Mihkel Rauda üsna neutraalselt suhtunud, siis nüüd minu arvamus mehest langes ikka kolinal.

Please wait...
Postitas:
Amatöör

Tänan reklaami eest, hea saade oli ja vaatan ka edaspidi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Parem negatiivne iive kui Varrol lapsi seitse”

Peavoolumeedia on saavutanud uue põhja, mille sugust veel varem nähtud ei ole. Alandamine otse-eetris, see on isegi Mihkel Raua kohta madal.

Üks asi on terav debatt, hoopiski teine asi on aga isiklikul tasandil inimese alavääristamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui julgeb sellise

alatusega hakkama saada,võiks nii palju mune olla,et vabandust paluda avalikult.
Just avalikult,sest mõnitada ja halvustada lasi ka otse-eetris. Mees või asi… Vaikib nagu sukk.Ise ka mitme lapse isa.

Kaljulaidil pole samuti miskit öelda? Et nüüd on siis aksepteeritav alandada paljulapselisi TV-s?Pole alatu?

Ei huvita see kuidas Vooglaiu lapsed ja abikaasa end tundma peavad.
Lapsed lasteaias,koolis võivad osutuda näpuga näidatuks,naljaalusteks.

Üks asi on kutsuda külaline debateerima,teine asi on aga otse eetris tema pere laimamine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Et nüüd on siis aksepteeritav alandada paljulapselisi TV-s?

Ja kui palju veel mainitakse põlgavalt, kui kellelgi pole lapsi või on ainult üks. Kui viitsiksid kokku lugeda, imestuksid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 147 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Saate Kolmeraudne boikoteerimine seni..