Esileht Ajaviite- ja muud jutud Saate Kolmeraudne boikoteerimine seni..

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 147 )

Teema: Saate Kolmeraudne boikoteerimine seni..

Postitas:
Kägu

Pole siiani seda saadet vaadanud, nüüd kindlasti ei vaata ka edaspidi. Raud elab ju Ameerikas, siin käib vahepeal ainult “käkki keeramas”, siis põgeneb jälle.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Õnneks mõistab meedia selle hukka, vaadake ise, iga teine pealkiri on sellest, kui räigelt ikka öeldi! Presidentki võtab sõna ja räägib vihkamisest meie ühiskonnas …

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 37 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

“Parem negatiivne iive kui Varrol lapsi seitse”

No see on veel leebe, aga edasi, et naine on köögis ketis ja Varrol Austria kelder (mis viitab aastakümneid oma lapsi vägistanud isa juhtumile)!!!!!
Lihtsalt uskumatu.
Ja veel uskumatum, et meedia on vait kui “kult rukkis” … hiljutine lemmikväljend ühe teise olukorra kohta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga see on ju puhas kunst ja kujundlikkus. Miks isiklikult võtta?
ekre on seda ju alati öelnud, kui nende võllapuude ja peade veeremise kohta küsiti, siis oli see ju kunst. ei enamat.
siin räägitakse lastest ja naistest ja tunnetest ja koolist? kas need, keda võlla riputatatakse, kas need kellede pead pidid veerema hakkama, kas nendel pole lapsi, lähedasi, naisi-mehi? kui võetakse kaigas, et virutada, siis peab valmis olema, et see kaigas võib bumerangiks osutuda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga see on ju puhas kunst ja kujundlikkus. Miks isiklikult võtta?

ekre on seda ju alati öelnud, kui nende võllapuude ja peade veeremise kohta küsiti, siis oli see ju kunst. ei enamat.

siin räägitakse lastest ja naistest ja tunnetest ja koolist? kas need, keda võlla riputatatakse, kas need kellede pead pidid veerema hakkama, kas nendel pole lapsi, lähedasi, naisi-mehi? kui võetakse kaigas, et virutada, siis peab valmis olema, et see kaigas võib bumerangiks osutuda.

Vabandust, kas ekre on kedagi nimeliselt võlla riputanud? Mina ei tea, et oleks.
Ja ma ei saa nüüd aru – sa pead kellegi ähvardamist (“tõmban su võlla”) võrdseks sellega, kui väidetakse, et keegi vägistab oma lapsi ja hoiab naist ketis??? Müstilist pidi töötavad ikka mõnede ajud. Need olukorrad on ju nagu siga ja kägu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust, kas ekre on kedagi nimeliselt võlla riputanud?

Ei, tead, Toompeal rippus lihtsalt üks anonüümne mikser võllas, mingeid seoseid Mikseriga LOOMULIKULT ei tekkinud, kus sa sellega…!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vabandust, kas ekre on kedagi nimeliselt võlla riputanud? Mina ei tea, et oleks.
Ja ma ei saa nüüd aru – sa pead kellegi ähvardamist (“tõmban su võlla”) võrdseks sellega, kui väidetakse, et keegi vägistab oma lapsi ja hoiab naist ketis??? Müstilist pidi töötavad ikka mõnede ajud. Need olukorrad on ju nagu siga ja kägu.

Aa, selline nali siis?
On naljakas, ära sa räägi, nii lõbus võllas, et naera või puruks.
(Lihtsalt soe oled peast)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei, tead, Toompeal rippus lihtsalt üks anonüümne mikser võllas, mingeid seoseid Mikseriga LOOMULIKULT ei tekkinud, kus sa sellega…!

Okei, ma ei teadnud seda, see on muidugi sigadus. Vooglaiu vastast “nalja” ei õigusta see aga siiski mitte ühestki otsast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina arvan näiteks, et see Mikseriga nali polnud nali, vaid oli suht võigas. Aga selle eest ekre ka ajakirjanduses sai, nii et laksus.
Nüüd on vaikus.
Ja see ongi see topeltmoraal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laulu sõnad on: “Varrol lapsi seitse, naine pliidi küljes ketis, tal on Austria kelder” ja “Parem negatiivne iive kui Varrol lapsi seitse”. “Meil on pool rahvast nii loll, et neil pole isegi piinlik,” jätkusid laulusõnad.

See ikka nii räme- esiteks muusikuna võiks Raud mingit kriitikameelt omada, teiseks päris kogenud teleajakirjanikuna tajuda mingit eetikakonflikti- kutsun saatesse külalise ja hakkan mõnitama, sest mis muu see oli, kui avalik, nimeline, sihitud mõnitamine, isegi mitte tagaselja vaid otse näkku. Telekas, laia auditooriumi ees. Niiet kes siin kelle ees peaks vabandama?
Ja kuna Raud oli enne saadet hoiatanud, et saates kõlav muusika või isiklik tunduda, siis teadis ta TÄPSELT, mis seal kõlama hakkab, nüüdsed jutud vabandusest ja sellest, et saatejuht ei tea, kes ja mida tema saates esitab, no ei kõla siirana.
Tore “ansambel”, niisugune sõnnik lastakse lavale… nende imelised videod: https://www.youtube.com/channel/UCqDWLs3O7pqGVMgwrDIMDsA/videos

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja Vooglaiu fb postitus:
Paljud inimesed on minult uurinud, mida ma kavatsen ette võtta selle intsidendiga, mis seondub “Kolmeraudse” saates kõlanud “muusikaga”. Aus vastus on see, et ma ei kavatse midagi erilist ette võtta. Põhjus on lihtne – kõnealune intsident räägib ise enda eest vägagi selget keelt ja tõestab täpselt seda, millele ma olen kogu aeg osutanud – nimelt seda, et vasakliberaalidele meeldib küll pidevalt konservatiive hurjutada krõbedate väljaütlemiste jms pärast (nagu seda tegi ka Mihkel Raud kõnealuses saates), aga ise on nad valmis silmagi pilgutamata laskuma sellisele ebaväärikuse tasemele, mida konservatiivid (vähemalt sellisel tasemel, nagu üüratu vaatajaskonnaga “Kolmeraudse” saade) ei ole endale lubanud absoluutselt mitte kunagi. Väga kõnekas on ka see, et kui minu abikaasast “lauldakse” samas saates, kuhu ma olin külalisena kutsutud, kui ketiga köögipliidi külge aheldatud sünnitusorjast, tehes otseseid viiteid, nagu ma peaksin teda keldris kinni ja vägistaksin teda ning nagu oleks meil selle tõttu liiga palju lapsi, siis ei ole ühelgi liberaalsel arvamusliidril ega ka väljaandel mitte ainsatki kriitilist sõna avalikult öelda – rõhutan: MITTE ÜHT AINSAT KRIITILIST SÕNA! Aga tasub vaid ette kujutada seda pahameeletormist tõusvat ulgumist ja kriiskamist, mida saaksime kuulda, kui konservatiivide poolt lubaks keegi endale liberaalide suunal samasugust käitumist… Olgugi, et edaspidi ei pea ma isikliku väärikuse kaalutlustel enam võimalikuks „Kolmeraudse“ saates osaleda, ei kanna ma juhtunu pärast ka kellegi vastu viha ega muid raskeid tundeid. Pigem on mul inimestest kahju, sest lõppastmes on isikliku väärikuse puudumine inimestele endile kõige suuremaks karistuseks. Küll aga on oluline seda juhtumit esile tõsta ja meeles pidada iga kord, kui liberaalid hakkavad midagi rääkima sellest, et konservatiivid peaksid avalikus arutelus väärikamalt käituma. Räiged topeltstandardid ei ole mulle mitte kuidagi vastuvõetavad – ei minu abikaasat ja perekonda mõnitava TV3, minu suhtes allapoole vööd “nalju” tegeva ERRi ega kellegi teise puhul. Lõpetuseks olgu öeldud seegi, et kui ma oleks “Kolmeraudse” eel teadnud, et samas saates hakatakse mängima sellise otseselt minu perekonda ründava sõnumiga „muusikat“, oleksin loomulikult kanna pealt ukselt ümber pööranud või kasvõi otse-eetrist minema jalutanud – absoluutselt kindlasti ja täiesti külma kõhuga. Paraku mulle sellist infot saate eel ei antud, kuigi Mihkel Raud hoiatas loetud hetked enne eetrisse minekut üldsõnaliselt, et saates saab kõlama krõbeda tekstiga muusika, mis võib olla mulle häiriv. Et saate tegijad teadsid väga hästi, millised tekstid saates nende “lauludega” kõlama pannakse, seda tõestab asjaolu, et kõnealusel kollektiivil on YouTube’is välja pandud täpselt kaks “laulu” – need samad, mis saates kõlasid. PALUN JAGAGE SEDA VIDEOT VÕIMALIKULT PALJUDEGA, et inimesed näeksid, mil moel liberaalid käituvad – olgu nad ise endale karistuseks. #kõigieesti

Kas peab lisama, et ma ei ole EKRE valja ja Vooglaid mulle tegelikult ei meeldi 😀 aga mõnitamist ja sellist rõvedat juttu ma ka ei kannata kuulata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole siiani seda saadet vaadanud, nüüd kindlasti ei vaata ka edaspidi. Raud elab ju Ameerikas, siin käib vahepeal ainult “käkki keeramas”, siis põgeneb jälle.

Mihkel Raud oskab Musta Pori Näkku visata. Süüdimatult. Mõnuga.
Ma ei pea lugu sellistest “iidolitest”, kes püüavad mingil omapärasel viisil omale kuulsust kühveldada, elagu ta Ameerikas või Eestis. Ka tema raamat Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda on tegelikult maha viksitud teiste autorite ideedest, püüdes sinna oma raualikku juumorit pikkida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hekdiku koosseis

Ei leia teiste rõvetsejate andmeid.
Õhtulehe kommentaarides aga mainitud,et üks rõvetseja oli Liisi Rohtung,kes ka Kivi Paber Käärid mänedzer 😛
Kas võib tõsi olla,et üks sellisel positsioonil teeb enda margi nii täis?
Ei taha uskuda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Liisi Rohtung

Mis positsioon see ka on

Please wait...
Postitas:
Kägu

Liisi Rohtung

Mis positsioon see ka on

Nojah,kui söögikoha maine oluline pole siis tühja sest positsioonist tõesti,põhiline,et avalikult rõvetseda saaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See oli räpp. Räpplaulud ongi karmi tekstiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mine ütle Vooglaiu lastele,et see oli kõigest räpp.
Ma ei tea kas sul lapsi on,aga mis tunne oleks kui sinu lastest “räpitakse”,et võiks olemata olla.
Mõned üritavad aastaid,et lapsesaamine õnnestuks ja äkki valab keegi pa*aga üle.
Nüüd minnakse peitu sõna räpi taha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See saast on rafineeritud maitsele
https://tmw.ee/et/artistid/hekdik/
Raud ei teadnud, usume jeee
http://www.meiekirik.net/index.php/uudised/888-tv3-saates-monitati-vooglaidu-parem-negatiivne-iive-kui-varrol-lapsi-seitse

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kas sul lapsi on,aga mis tunne oleks kui sinu lastest “räpitakse”,et võiks olemata olla.

Mõned üritavad aastaid,et lapsesaamine õnnestuks ja äkki valab keegi pa*aga üle.

Meedia kohaselt neile laste saamisega probleeme pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Millisest sellisest perest lastetuse teemaline räpilugu tehtud on? Jaga minuga ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kirjutasin üleüldiselt.
Kellel on õigus minna kellegi pere kallale?
Siin mõni väidab,et kui räpin siis on solvamine isiklikul tasandil õigustatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kirjutasin üleüldiselt.

Kellel on õigus minna kellegi pere kallale?

Siin mõni väidab,et kui räpin siis on solvamine isiklikul tasandil õigustatud.

Seda (solvatakse, mõnitatakse, alandatakse,…) tehakse iga päev. Eriti kui oled poliitik. Ka Objektiiv pole sellest patust puhas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda (solvatakse, mõnitatakse, alandatakse,…) tehakse iga päev. Eriti kui oled poliitik. Ka Objektiiv pole sellest patust puhas.

Ei ole küll kohanud, et iga päev mõnda poliitikut oma laste vägistamises või naise orjastamises süüdistataks. Sa oled pidev Objektiivi lugeja, nagu ma aru saan? Siin ei oska vaielda, aga pakun, et ka Objektiiv ei räägi iga päev mitte vastasleeri poliitikute peredest rõlgusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Objektiiv pole sellest patust puhas.

On küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On küll.

Objektiiv väänab tõde pidevalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On küll.

Näiteid palun.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On küll.

Näiteid palun.

http://objektiiv.ee/california-legaliseeris-laste-prostitutsiooni/

Please wait...
Postitas:
Kägu

On küll.

Näiteid palun.

http://objektiiv.ee/california-legaliseeris-laste-prostitutsiooni/

Mis seal vale on?
Sa viitad sellele, et vahendamine ja ostmine on endiselt keelatud? Tavaline lühinägelikkus ja pealiskaudsus. Kui sa ei tohi enam prostitutsiooni pakkuvaid lapsi kinni pidada, siis kaob sellega kõige otsesem võimalus jälitada vahendajaid ja ostjaid. Seega ongi täiesti legaalne lastel ennast pakkuda ja neile selle kohta küsimusi esitada ei tohi. Väga peen!
Ma polnud seda uudist näinud, tänan.
Jälk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis seal vale on?

Lugesid objektiivi uudist ja jäid kõike kohe ilma algallikat kontrollimata uskuma?

Miks see seadusemuudatus tegelikult tehti:
https://www.err.ee/580161/lauri-tankler-seaduslikust-laste-prostitutsioonist-objektiivselt

Uudis koha pealt:
https://www.nbcnews.com/news/us-news/new-california-law-does-not-legalize-child-prostitution-n701471

Laste prostitutsiooni ei legaliseeritud, kui sa siiani sellest aru ei saanud. Seadustati see, et lapsi ei käsitleta prostitutsiooni puhul enam kurjategijatena, vaid ohvritena ja võimaldatakse lapsprostituutidele igakülgset abi, kaasa arvatud ohvriabi.

Seega objektiiv valetas rämedalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vooglaiule vastati lihtsalt samaga. Ehk nüüd tõmbab veidi tagasi.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 147 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Saate Kolmeraudne boikoteerimine seni..