Esileht Ajaviite- ja muud jutud Saate Kolmeraudne boikoteerimine seni..

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 147 )

Teema: Saate Kolmeraudne boikoteerimine seni..

Postitas:
Kägu

Vooglaiule vastati lihtsalt samaga. Ehk nüüd tõmbab veidi tagasi.

Kui tõbras nagu peab olema, et rääkida Vooglaiu puhul mingist “samast”? Ehk tood ka näiteid, millest sa, õnnetu hing, ometi räägid?

Laste prostitutsiooni ei legaliseeritud, kui sa siiani sellest aru ei saanud. Seadustati see, et lapsi ei käsitleta prostitutsiooni puhul enam kurjategijatena, vaid ohvritena ja võimaldatakse lapsprostituutidele igakülgset abi, kaasa arvatud ohvriabi.
Seega objektiiv valetas rämedalt.

Nõustun, et pealkiri on rämedalt tendentslik, hea küll.
Aga kas varem siis topiti lapsprostituudid lihtsalt toorelt vangi ja mingi ohvriabi ei osutatud? Kas nüüd tohib neid endiselt ikkagi kohapeal vahistada või ei tohi enam?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 37 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vooglaid võiks kõigepealt vabandust paluda naistearstidelt.

Mille eest, ehk täpsustad?

Solvamise eest, et arstid on ebakompententsed. Mis on Varrol pistmist teiste naistega. Iga naine otsustab ikka ise oma keha üle. Igal abordil on oma lugu, ükski naine ei lähe rõõmuga aborti tegema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vooglaiule vastati lihtsalt samaga. Ehk nüüd tõmbab veidi tagasi.

Samaga? Ja see tema tegu on … mis? See, millele vastati.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga kas varem siis topiti lapsprostituudid lihtsalt toorelt vangi ja mingi ohvriabi ei osutatud? Kas nüüd tohib neid endiselt ikkagi kohapeal vahistada või ei tohi enam?

Jah, varem käituti lapsprostituutidega nagu täiskasvanutega selles osariigis: arreteerimine, kohus, vangla. Neid ei loetud ohvriteks, vaid kurjategijateks. Prostitutsioon on seal kuritegu.
Nüüd neid ei vahistata:
They are instead to be treated as victims who can be placed into a safe environment by the Department of Social Services, keeping them out of the criminal justice system and potentially off the streets again forced into prostitution
Nad korjatakse tänavalt ära ja ei anta kohtu alla, vaid võimaldatakse ohutu keskkond, kust kupeldajad teda enam kätte ei saa ja ta ei pea ka oma leivatüki pärast enda keha müüma.
Tendentslik pole mitte ainult pealkiri, vaid kogu uudis põhineb täielikult moonutatud faktidel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ohsaa, minu arvamus Rein Rauast tõusis veidi. Esimene hääl, kes südamete leerist ütleb, et lauluke oli Kolmeraudses täiesti kohatu!!!! Ja veel kes ütleb??!! Võimas.
Annab lootust.
Rein Raua FB-s.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis seal vale on?

Lugesid objektiivi uudist ja jäid kõike kohe ilma algallikat kontrollimata uskuma?

Miks see seadusemuudatus tegelikult tehti:

https://www.err.ee/580161/lauri-tankler-seaduslikust-laste-prostitutsioonist-objektiivselt

Uudis koha pealt:

https://www.nbcnews.com/news/us-news/new-california-law-does-not-legalize-child-prostitution-n701471

Laste prostitutsiooni ei legaliseeritud, kui sa siiani sellest aru ei saanud. Seadustati see, et lapsi ei käsitleta prostitutsiooni puhul enam kurjategijatena, vaid ohvritena ja võimaldatakse lapsprostituutidele igakülgset abi, kaasa arvatud ohvriabi.

Seega objektiiv valetas rämedalt.

Mitte Objektiiv ei valetanud,vaid viitas Travis Alleni arvamusloole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tendentslik pole mitte ainult pealkiri, vaid kogu uudis põhineb täielikult moonutatud faktidel.

Hästi. Siis on seis umbes 1:100

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milleks ilustada?
Ajakirjanik, kes kasutab kontrollimata allikaid oma kindlas suunas kallutatud artikli sisuna, valetab.
Mis puutub Travis Allenisse, siis on ta ennegi valeuudistega esinenud, tasub vaid pisike taustauuring netis teha.
Seega kasutas objektiivi ajakirjanik kindlas kõneviisis esitatud uudise sisuna ebausaldusväärse allika poolt esitatud kallutatud infot vaevumata seda kolmeminutilise otsinguga internetis kontrollima.
Lühidalt: objektiiv valetas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ka see on kas teadlik vale või soovmõtlemine.
Vali ise.
Kena pühapäeva õhtut!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milleks ilustada?

Ajakirjanik, kes kasutab kontrollimata allikaid oma kindlas suunas kallutatud artikli sisuna, valetab.

Mis puutub Travis Allenisse, siis on ta ennegi valeuudistega esinenud, tasub vaid pisike taustauuring netis teha.

Seega kasutas objektiivi ajakirjanik kindlas kõneviisis esitatud uudise sisuna ebausaldusväärse allika poolt esitatud kallutatud infot vaevumata seda kolmeminutilise otsinguga internetis kontrollima.

Lühidalt: objektiiv valetas.

Arvamus ja uudis on täiesti erinevad asjad.
Kui ma oma kodulehele tõlgin kellegi arvamuse võõrkeelest eesti keelde,lisan viited on see kohe minu isiklik uudis??

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ma oma kodulehele tõlgin kellegi arvamuse võõrkeelest eesti keelde,lisan viited on see kohe minu isiklik uudis??

Eee..mmm…vaata õige seda “arvamust” uuesti. Ma näen, et Objektiivil on olemas eraldi arvamuslugude rubriik, aga see mämmerdis on küll selgelt uudiste rubriigis.
Avakeht > Uudised > Maailm > Väljaanne: California legaliseeris laste prostitutsiooni.
Uudis. Mitte mingi arvamus, UUDIS.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Milleks seda arvamuslugu, mis reaalelus ei pea paika, avaldada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ka see on kas teadlik vale või soovmõtlemine.

Vali ise.

Kena pühapäeva õhtut!

See on vale võib-olla tõesti. Seis on kindlasti 1:200 kui mitte rohkem.
Kena õhtut sullegi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milleks seda arvamuslugu siis avaldada, mis reaalelus ei pea paika?

Nad tahtsid ehk ka peavoolumeediaks pürgida. Aga ega ei õnnestu, sellel on juba aastakümnete pikkune edumaa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma mõtlesin juba tükk aega, kuidas kõik see möla niii tuttav ette tuleb…
Issanda Aastal 2010 jooksis televisioonis “Riigimehed”, kus oli sallivusstrateegia ja loosung “Maha kõik, kes nii ei arva!!”. Ja jälle on elu kunsti imiteerinud 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=SHnm2ZWfF80

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuidas suudetakse üldse selliseid laulusõnu kirjutada….ja veel eetrisse lasta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas suudetakse üldse selliseid laulusõnu kirjutada….ja veel eetrisse lasta.

Selleks peab piisavalt närune inimene olema, siis on kõik võimalik. Äärmiselt tülgastav, aga no sellised need sallijad juba on.
Tormistel aegadel tõuseb põhjasete ikka korraks pinnale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Valged südamed korraldavad juba suurüritusi. Arvata võis, et pole tegu mitte mingite süütute heade inimestega, kes deklareerivad oma suurt headust, vaid ikkagi organisatsiooniga, mis on millegi VASTU järjekordselt. Ja see lugu ei lõpegi. ei lõpe ega lõpe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Valged südamed korraldavad juba suurüritusi. Arvata võis, et pole tegu mitte mingite süütute heade inimestega, kes deklareerivad oma suurt headust, vaid ikkagi organisatsiooniga, mis on millegi VASTU järjekordselt. Ja see lugu ei lõpegi. ei lõpe ega lõpe.

Ah las nad üritavad, meil ikkagi demokraatia. Veel. Eks tuleb neil tühjadel südametel samasugune tühi üritus nagu oli Islandi väljakul vabariigi aastapäeval.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ah las nad üritavad, meil ikkagi demokraatia. Veel. Eks tuleb neil tühjadel südametel samasugune tühi üritus nagu oli Islandi väljakul vabariigi aastapäeval.

Mina ei usu. Nad lihtsalt ei lõpeta. Nad kütavad nii kaua, kui veri väljas, pane tähele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei sallijad vabanda. Meie kallutatud meedia ei näe ka probleemi.

Isegi sallijad ei pea kõike sallima. Solvates Hitlerit, ei tunne ma vajadust ta ees vabandada, kurjus on igasuguse pahameele välja teeninud. Vooglaid sõimab naistearste mõrtsukateks ja ei tunne mingeid süümepiinu, pealegi ise ta ronib meediasse ja külvab kurjust kahte lehte, seega harjugu ära. Ei ole ju tegu pehmo või lumehelbekesega, ma ei saagi aru milles küsimus 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vooglaid sõimab naistearste mõrtsukateks ja ei tunne mingeid süümepiinu, pealegi ise ta ronib meediasse ja külvab kurjust kahte lehte,

Vot niimoodi nad kütavadki. Kütavad iseennast järjest enam üles ja siis kogu ühiskonda. See hüsteeriateerull on neis endist üle rullinud, nüüd rullivad omakorda ise teistest. Täiesti haiged hüsteerikud, ja olgu, aga kõik ülejäänud normaalsed inimesed peavad selliste pärast kannatama.

Kui kaugele te oma kriiskamisega kavatsete jõuda, millisesse transsi te ennast oma enesesugestsiooniga kavatsete lõpuks viia? Kuhu te kavatsete tüürida meie kõigi rahu ja elu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Isegi sallijad ei pea kõike sallima. Solvates Hitlerit, ei tunne ma vajadust ta ees vabandada, kurjus on igasuguse pahameele välja teeninud. Vooglaid sõimab naistearste mõrtsukateks ja ei tunne mingeid süümepiinu, pealegi ise ta ronib meediasse ja külvab kurjust kahte lehte, seega harjugu ära. Ei ole ju tegu pehmo või lumehelbekesega, ma ei saagi aru milles küsimus 😀

ok, ma võin aru saada, et sa Vooglaidu ei salli, aga mida ta lapsed sulle ette jäävad? Oskad sa tuua siia mõne liberaali last mõnitanud konservatiivi? Ma pole ka kordagi märganud, et Vooglaid või Helmed oleksid mõne poliitiku või üldse konkreetselt kellegi lapsi halvustanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vooglaid sõimab naistearste mõrtsukateks ja ei tunne mingeid süümepiinu, pealegi ise ta ronib meediasse ja külvab kurjust kahte lehte,

Vot niimoodi nad kütavadki. Kütavad iseennast järjest enam üles ja siis kogu ühiskonda. See hüsteeriateerull on neis endist üle rullinud, nüüd rullivad omakorda ise teistest. Täiesti haiged hüsteerikud, ja olgu, aga kõik ülejäänud normaalsed inimesed peavad selliste pärast kannatama.

Kui kaugele te oma kriiskamisega kavatsete jõuda, millisesse transsi te ennast oma enesesugestsiooniga kavatsete lõpuks viia? Kuhu te kavatsete tüürida meie kõigi rahu ja elu?

Helmed kütavad ikka täiega, kutsuvad masse tänavatele laamendama, kui oma tahtmist ei saa 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neile oleks juba meditsiinist kontrolli vaja.
Mina ei taha ekreviha riigis elada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Helmed kütavad ikka täiega, kutsuvad masse tänavatele laamendama, kui oma tahtmist ei saa 😀

Kutsumisena serveeris seda minu arust meedia. Helmed lihtsalt nentisid, et kui see aastaid pettunud olnud rahvamass ka seekord pettub, siis tuleb pauk. Ja see järeldus on minugi arust loogiline.
Kas kui ma näen, et maale läheneb asteroid, siis sellest rääkimine on ähvardamine ja kütmine? Ei ole, see on fakti teatamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ok, ma võin aru saada, et sa Vooglaidu ei salli, aga mida ta lapsed sulle ette jäävad? Oskad sa tuua siia mõne liberaali last mõnitanud konservatiivi? Ma pole ka kordagi märganud, et Vooglaid või Helmed oleksid mõne poliitiku või üldse konkreetselt kellegi lapsi halvustanud.

Oligi ju kriitika Vooglaiule, mitte lastele. See, et tema saripaljuneb, ei tähenda, et terve ülejäänud rahvas peab tema eeskujul elama, ärgu surugu oma katoliiklase maailmavaadet ateistlikule eestlasele peale, tekib trots sellise jama vastu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kutsumisena serveeris seda minu arust meedia. Helmed lihtsalt nentisid, et kui see aastaid pettunud olnud rahvamass ka seekord pettub, siis tuleb pauk. Ja see järeldus on minugi arust loogiline.

Kas kui ma näen, et maale läheneb asteroid, siis sellest rääkimine on ähvardamine ja kütmine? Ei ole, see on fakti teatamine.

Ekreiidid võivad olla pettunud, aga ülejäänud koligu Kanadasse 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oligi ju kriitika Vooglaiule, mitte lastele. See, et tema saripaljuneb, ei tähenda, et terve ülejäänud rahvas peab tema eeskujul elama, ärgu surugu oma katoliiklase maailmavaadet ateistlikule eestlasele peale, tekib trots sellise jama vastu.

Kui ma ütlen, et sul ei peaks lapsi olema, siis see on sinu arust a) kriitika; b) kriitika, mis puudutab ainult mind, mitte mu abikaasat ja lapsi?
Austria kelder (mis ei tähenda keldrit Austria päritoluga hoidiste jaoks, vaid oma laste vägistamist) ja naine pliidi küljes ketis on ka lihtsalt kriitika, ei mingit solvangut, eks?
Haige.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ekreiidid võivad olla pettunud, aga ülejäänud koligu Kanadasse 😀

Mis viga kõigil oravatel emigreeruda,mitmeid aastaid varusid kanditud ja võimalusi rohkem kui küll.
Tavalisel inimesel,kes 500 euri kuus teenib, pole kuskile minna.

Südamest loodan,et EKRE saab valitsusse ja hakkab päevavalgele tooma neid 75ks aastaks salastatud saladusi.
Eesti saab lõpuks adekvaatsed inimesed riiki juhtima ning ühel kohal tatsumise asemel liigub edasi paremuse poole.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 147 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Saate Kolmeraudne boikoteerimine seni..