Esileht Ajaviite- ja muud jutud Saate Kolmeraudne boikoteerimine seni..

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 147 )

Teema: Saate Kolmeraudne boikoteerimine seni..

Postitas:
Kägu

Oligi ju kriitika Vooglaiule, mitte lastele. See, et tema saripaljuneb, ei tähenda, et terve ülejäänud rahvas peab tema eeskujul elama, ärgu surugu oma katoliiklase maailmavaadet ateistlikule eestlasele peale, tekib trots sellise jama vastu.

Kui ma ütlen, et sul ei peaks lapsi olema, siis see on sinu arust a) kriitika; b) kriitika, mis puudutab ainult mind, mitte mu abikaasat ja lapsi?

Austria kelder (mis ei tähenda keldrit Austria päritoluga hoidiste jaoks, vaid oma laste vägistamist) ja naine pliidi küljes ketis on ka lihtsalt kriitika, ei mingit solvangut, eks?

Haige.

Miks nii tundlik, need olid ju eufemismid totukene 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mida nende eufemismidega siis mõeldi, seletad ehk lahti?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas sa nii rumal oled, et aru ei saa 😀 Jaak Madison ; “Kui sa jätkuvalt pole aru saanud eufemismidest, siis äkki sa ei peakski valitsusse minema.” 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas sa nii rumal oled, et aru ei saa 😀 Jaak Madison ; “Kui sa jätkuvalt pole aru saanud eufemismidest, siis äkki sa ei peakski valitsusse minema.” 😀

Kahjuks need ei olnud ei eufemismid ega metafoorid, vaid mõeldigi täpselt seda, mida öeldi, tahetigi maalida pilti, kuidas Vooglaid kõike seda kodus teeb, millest laul kirjutas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas kui ma näen, et maale läheneb asteroid, siis sellest rääkimine on ähvardamine ja kütmine? Ei ole, see on fakti teatamine.

Sotsidele on see ähvardus. Neile on ilmateade ka ekre ähvardus. Neile on kõik ähvardus, nad viskuvad hüsteeriakeerisesse iga viimase kui asja peale, igalt poolt otsivad põhjust viha kiskumiseks. Mulle on see juba nii vastikuks läinud. Seda nad muidugi ainult ootavadki. Üle mõistuse kamp.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 37 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mind ka huvitaks. Vean kihla, et see sots ei teagi, mis on eufemism, Jaak Madisoni käest kuulis toredat sõna ja nüüd kasutab igal pool.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Südamest loodan,et EKRE saab valitsusse ja hakkab päevavalgele tooma neid 75ks aastaks salastatud saladusi.
Eesti saab lõpuks adekvaatsed inimesed riiki juhtima ning ühel kohal tatsumise asemel liigub edasi paremuse poole.

Ja sa näed, et ei liigu paremuse poole. Sest sotsid ja refid lihtsalt ei lase seda sündida, ei lase rahus elada. Viskavad tänavatele pikali ja karjuvad, et ekreiidid neid vägistavad ja tapavad. Kui see hüsteerialaine lõpeks, siis saaks elada, aga seda pole loota.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://elu24.postimees.ee/6553684/varro-vooglaidi-ja-tema-pere-laulu-sisse-pannud-ansambel-hekdik-vastas-neid-saatvale-kriitikale?_ga=2.269218357.517581886.1553375731-1786068504.1470852890

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://elu24.postimees.ee/6553684/varro-vooglaidi-ja-tema-pere-laulu-sisse-pannud-ansambel-hekdik-vastas-neid-saatvale-kriitikale?_ga=2.269218357.517581886.1553375731-1786068504.1470852890

Püha müristus: “Tõlgendus, et tegu on tema lapsi ja peret ründava või mõnitava looga, on konstrueeritud Varro enda poolt. Ning siis osavalt kannataja nurga alt oma jälgijaskonna «käima tõmbamiseks» ette söödetud. ”
Preilid Hekdikud, kas te olete lolliks läinud? Tatistate teisele näkku, et too vägistab oma lapsi – ja väidate, et “tõlgendus, et tegu on tema lapsi ja peret ründava või mõnitava looga, on konstrueeritud Varro enda poolt”!!!????! Ise siiralt usute? Ja muud südamed ka ilusti usuvad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja see ülbe ja loll jutt on sulle kuidagi okei või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Püha müristus: “Tõlgendus, et tegu on tema lapsi ja peret ründava või mõnitava looga, on konstrueeritud Varro enda poolt. Ning siis osavalt kannataja nurga alt oma jälgijaskonna «käima tõmbamiseks» ette söödetud. ”

Preilid Hekdikud, kas te olete lolliks läinud? Tatistate teisele näkku, et too vägistab oma lapsi – ja väidate, et “tõlgendus, et tegu on tema lapsi ja peret ründava või mõnitava looga, on konstrueeritud Varro enda poolt”!!!????! Ise siiraltu usute? Ja muud südamed ka ilusti usuvad?

Muidugi usuvad! Leht ju kirjutab ilusti, et ei olnudki Varrot üldse, lapsi ka ei olnud ja mingit keldrit ka ei olnud. Kõik kuulsid valesti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja see ülbe ja loll jutt on sulle kuidagi okei või?

Lugesin lingilt intervjuud.
Ha ha ,ma ei või.. nii seosetu jutt,rõvetsejad ise ka aru saavad mida on vastanud?
Või pole küsimusest aru saanud.
TV3 programmijuht Raimo Kummer ka vassib,et polnud planeeritud Vooglaidu ja Hekdikut samasse saatesse..täielik jama.
Milleks vaja keerutada?
Nii raske on avalikult viga tunnistada ja vabandada?
Käib aga mingi jama- ei teadnud,ei kuulnud,polnud nii mõeldud jne.
Siis tuleb töötajad teles välja vahetada,kui oma tööga hakkama ei saa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tühjad pead, tühjad südamed ja rõvetsevad suud. Jälgid olendid!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See bänd oli nõme. Varro on nõme aga Varro naine ja lapsed oleks siiski mõistlik rahule jätta. Nemad pole avaliku elu tegelased. Samas süüdistada Reformi või Sotse mingi telekanali ja saatejuhi/produtsendi käkis on muidugi ülim tase. Selle peale annab tulla😂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See bänd oli nõme. Varro on nõme aga Varro naine ja lapsed oleks siiski mõistlik rahule jätta. Nemad pole avaliku elu tegelased. Samas süüdistada Reformi või Sotse mingi telekanali ja saatejuhi/produtsendi käkis on muidugi ülim tase. Selle peale annab tulla😂

Loomulikult! Süüdi on ju ikka ekre.

Please wait...
Postitas:
Kägu

EKRE muud ka oskab, kui sotse süüdistada kõiges? Mulle on siiani mõistatuseks jäänud, miks noorel Helmel ja Vooglaiul teistega nii palju asja on. Ole abielus ja olgu sul x last, aga miks siis teiste seksuaalelu nii ärevile ajab, kui sa oma valikute üle uhke oled. Mis sul abortide või homode või kooseluseadusega asja, kui sind ükski teema ennast ei puuduta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

EKRE muud ka oskab, kui sotse süüdistada kõiges? Mulle on siiani mõistatuseks jäänud, miks noorel Helmel ja Vooglaiul teistega nii palju asja on. Ole abielus ja olgu sul x last, aga miks siis teiste seksuaalelu nii ärevile ajab, kui sa oma valikute üle uhke oled. Mis sul abortide või homode või kooseluseadusega asja, kui sind ükski teema ennast ei puuduta.

hmm, aga me ju ei tea tegelikult, et ei puuduta…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oligi ju kriitika Vooglaiule, mitte lastele. See, et tema saripaljuneb, ei tähenda, et terve ülejäänud rahvas peab tema eeskujul elama, ärgu surugu oma katoliiklase maailmavaadet ateistlikule eestlasele peale, tekib trots sellise jama vastu.

Kui ma ütlen, et sul ei peaks lapsi olema, siis see on sinu arust a) kriitika; b) kriitika, mis puudutab ainult mind, mitte mu abikaasat ja lapsi?

kusjuures, ma ka ei mõistnud neid sõnu nii, et VV lapsed võiksid parem olemata olla. minu meelest oli mõte just selles, et kui on valida katoliikliku lähenemise (seks vaid lapsesaamise eesmärgil, ilma rasestumisvastaste vahenditeta ja iseenesestmõistetavalt ka abordikeeld) ja laste mittesaamise vahel, siis valiksid need naised pigem viimase. või tegelikult ei olnud alternativ isegi mitte lastetus, vaid negatiivne iive. ehk siis nende arvates ei peaks pürgima positiivse iibe poole mistahes vahenditega. ja ma olen selle lähenemisega täiesti nõus – kui ma peaksin valima VV stiili ja ühelapseliseks jäämise vahel, siis minu valik oleks kahtlemata viimane. (PS ma olen oma osa positiivse iibe saavutamisel juba täitnud, mul on rohkem kui kaks last.)

eraldi teema on veel see, et tegemist on räpiga ja keegi ei peaks minestama, kui räpploo sõnad kriibivad kõrva. mul puudub igasugune kompetents muusikavaldkonnas, kuid mulle tundub, et Hekdiku näol on tegemist kollektiiviga, mis liigitub socially conscious hip hopi alla. ses suhtes on kahju, et loo mõttest aru ei ole saadud. seda tõdes Hakdik ka ise: “Me ei ole valinud hr Vooglaidu ja tema pere selle keskmesse. Antud lugu räägib millestki muust (kahju, et see märkamatuks on jäänud). Tegelane Varro, kes kehastab antud loos pigem statisti rolli, on sinna ja meiepoolse põlguse alla sattunud oma sihipärase tegevusega erinevate ühiskonnagruppide suunas käivate räigete solvangute asjus.”

Please wait...
Postitas:
Kägu

kusjuures, ma ka ei mõistnud neid sõnu nii, et VV lapsed võiksid parem olemata olla. minu meelest oli mõte just selles, et kui on valida katoliikliku lähenemise (seks vaid lapsesaamise eesmärgil, ilma rasestumisvastaste vahenditeta ja iseenesestmõistetavalt ka abordikeeld) ja laste mittesaamise vahel, siis valiksid need naised pigem viimase. või tegelikult ei olnud alternativ isegi mitte lastetus, vaid negatiivne iive. ehk siis nende arvates ei peaks pürgima positiivse iibe poole mistahes vahenditega. ja ma olen selle lähenemisega täiesti nõus – kui ma peaksin valima VV stiili ja ühelapseliseks jäämise vahel, siis minu valik oleks kahtlemata viimane. (PS ma olen oma osa positiivse iibe saavutamisel juba täitnud, mul on rohkem kui kaks last.)

Olnuks seal sõnades, et “parem negatiivne iive kui lapsi seitse”, siis oleks nii, nagu sa kirjeldad. paraku oli seal “parem negatiivne iive kui VARROL lapsi seitse” ehk üsna üheselt ei rääkinud nad enda valikutest, vaid sellest, et isegi negatiivne iive on parem kui Varro lapsed. kuidas saab see vaade olla mitte solvav, seda ma ei taipa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kusjuures, ma ka ei mõistnud neid sõnu nii, et VV lapsed võiksid parem olemata olla

Et kui öeldakse “parem negatiivne iive kui VARROL seitse last” – siis tõesti jah pole siit kuidagi välja lugeda, nagu mõeldaks Varro lapsi.
Milline imeline soovmõtlemine ja pimedus. Kui nad poleks tahtnud just nimelt solvata, oleksid nad suutnud oma lüürika teisiti sõnastada. Aga nad tahtsid. See on see teie “armastus” ja “kõigi Eesti”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aina huvitavamaks läheb.
TV3 produtsendi jutu järgi teati juba kuu aega! varem,et Hekdik saates esineb. St Raud oli vägagi teadlik,kes esineb ja mis sisuga.
Seega väga kohatu samasse saatesse kutsuda Vooglaid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Valged südamed korraldavad juba suurüritusi. Arvata võis, et pole tegu mitte mingite süütute heade inimestega, kes deklareerivad oma suurt headust, vaid ikkagi organisatsiooniga, mis on millegi VASTU järjekordselt. Ja see lugu ei lõpegi. ei lõpe ega lõpe.

Ma saan aru, et nad pole justimelt vastu vaid nad on võrdse kohtlemise poolt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Valged südamed korraldavad juba suurüritusi. Arvata võis, et pole tegu mitte mingite süütute heade inimestega, kes deklareerivad oma suurt headust, vaid ikkagi organisatsiooniga, mis on millegi VASTU järjekordselt. Ja see lugu ei lõpegi. ei lõpe ega lõpe.

Ikka. Teatavasti on mõned lihtsalt võrdsemad kui teised. Nende tutvustusest võid ju lugeda, et praegu hakkab riik kraavi kiskuma ja seda ei saa nemad lubada. Oleks reformikad valitsuse teinud, siis oleks kõik endiselt hästi. Aga kui EKRE valitsusse peaks saama, siis oleme kraavis. Kas on võrdse suhtumise moodi?
Uskumatu tegelikult, kui paljud ei süvene üldse, panevad omale valge südame ja samal ajal on EKRE poolt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See nüridus teeb lihtsalt haigeks … Kui kaua seda peavad normaalsed inimesed veel taluma?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ole abielus ja olgu sul x last, aga miks siis teiste seksuaalelu nii ärevile ajab, kui sa oma valikute üle uhke oled. Mis sul abortide või homode või kooseluseadusega asja, kui sind ükski teema ennast ei puuduta.

Meid kõiki puudutavad ühiskonna hoiakud. See on sama, mis öelda alkohoolikute peres kasvavale lapsele, kes ise ei joo, et ei ega see joomine sind ju ei puuduta, sina ju ei joo, seega ära üldse tee oma vanematele etteheiteid, ära ütle neile, et “isa palun ära joo” jne. Loomulikult puudutab alkoholismi keskel elamine ka seda, kes ei joo. Nii ka nende teemadega..Ja keegi kuskile kellegi seksellu ei sekkugi, olulised on ühiskonna hoiakud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ole abielus ja olgu sul x last, aga miks siis teiste seksuaalelu nii ärevile ajab, kui sa oma valikute üle uhke oled. Mis sul abortide või homode või kooseluseadusega asja, kui sind ükski teema ennast ei puuduta.

Meid kõiki puudutavad ühiskonna hoiakud. See on sama, mis öelda alkohoolikute peres kasvavale lapsele, kes ise ei joo, et ei ega see joomine sind ju ei puuduta, sina ju ei joo, seega ära üldse tee oma vanematele etteheiteid, ära ütle neile, et “isa palun ära joo” jne. Loomulikult puudutab alkoholismi keskel elamine ka seda, kes ei joo. Nii ka nende teemadega..Ja keegi kuskile kellegi seksellu ei sekkugi, olulised on ühiskonna hoiakud.

Väga hea.
Ja nende hoiakutega kaasneb propaganda lasteaiast peale. Kujutletagu, et lapsele juba lasteaias hakatakse õpetama, millist alkoholi kui palju ja millal juua. Näidatakse erinevaid ilusaid pudeleid, selgitatakse, et on täiesti normaalne vahel veidi võtta, aga võtku vett vahele ja pidagu piiri. See maitseb hästi magus, aga see on juba edasijõudnutele, veidi kibedam. Hea tunde teevad aga kõik. Et kui suureks saavad, siis teavad juba, ega vanemad ju ei oska nagunii õpetada, nad ei tunne nii palju alkoholimarkegi. Tädid tulevad appi!

Ei tea, kui paljud käod seda tolereeriksid? Kuigi me elame ju alkoholiga ja joodikuid ka ilmast ära ei kaota, nad on olemas, see on elu ja sellega tuleb kursis olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et kui me räägime ühiskonna hoiakutest, mis muutmist vajaksid, siis alustame pigem meeste hoiakust isadusse. Kui palju on meil elatisvõlglasi ja riik on elatisrahade kättesaamisel üsna saamatu. Aga Helmed ega Vooglaiud selle koha pealt sõna ei võta. See on koht, kus nad saaksid end eeskujuks tuua ja öelda, et “õige mees peaks hoolima oma perest, naisest ja lastest”. Samas kui mehel kodus kari lapsi aga ise pasundab väga seksistlikke ja naisi alandavaid ja ahistavaid loosungeid, siis on raske uskuda, et ta on kodus hooliv ja armastav mees, kes naisest lugu peab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et kui me räägime ühiskonna hoiakutest, mis muutmist vajaksid, siis alustame pigem meeste hoiakust isadusse.

Ja seda näiteks Vooglaid ja Järvi kogu aeg teevadki. Teie ju ei jälgi neid, ei loe ega vaata, mida te ka teate? Nad on eeskujulikud pereisad, truud abikaasad ja elavad täpselt oma sõnade järgi. Samamoodi on see noore Helmega. Need olete ju teie, kes ei pea mehe rolli mikski, kes tõrjuvad meest kui kasutut olendit. Kui aga Vooglaid ütleb, et mees peabki peret ülal pidama ja naise eest hoolitsema, siis tõusete oma võrdõiguslikkusega tagajalgele tõlgendate seda niivõrd jälgilt, nagu näiteks nii:

mehel kodus kari lapsi aga ise pasundab väga seksistlikke ja naisi alandavaid ja ahistavaid loosungeid,

Milliseid, kui tohib küsida? Oskad kas või ühe, üheainsagi näite tuua? Ei oska, sest sa võtad igasugu jama lihtsalt sisse nagu käsn, korrutad järgi, mis mõned tolad eest karjuvad, ise milligrammigi oma peaga mõtlemata.

on raske uskuda, et ta on kodus hooliv ja armastav mees, kes naisest lugu peab

On või? No mine küsi siis Varro naise käest, kui ahistatud ta on, kui hirmsa ja hoolimatu mehega elab ja kuidas teda ja lapsi keldris kinni peetakse ja vägistatakse.

Kas tõesti häbi ei ole sellist solki suust välja ajada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et kui me räägime ühiskonna hoiakutest, mis muutmist vajaksid, siis alustame pigem meeste hoiakust isadusse. Kui palju on meil elatisvõlglasi ja riik on elatisrahade kättesaamisel üsna saamatu. Aga Helmed ega Vooglaiud selle koha pealt sõna ei võta. See on koht, kus nad saaksid end eeskujuks tuua ja öelda, et “õige mees peaks hoolima oma perest, naisest ja lastest”. Samas kui mehel kodus kari lapsi aga ise pasundab väga seksistlikke ja naisi alandavaid ja ahistavaid loosungeid, siis on raske uskuda, et ta on kodus hooliv ja armastav mees, kes naisest lugu peab.

No muutes kogu ühiskonda kõlbelisemaks, muutub mõne aja pärast ka suhtumine ja hoiakud. Kui kogu ühiskond sellise minema jalutamise hukka mõistaks, siis jääks neid minema jalutamisi ka vähemaks. Aga kuna praegu levib ühiskonnas ju vastupidine suund, et kõik on vaba, tee mis tahad, vastutama suurt ei pea, olen nagu olen, kui ei meeldi kõnnin minema, ehk siis selline üdini individualistlik lähenemine.

Nemad on tegelikult selles vallas üsna palju teinud, loonud vastava sihtasutusegi, ikka eesmärgiga tähtsustada perekonda jne…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väga hea kommentaar! Imestan, et keegi paneb siia miinuseid, see näitab jällegi teatud grupi väärtushinnanguid, mis ei ole kindlasti naiste ja laste heaolu meie ühiskonnas.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 147 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Saate Kolmeraudne boikoteerimine seni..