Esileht Ajaviite- ja muud jutud Saate Kolmeraudne boikoteerimine seni..

Näitan 27 postitust - vahemik 121 kuni 147 (kokku 147 )

Teema: Saate Kolmeraudne boikoteerimine seni..

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et kui me räägime ühiskonna hoiakutest, mis muutmist vajaksid, siis alustame pigem meeste hoiakust isadusse.

Ja seda näiteks Vooglaid ja Järvi kogu aeg teevadki. Teie ju ei jälgi neid, ei loe ega vaata, mida te ka teate? Nad on eeskujulikud pereisad, truud abikaasad ja elavad täpselt oma sõnade järgi. Samamoodi on see noore Helmega. Need olete ju teie, kes ei pea mehe rolli mikski, kes tõrjuvad meest kui kasutut olendit. Kui aga Vooglaid ütleb, et mees peabki peret ülal pidama ja naise eest hoolitsema, siis tõusete oma võrdõiguslikkusega tagajalgele tõlgendate seda niivõrd jälgilt, nagu näiteks nii:

mehel kodus kari lapsi aga ise pasundab väga seksistlikke ja naisi alandavaid ja ahistavaid loosungeid,

Milliseid, kui tohib küsida? Oskad kas või ühe, üheainsagi näite tuua? Ei oska, sest sa võtad igasugu jama lihtsalt sisse nagu käsn, korrutad järgi, mis mõned tolad eest karjuvad, ise milligrammigi oma peaga mõtlemata.

on raske uskuda, et ta on kodus hooliv ja armastav mees, kes naisest lugu peab

On või? No mine küsi siis Varro naise käest, kui ahistatud ta on, kui hirmsa ja hoolimatu mehega elab ja kuidas teda ja lapsi keldris kinni peetakse ja vägistatakse.

Kas tõesti häbi ei ole sellist solki suust välja ajada?

Vooglaid on ise üliaktiivne sotsiaalmeedias ja üldse avalikkuses, ta peab teadma riske, mis sellega kaasnevad, eriti juhul, kui ise jagad vihkamist ja solvanguid. Sain aru, et on eriti paksu nahaga tüüp ja pole mingi pehmo, seega lõpeta juba see kaitsekõne, seda pole vaja või oled ise mingi õrna hingega lumehelbeke 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ohh lõppeks see jura juba ära ükskord! Mingu see ekre sinna valitsusse ja vaadaku kuidas on, oma suuvärki peavad nad aga õppima kontrollima. Vaatame siis kuidas nad neid oma valijaid aidata suudavad?
Aga üldiselt on nad vastikud, lihtsalt vastikud, rumalad ja vägivaldsed! Iiveldama ajab see praegune “poliitika”.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Helena Vooglaiu reageering:
Laulule on vastanud ka Vooglaiu abikaasa Helena Vooglaid, kes veidi humoorikas võtmes tõdeb, et kui järgmine päev laste kelgud keldrisse viis, ei tulnud ükski naaber teda päästma. Naine kinnitab, et suudab solvangust üle olla ja julge ei ole mitte räppar, kes paruka ja prillide taha peidab, vaid suure pere ema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et kui me räägime ühiskonna hoiakutest, mis muutmist vajaksid, siis alustame pigem meeste hoiakust isadusse. Kui palju on meil elatisvõlglasi ja riik on elatisrahade kättesaamisel üsna saamatu.

Aga olgem ausad, ühiskonnas keegi polegi seadnud ideaaliks elatise mittemaksmist ehk siis teisisõnu keegi ei ole seda propageerinud kui ülimalt normaalset nähtust. Keegi ei ole tulnud jutuga, et “katsuge mõista”, “olge sallivamad” jne. Samuti ei tõuseks tagajalgadele rongaisad, kui seesuguse avalduse keegi teeks..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õhutulehes üks kirjutab:

üks on Raimond Kaljulaidi õde,miks ma ei imesta

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sain aru, et on eriti paksu nahaga tüüp ja pole mingi pehmo, seega lõpeta juba see kaitsekõne, seda pole vaja või oled ise mingi õrna hingega lumehelbeke 😀

Kohe nii valus on, kui kõik ei kiru, peksa ega laima, vaid mõni julgeb koguni hea sõna öelda? Saa üle!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 37 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuidagi see aborditeema ongi nagu kuidagi hüsteeriline või selline silmakirjalik kohati.. just naiste endi väljaütlemiste tõttu. Näiteks enam levinud seisukoht on, et naise keha ja mehed ei tohiks midagi selles vallas otsustada. No okei..Samas kui keegi juhtub naistele midagi ette heitma selles suhtes, siis on neil kohe vastus varnast võtta, et a la mis sa naist ainult süüdistad, ega siis üksinda rasestuta, meest ka nagu vaja. Otsustage siis ära, kas meest on vaja või ei ole, et on siis mehel sõnaõigust või ei? Mingit sõnaõigust ei ole aga vastutama peab samas ulatuses?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et kui me räägime ühiskonna hoiakutest, mis muutmist vajaksid, siis alustame pigem meeste hoiakust isadusse. Kui palju on meil elatisvõlglasi ja riik on elatisrahade kättesaamisel üsna saamatu. Aga Helmed ega Vooglaiud selle koha pealt sõna ei võta. See on koht, kus nad saaksid end eeskujuks tuua ja öelda, et “õige mees peaks hoolima oma perest, naisest ja lastest”. Samas kui mehel kodus kari lapsi aga ise pasundab väga seksistlikke ja naisi alandavaid ja ahistavaid loosungeid, siis on raske uskuda, et ta on kodus hooliv ja armastav mees, kes naisest lugu peab

Perekoolis valitseb üldiselt hoiak, et mehed ei kõlba nagunii kuhugi. Põhiline soovitus – naine sünnitagu ainult nii mitu last kui ta üksi jaksab ülesse kasvatada. Võiks ju soovitada endale korralik mees leida, kes ka lastele isaks oleks. Tehakse vale valik ja selles on ka muidugi EKRE süüdi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tehakse vale valik ja selles on ka muidugi EKRE süüdi.

Ansip ka mõnikord 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et kui me räägime ühiskonna hoiakutest, mis muutmist vajaksid, siis alustame pigem meeste hoiakust isadusse. Kui palju on meil elatisvõlglasi ja riik on elatisrahade kättesaamisel üsna saamatu. Aga Helmed ega Vooglaiud selle koha pealt sõna ei võta. See on koht, kus nad saaksid end eeskujuks tuua ja öelda, et “õige mees peaks hoolima oma perest, naisest ja lastest”. Samas kui mehel kodus kari lapsi aga ise pasundab väga seksistlikke ja naisi alandavaid ja ahistavaid loosungeid, siis on raske uskuda, et ta on kodus hooliv ja armastav mees, kes naisest lugu peab

Perekoolis valitseb üldiselt hoiak, et mehed ei kõlba nagunii kuhugi. Põhiline soovitus – naine sünnitagu ainult nii mitu last kui ta üksi jaksab ülesse kasvatada. Võiks ju soovitada endale korralik mees leida, kes ka lastele isaks oleks. Tehakse vale valik ja selles on ka muidugi EKRE süüdi.

Tead, ma usun, et enamus naisi kes planeerivad last saada oma kaasaga usuvadki siiralt, et ehk see mees kellega nad lapsi saada tahavad on ka tulevikus head isad. Nad ju loodavadki, et heas ja halvas ja alati koos jne. Elu aga toob tihtipeale midagi muud. Kui ei ole veel isiklikke kogemusi, siis on neid näha siiski igalt poolt. Mäletate, kui oli elatiseteema nt, sealt koorus jube hästi meeste suhtumist naistesse. Kustkohast saab neid häid mehi, kes on head isad, head kaasad, hoiavad peret jne?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ise nad selle pa*a kokku keerasid

Nüüd mängivad ohvrit.
Enda nimesid avalikustada ei soovi,nii mõnus on anonüümselt laimata,halvustada ja alavääristada.

Ka need, kellest nad mõnitusüllitisi teevad,on õigus eraelu puutumatusele.

Kui oleks avalikult kõigilt osalistelt vabandust palutud,oleks intsident ehk unustatud.

Algas aga vassimine,valetamine,õigustamine oma teole.
Sai selgeks, et TV3 pole tõsiseltvõetac kanal. Tööjaotuses miskit viltu,kui parem käsi ei tea mida vasak käsi teeb ( saatejuhi,programmijuhi ja produtsendi kummalised väljaütlemised juhtunu kohta).

https://ekspress.delfi.ee/elu/varro-vooglaidu-pilganud-tudrukuteband-hekdik-meie-postkastid-taitusid-vagivalla-ja-vagistamisahvardustega?id=85713411

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tead, ma usun, et enamus naisi kes planeerivad last saada oma kaasaga usuvadki siiralt, et ehk see mees kellega nad lapsi saada tahavad on ka tulevikus head isad. Nad ju loodavadki, et heas ja halvas ja alati koos jne. Elu aga toob tihtipeale midagi muud.

Tõsi. Aga nagu ei oska mehed olla head isad ja mehed, nii ei oska ka naised olla head naised (ema olemise kohta ma ei ütle midagi halba, selle eest on ilmselt loodus hoolitsenud, et lapsed ikka hoolitsemata ei jää). Ei saa kogu maailma süüd meeste turjale lükata. Oleme ausad, naised suhtuvad meestesse siiski väga, väga, väga tihti kui teenritesse ja rahakottidesse, kui alluvatesse, kes peavad sõna kuulama teatavates teemades (kodu, lapsed, söök), kes peavad tegema neid asju, mida naine prioriteetseks peab. Unustatakse mees kui mees, tema soovid ja vajadused. Meie vanemate generatsioonis oli see veel hullem muidugi kui meil praegu, mehed olid täitsa sussi all vahel – aga neid hoidsid veel tavad koos, pere oli püham, lahutus oli häbiasi. Meid aga enam tavad koos ei hoia ja pered lagunevad, purunevad, plahvatavad, jagunevad – ja mitte ainult meeste, vaid ka naiste süül. Süü on ühine – me ei oska enam pered olla lihtsalt.
Ja siis tulevad äkki mõned, kes hakkavad rääkima pereväärtustest ning näitavad ka eeskuju – mida aga meie teeme? Loobime neid kividega. Miks? Sest nad on erinevad ja sest me ei saa aru, mida nad räägivad. Meie ju tahame lahutada ja oma tahtmist saada, perekond on no nii eilne päev.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kustkohast saab neid häid mehi, kes on head isad, head kaasad, hoiavad peret jne?

Vooglaiu Helena ei kurda … Eeva ja Monika Helme ka mitte. Thea Järvi ka mitte. Nad koguni toetavad oma mehi ja on nende mõttekaaslased. Nagu mehed nendegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alustad oma kommentaari justkui meeste kaitseks ja lõpetad netides, et osa mehi on luuserid ja ei kõlbagi lapsetegemiseks. Kas EKRE hakkab nüüd mehi ka juba lahterdama, naised on juba paika pandud. Oi, kuidas lehkab natside järgi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas EKRE hakkab nüüd mehi ka juba lahterdama, naised on juba paika pandud. Oi, kuidas lehkab natside järgi.

Unista edasi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kustkohast saab neid häid mehi, kes on head isad, head kaasad, hoiavad peret jne?

Vooglaiu Helena ei kurda … Eeva ja Monika Helme ka mitte. Thea Järvi ka mitte. Nad koguni toetavad oma mehi ja on nende mõttekaaslased. Nagu mehed nendegi.

Olen üsna kindel, et nad ei saagi midagi öelda. Neil polegi õigust midagi ise mõelda, võimalik, et nad ei tulegi isegi selle peale, et elu võiks ka teistsugune olla. Ps. Minu enda isa oli üsna ekre- st karm ja vägivaldne. Ei julenud hingatagi aegajalt, vastu ütlemine ei tulnud kõne allagi, sest siis visati esimese asjaga mos ette jäi ( nuga, kulp, tool, kapp vms..)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen üsna kindel, et nad ei saagi midagi öelda. Neil polegi õigust midagi ise mõelda, võimalik, et nad ei tulegi isegi selle peale, et elu võiks ka teistsugune olla.

Näiteks missugune? Lahutatud üksikema võrratu elu?
Sa pole ju mitte midagi lugenud, sa ei tunne neid inimesi, sa ei tea mitte midagi, aga “oled üsna kindel”, et need naised on harimatud, eluvõõrad, allasurutud ja peksu ning mõnituste ohvrid?
KUI ajupestud peab olema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen üsna kindel, et nad ei saagi midagi öelda. Neil polegi õigust midagi ise mõelda, võimalik, et nad ei tulegi isegi selle peale, et elu võiks ka teistsugune olla. Ps. Minu enda isa oli üsna ekre- st karm ja vägivaldne. Ei julenud hingatagi aegajalt, vastu ütlemine ei tulnud kõne allagi, sest siis visati esimese asjaga mos ette jäi ( nuga, kulp, tool, kapp vms..)

Ilusti joonistub välja, kust teil need hirmud. Nagu ikka – omaenda lapsepõlvest. Ja oma hirme joonistad sa omakorda edasi nende turjale, kes sulle ei meeldi või mingil moel su isa meenutavad. Olgu selleks siis kasvõi otsekohene kõneviis.
Klassika.
Aga ise te sellest loomulikult aru ei saa ja ajate oma jura edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas EKRE hakkab nüüd mehi ka juba lahterdama, naised on juba paika pandud. Oi, kuidas lehkab natside järgi.

Jaa, varsti hakkavad lapsi sööma! Küta ennast veel üles, vähevõitu paned.

Please wait...
Postitas:
Kägu

nende turjale, kes sulle ei meeldi või mingil moel su isa meenutavad.

Ja pane tähele, isa oli “ekre” – sellepärast, et peksis ja lõugas. Mitte näiteks Ojasoo või Kunnus või mõni muu sotslik isend.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidagi see aborditeema ongi nagu kuidagi hüsteeriline või selline silmakirjalik kohati.. just naiste endi väljaütlemiste tõttu. Näiteks enam levinud seisukoht on, et naise keha ja mehed ei tohiks midagi selles vallas otsustada. No okei..Samas kui keegi juhtub naistele midagi ette heitma selles suhtes, siis on neil kohe vastus varnast võtta, et a la mis sa naist ainult süüdistad, ega siis üksinda rasestuta, meest ka nagu vaja. Otsustage siis ära, kas meest on vaja või ei ole, et on siis mehel sõnaõigust või ei? Mingit sõnaõigust ei ole aga vastutama peab samas ulatuses?

Mille eest vastutab mees, kui naine teeb aborti? Mees pääseb ju vastutusest. Aga naine riskib oma tervisega, tüsistustega ja tegelt väga paljud elavad edasi suurte süümepiinadega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vot kui toredad te olete. Mõnitate mind, et toon seoseid ekre mentaliteedi ja oma isa vahel. Teate, no on põhjust tuua. Räuskamine, ainult enda visiooni õigeks pidamine, vägivalla õigustamine jne. Ema oli mul muidugi hea naine, õigustas isa alati, peksa sai muidugi niikuinii. Aga no ega perekonda ei või ju lõhkuda ja peaasi, et mees majas!
Ja loomulikult on inimestel omad hirmud, päris paljud neist ongi lapsepõlvest. Mis siin imelikku on? Ja see ei tähenda ka seda, et hirmud on alusetud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On olemas naised kelle eluunistus on saada mehele. Nende enesehinnang käib läbi mehe. Olen abielus, olen väärtuslik. Neile meeldibki olla kodus, teenida meest. See on nende eneseteostus. Ja kui see neile sobib ja teeb neid õnnelikuks, siis tore ju. Aga üldiselt on õnnelik inimene rahul ja ei tee teistele ettekirjutusi. Õnnelik ja oma eluga rahulolev inimene ei suru oma vaateid teistele peale. Ela ja lase teistel elada. Varro, Mart (kes on muide lahutatud), Martin ja kes iganes Järvi ei tundu väga õnnelikud. Pigem on see punnitatud ja demonstratiive “õnn”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vot kui toredad te olete. Mõnitate mind, et toon seoseid ekre mentaliteedi ja oma isa vahel. Teate, no on põhjust tuua. Räuskamine, ainult enda visiooni õigeks pidamine, vägivalla õigustamine jne. Ema oli mul muidugi hea naine, õigustas isa alati, peksa sai muidugi niikuinii. Aga no ega perekonda ei või ju lõhkuda ja peaasi, et mees majas!

Ja loomulikult on inimestel omad hirmud, päris paljud neist ongi lapsepõlvest. Mis siin imelikku on? Ja see ei tähenda ka seda, et hirmud on alusetud.

Jah, sinu hirmudes ei olegi midagi imelikku. Küll aga oled vast ise ka kuulnud ütlemist, et hirmul on suured silmad – ehk et kui sinus on mingi hirm, siis sa kujutad seda ette ka kohtades, kus tegelikult pole põhjust karta. Nii on ka selle ekre värgiga. Kuna sinu isa alandas naisi ja ütles, et naise koht on pliidi ees, siis kui tuleb keegi ekrest, olgu ta kuitahes korralik mees tegelikult, ja ütleb, et “aga miks ei võiks olla naine ka pliidi ees” (mõeldeski just täpselt seda, et kui naine tahab, miks ta ei võiks töötamise asemel olla pliidi ees ning mees teda üleval pidada), käivituvad sul sinu lapsepõlve hirmud ning sa kannad kogu oma isa õuduse üle ekrele ja kujutled, nagu oleks öeldud, et naise koht on pliidi ees ja veel teist ja kolmandat.
Nii ta käib. Puhas Freud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga üldiselt on õnnelik inimene rahul ja ei tee teistele ettekirjutusi. Õnnelik ja oma eluga rahulolev inimene ei suru oma vaateid teistele peale. Ela ja lase teistel elada. Varro, Mart (kes on muide lahutatud), Martin ja kes iganes Järvi ei tundu väga õnnelikud. Pigem on see punnitatud ja demonstratiive “õnn”.

Mina ei arva, et ainult need tühjad südamed võivad mures olla. Mina arvan, et see õigus on ka sinu poolt nimetatud isikutel..olla mures, kuhu meie ühiskond liigub. Mures olemine ei ole vaid valitud grupi privileeg!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alustad oma kommentaari justkui meeste kaitseks ja lõpetad netides, et osa mehi on luuserid ja ei kõlbagi lapsetegemiseks. Kas EKRE hakkab nüüd mehi ka juba lahterdama, naised on juba paika pandud. Oi, kuidas lehkab natside järgi.

Kui siin enne kurdeti, et mehed ei maksa elatist, ei kasvata lapsi jne, siis oli jutt õige, ei mingit lahterdamist (ju siis kõik ühesugused). Kui mina soovitan siis paremini valida, olen paha. Kuidas ma julgesin meestest üldse nii halvasti mõelda ja neid lahterdada ka veel? Täiesti ajuvaba suhtumine – ise ka teate, mis teil puudu on või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui siin enne kurdeti, et mehed ei maksa elatist, ei kasvata lapsi jne, siis oli jutt õige, ei mingit lahterdamist (ju siis kõik ühesugused). Kui mina soovitan siis paremini valida, olen paha. Kuidas ma julgesin meestest üldse nii halvasti mõelda ja neid lahterdada ka veel? Täiesti ajuvaba suhtumine – ise ka teate, mis teil puudu on või?

Nad ei tea enam ammu, mis neil puudu on. Aga midagi väga tõsist igatahes on. Tühja koha pealt see seletamatu animaalne viha ju ei teki. Lihtsalt kõike vihkavad, igast asjast keerutavad mingi tolmu üles, ühestki absurdist ei ütle ära, et saaks vaid oma viha toita.
See tekitab samuti õigustatud hirmu: kui sellised ühiskonna üle võtavad, pole kellelgi enam elu. Lihtsalt mitte kellelgi.

Please wait...
Näitan 27 postitust - vahemik 121 kuni 147 (kokku 147 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Saate Kolmeraudne boikoteerimine seni..