Esileht Tööelu, raha ja seadused. Saate raha, mis teete

NĂ€itan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Saate raha, mis teete

Postitas:
KĂ€gu

siit lĂ”imest joonistuvad hĂ€sti vĂ€lja kaks ÀÀrmuslikku tĂŒĂŒpi inimesi – on need, kel rahast mĂ”eldes juba nĂ€pud sĂŒgelevad ‘osta’ nuppu vajutama ja need, kel see ambitsioon puudub. ja neil teistel on ĂŒldjuhul niigi see mĂ”ni tuhat kontol olemas.

TÔsi, aga pÔhjused vÔivad olla erinevad. Esimesed vÔivad olla lihtsalt laristajad, aga ka vÀikese sissetulekuga inimesed, kellel ei jÀtku tihti raha ka vajalikeks asjadeks. Teised vÔivad olla aga kas vastutustundlikud koonerdajad, kes kunagi impulssoste ei tee ja peavad vajalikuks ka varude olemasolu

vĂ”i nii suure sissetulekuga, et ostavad kĂ”ik vajaliku (ja kohati ka mittevajaliku) kohe Ă€ra ning rahast jÀÀb ĂŒlegi. St see, kas inimene on laristaja vĂ”i kooner, ei ole eriti seotud tema sissetulekute suurusest, aga see, kui palju vaba raha kellelgi parasjagu on, sĂ”ltub mĂ”lemast.

Eks see on surnud ring siis, madalast palgast pole vÔimalik vÀlja rabeleda, kui pole alustuseks midagi kontol. Hea töö ei tule pÀeva pealt, hariduse tÀiendamiseks on vaja sÀÀste, kahe töö vahel olemiseks on vaja sÀÀste et poleks vaja esimest sitta pakkumist aktsepteerida jne. Mida madalam sissetulek seda rohkem neid sÀÀste vaja on. Ja mitte selleks et kööki remontida vaid selleks et saaks rahus elada (st mitte kunagi seda raha puutuda) ja vÔibolla isegi parema töö.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

midagi, suvakas summa, jÀÀks kontole.

siit lĂ”imest joonistuvad hĂ€sti vĂ€lja kaks ÀÀrmuslikku tĂŒĂŒpi inimesi – on need, kel rahast mĂ”eldes juba nĂ€pud sĂŒgelevad ‘osta’ nuppu vajutama ja need, kel see ambitsioon puudub. ja neil teistel on ĂŒldjuhul niigi see mĂ”ni tuhat kontol olemas.

NĂ€pud sĂŒgelevad? Ei, ei sĂŒgele. Saan iga kuu veidi ĂŒle 700 euro palka, tulen sellega ilusasti toime ja panen veidi kĂ”rvalegi. Aga kui kuskilt tuleks ootamatult paar tuhat eurot, vahetaksin tĂ”esti uksed vĂ€lja. Kui ei tule seda raha, siis ei vaheta ja elan endiselt rÔÔmsalt edasi. Ei sĂŒgele rahaga ega ilma.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kui 2000 tuleks kohe, saaks juba praegu kĂŒttesĂŒsteemi vahetatud ja ei peaks jĂ€rgmist sĂŒgist ootama ega edasi koguma raha.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ilmselt lisaks suvila remondile, saab rohkem tehtud enne kui jÀlle raha koguma peab. Tavaliselt talvel kogun raha ja suvel ehitame.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Pool paneks hoiusele ja pool lÀheks maja remondi kulusse

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kui tÀna see raha olemasolevale lisaks kukuks siis ostaks Ôhtul BABAt (Alibaba Group Holding Ltd. ADR). Summa on nii vÀike, et mitme ettevÔtte investeeringuks ei hakkaks jakutama aga BABA on hetkel ostuks atraktiivne.

0
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mitte kÔige vÀhematki ei teeks.

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

PĂ€ris huvitav, et perekoolikad, kelle kuu toiduraha on kuueliikmelisele perele 150 eurot ja kes ĂŒhest kanast nĂ€dal aega sĂŒĂŒa teevad, leiavad, et 2000 eurot on mĂ”ttetu summa.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Oletame ,kui saaksite praegu paartuhat eurot siis mis rahaga teeksite?

Antud konkreetsel hetkel sÔltuks, kas see on sulas vÔi tuleb pangaarvele. Kui tuleks sulas, lÀheks kohe ja ostaks Àra kohalikus grupis pakutava murutraktori. Kui arvele, siis seisaks esialgu muu raha kÔrval, kuni esmaspÀeval vÔtaksime sula. Ehk siis ma ei oska öelda. Ma ei hoia sÀÀste rahas ja mul pole neid palju, ehk 2000 on pangaarvel. Need summad sulanduksid kokku.

VÔi mÀrgiksin Tallinki aktsiaid. Prageu saab suht hea hinnaga mÀrkida.

0
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tasuksin krediitkaardivÔla ja ostaksin uue lauaarvuti.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Investeerin oma PÔhja-JÀÀmere ekspeditsiooni.

Mitte mingeid asjakesi osta pole vaja, st mingit sihitut raiskamist ei tee, aga reisimine on kĂŒll midagi, mille puhul olen nĂ”us vĂ”i kuradi endaga diili tegema.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Paneksin otse 3. pensionisambasse, sellel on mul siiamaani super tootlus olnud, plus saan tulumaksu tagasi.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Paneksin otse 3. pensionisambasse, sellel on mul siiamaani super tootlus olnud, plus saan tulumaksu tagasi.

pidid ju alibabasse investeerima ja nĂŒĂŒd hoopis pensionisambasse. Ă€kki oleks sul mĂ”istlik lihtsalt monopoli kodus mĂ€ngida

0
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Midagi ei teeks. LÀheks kontole teise rahaga kokku. LÀhen reisile, kulutaks ehk rohkem. Uude koju on vaja mööblit osta, suunaks ka sinna. Pensioniraha oli ca 1 kuupalga suurune, siinkohal ei saa mingist ulmeinvesteeringust rÀÀkida.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mitte midagi ei teeks, sest mul pole praegugi sellest summast puudus.

0
0
Please wait...

NĂ€itan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Saate raha, mis teete