Esileht Koroonaviirus COVID-19 Saatekiri lapsele

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Saatekiri lapsele

Postitas:
Kägu

Kuidas lapsele koroona saatekirja saab? 1220 kodulehel on kirjas, et aja broneerimiseks peab olema SmartID või MobiilID. Mu lapsel pole kumbagi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Helistad 1220 või homme oma perearstile.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Helistad perearstile või 1220, teevad saatekirja, siis kas broneerid ise aja veebis (vaja ainult lapse isikukoodi) või helistavad nad ise ja pakuvad aega. Meil viimane kord helistati väga ruttu, juba u 10 min pärast, polnud vaja ise kuhugile sisse logida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Helistad perearstile või 1220, teevad saatekirja, siis kas broneerid ise aja veebis (vaja ainult lapse isikukoodi) või helistavad nad ise ja pakuvad aega. Meil viimane kord helistati väga ruttu, juba u 10 min pärast, polnud vaja ise kuhugile sisse logida.

Sain perearstilt lapsele saatekirja ja üritasin veebis aega broneerida. Kui sisestasin lapse isikukoodi, siis tuli veateade, et puudub SmartID, kui sisestasin enda oma, siis tuli veateade, et puudub saatekiri.

Eks ma ootan siis kõnet nüüd.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

polnud vaja ise kuhugile sisse logida

Vaktsineerijad ja kirjaoskus…

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

polnud vaja ise kuhugile sisse logida

Vaktsineerijad ja kirjaoskus…

Sa kirjutaks kuhulegi, sest koolis õpetati, et -gi käib kõige lõppu?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

polnud vaja ise kuhugile sisse logida

Vaktsineerijad ja kirjaoskus…

Sa kirjutaks kuhulegi, sest koolis õpetati, et -gi käib kõige lõppu?

“Kuhugi” on see sõna

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas peab käituma ülejäänud pere kui koolilapsel on saatekiri aga test veel tegemata? Kas vanemad tööl võivad käia? Ühel 1 süst alles ja teine vaktsineerimata. Ja sama küsimus ka kahe lasteaias käiva lapse kohta.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Helistad perearstile või 1220, teevad saatekirja, siis kas broneerid ise aja veebis (vaja ainult lapse isikukoodi) või helistavad nad ise ja pakuvad aega. Meil viimane kord helistati väga ruttu, juba u 10 min pärast, polnud vaja ise kuhugile sisse logida.

Sain perearstilt lapsele saatekirja ja üritasin veebis aega broneerida. Kui sisestasin lapse isikukoodi, siis tuli veateade, et puudub SmartID, kui sisestasin enda oma, siis tuli veateade, et puudub saatekiri.

Eks ma ootan siis kõnet nüüd.

Mul oli sama, tuligi panna 1247 kaudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle anti lapse puhul üks telefon, kuhu helistades sain aja panna, samuti digiloost ei saanud, kuna lapsel pole mobiilID või Smarti, vaid mul. See number on 6464848. Kuid enne tegi perearst talle saatekirja ära.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas peab käituma ülejäänud pere kui koolilapsel on saatekiri aga test veel tegemata? Kas vanemad tööl võivad käia? Ühel 1 süst alles ja teine vaktsineerimata. Ja sama küsimus ka kahe lasteaias käiva lapse kohta.

nii kaua võivad tööd teha, kuni laps positiivse tulemuse  saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Helistad perearstile või 1220, teevad saatekirja, siis kas broneerid ise aja veebis (vaja ainult lapse isikukoodi) või helistavad nad ise ja pakuvad aega. Meil viimane kord helistati väga ruttu, juba u 10 min pärast, polnud vaja ise kuhugile sisse logida.

Sain perearstilt lapsele saatekirja ja üritasin veebis aega broneerida. Kui sisestasin lapse isikukoodi, siis tuli veateade, et puudub SmartID, kui sisestasin enda oma, siis tuli veateade, et puudub saatekiri.

Eks ma ootan siis kõnet nüüd.

Mul oli sama, tuligi panna 1247 kaudu.

sellel numbril palutakse mitte helistada aja bronniks. Õige number on 6464848.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sellel numbril palutakse mitte helistada aja bronniks. Õige number on 6464848.

Tõsi, meil haigestumisest üle poole aasta möödas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Saatekiri lapsele