Esileht Tööelu, raha ja seadused. saatsin cv ära ja paluti kohale tulla

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: saatsin cv ära ja paluti kohale tulla

Postitas:

Tegu siis lasteaiaga,muidu siiani pole vastuseid tulnud kus kohale kutsutakse aga seal kasvataja abi palk 290 neto kätte.
Kas läheksite kohale kui ikkagi ei soovi seda kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 23:33; 07.11 08:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt siis ei läheks kui sa seda kohta ei soovi,vaid helistaksin kohe homme ja ytleks et aitäh aga ei soovi.nad ju saavad ka siis uue inimese kohe võtta ,hetkel ehk loodavad sinu peale…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul pole tegelikult tööd ja raha vaja? Või ootad paremat pakkumist ja seni oled palgata rahulikult?
Asud kohas, kus tööd on mitmesugust?

Miks sa üldse CV saatsid, kui tööd ei soovi?

Kas tööle saaks minna jala(st piletiraha pole ka vaja maksta)?

Mina töötan õpetaja abina.
Jah, palk on miinimum.
Aga see on rohkem kui 0 (mul on töötutoetuse aeg läbi).

Lisaks on siiski n ö tubane töö st soojas ruumis, mitte külmas pargis iga ilmaga lehti ja lund koristada
ja
ei nõua erilist väljaõpet(eeldan, et lauda katta, voodeid teha, põrandaid pesta ja tolmu võtta, nõusid pesta jne iga naine oskab?)

Ja lapsed mulle tõesti meeldivad.

Tööle jala(kulutused 0), vormiriietus meil(kulud riietele minimaalsed), töövahendid asutuse poolt, boonusena saan puhata alati suvel(lasteaias kollektiivpuhkus) ja omahinnaga lõunasöögi ostmise võimalus ja 1t lõunapausi.

Aga, jah, kui 100% seda tööd ei taha, helista ja loobu viisakalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 09:00; 07.11 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma töökohas ka pettunud. Ma ei kujutanud absoluutselt ette, mis jama seal toimub. Töötan poes, vahetused on üle mõistuse pikad, tööl tuleb olla sisuliselt üle päeva, graafik muutub koguaeg, oma elu ei saa üldse elada, töötajaid pole, sest toimub suur kaadrivoolavus, palk on JUBA allapoole arvestust kuna maha võetakse kõik kassaeksimused, lõunapaus on napp 20 minti, juhtkond pidevalt viriseb, kliendid on kohati nõmedad. Ühesõnaga, hull jama on. Ma ei viitsi seal küll kaua olla.

Kui saaksin, siis läheksin kasvataja abiks küll. See 290 euri tundub väike, ent su tööl on eeliseid, mida minu töös ei ole-sul on kindel töögraafik, sa ei pea asendama kokkukukkumiseni töötajaid, keda ei ole 100 lisaeuri nimel, sinu kollektiivis ei vahetu näod iga nädal, su ülemus ei käi sinu peale karjumas, su palka ei kärbi keegi veelgi väiksemaks, ja sa saad normaalsel ajal koju minna, suvi on puhkamiseks, sa ei saa igapäevaselt sõimata ega kuule enda kohta ähvardusi, sa ei pea kokku puutuma rõvedate asotsiaalidest haisukottidega, keda tuleb teenindada kui kaupluse kliente. Ära loobu sellest pakkumisest. Mujal on hullem, usu mind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sul pole tegelikult tööd ja raha vaja? Või ootad paremat pakkumist ja seni oled palgata rahulikult?
Asud kohas, kus tööd on mitmesugust?

Miks sa üldse CV saatsid, kui tööd ei soovi?

Kas tööle saaks minna jala(st piletiraha pole ka vaja maksta)?

Mina töötan õpetaja abina.
Jah, palk on miinimum.
Aga see on rohkem kui 0 (mul on töötutoetuse aeg läbi).

Lisaks on siiski n ö tubane töö st soojas ruumis, mitte külmas pargis iga ilmaga lehti ja lund koristada
ja
ei nõua erilist väljaõpet(eeldan, et lauda katta, voodeid teha, põrandaid pesta ja tolmu võtta, nõusid pesta jne iga naine oskab?)

Ja lapsed mulle tõesti meeldivad.

Tööle jala(kulutused 0), vormiriietus meil(kulud riietele minimaalsed), töövahendid asutuse poolt, boonusena saan puhata alati suvel(lasteaias kollektiivpuhkus) ja omahinnaga lõunasöögi ostmise võimalus ja 1t lõunapausi.

Aga, jah, kui 100% seda tööd ei taha, helista ja loobu viisakalt.[/tsitaat]

Väga hea tähelepanek ,et see õpetaja abi koht,jäin alles augustis töötuks ja esimese töötuskindlustushüvitise 50% saan 10 nov kätte ja probleem miks ei saa veel seda kohta vastu võtta kuna oma laps pole veel harjunud lasteaiaga ,harjutame veel ja üks lasteaed soovis hoopis sellist inimest kellel suuremad lapsed ja saaks ikka iga päev tööl käija mitte vahepeal ja tihti haiguslehel olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 23:33; 07.11 08:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui ei sobi, siis loomulikult tulnuks KOHE, kui helistati, vastata, et loobun kandideerimast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 09:00; 07.11 14:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. saatsin cv ära ja paluti kohale tulla

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.