Esileht Pereelu ja suhted Saba jalge vahel koju tagasi!!!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 76 )

Teema: Saba jalge vahel koju tagasi!!!

Postitas:
Kägu

Eestlanna peab armutut võitlust itaallasega, kes soovib temalt nende ühise lapse ära võtta. Naise tõendid, et tütrel on Eestis ja ema juures parem elu, naeris siinne kohus lihtsalt välja. Hirm päeva ees, mil ta lahutatakse tütrest, kahe-aastasest Laurast, on saanud tartlanna Monika (30) lahutamatuks kaaslaseks. Näib, et see päev pole kaugel: Tartu maa- ja ringkonnakohus otsustasid, et muusikust ja muusikaõpetajast naine on oma lapse röövinud ning pisike tirts tuleb Eestist ära viia. Toimetada tagasi Itaaliasse, sest seal tunneb ta end paremini, arvasid kohtunikud.
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/kuidas-voib-kohus-nii-julm-olla.d?id=63824448

Minu arvates peaks rohkem hoiatavama sisuga artikkleid kirjutama, miks inimesed tekitavad iseendale lisa peavalu?
Aga ürita sa kedagi või midagi hoiatada, oled kohe vaenulik, rassistlik või kade! Paljud eesti naised irvitavad eesti meeste üle…millegi pärast suur osa neist naaseb Eestisse nii öelda varjupaika otsima….

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Saba jalge vahel koju tagasi!!!

Kust allikatest pärineb sinu statistika ja mis protsent see suur osa täpsemalt on siis?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eestlanna peab armutut võitlust itaallasega, kes soovib temalt nende ühise lapse ära võtta. Naise tõendid, et tütrel on Eestis ja ema juures parem elu, naeris siinne kohus lihtsalt välja. Hirm päeva ees, mil ta lahutatakse tütrest, kahe-aastasest Laurast, on saanud tartlanna Monika (30) lahutamatuks kaaslaseks. Näib, et see päev pole kaugel: Tartu maa- ja ringkonnakohus otsustasid, et muusikust ja muusikaõpetajast naine on oma lapse röövinud ning pisike tirts tuleb Eestist ära viia. Toimetada tagasi Itaaliasse, sest seal tunneb ta end paremini, arvasid kohtunikud.
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/kuidas-voib-kohus-nii-julm-olla.d?id=63824448

Minu arvates peaks rohkem hoiatavama sisuga artikleid kirjutama, miks inimesed tekitavad iseendale lisa peavalu?
Aga ürita sa kedagi või midagi hoiatada, oled kohe vaenulik, rassistlik või kade! Paljud eesti naised irvitavad eesti meeste üle…millegi pärast suur osa neist naaseb Eestisse nii öelda varjupaika otsima….[/tsitaat]

Said tänase tänitamisorgasmi kätte nüüd?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jee, v6tke k6ik endale kasv6i m6ni kodumaine luuserist 6llejoodik, v2hemalt pole tal p6hjust kunagi Eestist jalga v2lja t6sta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga kui nyyd t6siselt r22kida, siis selliseid ‘saba jalge vahel’ keisse on ikka v2ga v2ike v2hemus k6igist. Pigem on asi hoopis selline, et paljud naised, kelle eesti talupojamentaliteediga mehed ammu yle6ppinud vanatydrukuteks on tembeldanud, saavad t2nu v2lismaalastest ‘prygikorjajatele’ 6nneliku pereelu ja armastuse haritud ning naist v6rdseks kaaslaseks pidava v2lismaalasega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Jee, v6tke k6ik endale kasv6i m6ni kodumaine luuserist 6llejoodik, v2hemalt pole tal p6hjust kunagi Eestist jalga v2lja t6sta.[/tsitaat]Kui luuserist õllejoodikud meeldivad, siis igal juhul kodumaine eksemplar on parem kui välismaine selline.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Aga kui nyyd t6siselt r22kida, siis selliseid ‘saba jalge vahel’ keisse on ikka v2ga v2ike v2hemus k6igist. Pigem on asi hoopis selline, et paljud naised, kelle eesti talupojamentaliteediga mehed ammu yle6ppinud vanatydrukuteks on tembeldanud, saavad t2nu v2lismaalastest ‘prygikorjajatele’ 6nneliku pereelu ja armastuse haritud ning naist v6rdseks kaaslaseks pidava v2lismaalasega.[/tsitaat]Palju õnne neile siis, aga kuidas see minusse puutub? Minu kodumaa on Eesti ja kaasmaalased on eestlased.

Please wait...
Postitas:
antimode

[tsitaat]Aga kui nyyd t6siselt r22kida, siis selliseid ‘saba jalge vahel’ keisse on ikka v2ga v2ike v2hemus k6igist. Pigem on asi hoopis selline, et paljud naised, kelle eesti talupojamentaliteediga mehed ammu yle6ppinud vanatydrukuteks on tembeldanud, saavad t2nu v2lismaalastest ‘prygikorjajatele’ 6nneliku pereelu ja armastuse haritud ning naist v6rdseks kaaslaseks pidava v2lismaalasega.[/tsitaat]

Luulude vastu on tänapäeval erinevaid ravimeid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Puudus vòimalus lugeda artiklit lòpuni ja seetòttu ei tea kòiki tagamaid. Aga kui ema toimetas oma tùtre isa nòusolekuta riigist vàlja, peetakse seda tòepoolest ròòviks ja laps tuleks isale tagastada. Kummaline on see, et Eesti kohus oma kodaniku kaitseks midagi rohkemat ette ei vòtnud. Aga kas kujutate ette ka kui paljud isad peavad vòitlust, et oma lapsi harvagi nàha, kuid see pole vòimalik, kuna (endine) naine on nad enda pàritoluriiki vòi hoopis kusagile kolmandasse riiki toimetanud… Me oleme harjunud skandaalitsema kui mees (eelkòige moslemimees) viib paari ùhised lapsed ema nòusolekuta kusagile Pòhja-Aafrikasse vòi Làhis-Idasse ning keelab emal lastega suhelda. Aga kui sama teeb ema, peetakse seda normaalseks ja kui isa nòuab oma òigust last tagasi saada, isegi julmaks…

Olen ise naine, kusjuures. Aga pùùdkem asja nàha ka teise inimese vaatepunktist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No normaalseid mehi k6igile Eestis ei j2tku, v6tke heaks v6i pange pahaks. Kui k6ik v6taksid eesti mehe, siis paratamatult osad peaksid luuseritest 6llejoodikutega leppima, ehkki ise v22riks midagi natuke paremat. Eks paljudele meeldikski, kui yleharitud vanapiigad oleks pigem yksi eestlastest abielumeestele trukkida, kui et looks v2lismaalasega pere.

Pigem olge 6nnelikud, et v2lismaalased koristavad siit potentsiaalsed yksikemad ja teie mehekeste krabajad 2ra.

Please wait...
Postitas:
roinas

[tsitaat]Puudus vòimalus lugeda artiklit lòpuni ja seetòttu ei tea kòiki tagamaid. Aga kui ema toimetas oma tùtre isa nòusolekuta riigist vàlja, peetakse seda tòepoolest ròòviks ja laps tuleks isale tagastada. Kummaline on see, et Eesti kohus oma kodaniku kaitseks midagi rohkemat ette ei vòtnud. Aga kas kujutate ette ka kui paljud isad peavad vòitlust, et oma lapsi harvagi nàha, kuid see pole vòimalik, kuna (endine) naine on nad enda pàritoluriiki vòi hoopis kusagile kolmandasse riiki toimetanud… Me oleme harjunud skandaalitsema kui mees (eelkòige moslemimees) viib paari ùhised lapsed ema nòusolekuta kusagile Pòhja-Aafrikasse vòi Làhis-Idasse ning keelab emal lastega suhelda. Aga kui sama teeb ema, peetakse seda normaalseks ja kui isa nòuab oma òigust last tagasi saada, isegi julmaks…

Olen ise naine, kusjuures. Aga pùùdkem asja nàha ka teise inimese vaatepunktist. [/tsitaat]Eesti kohus ei kaitse eesti kodanikke, eesti kohus kaitseb seadust.
Ma arvan et see on hea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu tutvuskonnas on ilusaid näiteid kahjuks ilmselges vähemuses. esimestel nn seksiaastatel muidugi kiidetakse võõramaalasi taevani ja mustatakse eesti mehi. samas juba on liikvel nii mõnedki jutud, mis elu tegelikult välismaal nii mõnelgi on. ollakse oma laste ja kodu vangid, mees toob poest asju ainult nimekirja ja põhjenduste alusel, naine tööd ei leia, mees ka eestisse ei soovi tulla, sest tema ei saa jälle siin tööd (ja siis otse loomulikult surutakse naise vajadused ja eneseteadvus alla, mitte mehe oma), ühel on usulised lahkhelid mehe vanemate ja suguvõsaga, kuna keeldub ennast ja lapsi teise usku pööramast jne. jube mõnus elu tõesti. on kohe, mida kadestada. ja seda täitsa lääne-euroopa suurlinnas 21.sajandil!

elavad hästi välismaalastega ainult need eestlannad minu tutvuskonnast, kes ei ela mehe kodumaal, st koduks on kolmas riik. seal on nii naine kui mees võrdses seisus ja osatakse üksteise tundeid rohkem mõista ning mehe vajadused pole naisega võrreldes ülimuslikud.

miinustage palju jaksate, aga see on elu. teie kommentaarid ei tee nende naiste elu välismaal grammivõrragi kergemaks. ja leian ka, et selliseid hoiatusartikleid peab olema eesti ajakirjanduses rohkem. ausalt öeldes võiks ka mõni näidispoomine ajakirjanduses ära olla toodud. enne ju ei mõelda, et kultuurilised, rahvuslikud ja usulised erinevused ning kodune kasvatus mingid erinevused on – seda ju räägivad otse loomulikult vaid kohalikud vanatüdrukud ja kadetsejad…

Please wait...
Postitas:
roinas

[tsitaat]No normaalseid mehi k6igile Eestis ei j2tku, v6tke heaks v6i pange pahaks. Kui k6ik v6taksid eesti mehe, siis paratamatult osad peaksid luuseritest 6llejoodikutega leppima, ehkki ise v22riks midagi natuke paremat. Eks paljudele meeldikski, kui yleharitud vanapiigad oleks pigem yksi eestlastest abielumeestele trukkida, kui et looks v2lismaalasega pere.

Pigem olge 6nnelikud, et v2lismaalased koristavad siit potentsiaalsed yksikemad ja teie mehekeste krabajad 2ra.[/tsitaat]Paha siga, mitu viga. See on nii inimlik, et enda vigu inimesed ei märka…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]roinas kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Paha siga, mitu viga. See on nii inimlik, et enda vigu inimesed ei märka…[/tsitaat]

No aga milles probleem, kui need vead v2lismaalastele v2gagi h2sti k6lbavad ja v6ib-olla isegi armsad tunduvad? Eestimaa ja eesti mehed yhest n6medast mutist lahti ja m6ni teine mees kuskil p2ris rahul omadega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mis m6ttes ‘saba jalge vahel’? Kas kusagil mujal elanud inimene teeb k6igile mingi kollektiivse tynga, et ta peab p2rast kellegi ees oma tegu vabandama ja p6dema? Miks ma pean mingi naabermaja Maali ees ‘saba jalge vahel’ olema? Oma kodumaale v6in iga kell tagasi tulla, siis kui ise tahan. Kelle k2est ma luba peaks kysima ja kelle ees end syydi tundma?

Please wait...
Postitas:
roinas

[tsitaat] [small]roinas kirjutas:[/small]

No aga milles probleem, kui need vead v2lismaalastele v2gagi h2sti k6lbavad ja v6ib-olla isegi armsad tunduvad? Eestimaa ja eesti mehed yhest n6medast mutist lahti ja m6ni teine mees kuskil p2ris rahul omadega.[/tsitaat]Probleemi ei olegi. Ainult ei ole mõtet neid opakaid eesti mehi sõimates liiga hoogu minna, sest neid võib tagasi tulles veel vaja minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Probleemi ei olegi. Ainult ei ole mõtet neid opakaid eesti mehi sõimates liiga hoogu minna, sest neid võib tagasi tulles veel vaja minna. [/tsitaat]

Ei s6imagi k6iki. S6iman mentaliteeti, et yksk6ik milline, peaasi, et eestlane. Ja kui julged oma kodukylast nina v2lja pista, siis kannad eluaeg mingit veresyyd ja p2rispattu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ja mis m6ttes ‘saba jalge vahel’? Kas kusagil mujal elanud inimene teeb k6igile mingi kollektiivse tynga, et ta peab p2rast kellegi ees oma tegu vabandama ja p6dema? Miks ma pean mingi naabermaja Maali ees ‘saba jalge vahel’ olema? Oma kodumaale v6in iga kell tagasi tulla, siis kui ise tahan. Kelle k2est ma luba peaks kysima ja kelle ees end syydi tundma?[/tsitaat]Ma arvan küll et persekukkunud majanduspõgenikel võiks vähemalt veidike piinlik olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan küll et persekukkunud majanduspõgenikel võiks vähemalt veidike piinlik olla. [/tsitaat]

Sest v2hemalt yritasid oma peret viletsusest p22sta? Sest k6ik peavad v6rdselt sitasti elama? Ja kui see projekt l2bi kukkus, kyll siis on hea parastada ja kurja naeru naerda. Vat kus loll, said karistada, et paremat elu ihkasid.

Vabandage v2ga, aga kas inimene on oma rahvuskaaslate omand? Nagu koer, kes tuleb p2rast kyla peal hulkumist saba jalge vahel koju ja kellele tuleb karistuseks naha peale anda.
Sellisest mentaliteedist v6iks mingi filmi teha, midagi Dogville’i taolist.

Please wait...
Postitas:
roinas

Ei s6imagi k6iki. S6iman mentaliteeti, et yksk6ik milline, peaasi, et eestlane. Ja kui julged oma kodukylast nina v2lja pista, siis kannad eluaeg mingit veresyyd ja p2rispattu. [/tsitaat]Oota, alles sa sõimasid KÕIKI eesti mehi, kes väidetavalt üleõppinud naisi hinnata ei oska.

Ma ei arva, et sa mingit pattu kannad. Lihtsalt sa ei ole enam oma, kui sa mingi muu identiteedi omaks võtad. Kusjuures võid olla väga õnnelik, ei eita. Aga sa ei ole enam üks meie hulgast.
No ja suhtumine ongi nagu võõrasse.

Please wait...
Postitas:
roinas

Sest v2hemalt yritasid oma peret viletsusest p22sta? Sest k6ik peavad v6rdselt sitasti elama? Ja kui see projekt l2bi kukkus, kyll siis on hea parastada ja kurja naeru naerda. Vat kus loll, said karistada, et paremat elu ihkasid.

Vabandage v2ga, aga kas inimene on oma rahvuskaaslate omand? Nagu koer, kes tuleb p2rast kyla peal hulkumist saba jalge vahel koju ja kellele tuleb karistuseks naha peale anda.
Sellisest mentaliteedist v6iks mingi filmi teha, midagi Dogville’i taolist. [/tsitaat]Pea hoogu, eesti ega eestlased ei ole sinu juurest ära läinud, sina ise lähed siit ära. Seejuures räägid, millised värdjad me oleme ja kui õnnelik sa oled, et ära pääsesid.

Millist vastust sa peale seda õigupoolest ootad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oota, alles sa sõimasid KÕIKI eesti mehi, kes väidetavalt üleõppinud naisi hinnata ei oska.

Ma ei arva, et sa mingit pattu kannad. Lihtsalt sa ei ole enam oma, kui sa mingi muu identiteedi omaks võtad. Kusjuures võid olla väga õnnelik, ei eita. Aga sa ei ole enam üks meie hulgast.
No ja suhtumine ongi nagu võõrasse. [/tsitaat]

Ma ei tahagi olla sulle ja yldse mingitele suvalistele inimestele oma. Oma s6pradele, perele ja muudele inimestele, kes mulle korda l2hevad, olen ma ikkagi oma. Mida mingi suvaline t2di kaubamajas minust arvab, et l2he mulle t6esti korda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pea hoogu, eesti ega eestlased ei ole sinu juurest ära läinud, sina ise lähed siit ära. Seejuures räägid, millised värdjad me oleme ja kui õnnelik sa oled, et ära pääsesid.

Millist vastust sa peale seda õigupoolest ootad?[/tsitaat]

Ma ei ole r22kinud siin ei k6igist meestest ega k6igist eestlastest. Sa loe seda teemaalgatust, vastuseid ja seda mentaliteeti, mis siit l2bi kumab, mida ma sellest k6igest j2reldama peaks?

Olen ysna patriootiline eestlane, armastan Eestit ja paljusid toredaid eesti inimesi, Eesti kohta halvasti 8elda ei lase. Aga noh, minu tutvusringkond koosneb ka juba veidike avarama pilguga ning kosmopoliitsematest inimestes. Sellise suletud kyla ja verepuhtuse mentaliteediga inimesi nende seas eriti ei ole.

Please wait...
Postitas:
roinas

Ma ei tahagi olla sulle ja yldse mingitele suvalistele inimestele oma. Oma s6pradele, perele ja muudele inimestele, kes mulle korda l2hevad, olen ma ikkagi oma. Mida mingi suvaline t2di kaubamajas minust arvab, et l2he mulle t6esti korda.

[/tsitaat]Sula rõõm on kohata sellist heatahtlikku ja osavõtlikku eurooplast. Loodame et neid sõpru ikka tekib siis mõni. Kusagil.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sula rõõm on kohata sellist heatahtlikku ja osavõtlikku eurooplast. Loodame et neid sõpru ikka tekib siis mõni. Kusagil. [/tsitaat]

On juba p2ris palju tekkinud ja j22nud, nii siin- kui sealpool piiri 🙂
Kuna mul on k6ht jube tyhi, l2hen praegu karja valest rahvusest inimestega pubisse s88ma. Nii et m6nda aega ei ole mul siin mahti vastu pl6ksida. Eks siis homme pohmakaga vaatan asja yle.

Please wait...
Postitas:
roinas

Ma ei ole r22kinud siin ei k6igist meestest ega k6igist eestlastest. Sa loe seda teemaalgatust, vastuseid ja seda mentaliteeti, mis siit l2bi kumab, mida ma sellest k6igest j2reldama peaks?

Olen ysna patriootiline eestlane, armastan Eestit ja paljusid toredaid eesti inimesi, Eesti kohta halvasti 8elda ei lase. Aga noh, minu tutvusringkond koosneb ka juba veidike avarama pilguga ning kosmopoliitsematest inimestes. Sellise suletud kyla ja verepuhtuse mentaliteediga inimesi nende seas eriti ei ole.

[/tsitaat]Eesti riigi eesmärk on eesti keele ja kultuuri säilimine ja levitamine igavese ajani.
Niiviisi on põhiseaduses kirjas. Selle poolt on hääletanud 91% inimesi, teiste hulgas ka mina.
Nii et paratamatult hindan ma iga kaaskodanikku selle alusel kas ta töötab selle sihi heaks või vastu. Kui sul on mingi muu siht, siis peaksid sa valima mingi riigi, mis oma sihina deklareerib midagi muud. Ma ei näe mingit põhjust siin vastutahtmist vireleda sel juhul.

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

Ma arvan küll et persekukkunud majanduspõgenikel võiks vähemalt veidike piinlik olla. [/tsitaat]

No aga kust sa tead, kas täid on \”persekukkunud majanduspõgenik\”? Mina tean ainult paari inimest, kes on ausalt öelnud, et lähevad parema elu peale (üldiselt siis Soome). Enamus kas loevad end siiski eestlaseks ja Eestis elavaks ning käivad igal nädalavahetusel kodus või on vanuses 18-30, kes ei olegi mitte kunagi öelnud, et nad teise riiki elama hakkavad või soomlaseks, rootlaseks või austraallaseks hakkavad, vaid kes lähevad selle põhimõttega, et ilmas pisut ringi vaadata. Kui tuleb armumine (ükskõik kas inimesse või linna), siis tuleb, ega kätt ette ei saa panna, aga minu meelest on see ainult normaalne, et noor inimene vähemalt paar aastat ringi vaatab, enne kui kuskile paikseks jääb. Muidu ongi hiljem 80 ja pole oma kodukülast välja saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kust allikatest pärineb sinu statistika ja mis protsent see suur osa täpsemalt on siis?[/tsitaat]

Ei viitsi linki otsida, googelda ise, aga üldiselt on erinevatest riikidest ja kultuuridest pärit kodanike abielude lahutusprotsent alates 80%. Mõned uurimused annavad protsendiks üle 90-ne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]

No aga kust sa tead, kas täid on \”persekukkunud majanduspõgenik\”? Mina tean ainult paari inimest, kes on ausalt öelnud, et lähevad parema elu peale (üldiselt siis Soome). Enamus kas loevad end siiski eestlaseks ja Eestis elavaks ning käivad igal nädalavahetusel kodus või on vanuses 18-30, kes ei olegi mitte kunagi öelnud, et nad teise riiki elama hakkavad või soomlaseks, rootlaseks või austraallaseks hakkavad, vaid kes lähevad selle põhimõttega, et ilmas pisut ringi vaadata. Kui tuleb armumine (ükskõik kas inimesse või linna), siis tuleb, ega kätt ette ei saa panna, aga minu meelest on see ainult normaalne, et noor inimene vähemalt paar aastat ringi vaatab, enne kui kuskile paikseks jääb. Muidu ongi hiljem 80 ja pole oma kodukülast välja saanud.[/tsitaat]Loomulikult peab ringi vaatama, aga kui sa eestit ja eestlasi halvustad ja oma välismaad üles kiidad, siis on küll natuke imelik, kui paari aasta pärast tuled ikkagi abi paluma nende lollide mahajääjate käest, kelle sa hiljuti alles uljalt persse saatsid.
No mis asi käskis sellel naisel kolida elama Itaaliasse peale raha? Kui on armastus ja tahad saada lapsi, siis sünnita Eestis, pole mingit jama kodakondsuse või sünnimaaga. Isegi oleks võinud jääda elama Hollandisse, kus nad mehega kokku said, oleks mõlemad olnud neutraalsel territooriumil.
Nii et omad vitsad peksavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Puudus vòimalus lugeda artiklit lòpuni ja seetòttu ei tea kòiki tagamaid. Aga kui ema toimetas oma tùtre isa nòusolekuta riigist vàlja, peetakse seda tòepoolest ròòviks ja laps tuleks isale tagastada. Kummaline on see, et Eesti kohus oma kodaniku kaitseks midagi rohkemat ette ei vòtnud. Aga kas kujutate ette ka kui paljud isad peavad vòitlust, et oma lapsi harvagi nàha, kuid see pole vòimalik, kuna (endine) naine on nad enda pàritoluriiki vòi hoopis kusagile kolmandasse riiki toimetanud… Me oleme harjunud skandaalitsema kui mees (eelkòige moslemimees) viib paari ùhised lapsed ema nòusolekuta kusagile Pòhja-Aafrikasse vòi Làhis-Idasse ning keelab emal lastega suhelda. Aga kui sama teeb ema, peetakse seda normaalseks ja kui isa nòuab oma òigust last tagasi saada, isegi julmaks…

Olen ise naine, kusjuures. Aga pùùdkem asja nàha ka teise inimese vaatepunktist. [/tsitaat]
Mina lugesin paberlehest. Seal oli muuhulgas kirjas, et kahtlustatakse lapse väärkohtlemist isa poolt. Lisaks oli Itaaliast saadud hinnang isale, ma ei mäleta mis ameti poolt, aga see ei olnud isa suhtes positiivne. See näitab ka midagi.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 76 )

Esileht Pereelu ja suhted Saba jalge vahel koju tagasi!!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.