Esileht Kodunurk Saepuruplaadist kapil uksehinge kruvi auk katki

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Saepuruplaadist kapil uksehinge kruvi auk katki

Postitas:
Kägu

Kuidas parandada sellist asja? Kapil tuli uks eest koos hingega ning kruvi auk on nüüd katki, st uuesti kruvida sinna samasse auku ei saa. Kuidas seda auku täita? Kas üldse saab? Või mis on minu edasised võimalused?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahekomponentne liim-pasta pulk, hõõrud liimi tüki kasutusvalmis ja täidad augu tugevasti kinni, sinna sisse hing või kruvi. Kuivab kivikõvaks ja sinna jääb see kruvi, kui ka ümberringi kapp ära laguneb. Nõrgem koht on see saepuruplaat seal ümber, aga vast hoiab kinni, kui augu korralikult täidad.

https://hansapost.ee/et/autokaubad/autokeemia-ja-ohuvarskendajad/autokeemia/pehme-liim-pahtel-plastiliin-visbella-epoxy-putty?id=2812308 küsi sellist asja, igas ehituspoes on.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan. Proovin kohe järele.

Kas ma saan õigesti aru, et kui ma sealt omale vajamineva jupikese ära lõikan, siis ülejäänud rulli viskan ära või saab seda teine kord veel kasutada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka saad kasutada ülejäänud osa hiljem (ilmselt on tal mingi parim enne kuupäev ka peal), niikaua kuni sa neid kahte erinevat möginat seal omavahel kokku ei mudi (kui lingitud pilti vaatad, siis näed, et seal on kahevärviline rull), niikaua need komponendid ükshaaval ei kivistu ka.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle ülejäänud jupi paned originaalkarpi/tuubi tagasi ja saad hiljem kasutada. Tähtis on, et karp võüimalikult õhukindlalt kinni käiks, sest osalt reageerib see õhuniiskusega. Olen kuulnud ka soovitust panna sinna pakendisse lisaks nt näputäis riisiterasid, mis niiskust imaksid. Pane sellele lõikepinnale mingi kiletükikene, siis karpi (ja loodetavasti ei kiskunud tervelt pulgalt kileümbrist ära)- seisab paar aastat kapis rahulikult. Ikka vahel vaja läheb.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas parandada sellist asja? Kapil tuli uks eest koos hingega ning kruvi auk on nüüd katki, st uuesti kruvida sinna samasse auku ei saa. Kuidas seda auku täita? Kas üldse saab? Või mis on minu edasised võimalused?

Mul on sama asi juhtunud hinge kruviga ja epo-liim töötas suurepäraselt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sama asi juhtunud hinge kruviga ja epo-liim töötas suurepäraselt.

Epo tundub jah variant olevat, vanasti pandi plastiksuuskadele ka niiviisi uusi klambreid. Kruviauk epot täis ja enne lõplikku kivistumist keerati kruvid korra uuesti lahti ja kinni, et kruvi ise ei liimuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Saepuruplaadist kapil uksehinge kruvi auk katki