Esileht Kodunurk säilitusaine värskes lihas?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: säilitusaine värskes lihas?

Postitas:

Kas poes lahtiselt või vaakumpakendis müüdav värske liha on ka säilitusainega töödeldud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ole hea ja loe paki pealt palun!

Meil siin kõikide tootjate kõikide toodete koostised ja säilitusviisid küll peas ei ole…
Enamasti on toores liha pakendatud siiski täitsa ilma või gaasikeskkonda ja liha ise mingit säilitusainet ei sisalda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 20:41; 13.06 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

loe ikka igaks juhuks, võid üllatuda. Mina olen neilt vaakumpakenditelt lugenud igasuguseid imekoostisaineid, kuigi pealtnäha oleks nagu lihtsalt toores maitsestamata lihatükk. Aga on ka neid, milles ainult liha.

Lahtise liha kohta ei oska öelda, olengi hakanud lahtist ostma naiivses lootuses, et ehk on puhas (samas, eks see tuleb poodi ju samamoodi vaakumpakendites)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõni on jah. lugema peab

Tallegi mingi kanafilee või kanatükid olid ja mingi siis keegi pani hakklihale ka. Oli vist \”perenaise hakkliha\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maitsestatud ja õrnsoola Talleggi toodetel on, lihtsalt lihal mitte ja hakklihaSEGUD pole hakkliha, et te teaks (a la pereneise, peremehe, kotleti jne, liha seal vähe sees).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 20:41; 13.06 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla on nüüd see müügist maas, aga Tallegi mingi filee või asi oli ikka lisaks soolale nitraatide, glutamaadi ja veel mingi posu e-dega. Ostsin kogemata ja kodus viskasin ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõppeks on farmides ka elusloomi toidetud steroidide ja ma ei tea mis kasvamist soodustavate ainetega, nii et päris puhast liha leida on paras kunst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kõige lollikindlam on vist liha turult osta. Vaatad mingi talutoodete riiuli. Need vaevalt sellise jamaga tegelevad. Poekaupadest ei usalda enam midagi, kuna lisaaineid olen leidnud ka sellistest toodetest, mille peale normaalses olukorras ei tulekski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on marinaadis, neil on peaaegu kõigil säilitusained ja ei tea mis jama sees. Aga jah, leidub ka pealtnäha tavalist maitsestamata liha, millele on ka säilitusaineid lisatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kõige lollikindlam on vist liha turult osta. Vaatad mingi talutoodete riiuli. Need vaevalt sellise jamaga tegelevad. Poekaupadest ei usalda enam midagi, kuna lisaaineid olen leidnud ka sellistest toodetest, mille peale normaalses olukorras ei tulekski.[/tsitaat]

Need panevad ka juba ja kuhjaga ja võimalik, et rohkemgi veel kui poes, sest neid ei kontrolli keegi.
Olen laadalt ostnud varem suitsuliha, nüüd need kõik niiskusesäilitajatega 🙁 Kohalike jahimeeste põdraliha konservil ilutseb kiri lisatud nitraatidest. KONSERVIL!!! Konservid siiani seisnud 10aastat ilma nitraatideta!
On meil üks väike poeke reklaamiga taluliha. Kogemata nägin kui kaup tuli ja pakkidel ilutsesid kirjad lisatud glutamaadist ja nitraatidest 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks kasutavad need kodutootjad toidukäitlemisel materjale, mis toiduga kokku puutuda ei tohi.

Kõige tavalisem on nt. kilekotid, mis ei ole mõeldud toidule. Kõige kurioosem juhus oli, kui mulle toodi ökolambaliha pakituna MUSTADESSE PRÜGIKOTTIDESSE!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk säilitusaine värskes lihas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.