Esileht Ilu ja tervis Sain Oriflame kataloogi

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Sain Oriflame kataloogi

Postitas:

Kas on mingi toode ka, mis on väga hea? Mulle meeldis deodorant kohe. Või on veel mingi hea asi. Kuidas küünelakid on ja mingi näoseerumid? Kunagi pole neid tooteid olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 21:15; 17.09 06:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodan, et keegi ei hakka mu postitust kohe miinustama, sest olen tähelepannud, et PK-s mingi kontingent, kelle jaoks on suur no-no oriflame’ist, avon’ist tellimine.
Ise ei ole ma sealt enam ammu tellinud, kuid minu arust olid seal head (st hinna-kvaliteedi suhe paigas) kätekreemid, dushigeelid. Samuti pidasid küünelakid hästi vastu. Muid asju sealt ei tellinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma imestangi, et ühtegi vastust pole tulnud, va üks. Aitäh, et vastasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 21:15; 17.09 06:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vaieldamatu lemmik on Demi Moore lõhn http://ee.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=25403 ja kehakreem http://ee.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=26767
Hetkel olen rase ja lõhnade suhtes olen vastumeelne, seega saan kasutada hetkel lõhnatuid tooteid.
Ja kiidan väga ka Milk & Honey Gold tooteid. Superhea on kehakoorija.
Aga need on minu lemmikud ja ei pruugi sinule sobida. Üldiselt tellin ma kõik du¨igeelid, ¨ampoonid, hambapastad jms Oriflameist. Aastaid tagasi tellisin Avonist ka, aga tegin natuke toodete päritolu ja kvaliteedi uuringut ja jäin siiski Oriflamei juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kunagi ka tellisin sealt – olid head need oliivõliga kehakreemid. Mugav oli – ei armasta eriti poes käia sp. lehitsesin õhtul kataloogi läbi ja saigi seal asju tellitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind tõmmati ka oriflame võrku.Tellisin hunnik tooteid.Aga ohh õudust.Mitte msiki pole hea.Ta on hirm odav,saan kliendihinnaga,aga täielik pask.Tellsin jumestuskreemi.Seda võib tonnide visi näkku panna,mitte essugi ei kata ta kinni.Nagu polekski pannud.Siis huulepulk,pildil ilus särav roosa,tgl.aga tuhm rooste,mitte midagi ei teinud.Olen aru saanud mida odavam toode,seda mõtetum ta on.Lõhnad oriflames on samuti ruttu tuulduvad.Paned peale ja natukese ajapärast lõhn kadunud.Jääb mulje nagu need tooted oleks veest tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sarnane kogemus, mis eelmisel. Ma ei tellinud küll palju, kuid põhimõtteliselt polnud tellitud asjadega midagi teha – kätekreem naha sisse ei imendunud, vaid jäigi sellise libedana käte peale; huuleläige tekitas huultel kerge paistetuse kui sisse imendus, ning küünelakk tuli kogu täiega tükkidena maha, kuigi kasutasin alus- ja pealislakki ning küüned olid eelnevalt puhtad – ei värvinud küüsi just esimest korda.
Nii et ei julgegi soovitada. Kunagi omal ajal oli mingi bränd Yves Rocher, sellega olid paremad kogemused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu ema tellib sealt vahel midagi. Kõiki tooteid pole ta küll proovinud, aga lõhnad talle meeldivad. Hetkel kasutab Intense’i.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vahepeal tellisin ka omale ja perele rohkem.Mulle meeldivad Nature kuuldepdorandid, need vaarika, mango ja muud, kasutan igapäevaselt. Veel meeldis mulle üks keeratav hallikas silmapliiats, praegu on mul see otsas. Näokreemid ka meeldivad. Maskid.
Mis ei meeldinud, olid paar jumestuskreemi, mida olen aegade jooksul proovinud. Ei katnud ega imendunud hästi. Ilmselt need mulle ei sobi. Sest näiteks Maxfaktori omad imenduvad siidiselt kohe nahaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.09 11:54; 03.10 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milk & Honey Gold sari on super, jumestuskreemid tõesti ka minul jamad olnud..samas huuleläiked-ripsmetu¨¨id head…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen aastaid tellinud neid tooteid. Meeldivad nii väga, et hakkasin ka ise konsultandiks (tellin enda tarbeks ja tuttavatele, kes ise tahavad).

Kõige legendaarsem toode, mis kohe meelde tuleb, on pruunistavad puudripärlid (olemas on erinevad toonid).
Ülirahul olen Activelle deodorantidega – poe omadest paremad ja hind on ka soodne
Endale olen avastanud ka ecollagen sarja (on küll 35+, aga kasutan varem) – näopesugeel on väga hea, samuti näokreemid.
Intiimpesuvahend on väga mõnus ja mugavas pumppudelis (igapäevaselt kasutusel).
Du¨igeelidest on lemmikud Nature Secrets kooriv du¨igeel (piparmündi ja vaarikaga) ja Swedish Spa du¨igeelid.
Kasutan ka muid tooteid, sh dekoratiivkosmeetikat (ripsmetu¨¨ on küll alati teise firma oma) ja hampapastasid jne.

Mulle näiteks ei meeldi milk & honey sari – lõhn nimelt ei meeldi.

Aga oriflame asju kasutan teadlikult (mitte et ei oleks raha näiteks kallimaid tooteid osta).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.09 15:37; 25.09 15:58; 01.10 17:11; 01.10 17:43; 01.10 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumestuskreemidest oli parim olnud Everlasting jumestuskreem. Ise pole proovinud (kasutan jumestuskreemide asemel mineraalpuudrit). Kuid mulle tundub, et seda ei olegi vist enam müügil…

Aga üks tõeline lemmik veel – Oriflame Beauty peitekreemide komplekt (eelkõige see õige heledam toon silma alla – imesid teeb), läheb juba mitmes komplekt.

Küünelakkidest kiidan More by Demi ja Giordani Gold Brilliance lakke.

Kogun hoogu, et tellida Oriflame Beauty kulmupalett. Kas keegi on kasutanud?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen aastaid tellinud neid tooteid. Meeldivad nii väga, et hakkasin ka ise konsultandiks (tellin enda tarbeks ja tuttavatele, kes ise tahavad).

Kõige legendaarsem toode, mis kohe meelde tuleb, on pruunistavad puudripärlid (olemas on erinevad toonid).
Ülirahul olen Activelle deodorantidega – poe omadest paremad ja hind on ka soodne
Endale olen avastanud ka ecollagen sarja (on küll 35+, aga kasutan varem) – näopesugeel on väga hea, samuti näokreemid.
Intiimpesuvahend on väga mõnus ja mugavas pumppudelis (igapäevaselt kasutusel).
Du¨igeelidest on lemmikud Nature Secrets kooriv du¨igeel (piparmündi ja vaarikaga) ja Swedish Spa du¨igeelid.
Kasutan ka muid tooteid, sh dekoratiivkosmeetikad (ripsmetu¨¨ on küll alati teise firma oma) ja hampapastasid jne.

Mulle näiteks ei meeldi milk & honey sari – lõhn nimelt ei meeldi.

Aga oriflame asju kasutan teadlikult (mitte et ei oleks raha näiteks kallimaid tooteid osta).[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.09 15:37; 25.09 15:58; 01.10 17:11; 01.10 17:43; 01.10 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned lõhnad on täitsa ok (minu lemmik on Paradise). Ja püsib väga hästi peal. Näohooldustoodete üle ka ei virise.
Nagu eelnev kirjutaja ütles, siis dekoratiivkosmeetikast Everlasting jum. kreem oli minu lemmik ka ja mul on nii kahju, et seda enam ei ole. Üldse mitmed päris head asjad on kadunud. Ja minu arust uued asjad enam paremaks ei lähe, vaid kehvemaks. Näit. see uus The One sari. Mõttetumat ripsmetu¨¨i pole olemas, kui selle sarja oma. Muid asju enam ei julgegi sellest sarjast proovida. Samuti ei ole ma rahul mitte ühe kehakreemiga (ei imendu hästi ja ummistavad poore) ega du¨¨igeeliga.
Ps. olen ise konsultant, aga viimased kogemused on toodetega nii negatiivsed, et soovitada neid asju enam kellelegi ei julge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imestan siiralt, et keegi veel selle kataloogi jauramisega tegeleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi oli Oriflame-l hea ripsmevahend Lash Booster. Kas see on nüüd tootmisest maha võetud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 14:39; 01.10 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on olemas Hyper Stretch ripsmeseerum.

Stimuleeriv hooldus, mis muudab ripsmed tihedamaks ja pikemaks, tervemaks ja tugevamaks. Sisaldab kontsentreeritud koguses Pro-Long kompleksi. Läbipaistev koostis. Oftalmoloogiliselt testitud. 3.5 ml.

Konsultandihind oleks praegu 4,84.

Kommentaarid on küll kiitvad sellel tooted, ise pole kasutanud.

Olen sama Kägu | 25/09/2014 15:37 ja 15:58

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.09 15:37; 25.09 15:58; 01.10 17:11; 01.10 17:43; 01.10 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuletan meelde/annan teada, et Oriflame`l on 100% garantii, mis tähendab, et kui toote kvaliteet ei vasta ootustele, siis on see võimalik 90 päeva jooksul tagastada ja kogu raha tagasi saada. Palun kasutage julgesti seda võimalust (vahet pole kui palju olete toodet kasutanud). 90 päeva on piisavalt pikk aeg, et aru saada, kas toode meeldib või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.09 15:37; 25.09 15:58; 01.10 17:11; 01.10 17:43; 01.10 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Imestan siiralt, et keegi veel selle kataloogi jauramisega tegeleb.[/tsitaat]

Mulle küll väga meeldib kataloogist tellida – siis ma ei pea poes oma aega raiskama – mul tõesti ei ole aega selleks ja ei meeldi ka. Vaatan rahulikult õhtul teetassi ääres oma kataloogi ja teen korraga tellimuse, lihtne. Kui kätte saan siis on nagu jõulud – nii põnev on! Ja miks Oriflame mitte Avon? Sest Oriflame on pärit Rootsist ja mõeldud rohkem meie kliimas elavatele inimestele (st sobib meie nahale). Väga meeldivad mulle ka Dermoshopi asjad (Soomest, samuti kataloog, kuid teise ülesehitusega müük).

Eks inimesi on erinevaid muidugi. Ma ei läheks iial näiteks Hulludele Päevadele või Osturallile mingeid erihinnaga ¨ampoone või ripsmetu¨¨e ostma, samas väga paljud naised ju seda teevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.09 15:37; 25.09 15:58; 01.10 17:11; 01.10 17:43; 01.10 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ripsmeseerum on nagunii varsti poole soodsama hinnaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 14:39; 01.10 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahtsin osta sealt keeratavat silma/kulmupliiatsit, mis mul otsa sai kodus, hall, väikese sädelusega, aga vaatasin, et netikataloogis küll enam polnud? Kes teab, mis sellest saanud on? Kas asjad kaovad lihtsalt ära?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.09 11:54; 03.10 18:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu ja tervis Sain Oriflame kataloogi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.