Esileht Pereelu ja suhted Sain sms-i oma elukaaslaselt, et ta on leidnud uue kaaslase

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Sain sms-i oma elukaaslaselt, et ta on leidnud uue kaaslase

Postitas:

Kohutav tunne…
Olude sunnil on mees elanud Eestist eemal juba 4 kuud. Suhelnud oleme igal võimalikul viisil ja kogu aeg.
Ühine laps käib lasteaias, kellel on isaga väga eriline ja tugev side.
Ka isa väidab, et laps on tema jaoks väga tähtis ja kunagi midagi nende vahel ei muutu. See on kindel, tean seda 100%.
Lihtsalt nii raske on olla. Magada ei saa, tööl ka raske olla.
Ma ei otsigi nõu, lihtsalt tahtsin kirjutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 10:59; 07.04 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arg vennike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks siis on aeg ka sinul uus mees leida. Lpasevanemateks jääte ju edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll tuleb tagasi….oota ,anna aega,küll näed.Endal sama läbi kogetud.Kui teda ikka armastad,ütle talle seda ja ära loobu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaugsuhe pole kunagi toiminud ja ei hakka toimimima ka. Mehel oleks võinud olla muidugi nii palju julust, et sulle seda kuuldavalt öelda. Samas see julguseküsimus pole vist enda teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Küll tuleb tagasi….oota ,anna aega,küll näed.Endal sama läbi kogetud.Kui teda ikka armastad,ütle talle seda ja ära loobu.[/tsitaat]

sellist sitakotti küll tagasi ei võtaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 kuud kodust eemal ja juba uue tuti õnges?! Mees missugune! Iialgi ei võtaks sellist tagasi, nagu üks soovitas! Jumal teab, millal jälle tuleb tuju \”ära käia\”..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 14:10; 06.04 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaugsuhted ei toimi. Oleksid pidanud koos lapsega kaasa minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis on sul väga hästi läinud,et said SMS-i.
Mõtle,kui sa oleks sõnumit saanud,siis oleks ju mees kahenaise pidaja.Üks Eestis(sina) ja teine välismaal,nagu teistel naistel,kel mees väljamaal tööl.
Nii,et sul läks väga hästi ja saad kohe hakata omale uut meest otsima.Soovitan meest otsida maapiirkonnast,siin on palju vallalisi mehi,mehi kes ei kavatsegi välismaale minna.Seega oleks sul mees alati käepärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Siis on sul väga hästi läinud,et said SMS-i.
Mõtle,kui sa oleks sõnumit saanud,siis oleks ju mees kahenaise pidaja.Üks Eestis(sina) ja teine välismaal,nagu teistel naistel,kel mees väljamaal tööl.
Nii,et sul läks väga hästi ja saad kohe hakata omale uut meest otsima.Soovitan meest otsida maapiirkonnast,siin on palju vallalisi mehi,mehi kes ei kavatsegi välismaale minna.Seega oleks sul mees alati käepärast.[/tsitaat]
Ei tea, miks miinuseid on pandud? Minu arvates ka on hästi, et mees oli aus ja ei hoidnud sind aastaid valedega kinni. Saad eluga edasi minna. Neid nõmedaid kahe naise pidajaid on niigi palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks jaugsuhe ei toimi? Minu jaoks kyll toimib. Aga kyll su mees tagasi tuleb. Sest see uus tunne läheb yle. Ja hakkab ka uues suhtes nägema halbu asju…tuttav tunne. rahu..tuleb tagasi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks jaugsuhe ei toimi? Minu jaoks kyll toimib. Aga kyll su mees tagasi tuleb. Sest see uus tunne läheb yle. Ja hakkab ka uues suhtes nägema halbu asju…tuttav tunne. rahu..tuleb tagasi :)[/tsitaat]
Ning miks peaks \”sellise\” tagasi võtma??? Sellise lontruse, kes jätab smsi teel maha, miks?

Kohe kindlasti ei võtaks sellist luuserit tagasi, pigem annaks veel jalaga kui uksele kraapima tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mis mõtttttes siin mõni soovitab, et oota natuke, küll mees tagasi tuleb? Miks peaks tahtma tagasi meest, kes kõigest 4 (!) kodust eemal oldud kuuga leidis juba uue naise?! Ju siis ikka polnud isu koju tagasi tulla.. Ma ei alandaks end mitte iialgi sedasi, et võtaks tagasi mehe, kes nii kiirelt uue leidis (endal naine ja laps kodus ootamas!) ja sellest SÕNUMI TEEL teada andis!! Mingi väärikus ikka peaks naisterahval säilima..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 14:10; 06.04 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube,ma ei kujuta ettegi, mida tunned. Arg,alatu mees! Selliseid asju öeldakse silmast silma.Aga, kuidas on võimalik üks tugev suhe nii lihtsalt lõhkuda? Eriti, kui on ka ühine laps? Mulle tundub, et mees ei võtnud teie kooselu väga tõsiselt.Sellist hoolimatut tõbrast ma tagasi kindlasti ei tahaks, juhul, kui tuleks paluma.Raske oleks andestada sellist alandust ja suhe poleks iial enam endine.Lapsest on väga kahju, sest ta ju hakkab küsima issi kohta ja igatseb.Aga isal silmi vaid uue tädi jaoks..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaugsuhtele peab vastu ainult tugev suhe. Olen ise vahelduva eduga kaugsutes olnud juba 8 aastat. Vahepeal saanud kaks last, neid koos kasvatanud ja kui on aeg tööle minna, siis taas eraldi linnadesse kolinud. Õnneks elame Eestis ja vahemaad pole nii pikad, kuid on ka mees mul 1-2 kuulistel välislähetustel käinud. Kõik on hästi. Jah, eks muidugi tekitab stressi ja raske lastega üksiolek ja lastel on igatsus ja tulevad igatsugu mõtted pähe jnejne. Kuid nagu alguses ütlesin, kui suhe ON tugev, siis peab see ka vahemaale vastu.

Küsimusele, kas ma sellise mehe tagasi võtaksin, kes mu sms teel maha jätab, ma vastata ei oska. Enda uhkuse seisukohast muidugi mitte. Aga laste seisukohast…no ma ei tea. Samas, kui nad on niigi harjunud sellega, et issi igapäevaselt nende juures ei ela, siis nad ehk ei märkagi mingit erinevust. Esialgu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Öäk, ma ei kujuta ettegi, et selline tuleks tagasi ja ma võtaksingi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaugsuhted ei toimi. Oleksid pidanud koos lapsega kaasa minema.[/tsitaat]
4 kuu jooksul ei jõua veel mingit teise riiki elamist korraldama hakatagi! kärme poiss see mees sul. on ikka mees või on poisike alles?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaugsuhted ei toimi. Oleksid pidanud koos lapsega kaasa minema.[/tsitaat]

Kui keegi tahab suhtes olles erinevaid naisi proovida siis ta seda ka teeb.
Kaugsuhe on ainult ettekäändeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 11:51; 06.04 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal hoidku, mis seal vahet, kas maha jäetakse SMS-iga või mingil muul moel?
Oluline on, et teist inimest õigel ajal teavitatakse, mitte ei jäeta valearusaamadele.

Okei, üks vahe on – SMS võib ka võlts olla või kellegi pahatahtlik nali. Ent kui seda kahtlust ei ole…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jumal hoidku, mis seal vahet, kas maha jäetakse SMS-iga või mingil muul moel?
Oluline on, et teist inimest õigel ajal teavitatakse, mitte ei jäeta valearusaamadele.

Okei, üks vahe on – SMS võib ka võlts olla või kellegi pahatahtlik nali. Ent kui seda kahtlust ei ole… [/tsitaat]

Need laused sobiksid mingisse küünilisse teosesse tänapäeva inimese väärtushinnangute ja pereelu kohta.

Vahet pole, mismoodi abikaasa ja ühiste laste ema/isa suhte lõpetab? Kas sms-iga või isiklikult kohale ilmudes juttu puhuma? Peaasi, et \”teavitab\”?

Ma olen ise ka Facebooki-ajastu inimene, aga selline suhtumine käib küll üle mõistuse. Abikaasa ja laste ema/isa ei ole keegi, kes lihtsalt Facebooki sõprade nimekirjast ära kustutada või kellele messida, et kuule, ma ei viitsi enam, leidsin uue. Veel vähem saab sellist lapselikku käitumist pidada tänuväärseks, et näe, ikka \”teavitas\”, mitte ei kadunud lihtsalt ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 13:11; 06.04 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]rotsik kirjutas:[/small]

Need laused sobiksid mingisse küünilisse teosesse tänapäeva inimese väärtushinnangute ja pereelu kohta.

Vahet pole, mismoodi abikaasa ja ühiste laste ema/isa suhte lõpetab? Kas sms-iga või isiklikult kohale ilmudes juttu puhuma? Peaasi, et \”teavitab\”?

Ma olen ise ka Facebooki-ajastu inimene, aga selline suhtumine käib küll üle mõistuse. Abikaasa ja laste ema/isa ei ole keegi, kes lihtsalt Facebooki sõprade nimekirjast ära kustutada või kellele messida, et kuule, ma ei viitsi enam, leidsin uue. Veel vähem saab sellist lapselikku käitumist pidada tänuväärseks, et näe, ikka \”teavitas\”, mitte ei kadunud lihtsalt ära. [/tsitaat]

Vähemalt teavitas personaalse SMS-ga mitte avalikult FB-s suhet muutes.
Mees missugune ju!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 11:51; 06.04 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleks sellisele mehele saatnud vastu sõnumi \”Palju õnne\” ja edaspidi nägemist!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 16:59; 07.04 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]rotsik kirjutas:[/small]

Need laused sobiksid mingisse küünilisse teosesse tänapäeva inimese väärtushinnangute ja pereelu kohta.

Vahet pole, mismoodi abikaasa ja ühiste laste ema/isa suhte lõpetab? Kas sms-iga või isiklikult kohale ilmudes juttu puhuma? Peaasi, et \”teavitab\”?

Ma olen ise ka Facebooki-ajastu inimene, aga selline suhtumine käib küll üle mõistuse. Abikaasa ja laste ema/isa ei ole keegi, kes lihtsalt Facebooki sõprade nimekirjast ära kustutada või kellele messida, et kuule, ma ei viitsi enam, leidsin uue. Veel vähem saab sellist lapselikku käitumist pidada tänuväärseks, et näe, ikka \”teavitas\”, mitte ei kadunud lihtsalt ära. [/tsitaat]
Esiteks – ei ole abikaasa, elukaaslaseks nimetati.
Teiseks – sisuliselt elati juba mõnda aega lahus, mis siis, et teoreetiliselt justkui oldi veel paar. Küsimus küll, et kelle silmis paar?
Kolmandaks – nii peenutsevaid manitsusi võiks inimesel julgust olla oma kasutajanime alt esitada, argpüksist kägudik.
Neljandaks – lahkumine on valus niiehknii, mida see tseremoniaalne ja kõigi reeglite järgi vormistamine asja paremaks peaks muutma? Kus üldse on needsinased \”Mahajätmise reeglid\” kirjas? Mina pole juhtunud lugema. Äärmiselt rumal oleks ka arvata, et \”õigesti\” esitatud mahajätmine peaks mahajäetule asja oluliselt palju kergemaks tegema, veel vähem, nagu oleks mahajätmise viis olulisem sellest, et suhe üldse lagunes.

Viiendaks – \”lapselik\” ja \”lapsik\” peaks olema minu teada natuke erineva tähendusvarjundiga sõnad. Aga see on perekooli kägudele tüüpiline, et kui lugedagi ei osata, siis kirjutada seda vähem.

Ja kuuendaks – jah, isegi sel viisil teavitamine on parem kui üldse mitte teavitamine, parem kui see, et inimene saaks enda mahajätmisest teada hiljem teiste kaudu või et mees elaks üldse kaksikelu. Kas sinu meelest on need kaks varianti kuidagi paremad, kui SMS?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsi võiksid saada abikaasad, mitte elukaaslased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaugsuhe pole kunagi toiminud ja ei hakka toimimima ka. Mehel oleks võinud olla muidugi nii palju julust, et sulle seda kuuldavalt öelda. Samas see julguseküsimus pole vist enda teha.[/tsitaat]
Kaugsuhe toimib väga hästi, kui inimesed teineteist ja oma lapsi austavad. Mina elan oma abikaasaga kaugsuhtes juba 12. aastat ja no ausalt,kõik toimib. Jah, ma ei kahtlusta teda, sest me ei ole enam 20-tes, kus veri vemmeldab. Jah, parema meelega elaksime me koos, aga hetkel ei ole see võimalik. Seega: kaugsuhe toimib niikaua, kuni inimesed seda toimida lasevad. Meie tutvusringkonnas on selliseid paare veel ja mitte keegi ei ole oma abielusid lahutanud. Küll lahutavad aga järjest need paarid, kes iga päev ninapidi koos elavad.
Igale oma. Ja õige mees tuleb leida. Vot see on elus ehk raskeim küsimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Esiteks – ei ole abikaasa, elukaaslaseks nimetati.
Teiseks – sisuliselt elati juba mõnda aega lahus, mis siis, et teoreetiliselt justkui oldi veel paar. Küsimus küll, et kelle silmis paar?
Kolmandaks – nii peenutsevaid manitsusi võiks inimesel julgust olla oma kasutajanime alt esitada, argpüksist kägudik.
Neljandaks – lahkumine on valus niiehknii, mida see tseremoniaalne ja kõigi reeglite järgi vormistamine asja paremaks peaks muutma? Kus üldse on needsinased \”Mahajätmise reeglid\” kirjas? Mina pole juhtunud lugema. Äärmiselt rumal oleks ka arvata, et \”õigesti\” esitatud mahajätmine peaks mahajäetule asja oluliselt palju kergemaks tegema, veel vähem, nagu oleks mahajätmise viis olulisem sellest, et suhe üldse lagunes.

Viiendaks – \”lapselik\” ja \”lapsik\” peaks olema minu teada natuke erineva tähendusvarjundiga sõnad. Aga see on perekooli kägudele tüüpiline, et kui lugedagi ei osata, siis kirjutada seda vähem.

Ja kuuendaks – jah, isegi sel viisil teavitamine on parem kui üldse mitte teavitamine, parem kui see, et inimene saaks enda mahajätmisest teada hiljem teiste kaudu või et mees elaks üldse kaksikelu. Kas sinu meelest on need kaks varianti kuidagi paremad, kui SMS?[/tsitaat]

Noh, me liigume erinevates sotsiaalsetes kihtides vist. Minu maailmas ei ole isa jorss, kes lapse valmis tegi ja sellega tema osa piirdubki, oma lahtiütlemise perekonnast vormistabki sellega, et läheb Soome tööle. Suurem osa vabaabielus olevaid Soomes töötavaid mehi, kes käib regulaarselt Eestis, peab oma kooselu kooseluks iseenda silmis. See on ka suhteliselt mõistlik ja normaalne eeldus. Või sinu maailmas on nii, et kuu aega komandeeringus ja \”suhe on nagunii läbi\”, \”aitäh, et sms-iga teavitasid, seda iseenesest poleks pidanudki\”?

Normaalses peres ei vormistata asju niimoodi. Suhete viisakas lõpetamine näost-näkku kuulub inimeseks olemise juurde ja lubab kõigil osalistel säilitada oma väärikuse. Sinu jaoks arusaamatu peenutsev tseremoonitsemine või? Mahajätmise reeglid on kirjas inimese lastetoas. Kui pole lastetuba (kasvatust), siis pole ilmselt ka elementaarset oskust suhelda ja käituda, isegi mitte kõige lähedasematega.

Sa kujutad ette, et sinu isa oleks sinu ema niimoodi maha jätnud? Kirjutab jorss sõnumis (vanasti telegrammis), et mul on nüüd komandeeringukohas uus naine, tsau, pakaa?
Mina ei kujuta ette, et minu isa oleks minu emaga nii käitunud, et minu abikaasa nii käituks, või et me kasvataks oma pojad niimoodi käituma.

Vahet pole, kas abikaasa või elukaaslane. Või võibolla on ka. Mingi sort inimesi ilmselt alustab kooselu sissekolimisega ja lõpetab väljakolimisega ja ei pea tarvilikuks sinna juurde mitte midagi öelda, kindlasti on ka selliseid.

Abielul ja vabaabielul on kindlasti märksa suurem vahe kui sellel, kas mina olen kägu või oma kasutajanimega sinu jaoks tundmatu inimene. Ja mida ma kartma peaksin või miks ma argpüks olen?

Lapselik ja lapsik ongi erineva tähendusega sõnad. Lapselik = käitub nagu laps, ebaküps, ei võta vastutust, lapsesarnane. Täpselt seda mõtlesingi.

Ja mis sinu kuuendasse punkti puutub, siis ainult teatud sotsiaalses kihis valitakse selle vahel, kas jätta elukaaslane ja lapse ema maha sms-iga või lihtsalt vaikides. Teistes sotsiaalsetes kihtides on ka teised valikud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 13:11; 06.04 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Küll tuleb tagasi….oota ,anna aega,küll näed.Endal sama läbi kogetud.Kui teda ikka armastad,ütle talle seda ja ära loobu.[/tsitaat]

KALTS!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Tuulestviidud kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jube,ma ei kujuta ettegi, mida tunned. Arg,alatu mees! Selliseid asju öeldakse silmast silma.Aga, kuidas on võimalik üks tugev suhe nii lihtsalt lõhkuda? Eriti, kui on ka ühine laps? Mulle tundub, et mees ei võtnud teie kooselu väga tõsiselt.Sellist hoolimatut tõbrast ma tagasi kindlasti ei tahaks, juhul, kui tuleks paluma.Raske oleks andestada sellist alandust ja suhe poleks iial enam endine.Lapsest on väga kahju, sest ta ju hakkab küsima issi kohta ja igatseb.Aga isal silmi vaid uue tädi jaoks..[/tsitaat]

Ei pruugi olla nii, et silmi vaid uue jaoks. Minul oli sama story, no v.a see et SMS teel, aga last ei unustatud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult peab laps saama edasi isa hoolt ja armastust.Aga ikkagi pole ka lapse jaoks elu enam endine, pere on ju katki. Minu sõbranna mees elas 2a kaksikelu, lõpuks tuli välja, et mehel uuega juba 6k.laps olemas.Oli väga raske, tõeline ¨okk.Aga lapsed, kes olid 4 ja 7 muudkui küsisid ema käest, et miks ikka issi ära läks ja kas see tädi siis ei teadnud, et issil oleme meie ja kas ta jääbki sinna jne.Ja see isa käis ka oma lapsi vaatamas tihti ja toetas.Aga see pole enam see.Aasta pärast tuli mees ukse taha kraapima, et suhted teisega pole ikka need ja süümekad jne.,aga sõbranna ei suutnud andestada.Just selle teise lapse pärast.Ja lahku nad jäidki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saada talle siis SMS vastu: \”Avaldan kaastunned uuele kaaslasele: nii väikese tillioksaga isendit vajab küll ainult tõeline frigiid\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Sain sms-i oma elukaaslaselt, et ta on leidnud uue kaaslase

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.