Esileht Pereelu ja suhted Sain teada, et mees petab

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Sain teada, et mees petab

Postitas:

Kolasin täna facebookis ja leidsin mehe sõbranna kontolt pildi, millel minu mees õnneliku näoga tema kodus toimetab, teeb tal kodust aiatööd. Pilt on tehtud eelmisel reedel. Mulle ta ei öelnud kuhu ta minna kavatseb, ütles, et ta jääb kauemaks tööle… Seal oli ka muid pilte tehtud, ja mis kõige hullem minu mees likes neid pilte.

Olen kindel, et nende vahel on midagi kuna tolle sõbranna kontol oli see pilt pandud timeline kõrghetkeks.

Mees teab, et selle tema sõbrannaga ma läbi ei saa ja varasemalt on olnud konflikt, aga ikkagi-milleks valetada ja seljataga hiilida?

Ma ei taha temaga rääkidagi, mõtlen, et ei räägigi temaga enam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 15:40; 26.03 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmselgelt su mees seda suhet ei peida ja on ehk uhkegi selle üle. Ning valetas teadlikult, kuna selge on talle ka see, et asi tuleb varem või hiljem välja.
Mis seal ikka, lahuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei räägigi enam? Elad suu kinni edasi? Sellise mehega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei räägigi enam? Elad suu kinni edasi? Sellise mehega?[/tsitaat]

Selles mõttes ei räägi, et jätan ta maha ja ei vaevu seletama miks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 15:40; 26.03 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Selles mõttes ei räägi, et jätan ta maha ja ei vaevu seletama miks. [/tsitaat]

Kas tõesti lubatakse juba lasteaias abielluda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Seal oli ka muid pilte tehtud, ja mis kõige hullem minu mees likes neid pilte.

[/tsitaat]

See on su arvates kõige hullem, et mees like-s neid pilte? Hullem on ikka see, et ta valetas sulle ja võõra naisega aega veetis.

See, et nad mõlemad nii avalikult oma \”suhet\” näitavad, ega püüa su ees salatseda, räägib sellest, et neil on sinust savi, kas üldse oled ja mis tunned. Sorry, kuid mulle tundub nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See on su arvates kõige hullem, et mees like-s neid pilte? Hullem on ikka see, et ta valetas sulle ja võõra naisega aega veetis.

See, et nad mõlemad nii avalikult oma \”suhet\” näitavad, ega püüa su ees salatseda, räägib sellest, et neil on sinust savi, kas üldse oled ja mis tunned. Sorry, kuid mulle tundub nii.[/tsitaat] No ja see ongi ju kõige hullem, et mehel temast savi on. Loogiline ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiksid vähemalt küsida, miks ta seda teeb?Alati on asi kahepoolne.Ju siis oled ise ka midagi valesti teinud , et mees teist naist vajab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaed!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal võib kas lugu olla või võib ka mitte olla. Olen ise palunud mõnda asja tegema mehe. Ja loomulikult kiidan ja tänan teda. Aga see ei tähenda sugugi, et ma selle mehega plaani peaks 🙂 Lihtsalt hea töömees on, oskab oma tööd. Kusagil nurgataga võib olla selle naise elukaaslane ka 🙂 Kõik osalised võivad seda teada. Aga ega keegi ometi ei pane iga facebooki pildi juurde, et selle maja nurgataga on tegelikult minu mees ka 🙂 Nii et võimalik, et pole mingi petmist. Võimalik ka, et on ja mees ei varjagi suhet, loodab et sa ise taipad äraminna. Nii et kõigepealt räägi. Kui kõlbab magada ühes voodis, kõlbab ka silmast silma ja ausalt rääkida. Kui lugu otsas, siis otsas. Lapsi ilmselt teil pole, nii et lahkumineku puhul ei kannata keegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga, kui ta oleks sulle rääkinud, kas sa oleks lubanud teda sinna töötama või- äkki ta saab selle naisega lihtsalt läbi ega petagi sind üldse. Sa ju ei saa selle naisega läbi ja ilmselt oleksid selle vastu olnud. Ta tegi ju seal aiatööd- nad ei seksinud ju pildil.
Kui mees sind petaks, kas ta paneks siis enda ja armukese pildi fb-sse kõigile näha ja likeiks seda veel avalikult?
Sa ikka räägi temaga asjad selgeks selle koha pealt, mis seal tegelikult toimus? Niisama ma küll sellise asja pärast kohe maha jätma ei tormaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mari87 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga, kui ta oleks sulle rääkinud, kas sa oleks lubanud teda sinna töötama või- äkki ta saab selle naisega lihtsalt läbi ega petagi sind üldse. Sa ju ei saa selle naisega läbi ja ilmselt oleksid selle vastu olnud. Ta tegi ju seal aiatööd- nad ei seksinud ju pildil.
Kui mees sind petaks, kas ta paneks siis enda ja armukese pildi fb-sse kõigile näha ja likeiks seda veel avalikult?
Sa ikka räägi temaga asjad selgeks selle koha pealt, mis seal tegelikult toimus? Niisama ma küll sellise asja pärast kohe maha jätma ei tormaks.[/tsitaat]
Kas petmine on seksimine? Vaimne lähedus ja usaldus pole midagi?
Kui mees valetas, et on tööl, aga polnud, siis pettis ta naist kõige otsesemas mõttes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla tegi aednikuna lisatööd, et oma peret elatada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasi on \”mehe sõbranna\”?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Misasi on \”mehe sõbranna\”?[/tsitaat]
Naine kellega mees seksib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on libateema.
Mees, kes sehkendab teise naisega ei laigi pilte, kus ta oma \”sõbranna\” juurs askeldab, kui pidi väidetavalt olema tööl. Kui mees laigib mõnda pilti, siis on see ju sul ka kohe näha, nii rumal ei saa ometi ükski mees olla, niiet proovi uuesti!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe sõbranna? http://www.perekool.ee/index.php?id=36679&class=forum_schnell&action=view_post&post=10143885

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel on ka üks sõbranna kellega ta vahel suhtleb ja minule see üldse ei meeldi (ei meeldu, kuna tean, et sellele naisele minu mees meeldib rohkem, kui lihtsalt sõber). Seega ei ole otseselt keelanud vaid vastumeelselt kaasa läinud alati 😀
Kui mees ei maininud sulle ja valetas, siis on seal ilmselt kaks võimalust:
1. Ta tõesti petab sind avalikult
2. Ta ei viitsi su vingumist kuulata

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 14:32; 29.03 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte ükski mees ei käi vabast ajast kellegi aias kaevamas NIISAMA. See on välistatud. Alati selliste teemade puhul mul vajub imestusest suu lahti, et on olemas ikka veel naisi, kes arvavad, et mehel saab olla \”niisama\” sõbranna. Olen mees ja võin öelda, et kõik mu meessoost sõbrad räägivad ka seda sama (omavahel) ja ma ei tea tõesti ainust meest (olen ka ise mees), kes niisama mingi naise aias kaevaks. See peab olema idioot ainult. Või siis aitad lähisugulast, muud variandid on välistatud peale selle, et tahetakse nussi saada.

Eesmärk on ALATI, ALATIIIII üks – saada nussi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see, kas naine saab mehele sõbraks olla oleneb ilmselt mehest, ega mingitele kiimakottidele ja tallaalustele meestele see ei sobi jah 😀
Minul on küll meessoost sõpru kellega olen kogu elu suhelnud ja kui mul on neilt abi vaja, siis nad ka aitavad ja vastupidi.
Ja kui nüüd arvata, et kõik tahavad kindlasti midagi vastu saada, siis ega ikka ei taha küll – mõni mu sõpradest ei vaatagi naisi üldse, teine tahab lihtsalt mure kurta jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 14:32; 29.03 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mitte ükski mees ei käi vabast ajast kellegi aias kaevamas NIISAMA. See on välistatud. Alati selliste teemade puhul mul vajub imestusest suu lahti, et on olemas ikka veel naisi, kes arvavad, et mehel saab olla \”niisama\” sõbranna. Olen mees ja võin öelda, et kõik mu meessoost sõbrad räägivad ka seda sama (omavahel) ja ma ei tea tõesti ainust meest (olen ka ise mees), kes niisama mingi naise aias kaevaks. See peab olema idioot ainult. Või siis aitad lähisugulast, muud variandid on välistatud peale selle, et tahetakse nussi saada.

Eesmärk on ALATI, ALATIIIII üks – saada nussi. [/tsitaat]

oot, mul jäi natuke segaseks see asi. sa oled mees vää?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, kui rumal mees. valetab ja hiljem avalikustab oma laigiga oma käike 🙂

küsi ikka aru eelkõige, mis siin uksi paugutada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Sain teada, et mees petab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.