Esileht Pereelu ja suhted Sain teada, et vanaisa oli pervert

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )

Teema: Sain teada, et vanaisa oli pervert

Postitas:
Kägu

Mu emal ei ole oma isaga kunagi normaalset isa-tütre suhet olnud, vanaisa oli tema vaatu halb, ema – kes oli pere vanim laps – sai korduvalt oma isalt peksa ja mingit isaarmastust pole ta kunagi kogenud. Seega oli ta täiskasvanuna oma isast distantseerunud. Seega ei ole ka minul oma vanaisaga kunagi mingit suhet olnud: tema minu vastu huvi üles ei näidanud ja tema kurja oleku tõttu hoidsin ka mina temaga distantsi. Ma ei osanud vanaisast tegelikult ka puudust tunda: mina käisin külas vanaemal, kes oli ülitore. Vanaisa minu seisukohalt vaadatuna lihtsalt elas samal aadressil, temaga vahetasin üksnes tulles-minnes viisakusväljendeid.

Nüüd selgus aga, et ilmselt oli see minu õnn, et mul vanaisaga suhe puudus. Nimelt tuli hiljuti kolme minust noorema täditütrega vanaisast juttu ja selgus, et vanaisa oli neid lapsena korduvalt ahistanud: oli neid enda sülle istuma kutsunud ja siis katsus neid läbi riiete jalgevahelt ja rindadest.

Vanaisa juba 20 aastat surnud, meie, lapselapsed, nüüd kõik juba 40ndates, nii et lugu juhtus umbes 30-35 aastat tagasi. Pean ütlema, et see teadasaamine šokeeris mind päris kõvasti. Eriti häiriv oli kuulda, et kaks tüdrukutest (õed) olid toona seda ka oma emale rääkinud, ent nende ema ei uskunud neid! Mul on vanamehe vastu lausa viha tekkinud: teadsin, et ta oli halva iseloomuga inimene, aga saades teada, et lisaks veel pervert … Täielikku tülgastust tunnen tema vastu.

Vahel tuleb sugulastega koos olles vanaemast-vanaisast juttu ja mul on nii meeletu soov välja pahvatada, millise haige inimesega oli tegu. Samas pole see ju minu asi avalikustada, sest mina pole ohver. Vanaisale midagi enam öelda ei saaks, aga mulle tundub ebaõiglane, et see saladus jääbki saladuseks ja vanaisa lapsed ehk minu tädid ja onu ei teagi tõde (või ei taha seda tunnistada). Olen kindel, et minu ema seda ei tea, sest temas on väga tugevalt arenenud õiglustunne ja tema seda teadmist ei peidaks.

+31
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustasid lisada: kuidas teil oli vanaisaga?

+4
-41
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Selline teadasaamine võib väga jube olla. Üks asi, et oli vägivaldne, juba see on piisavalt halb, aga pervert ka veel!

Võid tõesti õnne tänada, et sellest pääsesid! Kuidas täditütred selle kogemusega elanud on?

+23
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled kindel, et vale sõna ei kasuta? Pedofiil ikka ju.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled kindel, et vale sõna ei kasuta? Pedofiil ikka ju.

Pedofiil ongi ju pervert.

 

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled kindel, et vale sõna ei kasuta? Pedofiil ikka ju.

Kas tahad väita, et pedofiil ei ole pervet?

ÕS

perversne</span><span style="color: #000000; font-family: 'Arial Unicode MS', Arial, Helvetica, sans-serif;"> <</span><span class="grg" style="color: #000000; font-family: 'Arial Unicode MS', Arial, Helvetica, sans-serif;"><span id="x33189_2_mt" class="mt"><a style="color: #2460ad;">2</a></span>: <span id="x33189_3_mvq" class="mvq">-versseloomuvastane (eriti seksuaalelus)Perverssed kalduvusedPerversseltSeksuaal+perverssus

 

____

Ma mäletan, kui olin 11aastane ja mul olid just rinnad hakanud tekkima, kui mu vanaema abikaasa, mu suunas nilbelt keelt laksutas ja ütles, et näe sul ka nüüd tissid.

Käisin edaspidi temast ringiga mööda.

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled kindel, et vale sõna ei kasuta? Pedofiil ikka ju.

Kas tahad väita, et pedofiil ei ole pervet?

ÕS

perversne loomuvastane (eriti seksuaalelus). Perverssed kalduvused. Perversselt. Seksuaal+perverssus

____

Ma mäletan, kui olin 11aastane ja mul olid just rinnad hakanud tekkima, kui mu vanaema abikaasa, mu suunas nilbelt keelt laksutas ja ütles, et näe sul ka nüüd tissid.

Käisin edaspidi temast ringiga mööda.

Vabandust selle jama pärast, mida Perekool siin tsiteerib. Ei saa muuta ka enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav küll, kuidas see vanaema ikka nii ülitore oli, kui elas koos vägivaldse pedofiiliga?

Pidi ikka päris pime ja kurt naine olema, kes aru ei saanud, et mees peksab ja näperdab lapsi.

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pedofiil ongi ju pervert.

Pervert ei pruugi teistele kurja teha. Liputab, lubamatu, aga see tegu pole võrreldav seksuaalse ahistamisega. Perverdist mees ntx riietub negližeesse ja paneb kontsad jalga. Larry Nassar tuleb teemaga seoses kohe meelde ja pigem kutsuks ikka asja õige nimega, milleks on pedofiilia. Lapse ahistamine=pedofiilia.

+1
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pedofiil ongi ju pervert.

Pervert ei pruugi teistele kurja teha. Liputab, lubamatu, aga see tegu pole võrreldav seksuaalse ahistamisega. Perverdist mees ntx riietub negližeesse ja paneb kontsad jalga. Larry Nassar tuleb teemaga seoses kohe meelde ja pigem kutsuks ikka asja õige nimega, milleks on pedofiilia. Lapse ahistamine=pedofiilia.

Ka pedofiil ei pruugi konkreetselt mõnda last reaalselt kuritarvitada, kuid see ei muuda asjaolu, et tegemist on väärastunud isikuga.

Pealegi ma ei nimetaks naisteriiete kandmist mehe poolt kuskilt otsast perversseks.

+8
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pedofiil ongi ju pervert.

Pervert ei pruugi teistele kurja teha. Liputab, lubamatu, aga see tegu pole võrreldav seksuaalse ahistamisega. Perverdist mees ntx riietub negližeesse ja paneb kontsad jalga. Larry Nassar tuleb teemaga seoses kohe meelde ja pigem kutsuks ikka asja õige nimega, milleks on pedofiilia. Lapse ahistamine=pedofiilia.

Teie, lugupeetud proua, olete idioot.

Lapse ahistamine=pedofiilia=perverssus.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka pedofiil ei pruugi konkreetselt mõnda last reaalselt kuritarvitada, kuid see ei muuda asjaolu, et tegemist on väärastunud isikuga.

Pealegi ma ei nimetaks naisteriiete kandmist mehe poolt kuskilt otsast perversseks.

Ega minagi arva sellest halba ja sellepärast mulle ei meeldigi sõna pervert kasutamine. Osad kasutavad seda ka peggingu kohta. Aga eks see semantika ole, mõttetu vaidlus.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teie, lugupeetud proua, olete idioot.

Lapse ahistamine=pedofiilia=perverssus.

Aga idioot ei tasu ka inimesele öelda sellepärast, et ta mingil teemal arutleb või midagi küsib. Eks see näita inimese kohta nii mõndagi, kui ta ei suuda argumente tuua ja hakkab inimest solvama.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pedofiil ongi ju pervert.

Pervert ei pruugi teistele kurja teha. Liputab, lubamatu, aga see tegu pole võrreldav seksuaalse ahistamisega. Perverdist mees ntx riietub negližeesse ja paneb kontsad jalga. Larry Nassar tuleb teemaga seoses kohe meelde ja pigem kutsuks ikka asja õige nimega, milleks on pedofiilia. Lapse ahistamine=pedofiilia.

Perverssus on üldine mõiste  väärastunud ja pahatahtliku seksuaalkäitumise kohta. Sinna kvalitseerub teisigi -fiile. Pedofiil on pervert kindlasti.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perverssus on üldine mõiste  väärastunud ja pahatahtliku seksuaalkäitumise kohta. Sinna kvalitseerub teisigi -fiile. Pedofiil on pervert kindlasti

Selge.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teie, lugupeetud proua, olete idioot.

Lapse ahistamine=pedofiilia=perverssus.

Aga idioot ei tasu ka inimesele öelda sellepärast, et ta mingil teemal arutleb või midagi küsib. Eks see näita inimese kohta nii mõndagi, kui ta ei suuda argumente tuua ja hakkab inimest solvama.

Oi, kas idioot on paha sõna, ma lihtsalt mõtlesin, et nii öeldakse lollpea kohta.

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oi, kas idioot on paha sõna, ma lihtsalt mõtlesin, et nii öeldakse lollpea kohta.

Nii ilus suvepäev, mis sa passid nagu idioot. Mine tee trenni, võta üks kabanoss, kalja peale.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pervert ei pruugi teistele kurja teha. Liputab, lubamatu, aga see tegu pole võrreldav seksuaalse ahistamisega.

Ma küll ei ütleks, et selline tegevus kurja ei tee. Lapsepõlves kodulinn kubises liputajast (Tartu Toomemägi) ja ma ei ütleks, et see minus vastikust, ebameeldivust ja hirmu ei tekitanud. Üks ronis isegi meie maja trepikotta ja nägin teda, kui olin kooli minemas (esimene klass, teine vahetus). Jooksin värisedes tuppa tagasi ja ei julgenudki kooli too päev minna.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi, kas idioot on paha sõna, ma lihtsalt mõtlesin, et nii öeldakse lollpea kohta.

Nii ilus suvepäev, mis sa passid nagu idioot. Mine tee trenni, võta üks kabanoss, kalja peale.

Ja mis sinu vabandus siin passida on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll ei ütleks, et selline tegevus kurja ei tee. Lapsepõlves kodulinn kubises liputajast (Tartu Toomemägi) ja ma ei ütleks, et see minus vastikust, ebameeldivust ja hirmu ei tekitanud. Üks ronis isegi meie maja trepikotta ja nägin teda, kui olin kooli minemas (esimene klass, teine vahetus). Jooksin värisedes tuppa tagasi ja ei julgenudki kooli too päev minna.

Eks see olene, kes selle peale satub ja kuidas reageerib. Ilmselgelt on see lapsele traumeeriv, aga täiskasvanu vaatab lihtsalt imelikult, sageli filmib isegi ja laeb netti üles.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis sinu vabandus siin passida on?

Mina mängin aervutimängu.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina räägiks kindlasti sugulastele. kindlasti. see on liialt suur ebaõiglus mille pervert nö hauda kaasa võttis. ta ei vääri seda, et sugulased räägivad temast, kui normaalsest kadunukesest.  perverdi lähimate (tema oma laste) maailm saab ilmselt tugevalt kõigutatud, aga mis teha. algul tuleb ehk ka sugulaste poolne viha ja eitamine teemaalgataja suhtes. kannatanud on selle ära teeninud, et asi päevavalgele kistakse ja mingigi õiglus jalule seatakse.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka räägiks. Ja ühinen ühe eelkõnelejaga, kes ütles, et ei saanud see vanaema ka nii hea ja tore inimene olla, kui oma mehel lapsi ja lapselaspi peksta ja ahistada lubas. Kaassüüdlane ikka oli.

Minule ka ei meeldi, kui pedofiili kohta pervert öelda. St loomulikult on pedofiil pervert. Aga pervert on tema jaoks liiga leebe sõna, see ei ütle, kui jäle inimene ta on. Perverte on igasuguseid, see on ju igasugune väärastunud seksuaalkäitumine. Nad ei pruugi absoluutselet kellelegi halba teha. Leiavad omasuguse partneri ja teevad oma preverssusi kahekesi magamistoas. No las siis teevad, keda see segama peaks. Seepärast ma eelistangi pedofiili kohta just pedofiil öelda. Siis on selge, et tegu ei ole mitte mingi täiksasvanute vahel toimuva kokkuleppelise perversse tegevusega, aga tõelise jäledusega.

+14
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on nii meeletu soov välja pahvatada, millise haige inimesega oli tegu.

Sul ei ole tugineda millelegi muule kui oma naissugulaste jutule. Sellega mõtledki minna? Kuidas tõestad?

+8
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanaema oli ka ohver, mis füüsilist vägivalda puudutab. Vanaema astuski mu ema eest välja ja sai ise ka kolakat. Oli muidugi nõrk naine, ei julgenud mehe juurest mitme lapsega ära minna. Ta oligi loomult ääretult tagasihoidlik ja tasane, sellisest polnud kahjuks minejat ega ka vastuhakkajat. Hiljem vanaisa enam füüsiliselt vägivaldne ei olnud ka, kui lapsed juba kodust ära kolisid. Aga kurja olemise ja ütlemisega oli ikka edasi, mäletan väga hästi, et ta suhtles vanaemaga alati ebasõbralikult.

Ahistamisest vanaema kindlasti ei teadnud, ohvrid ise rääkisid, et vanaisa tegi seda väga varjatult ja käperdamisest asi õnneks kaugemale ei läinud. Mitte keegi peale ohvrite endi ei tea – välja arvatud kahe tüdruku kes, laste juttu ei uskunud. Ja nüüd tean siis mina ka.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pealegi ma ei nimetaks naisteriiete kandmist mehe poolt kuskilt otsast perversseks.

Et naisteriiete kandmine mehe poolt on nagu mingi täiesti normaalne nähtus või?

+11
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et naisteriiete kandmine mehe poolt on nagu mingi täiesti normaalne nähtus või? 

See on enamasti lihtsalt fun, kui ingliskeelset sõna kasutada. Nt RuPaul’s Drag Race.

Vähe perversseks kisub küll siis, kui seda tehakse salaja, nt pesunöörilt vm võõrast naistepesu varastades vms.

+5
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mitte keegi peale ohvrite endi ei tea – välja arvatud kahe tüdruku kes, laste juttu ei uskunud. Ja nüüd tean siis mina ka.

Aga sinu ema? Kas võib olla, et tema suhted vanaisaga olid halvad just sel põhjusel, et vanaisa ka teda lapsena ära kasutada püüdis?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte keegi peale ohvrite endi ei tea – välja arvatud kahe tüdruku kes, laste juttu ei uskunud. Ja nüüd tean siis mina ka.

Aga sinu ema? Kas võib olla, et tema suhted vanaisaga olid halvad just sel põhjusel, et vanaisa ka teda lapsena ära kasutada püüdis?

Ei, ema ta ei käperdanud, muidu oleks ema mulle väga tõenäoliselt sellest rääkinud, meil on emaga lähedased suhted. Ja vaevalt ta oleks siis mind üldse omapäi vanavanemate juurde jätnud, kui ta oleks sellisest asjaolust teadlik olnud.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pole küll sinu lugu rääkida. Kuidas sulle endale meeldib, kui oled ühele sugulasele sellise asja usaldanud ja tema teeb selle teatavaks mingil olengul kõigi teiste sugulaste kuuldes? Või laterdab ühekaupa suguvõsale edasi? Inimesed ei suuda selliseid asju iga kord isegi pärast aastaid teraapiat kellelegi rääkida.

Kui soovid tõesti, et tõde vanaisa kohta avalikuks tuleks, pead selle igatahes ohvritega enne kokku leppima. Nemad ilmselt ei ole nõus, sest neid ju korra juba ei usutud ja täiesti võimalik, et ka teised sugulased ajavad silmad punni ja ütlevad, et ei, mis plära ajate. Seega ei saa ohvritele pahaks panna, et nad asja suure kella külge ei taha pannud.

+20
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )


Esileht Pereelu ja suhted Sain teada, et vanaisa oli pervert