Esileht Pereelu ja suhted Sain tuttavaks ühe mehega..

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Sain tuttavaks ühe mehega..

Postitas:

Ok, täiesti pubekajutt tuleb siit, ometi olen 38-aastane. Olen lahus 2 aastat, suhteid ei otsi, mõned on veidi meeldinud aga ei midagi suurt ega olulist.
Ja nüüd sain tuttavaks ühe mehega, kellega veetsime terve päeva koos, juhtus nii. Lõpus vahetasime telefoninumbreid, tema initsiatiivil. Mulle oleks okei olnud ka lihtsalt see 1 päev, mingit suhet ega meeldimist ette ei kujutanud.

Aga nüüd ma nagu haige, ainult mõtlen temale. Ootan, et helistaks. Kaua ma ootan? Ja kas ma peaks ise hoopis? Paar sõnumit vahetasime tolle päeva õhtul, a la tore päev jne… Ja nüüd vaikus. Tema ka vallaline.

Pole suhetes nii kogenud, lihtsalt mõtlen, et kas see helistamine üldse tulebki.

Nõu ei oota, ei teagi miks siia kirjutasin. Hädas olen ja vaevab 🙂

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.07 14:51; 27.07 15:25; 27.07 16:03; 27.07 16:33; 27.07 18:52; 27.07 19:58; 27.07 20:32; 27.07 20:35; 29.07 19:51; 02.08 04:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootan, et helistaks. Kaua ma ootan? Ja kas ma peaks ise hoopis? Paar sõnumit vahetasime tolle päeva õhtul, a la tore päev jne… Ja nüüd vaikus. Tema ka vallaline.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 15:18; 28.07 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, püss ma pole jah. No ju siis läks nii… Mõni lihtsalt võlub ära..

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.07 14:51; 27.07 15:25; 27.07 16:03; 27.07 16:33; 27.07 18:52; 27.07 19:58; 27.07 20:32; 27.07 20:35; 29.07 19:51; 02.08 04:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks: ei pruugi tegelikult vallaline olla. Teiseks: võibolla on tal neid linnukesi mitu tüki, kellega päevi veeta, leidis uusi ja huvitavaid, numbri võttis lihtsalt igaks juhuks, aga näed, ei läinud vaja. Kolmandaks: võibolla tal on mingid eraelulised vms sündmused, mis takistavad sinuga ühendust võtta: palju tööd vms, see muidugi tähendab ikkagi, et ta kirgliselt sinusse armunud ei ole, muidu ei takistaks vallid ega kraav, aga peale ühte päeva ei tähenda ju see, et pole veel kirglist armastust, et see tulevikus ilmvõimatu oleks (kuigi tõenäosus on väiksem ja nii hirmus romantiline selline algselt leige huvi ka pole, aga palju toimivaid suhteid on ka nii alguse saanud).

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ma ise ühendust võttes teeks end lolliks? Et pigem ei?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.07 14:51; 27.07 15:25; 27.07 16:03; 27.07 16:33; 27.07 18:52; 27.07 19:58; 27.07 20:32; 27.07 20:35; 29.07 19:51; 02.08 04:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lolliks saad ennast ainult siis teha, kui oled ebakindel. St lolliks enda silmis. Mis vahet seal, mis teised sellest arvavad. Kui lähebki nihu, siis omaette nats häbened ja elad edasi. Aga sedasi ennast praadida pole ka mõtet. Kas läheneda mingil humoorikal viisil või otse küsida või hoopis ilmast juttu teha, see sõltub sellest, milline inimene on see mees, milline sina ja milline oli teie suhtlus, kas sõbralik tögamine ja nali olid olemas või asjalik suhtlus. Nt mõne käest saaks lõõpides küsida, et halloo, helistasin, et küsida, kas kaotasid mu numbri ära, et pole helistanud?, teise jaoks oleks see liiga äkiline jne

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.07 16:19; 27.07 21:12; 28.07 13:08; 01.08 13:27; 01.08 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sul ju midagi kaotada ole. Võid võtta ühendust, soovitavalt mingi neutraalsel meestetööd puudutaval teemal: näiteks, kraaniparandus jne. Mis on selline süütu, juhuslik ja annab talle võimaluse huvi üles näidata ja abi pakkuda kui ta vähegi huvitatud on.
Võid ka otse kinno kutsuda. Julgete päralt on maailm!

Aga mu enda kogemused ütlevad, et kui mehe poolt kohe initsiatiivi ei tule, pole asjal mõtet. Kui mees kedagi tahab, siis teeb ta kõik, et seda saada ja kohe. Äärmisel juhul saad sellise piinava “on ja ei ole ka” suhte, kus sa jãäd ootaja rolli ja see muutub kiiresti kurnavaks ja piinarikkaks. Parem on olla vaba.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kaasamõtlemast! Ootamine on tõesti nõme, ma ei ole selles olukorras varem olnud. Väga hästi öeldud – parem olla vaba.
Pealegi helistamine on üks asi, aga sms saaks ju vabalt vahetada kui oleks mingigi huvi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.07 14:51; 27.07 15:25; 27.07 16:03; 27.07 16:33; 27.07 18:52; 27.07 19:58; 27.07 20:32; 27.07 20:35; 29.07 19:51; 02.08 04:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain ka ühe mehega 4 aastat tagasi tuttavaks, saime kokku, oli tore. Veel vahetasime numbreid ja koos olles nagu ei saanudki aru, et mingi tõmme oleks olnud. Kohtusime kohvikus, tema oli jube näljane ja sõnaotseses mõttes õgis oma toitu ja siis veel lobisesime ja edasi natukene autos lobisesime ja laiali me läksimegi. Järgmine päev alles hakkas mind nagu piinama ja närima, et miski nagu oli meie vahel. Hakkasin tema kõnesid või kasvõi sõnumeid ootama, ei midagi. Ise ma ei messinud ega helistanud. Paha oli, aga kohtusin edasi teistega, ei midagi tõsist. 2 nädala pärast tuli sms, et kas välja läheme? Saatsin sellise natukese iroonolise sms-i tagasi, aga lõppu ikka, et saame ja naerunäo. Nüüd siis 3 aastat abielus ja 4,5 koos. Nii, et oota aga edasi ja kohtu edasi teistega, saab mis saab ;)))
Olen 47

+22
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saada ise SMS, et kena ilm, kas läheks loodusesse. Vahel mehed ootavad, et naine teeks ühe sammu, et mees teaks, et tasub läheneda kyll

+11
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine juba tel nr andis, siis on ju selge, et “tasuks läheneda küll”.
SMS saatmine on nt nii laisk ja lihtne tegevus, et kui mees isegi selleni ei jõua, siis pole sealt küll midagi tulemas.
Mika te selle päeva koos veetsite st mida tähendab, et juhtus nii?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mika te selle päeva koos veetsite st mida tähendab, et juhtus nii?

Oli üks avalik üritus kuhu kumbki oli üksi tulnud. Kuidagi seal komistasime üksteise otsa. Üritusest me osa ei võtnudki vaid veetsime selle aja koos, jalutades, rääkides, üsna isiklike teemadeni jõudsime (lahkuminekud, lapsed, suhted jm), kuigi üldiselt oli meil lihtsalt lõbus ja naersime palju. Tekkisid puudutused (nt ma rääkisin mingit piinlikku seika oma elust ja ta naeris ja paitas mu pead, või kui lugesime mingit stendi, siis suht füüsiliselt lähestikku, teate ju küll), õhtul lahkuminnes kallistasime.
Oli selline lihtne mees, kellega ülilihtne ja vaba suhelda. Aga vabalt võib ta ka teistega selline olla. Nüüd juba 4. päev. Ega ma mingit tunnet tol päeval ei tundnudki, olin õhtuks isegi väsinud sellest suhtlusest aga nüüd kuidagi süveneb ja ajab hulluks :). Pubekavärk ma ütlen.

+19
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.07 14:51; 27.07 15:25; 27.07 16:03; 27.07 16:33; 27.07 18:52; 27.07 19:58; 27.07 20:32; 27.07 20:35; 29.07 19:51; 02.08 04:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib ka olla, et sa lihtsalt nautisid positiivset emotsiooni, teil oli tore, sa said tähelepanu, enesehinnagule mõjus hästi. Ehk soovid lihtsalt veel seda kogeda, et keegi kuulab, palju naerda jms.

Mina isiklikult ei kirjutaks midagi, ei helistaks ka. Aga see on kõigest minu kogemus, sest minule jääb hiljem, kui arenebki midagi enamat alati tunne, et mina olen see aktiivsem pool ja ma olen väsinud sellest.

Kui te ka isiklikest teemadest rääkisite, kas sealt ei tulnud välja, et tegeleb mingi hobiga või käib teatud kohas tihti… no et sina ka juhuslikult sinna satuks või mõnele võistlusele, üritusele (nt kui on pillimängija).

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te ka isiklikest teemadest rääkisite, kas sealt ei tulnud välja, et tegeleb mingi hobiga või käib teatud kohas tihti… no et sina ka juhuslikult sinna satuks või mõnele võistlusele, üritusele (nt kui on pillimängija).

Nojah, meil mõned võistlused kattuvad. Aga ma pigem ei tahaks niimoodi kunstlikult kusagil virvendada. Ootan ja piinlen veidi, ja las ta siis jääb. Positiivset emotsiooni jagus küll palju, samas ma olen aktiivne, käin aegajalt deitimas, seltskonnas, positiivseid elamusi ja tähelepanu saamas, samas ei otsi uusi suhteid, et midagi luua tahaks. Ja keegi pole siiani nii hinge läinud. Veider tunne. Ah küll üle läheb.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.07 14:51; 27.07 15:25; 27.07 16:03; 27.07 16:33; 27.07 18:52; 27.07 19:58; 27.07 20:32; 27.07 20:35; 29.07 19:51; 02.08 04:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar sõnumit vahetasime tolle päeva õhtul, a la tore päev jne

kumb teist esimese sõnumi tol korral saatis ja kumb viimasena?

võid ju nüüd saata neutraalse SMS-si küsimusega – kuidas läinud on? on jah selline klišee küsimus, aga see annab teisele märku, et Sul on huvi ja eks siis vastuse järgi otsustad, kas ja mis.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 20:16; 28.07 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kumb teist esimese sõnumi tol korral saatis ja kumb viimasena?

Tema saatis esimese, suht kohe peale lahku minemist. Mina viimase (järgmisel hommikul). Aga see ei olnud küsimuse vormis (lihtsalt vastus tema eelmise õhtu viimasele sms-le), seega ega ta ju peagi midagi vastama.

No vaatame. Ma saaks pilte saata, mis tegin too päev, aga samas meiliaadressi ta ei andnud, kuigi see avalik ja nõme oleks et siis googeldasin.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.07 14:51; 27.07 15:25; 27.07 16:03; 27.07 16:33; 27.07 18:52; 27.07 19:58; 27.07 20:32; 27.07 20:35; 29.07 19:51; 02.08 04:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, te olete nii nunnud, kui midagi peaks toimuma (ükskõik kas minu või tema poolt), siis annan teada!

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.07 14:51; 27.07 15:25; 27.07 16:03; 27.07 16:33; 27.07 18:52; 27.07 19:58; 27.07 20:32; 27.07 20:35; 29.07 19:51; 02.08 04:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vaatame. Ma saaks pilte saata, mis tegin too päev, aga samas meiliaadressi ta ei andnud, kuigi see avalik ja nõme oleks et siis googeldasin.

Siit on ju nii lihtne edasi minna. Saabki küsida, kas on piltidest huvitatud jms. Kõik mehed on erinevad, kunagi ei tea, mis väikse nõksu taha see suhtluse jätkamine jääb. Iseasi muidugi on see, kui tahad just sellist alfaisast, kes ongi loomult murdja ja alati aktiivne pool, siis ei tasu jah ise torkima minna. Aga väga palju toredaid mehi võib ka mingi kummalise hetkelise ebakindluse vm taha kinni jääda.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.07 16:19; 27.07 21:12; 28.07 13:08; 01.08 13:27; 01.08 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saada ise mingi flirtiv sõnum, et oled ta peale mõelnud vms. Mina tegin nii 10a tagasi ning selle tulemusena olen õnnelikus abielus. Mõni mees on uje või natuke ebakindel või lihtsalt ei tea veel kui äge naine temast huvitatud on.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead meestel on aega küll naised mõtlevad üle. Mina ei helistaks, laseks olla, kui tal on huvi otsib su ise ülesse. Vahelduseks dejdi teistega. Ma ka vallaline ja päris tore on kogeda kuidas riduradapidi mulle sümpaatsed dejdid mind lõpuks ikka üles otsivad peale põgusat tutvust ja soovivad suhteid hoida. Samas kommenteerivad ja kiruvad oma teisi dejte mis mind tegelikult ju ei huvita. Fakt on et mehed ei soovi mingeid kleepekaid ja naisi kes soovivad mingit suurt suhet kohe ala kokku kolida jne. Ma ei ole mingi “püss” aga enesekindel ja sõltumatu hoolitsetud keskealine naine.

+2
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead meestel on aega küll naised mõtlevad üle. Mina ei helistaks, laseks olla, kui tal on huvi otsib su ise ülesse. Vahelduseks dejdi teistega. Ma ka vallaline ja päris tore on kogeda kuidas riduradapidi mulle sümpaatsed dejdid mind lõpuks ikka üles otsivad peale põgusat tutvust ja soovivad suhteid hoida. Samas kommenteerivad ja kiruvad oma teisi dejte mis mind tegelikult ju ei huvita. Fakt on et mehed ei soovi mingeid kleepekaid ja naisi kes soovivad mingit suurt suhet kohe ala kokku kolida jne. Ma ei ole mingi “püss” aga enesekindel ja sõltumatu hoolitsetud keskealine naine.

No samas selle teema mees ju saatis smsi, millega näitaski huvi üles. Kuna naine vastas viisakalt smsile, aga omapoolset huvi ei näidanud, siis mehel võis jääda vale mulje. Et naine pole huvitatud, aga tegelikult ju on. Seega naine võib nüüd vabalt omakorda mehega ühendust võtta, jutu jätkuks.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.07 16:19; 27.07 21:12; 28.07 13:08; 01.08 13:27; 01.08 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole mingi “püss” aga enesekindel ja sõltumatu hoolitsetud keskealine naine.

Milline keskealine kirjutab korduvalt “dejdi”?? Ainult peast vähe lihtsake…

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kumb teist esimese sõnumi tol korral saatis ja kumb viimasena?

Tema saatis esimese, suht kohe peale lahku minemist. Mina viimase (järgmisel hommikul). Aga see ei olnud küsimuse vormis (lihtsalt vastus tema eelmise õhtu viimasele sms-le), seega ega ta ju peagi midagi vastama.

No vaatame. Ma saaks pilte saata, mis tegin too päev, aga samas meiliaadressi ta ei andnud, kuigi see avalik ja nõme oleks et siis googeldasin.

heldeke, aga siis saadagi SMS, milles kirjutad, et Sul on pildid ja huvi korral saatku meiliaadress.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 20:16; 28.07 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin nii 10a tagasi ning selle tulemusena olen õnnelikus abielus. Mõni mees on uje või natuke ebakindel või lihtsalt ei tea veel kui äge naine temast huvitatud on.

Kindel, et ikka õnnelikus?

Kõik naised ju ei taha omale ilma arvamuseta, seisukohata, mõtteta, tegevuskavata lolli meest nagu sina?
Ok, osadele kuningannadele sobib, aga mida need, kes oma peaga mõtlevad, peaksid sinu soovitusega peale hakkama?

Ja mis saab siis, kui sellele sinu “kümne aastasele” ullikesele hakkab keegi rääkima, et tema on ikka parem naine kui sina?
Mees jookseb, sest nii “öeldi”?

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 15:18; 28.07 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin nii 10a tagasi ning selle tulemusena olen õnnelikus abielus. Mõni mees on uje või natuke ebakindel või lihtsalt ei tea veel kui äge naine temast huvitatud on.

Kindel, et ikka õnnelikus?

Kõik naised ju ei taha omale ilma arvamuseta, seisukohata, mõtteta, tegevuskavata lolli meest nagu sina?
Ok, osadele kuningannadele sobib, aga mida need, kes oma peaga mõtlevad, peaksid sinu soovitusega peale hakkama?

Ja mis saab siis, kui sellele sinu “kümne aastasele” ullikesele hakkab keegi rääkima, et tema on ikka parem naine kui sina?
Mees jookseb, sest nii “öeldi”?

Ära muretse, küll nad välja mõtlevad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vohh, see on parim nõuanne, et küsida, kas pilte tahad, võin meilile saata. Jumala normaalne põhjus ise ühendust võtta. Kindlasti tee nii, siis oled andnud talle võimaluse suhelda, isegi kui ta mingi ujedik peaks olema. Mingil juhul ära niisama saada pilte guugeldatud meilile, pole tal vaja teada, et stalgid teda.
Ilmselt vastab jaa, saad meili või messengeri, saadad pildid ja vott siis on aeg jalga puhata. Kui ta siis jälle ära vajub ja ei suhtle, siis tead, et pole ilmselt huviline, praed veel veits ja elad edasi.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kutsuks ta sööma, ise loomulikult maksaks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tead meestel on aega küll naised mõtlevad üle. Mina ei helistaks, laseks olla, kui tal on huvi otsib su ise ülesse. Vahelduseks dejdi teistega. Ma ka vallaline ja päris tore on kogeda kuidas riduradapidi mulle sümpaatsed dejdid mind lõpuks ikka üles otsivad peale põgusat tutvust ja soovivad suhteid hoida. Samas kommenteerivad ja kiruvad oma teisi dejte mis mind tegelikult ju ei huvita. Fakt on et mehed ei soovi mingeid kleepekaid ja naisi kes soovivad mingit suurt suhet kohe ala kokku kolida jne. Ma ei ole mingi “püss” aga enesekindel ja sõltumatu hoolitsetud keskealine naine.

Puhtalt uudishimust küsin: miks sul need J-tähed seal “dejtimises” ja “dejdis” on?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 18:39; 31.07 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid võtta ühendust, soovitavalt mingi neutraalsel meestetööd puudutaval teemal: näiteks, kraaniparandus jne.

Väga mannetu ja rumalalt ärakasutamise moodi. Ainus põhjus kenale inimesele helistada oleks katkine kraan?
Saab ju lihtsalt küsida, et mis sa arvad, kui läheks koos välja?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole mingi “püss” aga enesekindel ja sõltumatu hoolitsetud keskealine naine.

Milline keskealine kirjutab korduvalt “dejdi”?? Ainult peast vähe lihtsake…

Nii lahe sõna just!

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Sain tuttavaks ühe mehega..