Esileht Kodunurk Sain vist netipoest ostes petta

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Sain vist netipoest ostes petta

Postitas:
Kägu

Maksin õnneks Paypaliga, kas see päästab midagi?

https://www.travix.shop/products/cat?fbclid=IwAR09-xlFJZWiWB4dw8n5h8C9HEMxT18bPFl9Kax-esI33tUbB3T_Jim9uTo

 

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Saadeti meilile jälgimiskood ka, aga kui seda lehte googeldada, siis seda kaupa ju ei ole seal. Ei teagi, on siis õige firma või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin sügisel ühest rootsi hea reitinguga netipoest ja alguses sain ka jälgimiskoodile veateate. Otsustasin siiski lubatud 5-7 päevase tarneaja ära oodata, paar päeva hiljem juba jälgimiskood töötas ja vähem kui nädalaga oli pakk pakiautomaadis.

Teemaalgataja asemel esialgu ei närvitseks väga, ootaks lubatud tarneaja ära ja siis vaataks mis edasi teha. No ja alati tasub ka netipoodi googeldada, kui ikka kahtlane tundub, siis pigem ostust loobuda (sama kaupa, mida ma lõpuks rootsi netipoest ostsin pakkus ka mingi igas keeles olev netipood poole odavamalt, aga reiting oli  sel olematu)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saiti vaadates võiksin pea anda, et said petta. Ma ei tea paypali reegleid nii täpselt, aga mingil hetkel peaksid saama ju oma makse tagasi pöörata. Parem muidugi, kui seda kohe teha saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, nūūd see link maas ka. On kellelgi veel kogemust sellise asjaga ja paypali kaudu maksnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Logid PayPali sisse ja kuskil oli seal kas Byer Protection või Reports menüüdes suht lihtsalt leitav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne kui kuskilt midagi ostate:

1. https://www.scamadviser.com/

2. Löö sisse oma leht:  https://www.travix.shop

3. Vaata tulemusi (said tõenäoliselt petta)

Paypal ehk tagastab jah, on lootust. Lükka protsess pigem kohe käima.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pesuehtne scam site. Algata makse tagasi pööramine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd palun selgitage mulle lollile, millest on aru saada, et see on scam site? No näiteks tuleb mul mõte see meeste ruuduline särk osta? Mina ei saa üldse aru, et midagi oleks valesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd palun selgitage mulle lollile, millest on aru saada, et see on scam site? No näiteks tuleb mul mõte see meeste ruuduline särk osta? Mina ei saa üldse aru, et midagi oleks valesti.

No näit esimesel lingil olev kassi kraapimispuu on liiga odav, et olla tõsi. Teiseks, vt contacts – kõik on ainult 1 e-maili peale üles ehitatud, mitte ühtegi nime, aadressi, telef nr. Kolmandaks, About us – loe suvaliselt paar lauset läbi ja saad aru, et kuskilt copy-paste kokku tõstetud. Esimene lause juba kuidas nad spetsialiseeruvad rattaspordi riietele vms.  Need olid need 3 klõpsu, mis ma tegin, mujale ei läinud ja kohe oli pilt selge.

Alati tasub küsida endalt, kas hinnad on loogilised? Kas kontaktid viitavad reaalselt kuskil tegutsevale firmale/inimestele? Ja sealt siis edasi vaadata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paypalis minu teada saab 180 päeva jooksul makse tagasi nõuda. Mul endal küll pole PayPali, aga oma hobi pärast olen ühes foorumis, kus inimesed palju Hiinast kraami tellivad. Seal alatasa keegi kaebab, et müüja venitas selle aja ära, nüüd pole raha ega kaupa ja PayPal ka ei aita enam. Sa parem võta PayPalis kohe see raha tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa parem võta PayPalis kohe see raha tagasi.

Küsimus ongi selles, et kas kohe saab tehingu tagasi pöörata? Loogiline oleks, et pead ootama, kuni kaupa ei ole teatud aja jooksul saadetud ja siis ette näitama kirjavahetuse kaupmehega. Vähemalt krediitkaardiga tehingut tagasi pöörates on nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd palun selgitage mulle lollile, millest on aru saada, et see on scam site? No näiteks tuleb mul mõte see meeste ruuduline särk osta? Mina ei saa üldse aru, et midagi oleks valesti.

Esimene asi on jah see, et kas tundub liiga hea, et olla tõsi – tohutu rida suuruseid ja kõiki mitusada tk laos. Megaallahindlused jne.
Klõpsid neid footeris olevaid menüüpunkte lahti ja vaatad, kas seal on esiteks normaalne usutav Contact Us info. Antud juhul ütlevad nad nii:

We provide online chat service, email service, and telephone service.
You can contact us by Email: service@travix.com
Online Service Time – 24 Hours / 7 Days a Week

Aga kus on telefoninumber? Kus on see online chat? Mingit normaalset infot ei ole, mis lubaks oletada, kes või kus nad on. Lisaks lollid kirjavead. Kohe kangastuvad mingid väikesed vastikud hiina pätid, kes teisel pool ekraani su ülekannet ootavad 🙂

See on muidugi parim nali, et nad on About Us jutu lihtsalt magades sinna kopeerinud vist ja ei ole viitsinud isegi teise poe nime ära kustutada. Tundub, et see pärineb siit: https://dutut.com/pages/about-us
Kirglik rattatarvete pood, mis müüb kasside kraapimispuid 😀

Kui inglise keelest nii palju aru ei saa, et imelikku teksti ära tunda, siis löö poe aadress scamadviserisse ja vaata, kas tuleb punane või roheline vastus. Seal on populaarsemate poodide kohta ka inimeste kommentaare teinekord.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvi pärast kasutasin müügikuulutuses oleval fotol google lens’i ja see navigeeris Austria veebisaidile, kus sama toode, samad fotod ja hind on …

https://24-einkauf.at/produkt/corner-coon-creme/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Sain vist netipoest ostes petta