Esileht Tööelu, raha ja seadused. Sain võla kätte tänu pensioni välja maksmisele

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Sain võla kätte tänu pensioni välja maksmisele

Postitas:
Kägu

Seisis täituri käes juba mitu aastat ja sain täiturilt teate, et asi lõpetatakse. Selgus, et võlgnik oli oma pesioni välja võtnud. Nagu maast leitud.

+21
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võlg maast leitud?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei lootnudki midagi tagasi  saada,  võlg oli reaalne ja paras kooliraha minule,  aga tänan Isamaad selle eest, et lasi pensioniraha sedasi lahti.

+16
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina laenan ühisrahastusplatvormi kaudu raha välja ja seal ikka mingi osa laene läheb hapuks ka, aga nüüd pensionisammaste väljamakse järgselt tiksus päris palju tagasi. Selge see, et Pruunsild rumal mees ei ole, kui lobi tegi, ärge tulge ütlema, et Bigbank kasu ei saanud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina laenan ühisrahastusplatvormi kaudu raha välja ja seal ikka mingi osa laene läheb hapuks ka, aga nüüd pensionisammaste väljamakse järgselt tiksus päris palju tagasi.

Kui kasumlik selline laenamine on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina laenan ühisrahastusplatvormi kaudu raha välja ja seal ikka mingi osa laene läheb hapuks ka, aga nüüd pensionisammaste väljamakse järgselt tiksus päris palju tagasi.

Kui kasumlik selline laenamine on?

Minu arvutuste ja kogemuse järgi – tänu hapuksminevatele laenudele ja tulumaksule, hea kui nulli jääd.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvutuste ja kogemuse järgi – tänu hapuksminevatele laenudele ja tulumaksule, hea kui nulli jääd.

Mis selle tegevuse mõte siis on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvutuste ja kogemuse järgi – tänu hapuksminevatele laenudele ja tulumaksule, hea kui nulli jääd.

Mis selle tegevuse mõte siis on?

See oli minu kogemus veidi varasemast ajast, “Mina laenan ühisrahastusplatvormi kaudu raha välja” ei ole minu kommentaar. Mõtet ei olnudki, paar aastat tiksusin, siis vaatasin numbritele kriitilise pilguga otsa ja väljusin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina laenan ühisrahastusplatvormi kaudu raha välja ja seal ikka mingi osa laene läheb hapuks ka, aga nüüd pensionisammaste väljamakse järgselt tiksus päris palju tagasi.

Kui kasumlik selline laenamine on?

Nad lubavad tootlust 12-14%, aga kui hapuks läinud asjad sisse arvestada, siis reaalne tootlus on nii 10% juures, mis on igatahes kõvasti rohkem kui pangakontol seiseva raha, isegi kui tähtajalisel hoiusel hoida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvutuste ja kogemuse järgi – tänu hapuksminevatele laenudele ja tulumaksule, hea kui nulli jääd.

Kogemusi on erinevaid. Mina olen ühisrahastusest natuke rohkem välja võtnud, kui sinna sisse panin. Hetkel seal siis summa, mis on umbes 2/3 esialgu sissemakstud summast. Nulli jäädes ei tohiks see kuidagi võimalik olla. Alustasin muidugi juba umbes 10 aastat tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Sain võla kätte tänu pensioni välja maksmisele