Esileht Ilu ja tervis Sakala hambaravi, kellel kogemusi?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Sakala hambaravi, kellel kogemusi?

Postitas:

Tere,

Plaanin minna Sakala hambaravisse ja oleksin väga tänulik kui keegi soovitaks mulle head ja toredat hambaarsti sealt.

Ette tänades jään vastuseid ootama! 🙂

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 22:01; 27.05 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isiklik kogemus: Geidi Pauts tavaraviks (väga põhjalik, usaldas sisetunnet ja puuris mul ühe hamba lahti ja leidiski suure augu, pääsesin juureravist). Maria Ardel hammaste eemaldamiseks – tõmbas mul alumised tarkusehambad nii kiirelt ja profilt välja, et ma ei jõudnud veel kartma hakatagi, kui juba hammas väljas oli. Kallis koht küll, aga minu arvates väga kvaliteetne!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstan teemat esile.. kellelgi veel kogemusi? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 22:01; 27.05 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogemus dr Geidi Pauts´iga.
Esimesel korral vaatas hambad üle ja leidis, et üks hambaplomm vajab vahetamist. Uurisin siis selle plommivahetamise hinna kohta, et millisesse vahemikku ta arvab, et hind jääb. Lõpuks kujunes ravi hind selliseks, et see oli poole suurem ja ei jäänud esimesel visiidil öeldud vahemikku. Arvet nähes ehmatasin ja tundsin ennast petetuna kuigi ravi kvaliteedi osas ei olnud midagi ette heita.

Teisel korral kui käisin hambaid kontrollimas. Arvas, et oleks vajalik hambakivi puhastust teha ning küsis, et kas teeb ise või suuhügienist. Lasin siis temal teha (ütlesin kuidagi nii, et võib siis kohe teha ja tema vastus oli selline: “ah, et võib jah?”, lisaks selline salakaval naeratus näol), protseduuri hinna kohta ma ei uurinud aga arvet nähes sain jälle ehmatuse osaliseks, sest ainult selle hambaarsti konksukesega (suuhügienistidel on spetsiifilisemad vahendid selleks) hambakivi mahakraapimise eest peaaegu 100 € küsida tundus üüratu.

Lõpptulemus on see, et see arst on mulle ebameeldiva mulje jätnud, valetab töö maksumuse osas ja võimalik, et küsib rohkem kui alust oleks. Selline tunne ja mulje on temast jäänud ja rohkem tema juurde ei lähe.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks arst, kes lihtsalt auke parandas on väga tore ja sooja olemisega. Jäin väga rahule, nime ei mäleta.

Aga olen seal ka päris negatiivseid kogemusi saanud. Arstid absoluutselt ei konsulteeri, kas rahaliselt üldse patsiendil kõik võimalik on.
Lisaks mõni arst raviplaaniga mööda pannud, tema unustamise tõttu venis ravi poolteist aastat pikemaks. Kõik need pooleteise aasta sisesed visiid tasusin täies mahus mina, mingi allahindlust ei pakutud.

Kokkuvõttes ma valiksin teise kliiniku. Mu hambad ei ole halvas seisus, aga seal üritati ikka viimnegi kasseerida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen seal aastaid käinud, juba siis kui see oli Kaja hambaravi nime all 🙂 Arste on mul seal 3 olnud. Hetkel käin dr.Rotmistrova juures ja võin teda julgelt kõigile soovitada. Pole olnud kordagi negatiivset kogemust sakala hambaraviga. Seal on kõik võimalused olemas, ei pea eraldi mujale minema. Ainuke jama on see, et minu arsti juurde on keeruline aega saada, 2 kuud on vaja oodata enne kui aja saad 🙂 Ma ei oska öelda, kas see on üks kallimaid kohti või mitte, ütleks et hambaravi on igalpool kallis niikuinii, kuid seal igasugu võimalusi ka järelmaksuga maksta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Sakala hambaravi, kellel kogemusi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.