Esileht Koolilaps Saksamaalt vm Euroopast tellimine

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Saksamaalt vm Euroopast tellimine

Postitas:
Kägu

Veel mõned aastad tagasi ma sain oma lapsele tellida odavama hinnaga riideid, koolitarbeid jm Saksamaalt, põhiliselt ostsin mytoys.de ja windeln.de kaudu.

Nüüd pandeemiaajal nad on lõpetanud Eestisse saatmise, avastasin selle eelmise aasta suvel.

Kuna aga hinnad pidevalt kasvavad, siis oleks mul ikkagi vaja leida selliseid kohti, kust saaks tellida suurema alega kui Eestis kohapealt ostes.

Jah, ma tean, et Pepco, Takko,  Sinsay müüvad mingit odavkraami, aga sealt saab pmt ainult koduriideid ja mingeid kehvemaid õueriideid. Tahaks leida alternatiivi Mytoysile näiteks. Mu laps õpib ka saksa keelt ja sealt oleks olnud nii hea tellida saksakeelseid mänge, raamatuid. Seepärast tahakski eelkõige leida mingit Saksamaa kohta, kust saab Eestisse tellida. Kas keegi siit Kägude seast teab midagi sarnast?

Zooplus.de kaudu ma oma koduloomadele saan endiselt tellida, no vast on mõni lastekaupade müüja ka, kes veel siiakanti tarnib?

+6
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olen samuti aastaid MyToysist tellinud, aga kuna nüüd tuleb ise eraldi vahendav kullerfirma selleks sebida, mis tuleb tihti kokkuvõttes kallim, siis külastan peamiselt amazon.de veebipoodi.

Viimati müttasin erinevad Eesti poed ja veebipoed läbi – soovitud mänguasi oli kõikjal (enamasti suurelt) üle 100 €, kuid Amazonist sain 50ga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel mõned aastad tagasi ma sain oma lapsele tellida odavama hinnaga riideid, koolitarbeid jm Saksamaalt, põhiliselt ostsin mytoys.de ja windeln.de kaudu.

Nüüd pandeemiaajal nad on lõpetanud Eestisse saatmise, avastasin selle eelmise aasta suvel.

Kuna aga hinnad pidevalt kasvavad, siis oleks mul ikkagi vaja leida selliseid kohti, kust saaks tellida suurema alega kui Eestis kohapealt ostes.

Jah, ma tean, et Pepco, Takko, Sinsay müüvad mingit odavkraami, aga sealt saab pmt ainult koduriideid ja mingeid kehvemaid õueriideid. Tahaks leida alternatiivi Mytoysile näiteks. Mu laps õpib ka saksa keelt ja sealt oleks olnud nii hea tellida saksakeelseid mänge, raamatuid. Seepärast tahakski eelkõige leida mingit Saksamaa kohta, kust saab Eestisse tellida. Kas keegi siit Kägude seast teab midagi sarnast?

Zooplus.de kaudu ma oma koduloomadele saan endiselt tellida, no vast on mõni lastekaupade müüja ka, kes veel siiakanti tarnib?

zooplus.de on ju saatekuluga olenemata summast, zooplus.fi saatekulu kaob teatud summast, kastan seda varianti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

zooplus.de on ju saatekuluga olenemata summast, zooplus.fi saatekulu kaob teatud summast, kastan seda varianti.

ma olen võrrelnud nende toodete hindu, mida mina tellin zooplus.fi ja zooplus.de lehel, tavaliselt mul on odavam tellida siiski saksamaalt.

amazon.de on hea soovitus, see meenus mulle siis kui olin siia postituse teinud. ma ei ole sealt väga ammu midagi tellinud (viimati krooniajal, tiinekana muusika cd-sid) 😀 Praegu käisin vaatasin, kas saaks sealt jalgratast odavamalt ja saakski mingi 60€ soodsamalt vähe kabedama mudeli kui meil on.

Seal on muidugi ka see jama, et iga müüja Eestisse ei saada, aga midagi vast leiab. Jalgrattaga ma ilmselt teen proovitellimuse ära sealt. Eelmisel suvel ma küll püüdsin sealt ka otsida mingeid asju, aga põrkasin järjest selliste teadete peale, et Eestisse ei saadeta. 🙁

Kui kellelgi on veel mingeid soovitusi, siis rõõmuga kuulan.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ka amazon.fr lehelt tellinud, seal võib olla teine valik

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks leida alternatiivi Mytoysile näiteks. Mu laps õpib ka saksa keelt ja sealt oleks olnud nii hea tellida saksakeelseid mänge, raamatuid.

Ma kaaluks varianti asuda Saksamaale elama. Siis kaob probleem ära, et ei saa tellida. Telli nii palju kui kulub. Samuti saab laps hea keelepraktika.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hea meelega loeks, kust te oma lastele nt riideid, jalatseid tellite, sest hinnad aina tõusevad

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel mõned aastad tagasi ma sain oma lapsele tellida odavama hinnaga riideid, koolitarbeid jm Saksamaalt, põhiliselt ostsin mytoys.de ja windeln.de kaudu.

Nüüd pandeemiaajal nad on lõpetanud Eestisse saatmise, avastasin selle eelmise aasta suvel.

Kuna aga hinnad pidevalt kasvavad, siis oleks mul ikkagi vaja leida selliseid kohti, kust saaks tellida suurema alega kui Eestis kohapealt ostes.

Jah, ma tean, et Pepco, Takko, Sinsay müüvad mingit odavkraami, aga sealt saab pmt ainult koduriideid ja mingeid kehvemaid õueriideid. Tahaks leida alternatiivi Mytoysile näiteks. Mu laps õpib ka saksa keelt ja sealt oleks olnud nii hea tellida saksakeelseid mänge, raamatuid. Seepärast tahakski eelkõige leida mingit Saksamaa kohta, kust saab Eestisse tellida. Kas keegi siit Kägude seast teab midagi sarnast?

Zooplus.de kaudu ma oma koduloomadele saan endiselt tellida, no vast on mõni lastekaupade müüja ka, kes veel siiakanti tarnib?

zooplus.de on ju saatekuluga olenemata summast, zooplus.fi saatekulu kaob teatud summast, kastan seda varianti.

Zooplus.fist tellides on tooted täpselt nii palju kallimad, et kui tellid selle summa ulatuses, mis vaja, et tasuta tarne saada, siis maksad selle saksa poe saatekulu kinni. Vähemalt nende toodete pealt, mida mina ostan tuleb alati nii, kui tellida soomest üle selle summa, maksad peale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma panen mõne lingi, kust ma olen ka tellinud:

https://www.childrensalonoutlet.com/

See on nende jaoks, kellele meeldivad nt Mayoral, Hatley, Molo… Seal on sellised kallima otsa riided alega, ka Versace ja muu kraam. Aga võib leida häid diile jopede vm osas, asjad umbes 50-70% alla hinnatud.

https://www.51015kids.eu/outlet

Poola koht, poola keeles, hinnad poola zlottides. Ma olen sealt juba nii palju tellinud, et orienteerun nendes poolakeelsetes sõnades, mida mul seal vaja läheb, a la dziewcynka jms, aga google translate on ka abiks. kasutan seal arvuti äppi valuutakalkulaatorit. Seal on tavahinnad ka võrreldes paari aasta taguse ajaga tõusnud, aga outletist saaks jope 10€ga, paksud talvepüksid 18€, vihmajope 16€, kui ma vaatan oma lapse mõõtusid. Aga eks hooaja ajal ja ilma aleta on sealgi asjad kallimad. Tüdrukute riided on seal peenikestele, retuusid näiteks (meile see just sobib, H&Mist ei saa osta – liiga lohvakad kõik).

https://www.efootwear.eu

See on ka Poola kaubamaja, aga leht on mitte ainult poola keeles ja hindu näeb eurodes. Põhimõtteliselt sama kaubavalik on meie CCC jalatsikauplustes, aga veebis on valik palju suurem ja kui on allahindluse periood, siis aled on ka suuremad. Kui on mingi kindel firma, mille puhul on teada, et lapsele see sobib, siis sealt võib leida soodsama hinnaga.

ja siis endiselt on hea tellida Nextist multipakkidena, täiesti toimib, neil on ladu Euroopas ja kaup tolli ei lähe. Pärast EUst lahkumist on neil nüüd veebist ka võimalik alega osta, varem oli ale ainult UK tellijate jaoks. https://www.next.com.ee/en

Lindexist ma olen ka veebi kaudu tellinud, kuigi meil on kauplus ju olemas. Sügisel oli vaja õhemat kevadsügisjopet, leidsin kena kassidega jope veebist, mõtlesin, et lähen ostan poest ära, aga meie poodides seda polnudki. Nii et tellisin veebi kaudu ja lasin paki poodi saata. Veebist tellimise eelis ongi sageli see, et seal on suurem valik. Pluss see, et sa saad ka suvel osta talvejope või mõne muu mitte hooaja eseme. Praegu on kõik poed juba suveriideid täis, kui oleks vaja mõnda kevadmütsi või soojemat kampsunit, siis ei olegi müügil üldse. Kõik on mingid nokatsid ja suvelätud

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on see koht, kus halada, et 140+cm poisile peab tikutulega midagi kenamat taga ajama (ja 152+ on täiesti võimatu). Umbes korra aastas ajan end närvi ja varustan poisid ära.

Kooliriideid, mida koolivormielementidega kombineerida, saab Nextist, muud ka.

Boozti ja teised outletid vaatan läbi. Vertbaudet’, kuigi mida suurem laps, seda vähem valikut (põhjamaa lapsed kasvavad sealsest numeratsioonist kiiremini).

Amazonist tellin ka.

Sportshopenist jms spordiriideid.

Kohalikest on KidZone positiivselt üllatanud nii hindadega hooajaallahindluste ajal kui värvilisema valikuga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

myToys on vist iseennast lõhki ajanud. Nad on nii suureks ja mahukaks muutunud, et endal ka ei käi enam jõud üle. Ma elan Saksamaal ja isegi siin olen viimasel ajal nendelt tellimisega hädas, kole kaua aega võtab. Viimati tellisin ühe asja Šveitsist ja ühe myToysist, Šveitsi toode on juba kohal, myToysi oma lubatakse reedeks, aga ma väga optimistlik ei ole. Tagatipuks saatsid nad mulle juba tagasisaatmise lehe, kaup ise polnud veel liikuma hakanudki.

Alternatiive kahjuks ei oska soovitada, Eestisse keegi enam saata ei taha. Sellest oli meedias juttu, põhjuseks pidi olema Eesti postiteenuste ess kvaliteet, mis pakke ära kaotas ja saatjatele lisakulusid tekitas. Muidu odavaid ja kvaliteetseid riideid müüb C&A, aga need ka saadavad ainult Soome, mitte Eestisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu laps õpib ka saksa keelt ja sealt oleks olnud nii hea tellida saksakeelseid mänge, raamatuid. Seepärast tahakski eelkõige leida mingit Saksamaa kohta, kust saab Eestisse tellida. Kas keegi siit Kägude seast teab midagi sarnast?

bücher.de saab eestisse tellida raamatuid ja mänge.

palju leiab saksakeelseid raamatuid ka inglaste bookdepository lehel

ja muidugi amazon.de

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Koolilaps Saksamaalt vm Euroopast tellimine