Esileht Pereelu ja suhted Saku inimestele küsimusi

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Saku inimestele küsimusi

Postitas:

Tean küll, et on sarnaseid teemasid, aga ikka teeks uue ja värske juurde. Kuidas teile Sakus meeldib? Kas on kohti, kuhu lapsega minna (pargis mingeid mänguväljakuid?) Kas Sakus on mingi turuvariant ka? Kas on pikemaid kergliiklusteid ka? Kas see tipptunni buss peatub Sakus ikka mitmes kohas ja Tallinnas (jääb mulje nagu ainult Männiku ja Balti jaam…). Milline on taksoarve Tallinna kesklinnast Sakku? Kas on toredaid kaltsukaid? Kaua sõidab tipptunni ajal kesklinna (mis ajal algavad ummikud ?)

Kõik kommentaarid teretulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 10:31; 14.02 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen väga rahul,ei ole minu meelest paremat kohta kus lastel kasvada,marsad sõidavad iga poole tunni tagant,rongid linna vahet liiguvad.Terviserajad mul kodust 5min kaugusel,just käisime perega suusatamas.Mul ei ole hirmu siin nii oma laste pärast kui seda oli Tallinnas.Rullika,rattateed on rajatud,Selverit ehitatakse kah hetkel

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 10:43; 14.02 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga, kas marsade peale ikka mahub? Pole tipptunnil nii täis, et maha jääb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 10:31; 14.02 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

marsabussid on suured

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 10:43; 14.02 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kergliiklusteid on saku ümber tõeliselt palju… sealt mööda sõites olen kadedusest roheline alati:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma olen ka 100% rahul ja kiidan kergliiklusteid ja saku matkarada/suusarada! Lapsevanematele meeldib kindlasti see, et Sakus on algkool ja nn. suur kool eraldi! Koolis on korralik ujula ning trennisaal. Poode on mitu ning maikuus peaks avatama Selver. Autoga kesklinnast Sakku umbes 20min ja mina ise eelistan marsale hoopis rongi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted Saku inimestele küsimusi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.