Esileht Pereelu ja suhted Saladus

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Saladus

Postitas:

Oled suhtes olles saanud teada saladuse (luukere) kallima kohta, peale mida olete lahku läinud?

Ma alustan 🙂

Minu mees oli bi, seksis meestega minu seljataga.

+7
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Pereelu ja suhete alafoorum on täitsa toimiv.

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pereelu ja suhete alafoorum on täitsa toimiv.

Kui juba lahku mindud ja nüüd niisama muljetatakse, siis ikka puhas ajaviide ju.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, midagi sellist nö. huvitavat ja skandaalset pole välja ujunud.

On olnud lihtsalt teadasaamine, et mingi ebameeldiv omadus mehes, mille kohta suhte alguses ja isegi veel peale esimesi aastaid kooselu tundus, et seda on vähem – et tegelikult on seda ebameeldivat omadust rohkem – ja kohati päris häirivalt. Armumise faasis inimene (sageli isegi ilma selle mõtlemata, kuidagi instinktiivselt) laseb “luukeresid” ehk enda ebameeldivaid jooni vähem välja paista, aga hiljem rohkem. Sellega seletub, ilmselt.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda suhtes ei ole selliseid saladusi veel avastanud. Aga vastupidiselt siis enda suhtele, olen just kuulnud tõeseid fakte nii mõnegi oma tuttava inimese suhtekaaslase kohta, mille ilmsikstulek ilmselt ka lõpetaks nende suhte.

Aga nagu ikka, mina teiste inimeste draamadesse ennast juurde ei liida. Igal valel on nagunii kombeks välja tulla varem või hiljem.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda poolt: ühe mu ammuse boyfriendi ema oli abielus, juba pikalt (boyfriendi isaga, nii et ikka väga pikalt). Ja muidu tore mees hakkas õhtuti tüli üles kiskuma ja lõpuks läks isegi vägivaldseks. Nii et naine oli sunnitud lahutama, mees kolis mujale jne. Ja alles kevadise suurpuhastuse ajal avastas naine diivani tagant metsiku koguse tühje alkoholipudeleid – kusjuures mees ei joonud end kunagi maani täis, ei lällanud ega komistanud vms, nii et ei ema ega poeg tõesti ei osanud midagi kahtlustanud. Õllelõhn oli küll vahepeal, aga kuna ta jõi tihti teleka ees avalikult alkoholivaba õlut (sest joomise oli ta “juba ammu maha jätnud, isegi sünnipäevadel ei võtnud”), ei osanud keegi arvata, et tegelikult võtab sinna nüüd midagi muud vahele.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda poolt: ühe mu ammuse boyfriendi ema oli abielus, juba pikalt (boyfriendi isaga, nii et ikka väga pikalt). Ja muidu tore mees hakkas õhtuti tüli üles kiskuma ja lõpuks läks isegi vägivaldseks. Nii et naine oli sunnitud lahutama, mees kolis mujale jne. Ja alles kevadise suurpuhastuse ajal avastas naine diivani tagant metsiku koguse tühje alkoholipudeleid – kusjuures mees ei joonud end kunagi maani täis, ei lällanud ega komistanud vms, nii et ei ema ega poeg tõesti ei osanud midagi kahtlustanud. Õllelõhn oli küll vahepeal, aga kuna ta jõi tihti teleka ees avalikult alkoholivaba õlut (sest joomise oli ta “juba ammu maha jätnud, isegi sünnipäevadel ei võtnud”), ei osanud keegi arvata, et tegelikult võtab sinna nüüd midagi muud vahele.

PK joodikute puhul on vägagi normaalne iga õhtu juua…pardon – tipsutada!, ja väidetavalt keegi ei saa aru.
Müstika!

Luukeresid ei ole, kuigi keska lõpus suhtlesin paar kuud ühe kohtumeditsiini eksperdiga. Külla ei jõudnud, parem ka, äkki olekski mingi skelett kapis olnud. Inimene ise rääkis ka liiga palju oma töö spetsiifikast ja detailidest ja pika peale muutus see tõsiselt häirivaks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole küll otse teemasse, aga see salajoomise lugu meenutas, et kunagi üks mu sõbranna jõi niimoodi salaja, et tal oli väga ilus ja hoolitsetud aed ja ta peitis pudeleid igale poole põõsaste vahele. Muudkui rohis pärast tööd ja trimpas. Aed oli tõesti hoolitsetud. 🙂

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Enda poolt: ühe mu ammuse boyfriendi ema oli abielus, juba pikalt (boyfriendi isaga, nii et ikka väga pikalt). Ja muidu tore mees hakkas õhtuti tüli üles kiskuma ja lõpuks läks isegi vägivaldseks. Nii et naine oli sunnitud lahutama, mees kolis mujale jne. Ja alles kevadise suurpuhastuse ajal avastas naine diivani tagant metsiku koguse tühje alkoholipudeleid – kusjuures mees ei joonud end kunagi maani täis, ei lällanud ega komistanud vms, nii et ei ema ega poeg tõesti ei osanud midagi kahtlustanud. Õllelõhn oli küll vahepeal, aga kuna ta jõi tihti teleka ees avalikult alkoholivaba õlut (sest joomise oli ta “juba ammu maha jätnud, isegi sünnipäevadel ei võtnud”), ei osanud keegi arvata, et tegelikult võtab sinna nüüd midagi muud vahele.

Küll teemast välja, aga päris üllatav, et diivani tagant koristatakse vaid suurpuhastuse käigus.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii naiivseid luuletusi annab vist ainult perekoolikatele ajada. Ja need usuvad veel ka.

Üks mees räuskab ja on vägivaldne ja tibi ei saa sekundikski aru, et mees on lihtsalt purjus. Haiseb ju kasvõi 200g kanget joonud inimene juba 2m kaugusele, eriti siseruumides, kus tuult pole.

Ja teine tibi arvab, et alkohoolik joob hea meelega kuskil põõsa taga soojendatud alkoholi. Sest soe viin ajab isegi kodutu alkohooliku oksele.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alkohoolik joob igasugust alkoholi, sest mingi hekt kaob  vajadus jahutada veini teatud kraadideni, peaasi et saaks juua. Seega sobib ka  põõsas soojaks läinud vein.  Alkohoolik on väga kaval, kuidas probleemi varjata, kui kodus juua ei saa – juuakse näiteks autos, keldris jne. Ikka on õhtul vaja ju korra graazis, keldris, saunas käia. Mingi hekt näeb kaaslane ikkagi selle skeemitamise läbi ja siis on tema otsustada, kas tahab edasi elada.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest soe viin ajab isegi kodutu alkohooliku oksele.

Müstiline naiivitar siia sattunud ja veel nii sõnakas. Noh, eks rumalukesed kipuvadki eriti häälekad olema.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele: Kas sa tõesti suudad juua sooja viina/õlut/jne alkoholi, et täpselt ja samuti häälekalt seda tead?

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele: Kas sa tõesti suudad juua sooja viina/õlut/jne alkoholi, et täpselt ja samuti häälekalt seda tead?

Üldiselt ei.
Kui jääd on, siis viina või viskit ilmselt jah, eriti kuskil õuepeol jahedal ööl. Aga ma pole ka kodutu ega alkohoolik.

Aga ma pole nii naiivne ja omas karbis elanud, et arvata, et kodutu alkohoolik jätaks viina joomata, sest see on liiga soe 🙂 Kuule, nad joovad isegi odekolonni.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled suhtes olles saanud teada saladuse (luukere) kallima kohta, peale mida olete lahku läinud?

Ma alustan ????

Minu mees oli bi, seksis meestega minu seljataga.

Pigem ikka suht gey mees, kes üritas varjata.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem ikka suht gey mees, kes üritas varjata.

Geid ei seksi naistega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain üsna abielu lõpus (15 a.) teada, et mu mees oli suhte alguses väga pikalt ka teise naisega koos. Tookord alguses paistis see välja, lõpetasin isikliku suhtlemise (muus osas suhtlesime edasi, sest õppisime ühel kursusel ja meil oli sama sõpruskond). Kuna ta ei jätnud mõtet, saime uuesti paariks kui oli selge, mis oluk. On, rääkisime selgeks kuid see osutus siiski valeks.

Sain teada ca  13 a hiljem lähedastelt, kes polnud valega kursis ja lihtsalt rääkisime vanu asju hommikulauas.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

.

Sain üsna abielu lõpus (15 a.) teada, et mu mees oli suhte alguses väga pikalt ka teise naisega koos. Tookord alguses paistis see välja, lõpetasin isikliku suhtlemise (muus osas suhtlesime edasi, sest õppisime ühel kursusel ja meil oli sama sõpruskond). Kuna ta ei jätnud mõtet, saime uuesti paariks kui oli selge, mis oluk. On, rääkisime selgeks kuid see osutus siiski valeks.

Sain teada ca 13 a hiljem lähedastelt, kes polnud valega kursis ja lihtsalt rääkisime vanu asju hommikulauas.

… Lisan, et meie ei lahutanud sellepärast, aga sarnaste lugude pärast, mis kordusid ja kordusid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain üsna abielu lõpus (15 a.) teada, et mu mees oli suhte alguses väga pikalt ka teise naisega koos. Tookord alguses paistis see välja, lõpetasin isikliku suhtlemise (muus osas suhtlesime edasi, sest õppisime ühel kursusel ja meil oli sama sõpruskond). Kuna ta ei jätnud mõtet, saime uuesti paariks kui oli selge, mis oluk. On, rääkisime selgeks kuid see osutus siiski valeks. Sain teada ca 13 a hiljem lähedastelt, kes polnud valega kursis ja lihtsalt rääkisime vanu asju hommikulauas.

Lihtsalt hämmastav, kuidas inimesed ei suuda end arusaadavalt väljendada! Lugesin mitu korda, aga ei ole võimalik aru saada, mida sa oma jutuga öelda tahad.

Mis asi paistis alguses välja? Mis asi osutus valeks? Millest te rääkisite hommikulauas? Mida said 13 aastat hiljem lähedastelt teada?

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain üsna abielu lõpus (15 a.) teada, et mu mees oli suhte alguses väga pikalt ka teise naisega koos. Tookord alguses paistis see välja, lõpetasin isikliku suhtlemise (muus osas suhtlesime edasi, sest õppisime ühel kursusel ja meil oli sama sõpruskond). Kuna ta ei jätnud mõtet, saime uuesti paariks kui oli selge, mis oluk. On, rääkisime selgeks kuid see osutus siiski valeks.

Sain teada ca 13 a hiljem lähedastelt, kes polnud valega kursis ja lihtsalt rääkisime vanu asju hommikulauas.

Mitte muhvigi ei saa aru!

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina, vastupidi, sain küll aru.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enda suhtes ei ole selliseid saladusi veel avastanud. Aga vastupidiselt siis enda suhtele, olen just kuulnud tõeseid fakte nii mõnegi oma tuttava inimese suhtekaaslase kohta, mille ilmsikstulek ilmselt ka lõpetaks nende suhte.

Aga nagu ikka, mina teiste inimeste draamadesse ennast juurde ei liida. Igal valel on nagunii kombeks välja tulla varem või hiljem.

Mis need teadasaamised on? Siin võid ju sellest rääkida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees võttis minu selja taga kiirlaenu ja kulutas selle tühja-tähja peale ära. Kui auto kindalaekast lepingu leidsin, siis oli tema reaktsiooni: nuhk! kontrollifriik!
Kindalaekast otsisin ma lapse mänguasja ja auto oli üldsegi ametlikult minu nimel, et oleks odavam kindlustust maksta, kuigi mees sellega sõitis.
Ootamatult see just ei juhtunud, hoolimata päris korralikust sissetulekust oli mehel kogu aeg rahalised raskused, perekonna toitmine oli peamiselt minu õlul, kuigi minu palk oli väiksem, aga no ma ei arvanud, et ta midagi nii lolli suudab teha. Varsti läksimegi lahku. Pärast lahkuminekut selgus, et mees oli ka korteriüüri osaliselt maksmata jätnud, siis olin ma juba üürileandja peale pahane et miks ta mulle ei rääkinud. Muid mehe võlgu sain veel aasta otsa jupikaupa maksta.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Saladus