Esileht Koroonaviirus COVID-19 Salaja vaktsineerimine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Salaja vaktsineerimine

Postitas:
Kägu

Kas meie hulgas on ka inimesi, kes on vaktsineeritud salaja? Ja kelle eest te seda varjate?
Minul on nii, et minu vanemad ei tea, et ma olen vaktsineeritud, kuna nad ise on vaktsiini vastased. Ja kuna ma ei soovi nendega maid jagada, siis ma lihtsalt ei ole neile öelnud, et olen vaktsineeritud.

+15
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine siis anonüümsetesse vaktsineeritutesse. Saate seal oma sektiga lugusid pajatada ja üksteist toetada!

 

+8
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mine siis anonüümsetesse vaktsineeritutesse. Saate seal oma sektiga lugusid pajatada ja üksteist toetada!

Mis sul viga on? Miks ei tohi arutada selle üle?

+16
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Salaja ma päris ei ütleks, aga oma vanematele ma meie pere vaktsineerimistest tõesti ei räägi, sest nad on paar eriti innukad pabistajad ja kirjutaks järgneval 10 aastal iga minu või mu abikaasa peavalu, pinnu ja sääsepunni vaktsiini arvele. Ma ei taha, et nad asjatult muretseksid ja vaielda ma nendega ka ei soovi, tehku nemad oma valikud siis oma parima äratundmise järgi ja mina teen samuti oma valikuid.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul üks tuttav varjab oma töökaaslaste eest, et on vaktsineeritud, sest kõik töökaaslased on tulihingelised koroonaeitajad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned inimesed leiavad mooduseid isegi Ülimsuse Passi käes hoides, kuidas ikka see kõige suurem ohver ühiskonnas olla. S*tta need, kes surevad ja s*tta need põhiõigused ka.

See komme muide tuleneb miskist isiksusehäirest.

Enamik õla alla pannud on siiski uhked selle üle ega varja seda isegi, kui arvavad, et keegi pahaks paneb. Kui keegi pahaks paneb – piira oma suhtlust selle inimesega. Nad ei taha sulle head.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on üks sõber, kelle kohta paljud arvavad, et ta on antivaxxer, sest ta on sundvaktsineerimiste ja koroonapassi küsimise vastu.

Ta on vaktsineeritud, aga ei kuuluta seda kellelegi, ei ole pannud sotsiaalmeedias endale mingit loosungit. Kuna ta ise seda kellelegi ei kuuluta, et ta on vaktsineeritud, siis ei ole minu asi seda ka seletama hakata, et tal on koroonapass olemas.

Ja ega ma enda kohta ka oma vaktsineeritusest ei räägi, aga seda küll mitte sellepärast, et ma kardaksin mingit antivaxxerite põlgust, pigem seetõttu, et ma ei taha kuuluda avalikult vaktsineerimispropagandistide punti. Kolmandat doosi ei kavatse teha.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind teatakse ka kui vaktsineerimata. Saab näha, kellele on oluline vaktsiin ja kellele inimene.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind teatakse ka kui vaktsineerimata. Saab näha, kellele on oluline vaktsiin ja kellele inimene.

Selliseid katseid inimestega mina heaks ei kiida. Kui kuulen, et keegi sõber mind niimoodi valetades testib, siis kindlalt on meie suhtes seepeale mõra. On võimalik ka lihtsalt mitte rääkida oma vaktsineerimisstaatusest, kui soovid, et see suhteid ei mõjutaks. Ei pea näkku valetama hakkama selleks, et mingeid kahtlasi katseid teha.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ega ma enda kohta ka oma vaktsineeritusest ei räägi, aga seda küll mitte sellepärast, et ma kardaksin mingit antivaxxerite põlgust, pigem seetõttu, et ma ei taha kuuluda avalikult vaktsineerimispropagandistide punti. Kolmandat doosi ei kavatse teha.

Miks siis?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind teatakse ka kui vaktsineerimata. Saab näha, kellele on oluline vaktsiin ja kellele inimene.

Selliseid katseid inimestega mina heaks ei kiida. Kui kuulen, et keegi sõber mind niimoodi valetades testib, siis kindlalt on meie suhtes seepeale mõra. On võimalik ka lihtsalt mitte rääkida oma vaktsineerimisstaatusest, kui soovid, et see suhteid ei mõjutaks. Ei pea näkku valetama hakkama selleks, et mingeid kahtlasi katseid teha.

Minu arvates on vale vaikida kartusest, et äkki tekivad erimeelsused. Normaalne inimene suudab arutleda mõlema poole vaatevinklist neutraalselt. Tal ei ole vaja oma hoiakuid kuidagi üleolevalt demonstreerida. Need viimased olen enda sõprade hulgast välja kirjutanud kahetsuseta. Järele mõeldes on nad tegelikult mulle juba ammu ka muus mõttes ebameeldivad olla osanud – ei ole keegi nõme vaid ühes teemas. Lihtsalt ühel hetkel tuleb see otsustav hetk, kui saab küllalt ebameeldivuste viisakalt ignoreerimisest lihtsalt selleks, et “sõbrad” edasi olla.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on vale vaikida kartusest, et äkki tekivad erimeelsused. Normaalne inimene suudab arutleda mõlema poole vaatevinklist neutraalselt. Tal ei ole vaja oma hoiakuid kuidagi üleolevalt demonstreerida. Need viimased olen enda sõprade hulgast välja kirjutanud kahetsuseta. Järele mõeldes on nad tegelikult mulle juba ammu ka muus mõttes ebameeldivad olla osanud – ei ole keegi nõme vaid ühes teemas. Lihtsalt ühel hetkel tuleb see otsustav hetk, kui saab küllalt ebameeldivuste viisakalt ignoreerimisest lihtsalt selleks, et “sõbrad” edasi olla.

Einoh, see on veel kõige parem variant loomulikult, aga ma vastasin selle nurga alt, et kui inimene tõesti ei soovi oma vaktsineerimisstaatust välja öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ega ma enda kohta ka oma vaktsineeritusest ei räägi, aga seda küll mitte sellepärast, et ma kardaksin mingit antivaxxerite põlgust, pigem seetõttu, et ma ei taha kuuluda avalikult vaktsineerimispropagandistide punti. Kolmandat doosi ei kavatse teha.

Miks siis?

Loll küsimus.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loll küsimus.

Ei ole ju loll. Sa ei julge vastata ka? On sul ikka neid hirme.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mul pooled sõbrad ei tea. Miks? Sest ei käi ringi, tempel otsaees. Ehk et pole jutuks tulnud. Õnneks mul sõbrannad sellised, kes ei taha pidevalt koroonast ja piirangutest ohkida.

Mees seevastu on tohutus stressis kõigest ja pea igapäev ohib kodus. Vb seetõttu ma ei tahagi sõpradega sel teemal rääkida. Kui seltskonnas olema ja mees liiga intensiivselt hakkab ohkima, siis kutsun ta korrale – meil juba jutuks olnud, et ta ei tohiks üldse end teemaga kursis hoida, lööb stressi lakke ja näen depressiooni ilminguid jne ☹ Ja näen, et ta tõesti ise kütab end üles….ometi kogu olukord on meie elu väga vähe mõjutanud, eriti tema elu (mina olin lastega kodukontoris, tema tehases)

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind teatakse ka kui vaktsineerimata. Saab näha, kellele on oluline vaktsiin ja kellele inimene.

Selliseid katseid inimestega mina heaks ei kiida. Kui kuulen, et keegi sõber mind niimoodi valetades testib, siis kindlalt on meie suhtes seepeale mõra. On võimalik ka lihtsalt mitte rääkida oma vaktsineerimisstaatusest, kui soovid, et see suhteid ei mõjutaks. Ei pea näkku valetama hakkama selleks, et mingeid kahtlasi katseid teha.

Sa ei pea muretsema, sina kui vaktsiini esikohale seadja saad nagunii sõpruskonnast välja lülitatud.
Üllatavalt selliseid palju pole. Kahega pole rohkem kohtunud, ja ega puudust ei tunne. Mina ju polnud neile oluline, ainult vaktsiin oli.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole sõpru, pole probleemi – saad valikuid teha ilma igasuguse sotsiaalse surveta 🙂

Või veel parem, kui sõbrad on, aga nad ei torgi oma nina sinu tervisesse ja usaldavad, et oled piisavalt vastutustundlik, et haigena seltskonda ei roni (ja käituvad ise samamoodi).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ju polnud neile oluline, ainult vaktsiin oli.

Inimene, kes ise ei ole nõus teistest inimestest hoolima ja vaktsineerima, kurdab, et temast ei hoolita? Minu jaoks on siin selge loogikaviga.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loll küsimus.

Miks? Kolmas doos hoiab ju sedasama antikehade taset veres, mis sul praegugi kn. See kolmas doos ei tee midagi teistsugust ja uut sinuga. Kui kolmandat doosi ei tee, siis lihtsalt hakkab antikehade arv veres langema kuni enam sul viirusevastast kaitset ei ole.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ju polnud neile oluline, ainult vaktsiin oli.

Inimene, kes ise ei ole nõus teistest inimestest hoolima ja vaktsineerima, kurdab, et temast ei hoolita? Minu jaoks on siin selge loogikaviga.

Hoolimist saad näidata sellega, et sa ei roni tatisena kohale.

Kuidagi ikka te ei taha veel ajas järgi jõuda, et see vaktsiin ei aita teisi – ainult sind ennast. See ei aita leviku vastu – praktilises maailmas – üldse mitte. 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ju polnud neile oluline, ainult vaktsiin oli.

Inimene, kes ise ei ole nõus teistest inimestest hoolima ja vaktsineerima, kurdab, et temast ei hoolita? Minu jaoks on siin selge loogikaviga.

Loogikaviga on sinu mõttekäigus – vaktsiin ei kaitse kedagi teist vaid parimal juhul ainult sind ennast.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ju polnud neile oluline, ainult vaktsiin oli.

Inimene, kes ise ei ole nõus teistest inimestest hoolima ja vaktsineerima, kurdab, et temast ei hoolita? Minu jaoks on siin selge loogikaviga.

Hoolimist saad näidata sellega, et sa ei roni tatisena kohale.

Kuidagi ikka te ei taha veel ajas järgi jõuda, et see vaktsiin ei aita teisi – ainult sind ennast. See ei aita leviku vastu – praktilises maailmas – üldse mitte.

Huvitav, kui pikalt meie “eksperdid” seda veel eitavad?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Absull kõik sõbrad ja sugulased vaktsineeritud ja sellest teada andnud. Töökaaslased samuti seda vaka all ei hoia.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidagi ikka te ei taha veel ajas järgi jõuda, et see vaktsiin ei aita teisi – ainult sind ennast. See ei aita leviku vastu – praktilises maailmas – üldse mitte. Huvitav, kui pikalt meie “eksperdid” seda veel eitavad?

Me ilmselgelt elame erinevas reaalsuses. Sest nendel maadel, kus vaktsineerituse protsent on kõrgem, ei ole haiglate intensiivravi osakonnad viimseni täis.

Kui sa otsid mingit ideaalset lahendust, mis kõigile meeldib ja 100% koroonast lahti aitab saada, siis seda lahendust ei olegi veel olemas. Praeguste lahenduste ( näiteks vaktsineerimine) kaudu saab lihtsalt ära hoida osa surmasid ja haiglasüsteemi kokku kukkumise. Valik on vaid halva ja veel halvema vahel. Alati ei saa reaalses maailmaas ideaalset valikut valida, sest seda valikut meie teadmised ja loodus ( viirus) meile paraku ei paku.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidagi ikka te ei taha veel ajas järgi jõuda, et see vaktsiin ei aita teisi – ainult sind ennast. See ei aita leviku vastu – praktilises maailmas – üldse mitte. Huvitav, kui pikalt meie “eksperdid” seda veel eitavad?

Me ilmselgelt elame erinevas reaalsuses. Sest nendel maadel, kus vaktsineerituse protsent on kõrgem, ei ole haiglate intensiivravi osakonnad viimseni täis.

Kui sa otsid mingit ideaalset lahendust, mis kõigile meeldib ja 100% koroonast lahti aitab saada, siis seda lahendust ei olegi veel olemas. Praeguste lahenduste ( näiteks vaktsineerimine) kaudu saab lihtsalt ära hoida osa surmasid ja haiglasüsteemi kokku kukkumise. Valik on vaid halva ja veel halvema vahel. Alati ei saa reaalses maailmaas ideaalset valikut valida, sest seda valikut meie teadmised ja loodus ( viirus) meile paraku ei paku.

Paistab, et UK läheb lukku, sest intensiivid on taas rõhu all.

Ei ole mõtet rääkida “maadest, kus vaktsineerituse protsent on kõrge,” kui valite ainult neid kõrge vaktsineeritusega maasid, kus (hetkel veel) haiglatega olukord ka ok on 🙂

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei pea muretsema, sina kui vaktsiini esikohale seadja saad nagunii sõpruskonnast välja lülitatud. Üllatavalt selliseid palju pole. Kahega pole rohkem kohtunud, ja ega puudust ei tunne. Mina ju polnud neile oluline, ainult vaktsiin oli.

Sa ei tea grammi ka minu vaktsiinieelistustest. Ma ei vihjanud sellele poole silbigagi. Mida sina tegid? Omistasid mulle kohe mingid räiged äärmusvaated. Mida see meile ütleb? See ütleb, mismoodi sina mõtled. See ütleb, mida sa oled valmis esimesena teistest uskuma. Ka sõpradest. Pole kindel, et need sõbrad midagi kaotasid, kellega sa enam ei suhtle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paistab, et UK läheb lukku, sest intensiivid on taas rõhu all.

Sa oled seesama, kes eile rääkis, kuidas UK-s surevad peamiselt vaktsineeritud? Ja et Mongoolias põhjustas vaktsineerimine laiema koroonapuhangu? Sul on ilmselt veel palju toredat (ja vigast) infot?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paistab, et UK läheb lukku, sest intensiivid on taas rõhu all.

Sa oled seesama, kes eile rääkis, kuidas UK-s surevad peamiselt vaktsineeritud? Ja et Mongoolias põhjustas vaktsineerimine laiema koroonapuhangu? Sul on ilmselt veel palju toredat (ja vigast) infot?

Ei tea, ei ole sellist asja rääkinud.

UK lockdowni jutu võtasin siit. Ma ei tea, millal on teie jaoks BBC usaldusväärne ja millal ta ei ole. https://www.bbc.com/news/explainers-52530518

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, ei ole sellist asja rääkinud. UK lockdowni jutu võtasin siit. Ma ei tea, millal on teie jaoks BBC usaldusväärne ja millal ta ei ole. https://www.bbc.com/news/explainers-52530518

Ma ei saa uskuda, et neid asju sina ei väitnud, sest see lockdowni jutt on ju samasugune umbluu, täpselt sama stiil. Ma ei tea, kas sa ei saa inglise keelest aru ja oletad üksikute sõnade alusel sisu, või sa moonutad sisu pahatahtlikult, lootes et teised keelt ei oska (eksid, oskan küll ja vägagi hästi)? See artikkel räägib üldist juttu plan B-st, et see peab talveks olemas olema, sest EI TAHETA jälle lockdowni minna. Intensiividest ega sellest, et nüüd oleks kohe jälle vaja sulguma hakata pole loomulikult sõnagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, ei ole sellist asja rääkinud. UK lockdowni jutu võtasin siit. Ma ei tea, millal on teie jaoks BBC usaldusväärne ja millal ta ei ole. https://www.bbc.com/news/explainers-52530518

Sa ikka saad aru, kui halvas valguses sa näitad kogu vaktsineerimisvastast liikumist? Valeandmed, valeinfo, kuulujutud, moonutused, pidev valetamine postitustes?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Salaja vaktsineerimine