Esileht Ilu ja tervis Salaõgard

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Salaõgard

Postitas:

Laps nelja kuune, toidan rinnaga. Oma kaalu on ikka veel üle 7 kilo.
Esimese lapsega ei võtnud ma midagi ette ja teisega nüüd selline üllatus.
Nagu polekski midagi hullu, aga mind ennast häirib see päästerõngas.
Tundub, et siiski nii palju ei häiri, et sellega midagi tõsist ette võtta.
Söön normaalselt. Ja siis kui õhtu tuleb ja kedagi kodus ei ole, siis tahaks veel kell 21 teha võileiba või süüa maisihelbeid jogurtiga.
Kuu aega olen juba otsustanud, et esmaspäevast on jahutoodetega kõik (magusat ei söö niigi üldse), aga ikka tahaks pudru kõrvale ühte sepikut juustuga. Juustust loobumine on väga raske 🙂
See esmaspäev muidugi lükkub iga nädal edasi.
Mida rohkem söögist mõtlen, seda rohkem see kinnisideeks saab.
Vankriga jalutan, aga see mu keskkohta ei päästa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙂
Mul läks kaal alguses vägagi hästi maha, siis aga lapse kuuekuuseks saades hakaks tagasi tulema. nüüd 5 lisakilo. Pole küll palju, aga mind häirib. Tean kui lihtne on endale lubada, et vot homsest……aga homne tuleb jälle sarnane. Kuidagi ei saa end kätte võetud. Mõni päev õnnestub, hoian end tagasi, siis söön jälle topelt. Eks päästabki ainult liikumine. Mina pole trenniinimene ka , samas tean, et tuleb kohe kevad ja suvi, siis on palju liikumist ja pole pimeda ajaga kodus passimist. Siis pole aega toidule nii palju mõeldagi. Külma ajaga isu ka kohe kuidagi suurem ja ise laisem. Mul probleemiks just magusa söömine, soolane võib olemata olla. Mul pole probleemiks tahvel ¨oksi igapäev nahka panna. Minu kiusatuste vastu aitab vaid maiustuste MITTE koju ostmine. Või siis panen deskdopile pildi, kus olin ilus ja sale. Veel parem oleks panna see külmiku uksele:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis Salaõgard

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.