Esileht Kodunurk Salatikastmed

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Salatikastmed

Postitas:
Anonymous

Räägiks erinevatest salatikastmetest, kuna suvi ja meil toiduks päris tihti salat suvel.

Probleem aga selles, et ei oska kastmeid peale teha. Tihti ikka kas majonees lihtsalt või sidrunimahl õliga, aga see tüütab ära. Väljas söömas käies on nii palju erinevaid huvitavaid kastmeid, aga teha ei oska. Õpetage ja andke oma lemmik kastmete retsepte!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma teen toorsalatite peale heleda kastme nii, et sorts neitsioliivõli, sorts õunasiidri äädikat, näpuotsaga suhkrut, soola ja siis väikse sutsu sriracha kastet (tšilli). Sidrunimahla sellesse mõnikord panen, teinekord mitte, siidriäädikaga koos ei ole ilmtingimata vaja.

tumeda kastme teen balsamico äädika, sojakastme, oliiviõli, sidrunimahla, tsuti suhkru ja musta pipraga.

Tumeda puhul klopin selle ka geeljaks kokku, heleda puhul valan kapsasalati sisse niisama natuke siit ja sealt pudelist ja siis segan koos salatiga segi 😀 Tegelikult võiks seda ka segamini kloppida, aga mu meelest heleda puhul ei ole nii oluline. Kui on õrnem salatileht, siis enne kloppida, kapsa-porgandi salat on tugevam, seda võib rohkem ringi mudida segamisnõus ja siis pole nii oluline, et see kaste oleks kindlasti enne juba valmis klopitud. Kloppimiseks kasutan silikoonist harjastega munamäärimise pintslit. Kahvel ajab ka asja ära, kui pintslit ei ole.

Mingeid proportsioone ei oska öelda, ma silma järgi panen neid asju, tumedat teinekord timmin rohkem, nt suhkrut juurde. Laias laastus on nii, et õli kõige rohkem, äädikat, eriti seda palsamiäädikat läheb ainult väike sutsukene. siidriäädikat võib rohkem panna, see ei ole nii vänge, aga kui palsamiäädikat liiga palju läheb, siis on pahasti.

majoneesi ma olen ka ise teinud, aga siis peab olema mingi erijuhtum, niisama argiselt ei viitsi mässata. Ja ma teen ka vanamoodsat hapukoorega tomati-kurgi salatit.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 10:44; 10.06 12:50; 10.06 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tumeda kastme teen balsamico äädika, sojakastme, oliiviõli, sidrunimahla, tsuti suhkru ja musta pipraga.

Soja ja balsamico koos? Kust selline retsept pärineb?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.06 11:32; 10.06 15:48; 15.06 10:45; 15.06 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soja ja balsamico koos? Kust selline retsept pärineb?

Sellises koosluses pole midagi imekspandavalt ebaharilikku. Guugelda, pikas jorus tulevad samalaadsed retseptid. Väga laialdaselt kasutatakse, ei ole mingi minu isiklik leiutis. 🙂

 

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 10:44; 10.06 12:50; 10.06 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellises koosluses pole midagi imekspandavalt ebaharilikku. Guugelda, pikas jorus tulevad samalaadsed retseptid. Väga laialdaselt kasutatakse, ei ole mingi minu isiklik leiutis. ????

Too ise mõni näide.
Ma sain muidu ka aru, et sa paned hapet + soolast + õli + uuesti hape + tsuti magusat + pipar.
Soolane hapupipar õlis?

+1
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soolane hapupipar õlis?

see on vinegrett-tüüpi kaste

jah, sinna pannakse õli, äädikat, sidrunimahla, soja, pipart, maitsetaimi, sinepit, mis sulle aga meeldib. võid panna mett, pruuni suhkrut, valget suhkrut, või üldse mitte suhkrut panna.. Võid panna koriandrit, võid panna piparmünti, võid panna apelsinimahla sidrunimahla asemel… Võib panna sojat, võib mitte panna. Võib panna erinevaid õlisid, kasutada erinevaid äädikaid.

Põhimõte ongi selles, et sa segad kokku õli, äädika ja siis veel mingid endale meelepärased lisandid. saab maitseks lisada ka röstitud seesamiõli. saab panna granaatõunamahla sutsu, sinepiseemneid, roosat pipart, tabascot, chipotle mekiga paprikat… Ei pea ajama kokaraamatus näpuga järge.

Mina teen nii nagu mina kirjeldasin, kuidas sina teed, see ei olegi veel selgunud, ainult irised.

Jah, tehakse küll nii, et pannakse balsamico, õli ja sojakaste kokku. Ei ole minu veider leiutis, rahune maha.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 10:44; 10.06 12:50; 10.06 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

paned hapet + soolast + õli + uuesti hape + tsuti magusat + pipar. Soolane hapupipar õlis?

Heh, kõige tavalisem õlikaste käibki nii – õili, hape (sidrunimahl või mõni äädikas), sool (või mõni sojapõhine soolane kaste), suhkur, pipar.
Mis sellest, kui ühe happe asemel on kaks eri maitsega? Ega siis kogust topelt panda.
Nt Teriyaki kastmes ongi juba koos sojakaste, sool ja äädikas.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 15:47; 10.06 16:06; 16.06 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soolane hapupipar õlis?

see on vinegrett-tüüpi kaste

jah, sinna pannakse õli, äädikat, sidrunimahla, soja, pipart, maitsetaimi, sinepit, mis sulle aga meeldib. võid panna mett, pruuni suhkrut, valget suhkrut, või üldse mitte suhkrut panna.. Võid panna koriandrit, võid panna piparmünti, võid panna apelsinimahla sidrunimahla asemel… Võib panna sojat, võib mitte panna. Võib panna erinevaid õlisid, kasutada erinevaid äädikaid.

Põhimõte ongi selles, et sa segad kokku õli, äädika ja siis veel mingid endale meelepärased lisandid. saab maitseks lisada ka röstitud seesamiõli. saab panna granaatõunamahla sutsu, sinepiseemneid, roosat pipart, tabascot, chipotle mekiga paprikat… Ei pea ajama kokaraamatus näpuga järge.

Mina teen nii nagu mina kirjeldasin, kuidas sina teed, see ei olegi veel selgunud, ainult irised.

Jah, tehakse küll nii, et pannakse balsamico, õli ja sojakaste kokku. Ei ole minu veider leiutis, rahune maha.

Aga näidet tuua sa ei taha? Kes ja kus selliseid retsepte loob?
Küsimus tuleb sellest, et balsamico (Itaalia) ja soja (Aasia) on teineteisest päris kauged köögid.

+1
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.06 11:32; 10.06 15:48; 15.06 10:45; 15.06 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga näidet tuua sa ei taha? Kes ja kus selliseid retsepte loob?

https://www.rachaelraymag.com/recipe/easy-soy-balsamic-sauce

https://www.food.com/recipe/balsamic-soy-glaze-460742

https://www.realsimple.com/food-recipes/browse-all-recipes/balsamic-soy-marinade

https://www.splendidtable.org/story/2018/06/29/soy-balsamic-sauce

Guugel on neid ju täis.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 15:47; 10.06 16:06; 16.06 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh vinegrettidest juba palju juttu siis endal on lisaks nendele rotatsioonis veel sinepi kaste. Sinep, õli, sidrunimahl, mesi, sool, pipar.

Tihti kasutan lihtsalt oliivõli ja teen salati huvitavama, lisan puuvilju (õun, granaatõun, viinamarjad, jne) või midagi krõmpsuvat (porgandiribad, lillkapsas, jne) näiteks.

Eriti laiskadeks juhtudeks hoian külmkapis mango kastet ja balsamico kastet.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sidrunimahl+sinep+mesi, või sidrunimahl+õli (kanepiseemneõli on nt väga huvitava maitsega).

Eelistan salatile maitset anda maitseainete või huvitavate komponentidega, kaste on pigem lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salati kastme põhja võib teha salatist endast. Mikserisse väike osa salatist, veidi mingit vedelikku ja laseb puruks ja siis maitsestab, millega tahab.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutad seda, mis parasjagu kodus on.

ma olen lisaks eelnimetatutele mõnikord lisanud vedelikuna lihtsalt sortsu ebaküdoonia, õuna või pomelomahla, mõnikord ka lihtsalt sortsu konserveeritud oliivide vedelikku.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei viitsi paljude komponentidega jännata, siis väga heaks salatikastmeks on osutunud purgis müüdava fetajuustu õli. Mõnusa soolasuse ja ürtidega.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 11:14; 15.06 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soolane hapupipar õlis?

see on vinegrett-tüüpi kaste

jah, sinna pannakse õli, äädikat, sidrunimahla, soja, pipart, maitsetaimi, sinepit, mis sulle aga meeldib. võid panna mett, pruuni suhkrut, valget suhkrut, või üldse mitte suhkrut panna.. Võid panna koriandrit, võid panna piparmünti, võid panna apelsinimahla sidrunimahla asemel… Võib panna sojat, võib mitte panna. Võib panna erinevaid õlisid, kasutada erinevaid äädikaid.

Põhimõte ongi selles, et sa segad kokku õli, äädika ja siis veel mingid endale meelepärased lisandid. saab maitseks lisada ka röstitud seesamiõli. saab panna granaatõunamahla sutsu, sinepiseemneid, roosat pipart, tabascot, chipotle mekiga paprikat… Ei pea ajama kokaraamatus näpuga järge.

Mina teen nii nagu mina kirjeldasin, kuidas sina teed, see ei olegi veel selgunud, ainult irised.

Jah, tehakse küll nii, et pannakse balsamico, õli ja sojakaste kokku. Ei ole minu veider leiutis, rahune maha.

Aga näidet tuua sa ei taha? Kes ja kus selliseid retsepte loob?

Küsimus tuleb sellest, et balsamico (Itaalia) ja soja (Aasia) on teineteisest päris kauged köögid.

See on ikka täitsa uhuuu????

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 09:30; 15.06 14:16; 15.06 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, see on uhuust kaugel. Kokanduses siiski on teatud reeglid ja tavad ning erinevate köökide maitsete kokkumiximine on peen kunst. Ei ole päris nii, et panen lasagne vahele mingit lähis-ida kastet ja kärab küll.

Soolane hapupipar õlis?

see on vinegrett-tüüpi kaste

jah, sinna pannakse õli, äädikat, sidrunimahla, soja, pipart, maitsetaimi, sinepit, mis sulle aga meeldib. võid panna mett, pruuni suhkrut, valget suhkrut, või üldse mitte suhkrut panna.. Võid panna koriandrit, võid panna piparmünti, võid panna apelsinimahla sidrunimahla asemel… Võib panna sojat, võib mitte panna. Võib panna erinevaid õlisid, kasutada erinevaid äädikaid.

Põhimõte ongi selles, et sa segad kokku õli, äädika ja siis veel mingid endale meelepärased lisandid. saab maitseks lisada ka röstitud seesamiõli. saab panna granaatõunamahla sutsu, sinepiseemneid, roosat pipart, tabascot, chipotle mekiga paprikat… Ei pea ajama kokaraamatus näpuga järge.

Mina teen nii nagu mina kirjeldasin, kuidas sina teed, see ei olegi veel selgunud, ainult irised.

Jah, tehakse küll nii, et pannakse balsamico, õli ja sojakaste kokku. Ei ole minu veider leiutis, rahune maha.

Aga näidet tuua sa ei taha? Kes ja kus selliseid retsepte loob?

Küsimus tuleb sellest, et balsamico (Itaalia) ja soja (Aasia) on teineteisest päris kauged köögid.

See on ikka täitsa uhuuu????

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.06 11:32; 10.06 15:48; 15.06 10:45; 15.06 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, see on uhuust kaugel. Kokanduses siiski on teatud reeglid ja tavad ning erinevate köökide maitsete kokkumiximine on peen kunst. Ei ole päris nii, et panen lasagne vahele mingit lähis-ida kastet ja kärab küll.

Soolane hapupipar õlis?

see on vinegrett-tüüpi kaste

jah, sinna pannakse õli, äädikat, sidrunimahla, soja, pipart, maitsetaimi, sinepit, mis sulle aga meeldib. võid panna mett, pruuni suhkrut, valget suhkrut, või üldse mitte suhkrut panna.. Võid panna koriandrit, võid panna piparmünti, võid panna apelsinimahla sidrunimahla asemel… Võib panna sojat, võib mitte panna. Võib panna erinevaid õlisid, kasutada erinevaid äädikaid.

Põhimõte ongi selles, et sa segad kokku õli, äädika ja siis veel mingid endale meelepärased lisandid. saab maitseks lisada ka röstitud seesamiõli. saab panna granaatõunamahla sutsu, sinepiseemneid, roosat pipart, tabascot, chipotle mekiga paprikat… Ei pea ajama kokaraamatus näpuga järge.

Mina teen nii nagu mina kirjeldasin, kuidas sina teed, see ei olegi veel selgunud, ainult irised.

Jah, tehakse küll nii, et pannakse balsamico, õli ja sojakaste kokku. Ei ole minu veider leiutis, rahune maha.

Aga näidet tuua sa ei taha? Kes ja kus selliseid retsepte loob?

Küsimus tuleb sellest, et balsamico (Itaalia) ja soja (Aasia) on teineteisest päris kauged köögid.

See on ikka täitsa uhuuu????

Aina rohkem uhuu tundud????

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 09:30; 15.06 14:16; 15.06 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Küsimus tuleb sellest, et balsamico (Itaalia) ja soja (Aasia) on teineteisest päris kauged köögid. See on ikka täitsa uhuuu????

Salatikastme komponentideks soja ise ei kasuta, küll aga segan hiina köögi austajana kokku soja, seesamiõli ja riisiveiniäädika (pluss veel üht-teist) vokitoitude kastmeks.</p>

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 11:14; 15.06 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage mõnd head joguritga kastet (mul vahet pole, kus maailma nurgast komponendid pärit on.)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma ei arvanudki, et mingi maakas midagi kokandusest võiks teada. Ütle veel üks kord uhuu 😀

Aina rohkem uhuu tundud????

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.06 11:32; 10.06 15:48; 15.06 10:45; 15.06 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage mõnd head joguritga kastet (mul vahet pole, kus maailma nurgast komponendid pärit on.)

Väikesed värske kurgi kuubikud (nii tikupea suurused), jogurt, till või piparmünt või mõlemad peeneks hakitult, sorts oliivõli ja sorts sidrunimahla. Tulemuseks on tzatzikikaste. Nämm! https://cookieandkate.com/how-to-make-tzatziki/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma ei arvanudki, et mingi maakas midagi kokandusest võiks teada. Ütle veel üks kord uhuu ????

Aina rohkem uhuu tundud????

Aga palun:oled üks viimase aja suurimaid uhuusid. Hullem kui öökull ise

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 09:30; 15.06 14:16; 15.06 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage mõnd head joguritga kastet (mul vahet pole, kus maailma nurgast komponendid pärit on.)

Mis maitsetaim sulle meeldib, ei tea. Ma teen nii rohke murulaugu või tilli või vürtsbasiilikuga. Või segan neid.
Lisaks vahel hakin väga peeneks kas kurki või paprikat või küüslauku. Või natuke üht ja teist.
Et veidi hapet oleks, soovitatakse lisada sidrunimahla, aga mul on Türgist toodud sumak, see annab ikka palju parema nüansi, mitte ainult haput. Saab ka Eestis osta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 15:47; 10.06 16:06; 16.06 21:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Kodunurk Salatikastmed