Esileht Pereelu ja suhted Salatsemine

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Salatsemine

Postitas:
Kägu

Iga reede küll ei saa olla. Ja isegi, kui saab, siis on väheväärtuslik aeg, et peab enne pea sumisema saama.

Enne? Samal ajal ikka, sõbrannaga koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga reede küll ei saa olla. Ja isegi, kui saab, siis on väheväärtuslik aeg, et peab enne pea sumisema saama.

Enne? Samal ajal ikka, sõbrannaga koos.

Semantics. Ju siis pole kainena tore.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Semantics. Ju siis pole kainena tore.

On ikka, dringiga on veel toredam. Erinevalt paljudest, pole mul mitte kunagi ei stressi ega depressiooni. Terve ja heas füüsilises vormis pealegi. Elu on ilus!

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ikka, dringiga on veel toredam. Erinevalt paljudest, pole mul mitte kunagi ei stressi ega depressiooni. Terve ja heas füüsilises vormis pealegi. Elu on ilus!

No joomine tekitab küll stressi.
Maksab üsnagi sõltlasel.
Ja võtab aega (mis on samuti ressurss).
Ning pikapeale sõltuvus süveneb.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No joomine tekitab küll stressi. Maksab üsnagi sõltlasel. Ja võtab aega (mis on samuti ressurss). Ning pikapeale sõltuvus süveneb.

Mul on aega küll, see 3h on kvaliteetaeg kalli inimesega. Ei maksa tühjagi. Ilmselt joodiku elu on odavam, kui söögisõltlase oma, kui nii võtta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on aega küll, see 3h on kvaliteetaeg kalli inimesega. Ei maksa tühjagi. Ilmselt joodiku elu on odavam, kui söögisõltlase oma, kui nii võtta.

Kui selleks peab jooma, et kvaliteetaeg oleks, siis pole kallis inimene. Kalli inimesega pole vaja mööda baare ratsutada, on niigi hea.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on söögisõltuvus, sinul on joogisõltuvus. Nimetame asja õigete nimedega. Mina tunnistan, sina ei tunnista. Vahe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui selleks peab jooma, et kvaliteetaeg oleks, siis pole kallis inimene. Kalli inimesega pole vaja mööda baare ratsutada, on niigi hea.

Mis selles halba, et mehega teises riigis olles väljas käime ning toidu kõrvale mõne klaasi veini joome? Sõbrannad on erinevad, absoluutselt normaalne on snäkid ja dringid istumise kõrvale teha.

No näed-sina oledki põhjus, mis mehi jooma ajab ning hiljem pudeleid peitma, sest oled ilmselt endine alkohoolik või alkohoolikute laps sügava traumaga. Mul ei ole ei joogi-ega toidusõltuvust. Suitsetamine oli ainus, mille otsustasin ühel hetkel peale 28 aastat maha jätta-tegin seda päeva pealt, mitte ühegi eksimuseta 5 aastat tagasi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis selles halba, et mehega teises riigis olles väljas käime ning toidu kõrvale mõne klaasi veini joome? Sõbrannad on erinevad, absoluutselt normaalne on snäkid ja dringid istumise kõrvale teha.

No näed-sina oledki põhjus, mis mehi jooma ajab ning hiljem pudeleid peitma, sest oled ilmselt endine alkohoolik või alkohoolikute laps sügava traumaga. Mul ei ole ei joogi-ega toidusõltuvust. Suitsetamine oli ainus, mille otsustasin ühel hetkel peale 28 aastat maha jätta-tegin seda päeva pealt, mitte ühegi eksimuseta 5 aastat tagasi.

Selles ei ole midagi halba, lihtsalt joomine ei ole vajalik, täpselt nagu pole vajalik maitsvate asjade söömine. Kõik maitsetatud toidud ja rämpstoit on puhas nauding. Tegelikult vajab keha kütust. Tegelikult võiks süüa lihtsalt aurutatud toitu, ainult suppe vms.

Mina ei ole põhjus, miks inimesed joovad. Samuti pole kunagi joonud. Ei ole endine alkohoolik, ei maitse alkohol. Õlut ei salli üldse, elu jooksul maksimaalselt pudel õlut joonud (mitte see suur pudel). On inimesi, kes lihtsalt ei joo. Aga kui TA küsib, et kas peitmine on kahtlane, siis tõesti. Peitmine ON kahtlane.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.youtube.com/watch?v=cPCDI3jBzcQ&ab_channel=LeanSecrets
https://www.youtube.com/watch?v=MuwaJr5b18I&ab_channel=PatrickLyons

Need ainult kaks videot, aga redditis on samuti palju inimesi, kes pole kunagi joonud või joonud ülivähe. See EI OLE erakordne, harv küll, seda jah, vaadates müüdava alko kogust ja puhaste alkopoodide arvu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igasuguste teiste inimeste eksimuste peale läheb täiesti pöördesse. Võib väga pikalt moraali lugeda ja tuletab ka vanu valesid meelde. Kuna ta sageli teeb tööd öösel, kui muu pere magab, siis ilmselt joobki sel ajal. Kuna see tema funktsioneerimist ei sega, asjad tehtud ja kohustused täidetud, häirib hoopis see varjamine.

Nojah, praegu veel see joomine kohustuste täitmist ei sega, kuid kuna sageli öösiti joob, siis see pigem süveneb. Ärritumine ja ägestumine on ju tavaline joomisega liialdaval inimesel. TA-jat ei peaks häirima see joomise varjamine, vaid hoopis tõele näkku vaatama. Tulevikus tulevad veel hommikused peaparandused, et üldse tõrelemiseta end käima saada.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Salatsemine