Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sale vs tüse

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 121 )

Teema: Sale vs tüse

Postitas:
Kägu

On tore, et meestel on maitsed seinast seina, mis naisi puudutab.
Kas teie mehed kommenteerivad teie välimust halvustavalt?

Kogesin nimelt hiljuti, kuidas olles oma elu raskeimas kaalus (ligi 70 kilo :S ) sain ühelt mehelt kommentaari/komplimendi (kes ise omab muskleid ja suurepärast vormi), et “oled veelgi kenamaks vahepeal muutunud- nii naiselik”. Ta nägi ja sai katsuda mind intiimselt, heh!
Kommentaar järgnes seega peale kohtumist.

See oli nüüd küll üllatav. Ise pole endaga sugugi rahul. Aga mõnele, näed, meeldib 🙂

Meeldiv oli seega tõdeda, et ei peagi olema peenike kui hambaork, et kellelegi tõeliselt meeldida.

Ent endale meeldimist pean siiski kõige olulisemaks ja selleks tuleb miinimum 5 kilo kerelt maha saada. Sügisene eesmärk!

+17
-35
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mind absoluutselt ei huvita, mida mehed minu figuurist arvavad. Ainult ja ainult loeb see, kuidas MINA ennast tunnen.

Jämmude ja hambaorkide vahele mahub nii mõndagi, mis on minu arvates normaalne.

Minu mehel on lubatud ja suisa kohustuslik minu kehakaalu halvustavalt kommenteerida. Ma ei ole tema suust veel kuulnud, et ma oleksin liiga sale. Küll aga vastupidist. Kõrvaltvaataja näeb asju teisiti. Ja see tähendab minu jaoks ausust ja hoolivust. See on minu jaoks motivaator. Kui minu arvamus temaga ei ühti, siis ta kogeb vastuhakku.

+11
-32
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen täiesti vabatahtlikult 54-kilone hambaork edasi, selle asemel et 70 kaaluda ja ühele mehele naiselik tunduda. Aga kui see TA tuju tõstis, siis tore ju.

+21
-45
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kogesin nimelt hiljuti, kuidas olles oma elu raskeimas kaalus (ligi 70 kilo :S ) sain ühelt mehelt kommentaari/komplimendi (kes ise omab muskleid ja suurepärast vormi), et “oled veelgi kenamaks vahepeal muutunud- nii naiselik”. Ta nägi ja sai katsuda mind intiimselt, heh!

See oli nüüd küll üllatav. Ise pole endaga sugugi rahul. Aga mõnele, näed, meeldib 🙂

Meeldiv oli seega tõdeda, et ei peagi olema peenike kui hambaork, et kellelegi tõeliselt meeldida.

Ent endale meeldimist pean siiski kõige olulisemaks ja selleks tuleb miinimum 5 kilo kerelt maha saada. Saan ka!

Aga kas sa peeglisse vaadataes endale ka meeldid?

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kirjutab ju, et endale meeldimiseks peab 5kg maha saama. Järelikult hetkel ei meeldi 70kg-sena.

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ent endale meeldimist pean siiski kõige olulisemaks ja selleks tuleb miinimum 5 kilo kerelt maha saada. Saan ka!

Aga kas sa peeglisse vaadates endale ka meeldid?

Kirjutasin ka, et ei meeldi. Mu tavakaal 175 cm pikkuse juures on olnud 64 kilo. Siis on proportsioonid kenasti paigas.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen kaalunud abielu jooksul 62 kg ja 85 kg, mehe armastust ja hoolivust ei ole see kohe kuidagi muutnud.

+40
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen kaalunud abielu jooksul 62 kg ja 85 kg, mehe armastust ja hoolivust ei ole see kohe kuidagi muutnud.

Et algul olid 85 ja hiljem 62? On tõenäoline, et mees muutus veelgi hoolivamaks.
Muidugi on ka neid paare, kes kaaluvad mõlemad algul 62 ja 20 aastat hiljem mõlemad 85. Siis pole ka midagi kobiseda.

+8
-25
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loomulikult on meeste maitsed igasugused mis elus olla võib lauajalast autoni-, kellele meeldivad saledad-kellele vaalad, kellele pikad modellid, kellele lühikesed päntajalad, kellele brünetid ja pruunisilmsed, kellele blondid ja sinisilmsed, kellele vanaema, kellele tütar, meeste maitse jaoks lähevad kõik naised vabalt loosi, sest on vaid kahte sorti mehi, suht valivad ja üldse mittevalivad, meeleheitlik sigitaja(neile läheb kõik loosi)
Naised on teist masti, ütleks et neil on meeste suhtes suht ühtlane maitse.

+6
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen täiesti vabatahtlikult 54-kilone hambaork edasi, selle asemel et 70 kaaluda ja ühele mehele naiselik tunduda. Aga kui see TA tuju tõstis, siis tore ju.

Saite valesti aru. Nn. “hambaork” olen soovinud ise olla..aga polegi tarvidust selleks, oli postituse mõte.
Et mõnedele meestele meeldivadki veidi vormikamad naised.

Te olete küll sale, aga õelavõitu.. 😉 /seega mitte just kuigi õnnelik, arvan ma!?/

+35
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paar korda on 🙂 Kuigi mina võtan seda kontruktiivse kriitikana.

* kui ma ootamatult ja mitte niimoodi just enda soovil (ega olnud mul ka mingit rasket haigust) kaotasin 2,5 kuuuga 26,5 kilo, siis ta libistas käe mööda mu selga, jõudis alaseljani, tegi seal käega ringe ja ütles: sellega peaksid sa midagi ette võtma. Lähme kuskile sööma.

* kui mul oli tõsine probleem kõõmaga ja mul sai villand. Mees oli komandeeringus kaheks nädalaks. Ajasin pea nulliga ise kodus puhtaks ning mässasin tundide ja päevade kaupa selle peanahaga, mingi 8 erineva vahendiga, altes viinast, nõgesetõmmisest, kasepungatõmmisest kuni apteegiravimiteni. Mees tuli koju, mul oli selline 2 mm harjas peas. Ültles: sa näed välja nagu äsja tüüfusest paranenud alakaaluline Karlsson.

* kui ma pea punakaks tume-tumepruuniks värvisin, ütles ta: sa näed välja nagu tädi Galina (Meil ei ole Tädi Galinat). Muide – diagnoos oli täpne, ma nägingi välja nagu mu nimi oleks Galina.

* ostsin push-up rinnahoidja (mul on C-korv). Hakkasime kuskile minema, panin esimest korda selga ja olin esimesena välisukse juures. Mees ütles, et palun ma keeran ise ukse lukust lahti, selle rinnahoidjaga sul ju käed ei ulatu ukseni. Oli tõesti koomiline, kergelt koonusjas veel – mäletate, nagu Madonnal.

Kaalust – mees oli minu kaaluga alati rahul. Loomulikult ka kui kaalusin 85 kilo. Abielludes olin 71. Pärast lapsi olin 58. Veidi hiljem nii 61-64. Mees oli ikka rahul. Probleem tekkis tal siis, kui olin 36-37. Pikkus 171-172. Tal tekkis lihtsalt hirm.

+19
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Saite valesti aru. Nn. “hambaork” olen soovinud ise olla..aga polegi tarvidust selleks, oli postituse mõte.

Te olete küll sale, aga õelavõitu.. 😉 /seega mitte just kuigi õnnelik, pakun!?/

Mis tähendab “ei ole tarvidust”? Kas ainus asi kehakaalu puhul on meeste jaoks pandav olla? Küll on palju kummalisi inimesi maailmas…

+9
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Paar korda on 🙂 Kuigi mina võtan seda kontruktiivse kriitikana.

* kui ma ootamatult ja mitte niimoodi just enda soovil (ega olnud mul ka mingit rasket haigust) kaotasin 2,5 kuuuga 26,5 kilo, siis ta libistas käe mööda mu selga, jõudis alaseljani, tegi seal käega ringe ja ütles: sellega peaksid sa midagi ette võtma. Lähme kuskile sööma.

* kui mul oli tõsine probleem kõõmaga ja mul sai villand. Mees oli komandeeringus kaheks nädalaks. Ajasin pea nulliga ise kodus puhtaks ning mässasin tundide ja päevade kaupa selle peanahaga, mingi 8 erineva vahendiga, altes viinast, nõgesetõmmisest, kasepungatõmmisest kuni apteegiravimiteni. Mees tuli koju, mul oli selline 2 mm harjas peas. Ültles: sa näed välja nagu äsja tüüfusest paranenud alakaaluline Karlsson.

* kui ma pea punakaks tume-tumepruuniks värvisin, ütles ta: sa näed välja nagu tädi Galina (Meil ei ole Tädi Galinat). Muide – diagnoos oli täpne, ma nägingi välja nagu mu nimi oleks Galina.

* ostsin push-up rinnahoidja (mul on C-korv). Hakkasime kuskile minema, panin esimest korda selga ja olin esimesena välisukse juures. Mees ütles, et palun ma keeran ise ukse lukust lahti, selle rinnahoidjaga sul ju käed ei ulatu ukseni. Oli tõesti koomiline, kergelt koonusjas veel – mäletate, nagu Madonnal.

Labane

+15
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kirjutasin ka, et ei meeldi. Mu tavakaal 175 cm pikkuse juures on olnud 64 kilo. Siis on proportsioonid kenasti paigas.

175 ja 64 kisub juba hambaorgiks ju. Ok, kui alla 25a vana, siis veel kuidagi.

Aga 175/70 on midagi taolist: Link.
Mis tal viga on?

+12
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enesehinnang ei tohiks sõltuda ühe inimese komplimentidest, siis püsib see küll nõrgal pinnal kui keegi kilkab, et keegi tema kaalu kiitis ja tal seetõttu on nii hea tuju. Päris raske on nii elada, kui toetutakse teiste inimeste arvamusele.

+25
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Te olete küll sale, aga õelavõitu.. 😉 /seega mitte just kuigi õnnelik, arvan ma!?/

Mehed panevad rõõmuga kõike, absoluutselt. See ei ole üldse mingi näitaja naise kaalu, figuuri, ilu vms kohta. Ära loo endale illusioone.

+23
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Te olete küll sale, aga õelavõitu.. 😉 /seega mitte just kuigi õnnelik, pakun!?/

Mis tähendab “ei ole tarvidust”? Kas ainus asi kehakaalu puhul on meeste jaoks pandav olla? Küll on palju kummalisi inimesi maailmas…

Ei ole see ainus mõte. Mainisin, kuna oli üllatav! Kui ise olin oma olekust häiritud ja ei pidanud end kenaks.

+4
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enesehinnang ei tohiks sõltuda ühe inimese komplimentidest, siis püsib see küll nõrgal pinnal kui keegi kilkab, et keegi tema kaalu kiitis ja tal seetõttu on nii hea tuju. Päris raske on nii elada, kui toetutakse teiste inimeste arvamusele.

Aitäh! Igati asjalik kommentaar.
Siin sõna võttes ei saadudki aru, mis mõeldi..tundub mulle.
Ma saan muidu ka ikka komplimente.. alatasa.. seega enesehinnangu mure puudub.

Endale lihtsalt meeldin heas vormis olevana ja kui see lappama läks siin vahepeal, olin kurb (mulle ei meeldi lodevus oma kehal).
Eks ikka rinnad paisusid ja tagumik kumerdus 😀
Ka selle 5 ülekiloga.

Teksapüksid annavad adekvaatse hinnangu selle kohta..

+3
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh sulle, kes sa mu algupostituse posititiivseks märkisid.

+2
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just, meestele on ükskõik kuidas välja näete, panna annab kõiki.

Jah, meestele on ükskõik kuidas välja näete, panna annab kõiki. Naised võistlevad ja hindavad omavahel, et kes kellest üle.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, meestele on ükskõik kuidas välja näete, panna annab kõiki. Naised võistlevad ja hindavad omavahel, et kes kellest üle.

vau, te olete meestest ikka üsna kehval arvamusel. isiklikud halvad kogemused?

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu mehele meeldivad toekamad tükid, muidu poleks mind valinudki.
Ta ütles, et naisel peavad olema suured rinnad, mitte vaevu vistrik ribide peal.

+10
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii palju on kehvas suhtes (või olematus suhtes) tegelasi..!? Kõik need miinuste ladujad.
Et õnn ka teie õuele tuleks!

+3
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuule, vaata vähe ringi, absoluutselt igale viimasele kui emasele tehakse tited taha. Kes neid teevad sinu arust ja kuidas?

+19
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei, õnneks mitte. Aga meeste suu ka ei valeta, kui nad naist just ei moosita. 😉

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen tegelikult su kommentaariga nõus, aga panin miinuse ja põhjendan ka, miks: väga paljud inimesed on kimpus madala enesehinnanguga, ja absoluutselt viimane, mis selle vastu aitab, on kellegi teise poolt öeldud “sa ei tohiks selline olla” ja ainus pakutud lahendus “aga hakka teistsuguseks”. Üldse on mulle väga vastumeelne inimeste halvustamine nende madala enesehinnangu tõttu. Sama hea, kui suurte kõrvade või kahvatute ripsmete pärast. Jah, madala enesehinnanguga saab tööd teha, aga esiteks on see aeganõudev protsess ja teiseks ei ole siiski ka kõik selleks võimelised, ja kõrge enesehinnanguga inimesed pole seepärast neist inimestena küll kuidagi paremad.

+14
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

See lause on ju pesuehtne märk madalast enesehinnangust. Mitte, nagu öeldud, sa sellepärast halvem inimene oleksid 🙂

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See lause on ju pesuehtne märk madalast enesehinnangust. Mitte, nagu öeldud, sa sellepärast halvem inimene oleksid 🙂

Tänan,
ühtlasi mõistan, mida öelda tahtsid. Ei ole nii. Õnneks.
Need komplimendid küll veidi kõditavad teadvust..ent on suuresti sellised…. mida ise juba niigi enda kohta tean /igavad/

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

175 ja 64 kisub juba hambaorgiks ju. Ok, kui alla 25a vana, siis veel kuidagi.

Aga 175/70 on midagi taolist: Link.

Mis tal viga on?

Mina olin pikalt 175 ja 70. See ikka ju sale inimene. Kui mees tegi 70 kilo juures komplimendi, siis mitte sellepärast, et talle paksud meeldivad, vaid et teemaalgataja nägi naiselikult sale välja.

+20
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See lause kõlab küll nagu 16aastane avastas nüüd Ameerika.

Kui mina oma abikaasaga kohtusin, olin 55kg. Ma meeldisin talle siis väga. Aga praegu, pea 30kg raskema ja 8.kuud rasedana (4.laps), kui ma ise tunnen ennast nagu emavaal, teeb ta mulle mu välimuse kohta palju rohkem komplimente kui algusaastatel. Tema arvates olen ma kõige ilusam ja säravam just rasedana.

+5
-8
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 121 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sale vs tüse