Esileht Ilu Salongi hooldused (tselluliit)

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Salongi hooldused (tselluliit)

Postitas:

Hei kaunid naised!

Olen jubedalt hädas tselluliidiga. Muidu peenike ja vist nüüdseks ka korralikult toituv naisterahvas (ei söö magusat, ei joo gaseeritud jooke jne), kuid tselluliit reitel on korralikult talletanud (kuna eelnevalt elasin vaid magusast).

Olen ennast tänaseks käsile võtnud ning korralikult 1-2 korda päevas teen kuivharjamist, ostsin ka tselluliidikreemi (kuigi tõesti ega sellele lootma ei saa jääda, aga vast natuke parem ikka kui üldse mitte), liigutan ennast iga päev jooksmise või kiirkõnniga õhtuti.

Aga tahaksin juurde mingit lisa boosti ja selleks uurin targematelt. Kas üldse ja kui tõhusad on erinevad hooldused salongides? On olemas LPG ja mistahes muud salongihooldused. Kas neid oleks mõistlik tselluliidiravi kavasse lülitada või on tegu pigem raha raiskamisega? LPG vist on ka päris krõbeda hinnaga protseduur, selle eest võiks ju mingi tulemuse saada.

PS! Tean, et tselluliiti enam täiesti ära ei saa. Aga ma oleksin väga õnnelik, kui saaks kas või vähemmärgatavamaks seda ja olukorda siiski paremaks.
Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 22:02; 24.04 15:45; 24.04 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

LPGd pole proovinud aga kavitatsiooni küll. Käisin vist 5-6 korda, naha tegi hulga pringimaks ja siledamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige olulisem on siiski toit ja sinna juurde jõutrenn.
Olen kunagi (kahekümnendates) teinud LPG-d päris pikalt. Lisaks kuivharjasin, kasutasin kreeme. Aga toitumine oli siis täiesti suvaline ja nende protseduuride mõju tselluliidile oli nullilähedane.
Nüüd (neljakümnendates) on mu toitumine hoopis teine ja teen jõutrenni ning tselluliiti praktiliselt ei ole.
Ehk siis minu kogemus näitab, et võitlus tselluliidiga on efektiivsem, kui alustada seestpoolt. Peamiseks süüdlaseks enda puhul pean rafineeritud jahutooteid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

LPG kindlasti mõttetu raha raiskamine ei ole, tuleb kindlasti kuurina lihtsalt teha. Muidugi toitumine ja liikumine ka tähtis. Mina olen teinud ka kavitatsiooni koos LPGga, käisin sellises kohas nagu SLIMM ja nemad soovitasid mulle seda protseduuri, sest pidavat kõige paremini minu puhul toimima. Mina jäin igatahes rahule ja soovitati korra kuus lihtsalt LPGs käia edasi sest siis  vist ala hoiab lümfid? töös ja vist et kui istuv töö, siis kõik ühesõnaga funkab nagu peaks 😀  Kuna see nii mõnus nkn, siis soovitan juba niisama proovida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu Salongi hooldused (tselluliit)