Esileht Kodunurk Salu tee luunja

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Salu tee luunja

Postitas:
Kägu

Tere!

Olen kodu otsingul ning silma on jäänud Salu tee elamurajoon Luunjas, aga muret teeb see, et samal ajal müüakse sinna 6-7 korterit. Kas keegi teab, et kas seal on mingid jamad või miks nii paljud samaaegselt müüvad oma kodusid seal kandis?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest hea koht elamiseks. Uus lasteaed ka üle tee.

Kokkusattumus ma arvan, et nii palju kinnisvara korraga müügis. Majade kvaliteedi osas kommenteerida ei oska.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks seal ole ka üsna palju väikeseid kortereid. Loomulik, et algul ostetakse väiksem korter ja pere suurenedes/võimaluste kasvades inimesed otsivad suuremat elamispinda, müüvad esialgse maha.
Kant on ju vägagi hea.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen seal elanud, väga OK kant. Kesklinn vajadusel jalgsigi käigu kaugusel, aga samas vaikne linnaäär. Suur supermarket lähedal.
Majade kvaliteedil pole viga, kortermajad üle 10 aasta vanad, nüüd järk-järgult uuendatakse soojustust/fassaade.
Ise kolisime mujale just pere kasvamise tõttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millist osa täpselt mõtled. Kas neid, mis on alles valmis saanud või neid kulunud puidust ridakaid, mida keegi ei hoolda juba aastaid. Need on väga kehva ehituskvaliteediga. Mine kohapeale ja siis näed. Ei tea minagi kas naabrid ei suuda koopereeruda või neile meeldibki elada majades, millel välisfassaad on alla igasugust arvestust. Asukoht iseenesest Tartu mõttes normaalne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen seal elanud, väga OK kant. Kesklinn vajadusel jalgsigi käigu kaugusel, aga samas vaikne linnaäär. Suur supermarket lähedal.

Majade kvaliteedil pole viga, kortermajad üle 10 aasta vanad, nüüd järk-järgult uuendatakse soojustust/fassaade.

Ise kolisime mujale just pere kasvamise tõttu.

Kas sul on ka kohalike nn siseinfot, miks sealse piirkonna Salu tee  uusarendus seisis aastaid? Oli lihtsalt selline poolik ehitus, mis lõpuks lammutati, enne kui uus ehitati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sul on ka kohalike nn siseinfot, miks sealse piirkonna Salu tee  uusarendus seisis aastaid? Oli lihtsalt selline poolik ehitus, mis lõpuks lammutati, enne kui uus ehitati.

Siseinfot ei ole, aga minu meelest esialgne arendaja läks lihtsalt pankrotti/lõpetas tegevuse. Uus, kes krundi ära ostis, hakkas kohe töödega pihta ja seejärel juba kerkisid kaks uut ridaelamut nagu seened peale vihma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sul on ka kohalike nn siseinfot, miks sealse piirkonna Salu tee uusarendus seisis aastaid? Oli lihtsalt selline poolik ehitus, mis lõpuks lammutati, enne kui uus ehitati.

Siseinfot ei ole, aga minu meelest esialgne arendaja läks lihtsalt pankrotti/lõpetas tegevuse. Uus, kes krundi ära ostis, hakkas kohe töödega pihta ja seejärel juba kerkisid kaks uut ridaelamut nagu seened peale vihma.

Nii leebelt teavad kohalikud siis elu :).  Eelnev arendaja oli kriminaalse taustaga vangis istunud petis (Pealtnägijast tuntud), kes varastas ehitusraha ära, pankrot oli seetõttu teadlikult tekitatud. Uus arendaja ongi ausa renomeega firma. Tegi asja lõpuni. Selle varga pere aga elab sealsamas ühes puidust püstakus. Loodan, et kohalikud jagavad välja, kus ja kes täpselt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelnev arendaja oli..

Panin kirja piisavalt ning eelnev küsimus sai vastuse, sinu poolt ei lisandunud nagu eriti olulist infot või kuidas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelnev arendaja oli..

Panin kirja piisavalt ning eelnev küsimus sai vastuse, sinu poolt ei lisandunud nagu eriti olulist infot või kuidas.

Sa ilmselt siis selle pankrotistunud arendaja perest? Vahet pole, mis taustaga on kinnisvara. Vaata ainult odavat hinda. Asukoht on tegelikult hea. Aga sõida läbi see piirkond. Siis saad aru, millest räägin. Pilpaküla.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlesin jah neid puidust maju, näiteks salu tee 45 ja 47 mis on erinevate numbritega seesama maja on müüa 3korterit 6-est

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlesin jah neid puidust maju, näiteks salu tee 45 ja 47 mis on erinevate numbritega seesama maja on müüa 3korterit 6-est

Need on ka puidust, aga väga kärts-mürts värviga. Grammike paremas seisus, kui need, mis otse suure tee ääres. Eks maitse asi ka. Kollane veel, aga seal on kõrval roosa ja erkoheline maja. Planeerijal ilmselt üsna suva, mis värvid käiku läksid. Eks ka kergelt parandatav nähtus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on ka puidust, aga väga kärts-mürts värviga. Grammike paremas seisus, kui need, mis otse suure tee ääres. Eks maitse asi ka. Kollane veel, aga seal on kõrval roosa ja erkoheline maja. Planeerijal ilmselt üsna suva, mis värvid käiku läksid. Eks ka kergelt parandatav nähtus.

Puitfassaadiga maja värv on tõesti see olulisemaid asju, mille järgi kinnisvara valida 😀
Aga sealkandis just 1-2 aasta eest renoveeriti suure tee poolse maja fassaad täielikult. Mille poolest tagumised majad paremad on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on ka puidust, aga väga kärts-mürts värviga. Grammike paremas seisus, kui need, mis otse suure tee ääres. Eks maitse asi ka. Kollane veel, aga seal on kõrval roosa ja erkoheline maja. Planeerijal ilmselt üsna suva, mis värvid käiku läksid. Eks ka kergelt parandatav nähtus.

Puitfassaadiga maja värv on tõesti see olulisemaid asju, mille järgi kinnisvara valida ????

Aga sealkandis just 1-2 aasta eest renoveeriti suure tee poolse maja fassaad täielikult. Mille poolest tagumised majad paremad on?

Suure tee poolne fassaad renoveeriti? Sel juhul ma pole renoveerimisest aru saanud. Prosta ja odav välimus on kenasti säilinud.

Vaidlemisel pole mõtet. Piirkond tuleb läbi sõita, küsitleda julgelt naabreid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Salu tee luunja