Esileht Ajaviite- ja muud jutud Samasooliste abielu ja lapsed

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 157 )

Teema: Samasooliste abielu ja lapsed

Postitas:
Kägu

Igal lapsel on õigus täisväärtuslikule (loe: emast ja isast koosnevale) perekonnale. Ühtegi last ei tohiks juba eos ema või isa armastusest ilma jätta.

Kuidas samasooliste abielu korral arvesatakse laste vajaduste ja õigustega?

Ära hakka jälle pihta!

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ka see on demagoogia. Kui kusagil on midagi halvasti, siis lahendus ei saa kindlasti olla see, et aga võtame siis juba eos võimalused normaalseks ema-isaga pereeluks ära.

Millise garantii annab heteroperesse sündimine? Jään samuti ootama.

Mina ei ole garantiidest midagi rääkinud ega seda lauale toonud. Palun püsi teema jälgimise huvides lainepikkusel. Mina rääkisin sellest, et ei ole okei ühetlki lapselt juba eos võtta õigus ja võimalus normaalseks pereeluks.

kindlasti oled sa samal ajal pro-life vaadetega ja nõuad, et kõik lapsed peaksid sündima ja abort tuleb keelustada sõltumata, milline paadialune joomingu käigus rasedaks võib jääda.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina ei ole garantiidest midagi rääkinud ega seda lauale toonud. Palun püsi teema jälgimise huvides lainepikkusel. Mina rääkisin sellest, et ei ole okei ühetlki lapselt juba eos võtta õigus ja võimalus normaalseks pereeluks.

Sinu kommentaar 12:59

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ka see on demagoogia. Kui kusagil on midagi halvasti, siis lahendus ei saa kindlasti olla see, et aga võtame siis juba eos võimalused normaalseks ema-isaga pereeluks ära.

kindlasti oled sa samal ajal pro-life vaadetega ja nõuad, et kõik lapsed peaksid sündima ja abort tuleb keelustada sõltumata, milline paadialune joomingu käigus rasedaks võib jääda.

Sinu lapsed sündisid ka nii?

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sinu lapsed sündisid ka nii?

väga asjakohane märkus.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpsusts – mitte heteroperesse vaid heteroseksist. Mingi heteropere on ekretiini roosa unenägu. Jään ka ootama.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu meelest on see vale, kui juba last planeerides jäetakse ta ilma ühest bioloogilisest vanemast, kuna inimesed siiski huvituvad oma bioloogilisest päritolust ja suuremana on väga suur tõenäosus, et soovitakse oma ema/isa siiski üles otsida. Ma ei poolda ka seda, kui naine planeerib spermapanga või tundmatu üheöödoonoriga last. Jah, kui tõesti juhtub üheöösuhtest, siis pole midagi teha, kuid planeeritult selline tegevus pole õige. Ja sellisel juhul on ka võimalus, et kui isa üles otsitakse, siis ta siiski soovib selle lapse elus osaleda.
Lapse kasvatamise osa on hoopis teine asi. Kui lapsel on olemas ema ja isa, kes küll ei ela koos, kuid osalevad mõlemad lapse elus, siis ei ole minu poolest vahet mis soost lapsevanemaga koos elav partner on. Aga see partner ei ole lapsevanem, vaid kasuema/kasuisa või tädi/onu. Võib-olla asjaajamise lihtsustamiseks võiks kasuvanemale, ükskõik siis kas homo või heteroperes, luua võimalus saada mõlema vanema nõusolekul näiteks eeskostja õigused.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpsusts – mitte heteroperesse vaid heteroseksist. Mingi heteropere on ekretiini roosa unenägu. Jään ka ootama.

Tähendab, haha, vb alustaks sellest, et geiseksist ei sünni paraku lapsi. Rohkem ei olegi millelegi vastata.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Homoseksuaalide elu on palju rikkam???? Kasvada üles kahe isa või kahe emaga on palju rikkam? Kus maailmas sa elad?

Ma ju räägin, et homopere lapsel on lisaks emale ja isale ka teine ema või isa. Kui sul on 2 lapsevanema asemel 3 või isegi 4 inimest, kes sinust hoolivad, siis ju elu on rikkam. Lapsel on elus rohkem võimalusi kasvada täisväärtuslikuks kodanikuks.

Kui mina oleks sündinud kahe ema (tegelikult mul on ikkagi üks ema, sest ma saan sündida ainult ühe naise üsast), teine naine on minu ema elukaaslane või partner. Meeste puhul saab ka sündida ainult ühe isa seemnerakust ja teine mees oleks isa elukaaslane või partner. Ometi on minu sündimiseks vaja ka naist, kes oleks ikkagi minu tegelik ema.

Kõige õudsem variant oleks olla siis kahe mehe laps, kes elavad koos. Ma usun, et mind poleks ükski teine laps omaks võtnud, sõbraks võtnud ja kõik oleks mind pedeks narrinud. Kindlasti oleks kas kodust põgenenud või teinud enesetapu. Kui vaadata seda kui kergelt lapsed teevad enesetappe, siis omasooliste vanemate puhul see risk on veel suurem.

Ega praegu pole maailmas ka eriti näiteid omasooliste paaride laste elust. Tavaliselt need homod on rikkad inimesed ja lapsed väiksed, keegi neist pole kooselanud kahte dekaadigi või nad on teinud seda hästi varjatult, st ikkagi on rikkad inimesed. Lastele saab palgata koduõpetajad ja üldse hoitaksegi ise väga madalat profiili või siis lapsi kasvatavad lapsehoidjad. Rikkad inimesed tavaliselt palkavadki terve firma lapsi hoidma ja lapsed ei puutugi kahe homo seltskonna eluga eriti kokku.

Kui hakkaks nüüd tavainimesed homodena abielluma ja lapsi kuidagi mängu tooma, siis toob see kaasa väga suured probleemid.

+7
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 28 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nii stopp. “südamest armastatakse, tagataks turvaline lapsepõli ja võimaldataks hea haridus.” Kus on garantii, et geid selle garanteerivad? Lisaks sellele, et nad ei paku ema-isa olemasolu peres. Jään ootele.

Mõtle natuke laiemalt, mida tähendab isa ja ema. Bioloogiliselt on asi lihtne, aga selge on see, et lihtsalt lapse eostamine või sünnitamine ei pane inimest traditsioonilises mõttes isa- või emarolli täitma. On ka homopaare, kus on need rollid väga tugevalt paigas ja tõepoolest – üks ongi sisuliselt ema ja teine isa.

Muuseas mu kõnepuudega autisti jaoks oligi nooremana emme see, kes parasjagu tema eest hoolitses. Enamasti olin see muidugi mina, aga kui mind polnud, siis öeldi “emme” vanaisale või suurele vennale ehk sellele, kes parasjagu klassikalist emarolli täitis – toitis, kammis, lohutas. Bioloogilisest seosest ei saa ta vist siiamaani aru.
Seetõttu olen veendunud, et vähemalt väikelapse jaoks on peamine, et need rollid on täidetud, mitte see, kas täitja on tegelikult sugulane või mis tal püksis on. Siit ka vastus su teisele küsimusele – kui on piisavalt hea perekond olemas, siis ei peaks lapsendamist edasi lükkama, et äkki kunagi tuleb keegi veel parem.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii stopp. “südamest armastatakse, tagataks turvaline lapsepõli ja võimaldataks hea haridus.” Kus on garantii, et geid selle garanteerivad? Lisaks sellele, et nad ei paku ema-isa olemasolu peres. Jään ootele.

Mõtle natuke laiemalt, mida tähendab isa ja ema. Bioloogiliselt on asi lihtne, aga selge on see, et lihtsalt lapse eostamine või sünnitamine ei pane inimest traditsioonilises mõttes isa- või emarolli täitma. On ka homopaare, kus on need rollid väga tugevalt paigas ja tõepoolest – üks ongi sisuliselt ema ja teine isa.

Muuseas mu kõnepuudega autisti jaoks oligi nooremana emme see, kes parasjagu tema eest hoolitses. Enamasti olin see muidugi mina, aga kui mind polnud, siis öeldi “emme” vanaisale või suurele vennale ehk sellele, kes parasjagu klassikalist emarolli täitis – toitis, kammis, lohutas. Bioloogilisest seosest ei saa ta vist siiamaani aru.

Seetõttu olen veendunud, et vähemalt väikelapse jaoks on peamine, et need rollid on täidetud, mitte see, kas täitja on tegelikult sugulane või mis tal püksis on. Siit ka vastus su teisele küsimusele – kui on piisavalt hea perekond olemas, siis ei peaks lapsendamist edasi lükkama, et äkki kunagi tuleb keegi veel parem.

Siit ka vastus sulle, et emarolli ei täida ega emaarmastust suuda pakkuda ükski mees.

+3
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tähendab, haha, vb alustaks sellest, et geiseksist ei sünni paraku lapsi. Rohkem ei olegi millelegi vastata.

Seega, kuna kogemata “uups, juhtus ” lapsi geidel ei ole ongi sulle garantii, et lapsed, kes sellistesse peredesse tehakse on paari teadlik ja kaalutletud valik ergo neil on suurema tõenäosusega nii sotsiaalmajanduslik kui emotsionaalne valmisolek selle lapse üleskasvatamiseks ja igakülgseks arendamiseks.

Sul ei olnud algusest peale ühtki tõsiseltvõetavat argumenti. Enda nn. pikali pildumine kisades “mina tean, et ainult nii õige ja hea” ei ole paraku argument.

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Seega, kuna kogemata “uups, juhtus ” lapsi geidel ei ole ongi sulle garantii, et lapsed, kes sellistesse peredesse tehakse on paari teadlik ja kaalutletud valik ergo neil on suurema tõenäosusega nii sotsiaalmajanduslik kui emotsionaalne valmisolek selle lapse üleskasvatamiseks ja igakülgseks arendamiseks.

Sul ei olnud algusest peale ühtki tõsiseltvõetavat argumenti. Enda nn. pikali pildumine kisades “mina tean, et ainult nii õige ja hea” ei ole paraku argument.

Oota, mis asja? TEHAKSE? VALIK? Me räägime kooslusest, kust ei sünni lapsi. Sina oled see, kellel pole argumente. Kogu maailma ajaugu baseerub sellel, et igal inimesel siin maailmas on ema ja isa. Midagi muud väita on nonsense.

+4
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, küsimus ei ole emas ega isas vaid küsimus on lapses. Täiskasvanud inimesed on kõik õppinud valetama, kes ikka ütleb oma lapsele et ma petsin sinu ema/isa teisega ja siis meie suhe läks katki ja nüüd sinul pole oma isa/ema? Keegi ei ütle lapsele nii.

Aga lapsed ei valeta. Nemad ikka oma mõtetes otsivad oma ema või isa ja tavaliselt ei võeta võõrasisasid ega emasid omaks mitte kunagi v.a. juhul kui bioloogiline ema või isa tegid väga haiget kas füüsiliselt või vaimselt, aga ka siis on veri paksem kui vesi.

Homo paaride puhul on lapse vajadus bio.vanemate järgi sama suur kui lahutatud heteropaaride puhul, aga neil on veel suurem äng sellest, et temale polegi antud võimalust emale või isale. Eriti hull on see kui pole antud võimalust emale. Isegi kui mõni heteropaar ei saa lapsi ja kasutatakse teist naist, siis ikkagi naine võtab üle emarolli.

Kui lapse bio.ema saab surma, siis on see lapsele ikkagi positiivseks selgituseks kui see, et sul polegi ema sest mulle kui isale meeldivad mehed…

Lastel oleks väga suured identiteedi probleemid ja peale selle, kas laps tahab kahte ema või kahte isa endale? Mis saab kui ta ei taha?

Kui lapsevanemad on eri rahvustest, siis lapsele antakse 16 aastaselt valida millise rahvuse ta endale valib, aga mis saab homo lastest kui nemad ei tahagi olla homod ja nad ei taha ka oma olemust seostada kahe isa või kahe emaga? Kuidas need juriidilised probleemid ära lahendatakse?

+6
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, küsimus ei ole emas ega isas vaid küsimus on lapses. Täiskasvanud inimesed on kõik õppinud valetama, kes ikka ütleb oma lapsele et ma petsin sinu ema/isa teisega ja siis meie suhe läks katki ja nüüd sinul pole oma isa/ema? Keegi ei ütle lapsele nii.

Aga lapsed ei valeta. Nemad ikka oma mõtetes otsivad oma ema või isa ja tavaliselt ei võeta võõrasisasid ega emasid omaks mitte kunagi v.a. juhul kui bioloogiline ema või isa tegid väga haiget kas füüsiliselt või vaimselt, aga ka siis on veri paksem kui vesi.

Homo paaride puhul on lapse vajadus bio.vanemate järgi sama suur kui lahutatud heteropaaride puhul, aga neil on veel suurem äng sellest, et temale polegi antud võimalust emale või isale. Eriti hull on see kui pole antud võimalust emale. Isegi kui mõni heteropaar ei saa lapsi ja kasutatakse teist naist, siis ikkagi naine võtab üle emarolli.

Kui lapse bio.ema saab surma, siis on see lapsele ikkagi positiivseks selgituseks kui see, et sul polegi ema sest mulle kui isale meeldivad mehed…

Lastel oleks väga suured identiteedi probleemid ja peale selle, kas laps tahab kahte ema või kahte isa endale? Mis saab kui ta ei taha?

Just nii, väga kenasti selgitatud siin milles probleem on. Asi ei ole nii lihtne, et kui laps küsib “kus minu ema siis on”, siis geid vastavad “ah, mis, sul on hoopis kaks isa”. See on absurd ju. Nii ei saa ühelegi lapsele teha. Meil ilmselt puudub veel see praktiline kogemus ka kuidas see lapsi nende elu jooksul mõjutab, milleni viia võib ja kuidas kätte maksab. Kummatigi on see arukale inimesele, kes evib veidigi empaatiavõimet, niigi selge.

Milles on probleem on see, et siin keskendutakse geide õigustele ja soovidele, aga mitte laste omadele.

+6
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teine teema on ka see, et lapse sünnitunnistusele tuleks siis üks bio.vanem ja teine võõrasisa või võõrasema. Liberaalne maailm juba soovibki kaotada ära sugu, mõisteid ema ja isa ja vahetada need lapsevanema vastu. Aga kas laps siis ei tohi enam ema pidada emaks vaid peab ema ka kutsuma lapsevanemaks? Sama ka siis isa kohta?

Perversne kas pole? Kõike seda mõne idioodistinud homoseksuaalse pärast?

Tundub, et homoabielude toetajad pole ise eriti mõelnud kuhu sellega välja jõutakse.

+4
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära ei väsi te juba sellest teemast või? Tundub tõesti, et heterod mõtlevad homodest rohkem, kui homod ise. Elage oma elu ja laske teistel ka elada.

+11
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära ei väsi te juba sellest teemast või? Tundub tõesti, et heterod mõtlevad homodest rohkem, kui homod ise. Elage oma elu ja laske teistel ka elada.

Küsimus ju ongi lastes. Ega laps ei ole kohe homo ja kiida homo väärtuseid kaasa kui tema üks vanematest on homo.

+4
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just täpselt! Seetõttu ei tooda geid ka juhuslikke tittesid siia ilma virelema nagu heterod seda teevad.

Sa võid ju demagoogitseda, aga said aru küll, milles on point. Kui (tüüpiliselt ekretiinidele) ei saanud, siis võin ka lahti seletada – enamus heteronaiste lapsi ei sünni mingi roosa pere- ja abielumulli ja suure planeerimise tagajärjel vaid mingist suvakepist. Mõni mees ehk sunnitakse seejärel ka abiellu, aga enamust siiski mitte. Ja selliseid tittesid treib mõni heteronaine erinevate meestega ridamisi. Neid ei ole vähe!
Mis moodi on see parem kui kahe gei PLANEERITULT lapsesaamine? Kas see on parem lapse seisukohalt?

+11
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui lapsevanemad on eri rahvustest, siis lapsele antakse 16 aastaselt valida millise rahvuse ta endale valib, aga mis saab homo lastest kui nemad ei tahagi olla homod ja nad ei taha ka oma olemust seostada kahe isa või kahe emaga? Kuidas need juriidilised probleemid ära lahendatakse?

Kas sa muidu oma täiskasvanuelus oled pidanud tihti kusagil aru andma, kes on su ema ja isa, et see võiks sulle suuri juriidilisi probleeme tekitada? Minuteada see “imja ja o4estvo” aeg sai meil mõni aeg tagasi läbi.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest on see vale, kui juba last planeerides jäetakse ta ilma ühest bioloogilisest vanemast, kuna inimesed siiski huvituvad oma bioloogilisest päritolust ja suuremana on väga suur tõenäosus, et soovitakse oma ema/isa siiski üles otsida. Ma ei poolda ka seda, kui naine planeerib spermapanga või tundmatu üheöödoonoriga last. Jah, kui tõesti juhtub üheöösuhtest, siis pole midagi teha, kuid planeeritult selline tegevus pole õige. Ja sellisel juhul on ka võimalus, et kui isa üles otsitakse, siis ta siiski soovib selle lapse elus osaleda.

Lapse kasvatamise osa on hoopis teine asi. Kui lapsel on olemas ema ja isa, kes küll ei ela koos, kuid osalevad mõlemad lapse elus, siis ei ole minu poolest vahet mis soost lapsevanemaga koos elav partner on. Aga see partner ei ole lapsevanem, vaid kasuema/kasuisa või tädi/onu. Võib-olla asjaajamise lihtsustamiseks võiks kasuvanemale, ükskõik siis kas homo või heteroperes, luua võimalus saada mõlema vanema nõusolekul näiteks eeskostja õigused.

ja kui lesbipaaris üks  naine kanab rasedust ja teine annab munaraku, siis kutsuksid seda naist kes su sünnitas, ema elukaaslaseks?

ja kui naine kasutaks munarakudoonorit ja oma mehe spermat – kas ta lapsed peaksid siis teda oma isa elukaaslaseks kutsuma, mis sest et naine nad sünnitas?

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just nii, väga kenasti selgitatud siin milles probleem on. Asi ei ole nii lihtne, et kui laps küsib “kus minu ema siis on”, siis geid vastavad “ah, mis, sul on hoopis kaks isa”. See on absurd ju.

Aga üksikema lapsele seletada, kus on ta isa, on kuidagi lihtsam ja õigem?

+9
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Liberaalne maailm juba soovibki kaotada ära sugu, mõisteid ema ja isa ja vahetada need lapsevanema vastu. Aga kas laps siis ei tohi enam ema pidada emaks vaid peab ema ka kutsuma lapsevanemaks? Sama ka siis isa kohta?

Liberaalne maailm on juba ka normaliseerimas morbiidset rasvumist. Perversne, kas pole?

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Homoseksuaalide lastel on ju samamoodi ema ja isa, lisaks veel teine ema või isa ka.

Kus on tasulist surrogaatema kasutanud geipaari lapse ema? Või spermapanka kasutanud lesbipaari lapse isa?

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just täpselt! Seetõttu ei tooda geid ka juhuslikke tittesid siia ilma virelema nagu heterod seda teevad.

Sa võid ju demagoogitseda, aga said aru küll, milles on point. Kui (tüüpiliselt ekretiinidele) ei saanud, siis võin ka lahti seletada – enamus heteronaiste lapsi ei sünni mingi roosa pere- ja abielumulli ja suure planeerimise tagajärjelt vaid mingist suvakepist. Mõni mees ehk sunnitakse seejärel ka abiellu, aga enamust siiski mitte. Ja selliseid tittesid treib mõni heteronaine erinevate meestega ridamisi. Neid ei ole vähe!

Mis moodi on see parem kui kahe gei PLANEERITULT lapsesaamine? Kas see on parem lapse seisukohalt?

Enamus lapsi sünnib vist tänapäeval siiski loomulikul teel, mitte katseklaasis? Ja sa väidad, et enamus neist on soovimatud ja planeerimata lapsed?

Kas geipaaride puhul on välistatud, et nad lähevad tülli, üks jätab teise maha ja lähevad lahku? Kui nende laps on nn kunstlik produkt, siis on veelgi raskem määratleda, mis sellest lapsest edaspidi saab ja kes tema eest vastutab, kui tal on heal juhul vaid üks, mitte kaks bioloogilist vanemat, kes teda kasvatanud on. Aga kui paar läheb lahku või mõtleb ümber siis, kui laps alles nn tellitud on ega pole veel nende koju saabunudki (olgu ta siis surrogaatema või mõne sõbraliku lesbinaise kõhus või lastekodus ootamas). Mis siis lapsest saab? Heteroperede bioloogiliste laste puhul on enamasti ema-lapse side see, mis kõigile katsumustele vastu peab (nt kui laps on puudega), aga kui ema polegi, vaid on kaks isa, siis on palju ebamäärasem seis.

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sa võid ju demagoogitseda, aga said aru küll, milles on point. Kui (tüüpiliselt ekretiinidele) ei saanud, siis võin ka lahti seletada – enamus heteronaiste lapsi ei sünni mingi roosa pere- ja abielumulli ja suure planeerimise tagajärjelt vaid mingist suvakepist. Mõni mees ehk sunnitakse seejärel ka abiellu, aga enamust siiski mitte. Ja selliseid tittesid treib mõni heteronaine erinevate meestega ridamisi. Neid ei ole vähe!

Enamus lapsi sünnib vist tänapäeval siiski loomulikul teel, mitte katseklaasis? Ja sa väidad, et enamus neist on soovimatud ja planeerimata lapsed?

Kas geipaaride puhul on välistatud, et nad lähevad tülli, üks jätab teise maha ja lähevad lahku? Kui nende laps on nn kunstlik produkt, siis on veelgi raskem määratleda, mis sellest lapsest edaspidi saab ja kes tema eest vastutab, kui tal on heal juhul vaid üks, mitte kaks bioloogilist vanemat, kes teda kasvatanud on. Aga kui paar läheb lahku või mõtleb ümber siis, kui laps alles nn tellitud on ega pole veel nende koju saabunudki (olgu ta siis surrogaatema või mõne sõbraliku lesbinaise kõhus või lastekodus ootamas). Mis siis lapsest saab? Heteroperede bioloogiliste laste puhul on enamasti ema-lapse side see, mis kõigile katsumustele vastu peab (nt kui laps on puudega), aga kui ema polegi, vaid on kaks isa, siis on palju ebamäärasem seis.

oh jumal küll

1. mis saab siis, kui beebi on alles kõhus, aga loobutakse – need teemad reguleeritakse enne lepinguga, peresid valitakse, tehakse taustauuring nii tulevastele vanematele kui surrogaatemale, mitte ei saadeta sulle titte omniva pakiautomaati.

2. laps ei ole kunstlik produkt – surrogaadi viljastamiseks kasutatakse isa spermat, laps on isa oma, neil on lapse ja lapsevanema side, lisaks elukaaslane ehk kauvanem, vanaemad-vanaisad.

3. selleks ongi vaja seadustada geiperede kooselu, et lapsega koos elav teine vanem saaks lapsi vajadusel edasi kasvatada, kui esimesega midagi peaks juhtuma.

4. enamus tavaperede lapsi ei ole soovimatud,  see-eest aga kõik geiperede lapsed on 100% soovitud.

+11
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Liberaalne maailm juba soovibki kaotada ära sugu, mõisteid ema ja isa ja vahetada need lapsevanema vastu. Aga kas laps siis ei tohi enam ema pidada emaks vaid peab ema ka kutsuma lapsevanemaks? Sama ka siis isa kohta?

Liberaalne maailm on juba ka normaliseerimas morbiidset rasvumist. Perversne, kas pole?

mul ei ühtki selgitust, miks sellist lambipaanikat külvata kui et te olete tasulised trollid 🙂 no kas tõesti on siis järgmiseks teemaks, et peab ka ülekaalulisi taga kiusama?

Keegi siin enne kirjutas,et pole mõtet trolli toita, tõesti pole:)

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul ei ühtki selgitust, miks sellist lambipaanikat külvata kui et te olete tasulised trollid 🙂 no kas tõesti on siis järgmiseks teemaks, et peab ka ülekaalulisi taga kiusama?

Ma tõesti mõtlen, et kas sa mängid lolli v oledki pooletoobine. Püüan veel: JUTT KÄIB LASTE ÕIGUSEST NORMAALSELE PERELE JA SELLEST, ET SEDA EOS EI ELIMINEERITAKS

+3
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

mõni ei taha olla alkohoolikute laps, aga keegi ei anna talle 16aastaselt valida, kas ta tahab või ei taha. laps saaab 18selt täiskasvanuks ja on küps vanematekodust lahkuma ja oma elu alustama. Kui tahab, siis paremini kui ta vanemad.

Homo lapsed ei ole ilmtingimata homod ja keegi neid selleks ei sunni.

Ma ei tea, kus see kontor on, kus peab 16selt valimas käima, kas sa tahad olla oma vanemate või hoopis mõni miljonäri laps.

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tõesti mõtlen, et kas sa mängid lolli v oledki pooletoobine. Püüan veel: JUTT KÄIB LASTE ÕIGUSEST NORMAALSELE PERELE JA SELLEST, ET SEDA EOS EI ELIMINEERITAKS

[/quote]
sellisel juhul peaks sinult küll selle õiguse lapsi kasvatada ära võtma, sest on näha, et sul ei ole eeldusi armastava ja sooja suhte loomiseks. Lastel on ka õigus mitte omada kontollifriigist ema, kes teiste elusid reguleerib.

+8
-5
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 157 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Samasooliste abielu ja lapsed