Esileht Ajaviite- ja muud jutud Samasooliste kudrutamine avalikult

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Teema: Samasooliste kudrutamine avalikult

Postitas:
Elga-Salme

Lastele ei meeldi täiskasvanute miilustamine nii või teisiti ja nad tunnevad piinlikkust.

Aga samasooliste lapsesaamine paraku tähendab, et partner pole lapsega bioloogiliselt seotud vaid keegi kolmas. Selles suhtes vahet pole, kärgperendust on alati keerulisem hallata.

+13
-10
Please wait...

Postitas:
kriti

Kommentaar eemaldatud.

2.14 pahatahtlik ja halvustav arutelu, kasutatud roppusi või ebatsensuurseid sõnu.

Perekooli moderaator.

+4
-27
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Lihtne elu

Aga kas teie meelest pole rämedalt rõve vaadata mingeid amelevaid homosid või lesbisid? Seda on ju sitaks rõve vaadata

Aga miks te üldse vahite teisi inimesi ? Alati on võimalik diskreetselt pilk kõrvale pöörata. Ja oma lastele õpetage ka seda, et et pea jõllitama inimesi, kellel on karvased jalad, suur kõht, armid näos, kes on ratastoolis või karkudega, või kelle nägu tõmbleb, kes on mustanahaline või pearätikuga või kes on homo. Elage oma elu.

+29
-15
Please wait...

Postitas:
Kiira

Aga kas teie meelest pole rämedalt rõve vaadata mingeid amelevaid homosid või lesbisid? Seda on ju sitaks rõve vaadata. Vahet pole ,et see mõne meelest normaalne on, et igaüks elu jooksul mitu korda oma soolist sättumust muudaks. Kurat olen mees, kahe kuu pärast tunnen , et olen naine. Mõni ennast üldse ei taha ei naiseks ega meheks pidada, sest äkki tahab olla üldse sootu .Fakk, see on haige, nõukaajal oleks ellised tegelased ilmselt vanglasse paigutatud..Ma eiole ise nõukaaja inimene niipalju,aga kurat see praegune süsteem ajab oksele. Olen lilleseadjate perekond, lasen mingi surrogaadil endale kaksikud teha,ja olen maailma naba seltskonnastaar või? Huvitav kumb kummale perse

paneb, ilmselt härra mustas ,pruut oli ju valges .Ega see pole ainuke, on ka härra stilisti ja ehtekunstniku kauniperekonď,samuti adopteerititud kaksikute tittedega, No andke abi sellistele inimestele, rõve lihtsalt

Sinu juttu on rämedalt rõve lugeda.

+38
-5
Please wait...

Postitas:
krokodill

Oma lapse kitsarinnaliseks ja silmipööritavaks kasvatades teed nende tuleviku tänapäeva avatud maailmas üsna raskeks.

Tea, kauaks seda tänapäeva avatud maailma üldse jätkubki. Võib-olla tulevikus tuleb justnimelt võimalikult konservatiivne olla, et üldse ellu jääda. Venelased, hiinlased, moslemid – ükskõik, kes maailma üle võtab, avatusest ei jää enam suurt midagi järele. Sinu tütar käib võib-olla hoopis burkas ja võib silmi pööritada nii palju kui tahab, keegi nagunii ei näe.

+12
-7
Please wait...

Postitas:
Kutsarhobusel

Küll oli imelik sellist asja näha. Lapsed ka ei teadnud kuhu silmi peita.

Eks lapsed on ikka vanemate nägu… Minu omad teavad, et mõnes peres on kaks ema, mõnes kaks isa, mõnes ainult üks ema või üks isa ning mõnes ema-isa mõlemad. Oma lapse kitsarinnaliseks ja silmipööritavaks kasvatades teed nende tuleviku tänapäeva avatud maailmas üsna raskeks.

Mina õpetajana tean ka peresid, kus on 2 ema või 2 isa ning probleeme tikub olema ikka rohkem kui nö traditsioonilistes peredes. Miks ei juleta enam rääkida perverssustest? Ühes ema-ema peres käivad pidevad armukadedad lesbilöömingud ja sõda lapse bioloogilise isaga. Mulle ei meeldi absoluutselt surkida kellegi pereelus, aga paraku tuleb kogu see gomorra ka lapsega kooli kaasa. Kes kannatab? Muidugi laps.

No kudrutage! Palun. Aga jätke lapsed mängust välja. ARENENUD ja TOLERANTNE? Sellise arengufaasivõiks Eesti küll vahele jätta. IT arengus ju jäid osad nõmedused Eestis vahele. Miks mitte õppida teiste vigadest?

Armukadedad lesbilöömingud on kuidagi hullemad kui armukadedad heterolöömingud?

Jah on. Sest ka perelepitajad ei oska kahe naise löömadega toime tulla. Teoorias on kõik nii targad, nii sallivad, aga kui jama käes, siis ei oska aidata ei mökudest psühholoogid ega tavaõerenõustajad. Kool muide on täielik mikrokosmos kõigi oma vaimsete probleemide, düsfunktsionaalsete perede ja väärastustega.

Perelepitus on vägivaldsete suhete puhul absoluutselt välistatud. Vii end kurssi.
Nagu neid lapsi vähe oleks, kel vanemad heterod ja kaklevad, aga üks geipaari laps hambusse jäänud.

+18
-7
Please wait...

Postitas:
Kati

Käisime lastega Soomes lõbustuspargis ja seal juhtusime nägema enda läheduses ühte lesbipaari kes muudkui kallistasid ja musitasid.

Küll oli imelik sellist asja näha. Lapsed ka ei teadnud kuhu silmi peita. Soomes vist üldse selles suhtes nii vaba ühiskond, et kõik omasoolised amelevad igalpool?

Sina kui lapsevanem, pead ju arvestama, kuhu sa oma lapsed viid ja ise lähed.

Sa tahad öelda, et ta lapsevanemana poleks tohtinud oma lastega lõbustusparki minna?

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Agathe

Minu ees kassajärjekorras kuskil kaubanduskeskuses olen naine-mees paare näinud nii üksteist pepust masseerimas kui ka kätt pükstesse ajamas. Ja mitte üks kord. Ja mitte ainult värvli vahele. Gaypaare mitte kunagi. Maksimum on kerge põsemusi kohtumisel või lahkumisel, sellist krabamist nagu mõned heteropaarid harrastavad avalikus kohas teha, pole gayde puhul kunagi kohanud. Tutvusringkonnas on aga mõnedki gay(paari)d. Mõne sõbra sünnipäeval kohatud gayd ei aele pidulauas teineteise süles, ei nühi laua all teise põlve nii et see peaks ammu marraskil olema ega näiteks lutsi teise kõrvalesta, mida olen heteropaarikeste poolt esitatuna pidanud vaatama 🙂

+25
-9
Please wait...
Postitas:
nuhvel

Avalik kiimlemine on alati põnev vaadata, sõltumata soost ja liigist. Minu lahendus on plaksutada ja hüüda hurraa.

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Hull-lehm

Avalik kiimlemine on alati põnev vaadata, sõltumata soost ja liigist. Minu lahendus on plaksutada ja hüüda hurraa.

Pagana hea variant, järgmine kord peaks ise ka proovima, ütlema et hea etendus vms.

Sest need amelevad paarid on vastikud vaadata, ükskõik mis soost nad on. No põgus kallistus või musi kohtudes-lahkudes, ümbert kinni hoidmine- see on okei. Aga kui ikka suudeldakse kirglikult ja pikalt avalikus kohas, silitatakse teise kehakumerusi ja seda iga paari minuti järel, siis see ajab juba öökima küll.

+16
-4
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Pagana hea variant, järgmine kord peaks ise ka proovima, ütlema et hea etendus vms.

Sest need amelevad paarid on vastikud vaadata, ükskõik mis soost nad on. No põgus kallistus või musi kohtudes-lahkudes, ümbert kinni hoidmine- see on okei. Aga kui ikka suudeldakse kirglikult ja pikalt avalikus kohas, silitatakse teise kehakumerusi ja seda iga paari minuti järel, siis see ajab juba öökima küll.

sest sul endal sellist kirglikku suhet pole. samas eks need amelejad olegi rohkem naised, kes selle abil tahavad ühiskonnale midagi näidata.

+5
-19
Please wait...
Postitas:
Kati

Aga kas teie meelest pole rämedalt rõve vaadata mingeid amelevaid homosid või lesbisid? Seda on ju sitaks rõve vaadata

Aga miks te üldse vahite teisi inimesi ? Alati on võimalik diskreetselt pilk kõrvale pöörata. Ja oma lastele õpetage ka seda, et et pea jõllitama inimesi, kellel on karvased jalad, suur kõht, armid näos, kes on ratastoolis või karkudega, või kelle nägu tõmbleb, kes on mustanahaline või pearätikuga või kes on homo. Elage oma elu.

Sa paned nüüd kõik need loetletud samale pulgale avalikkuse ees amelevate täiskasvanutega? Sinu poolt loetletud juhtudel ei ole üldiselt inimestel võimalik midagi teha, ent amelemine on sama, nagu avalikkuse ees alasti käimine, urineerimine vms tegevus, mida normaalsed inimesed ei harrasta.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Elga-Salme

Minu ees kassajärjekorras kuskil kaubanduskeskuses olen naine-mees paare näinud nii üksteist pepust masseerimas kui ka kätt pükstesse ajamas. Ja mitte üks kord. Ja mitte ainult värvli vahele. Gaypaare mitte kunagi. Maksimum on kerge põsemusi kohtumisel või lahkumisel, sellist krabamist nagu mõned heteropaarid harrastavad avalikus kohas teha, pole gayde puhul kunagi kohanud. Tutvusringkonnas on aga mõnedki gay(paari)d. Mõne sõbra sünnipäeval kohatud gayd ei aele pidulauas teineteise süles, ei nühi laua all teise põlve nii et see peaks ammu marraskil olema ega näiteks lutsi teise kõrvalesta, mida olen heteropaarikeste poolt esitatuna pidanud vaatama 🙂

Tunnistan, et ühe korra elus olen näinud ja jäänud neid vahtima ka. Saabunud Oslo lennujaama pidin veidi aega parajaks lööma. No mis sa ikka igavusest teed, vahid pingil istudes möödujaid. Üks meespaar jättis teineteisega parajasti hüvasti. Mitte, et nad kui samasooline paar oleks imestunud tekitanud, vaid nad olid nii emotsionaalsed ja ma pole kunagi varem näinud nii dramaatilist lahkuminekut nagu saadaks sõdurit rindele. Need pisarad, meeleheitel pilgud, õrnad käed ja kallistused ei tahtnud lõppeda. Peaaegu et otsi ise ka taskurätt välja.

+18
-3
Please wait...

Postitas:
maarjaline

sest sul endal sellist kirglikku suhet pole. samas eks need amelejad olegi rohkem naised, kes selle abil tahavad ühiskonnale midagi näidata.

see on nüüd küll väga iganenud arusaam

+4
0
Please wait...

Postitas:
Hundu

Aga kas teie meelest pole rämedalt rõve vaadata mingeid amelevaid homosid või lesbisid?

No aga ära siis vaata, kui on rõve sinu jaoks.

Sama hästi võiks sa öelda, et sinu jaoks on rämedalt rõve vaadata tänaval mingeid pakse vanamutte. No mis siis tegema peab, kas keelame paksudel vanamuttidel tänaval liikumise ära, et sina ei peaks neid vaatama?

+12
-3
Please wait...

Postitas:
Tahesara

au ja kuulsust Eestile https://www.ohtuleht.ee/1067937/hispaania-ajaleht-eestlased-nilbitsesid-kirikus

+1
0
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Kas ikka on? Kui sul on ikka ilus pikk mees, tahad ka sina mõnel välisüritusel temaga ameleda ja näidata oma saavutust. See mees on võetud ja sinu poolt.

+1
-17
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Aga kas teie meelest pole rämedalt rõve vaadata mingeid amelevaid homosid või lesbisid?

Sama hästi võiks sa öelda, et sinu jaoks on rämedalt rõve vaadata tänaval mingeid pakse vanamutte. No mis siis tegema peab, kas keelame paksudel vanamuttidel tänaval liikumise ära, et sina ei peaks neid vaatama?

Mina arvan et sul puudub kogemus. Või oled noor ja arvad nagu see ongi tõeline elu, aga kui saad vanemaks, siis muutub ka arvamus. Miks neid ei sallita? Miks on nii paljud selle vastu? Sest mingi ürgse arusaama kohaselt on see vastuvõetamatu. See ei ole õige.

+7
-12
Please wait...

Postitas:
maarjaline

Kas ikka on? Kui sul on ikka ilus pikk mees, tahad ka sina mõnel välisüritusel temaga ameleda ja näidata oma saavutust. See mees on võetud ja sinu poolt.

muidugi on…..nagu mul oleks täitsa vastupidine mees, lühike kähmakas quasimodo ja ma kindlasti tahan oma mehega just välisüritusel ameleda…..kui ta minu poolt võetud, siis on ta võetud igal  pool, ei vaja selleks mingit välisüritust

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Elisa

Mul on risti vastupidine kogemus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Hundu

Mina arvan et sul puudub kogemus. Või oled noor ja arvad nagu see ongi tõeline elu, aga kui saad vanemaks, siis muutub ka arvamus. Miks neid ei sallita? Miks on nii paljud selle vastu? Sest mingi ürgse arusaama kohaselt on see vastuvõetamatu. See ei ole õige.

Miks peaks olema mulle vastuvõetamatu, et armastavad paarid soost sõltumata oma kiindumust üksteise suhtes üles näitavad?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Elga-Salme

Kuna nad on ürgajast peale olnud, siis ei saa olla mingit ürgset vastuvõetamatust. Sa pole näinud isaseid koeri üksteist kargamas? Oi ja hiljuti oli pilt kahe isalõvi lembehetkest metsikus looduses khmm… Ju looduses on oma mõte miks mõned sellistena sünnivad. Nad ei saa sinna midagi teha ja looduse kutse vastu võitlemine ongi ju ebaloomulik. Kui ikka kaks isakoera tahavad karelda, siis ei sega neid mitte keegi teine loom – õu mis te teete, kus teie ürgne arusaam on.

+6
-7
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

muidugi on…..nagu mul oleks täitsa vastupidine mees, lühike kähmakas quasimodo ja ma kindlasti tahan oma mehega just välisüritusel ameleda…..kui ta minu poolt võetud, siis on ta võetud igal pool, ei vaja selleks mingit välisüritust

No aga sul ei ole sellist kirglikku suhet. Sul on tülpinud suhe, seksite kord aastas, halvustate üksteist jne. Inimeste meelsus kujuneb selle järgi mis neil endil on ja mida neil ei ole.

+2
-9
Please wait...
Postitas:
OriginalTaste

Kuna nad on ürgajast peale olnud, siis ei saa olla mingit ürgset vastuvõetamatust. Sa pole näinud isaseid koeri üksteist kargamas? Oi ja hiljuti oli pilt kahe isalõvi lembehetkest metsikus looduses khmm… Ju looduses on oma mõte miks mõned sellistena sünnivad. Nad ei saa sinna midagi teha ja looduse kutse vastu võitlemine ongi ju ebaloomulik. Kui ikka kaks isakoera tahavad karelda, siis ei sega neid mitte keegi teine loom – õu mis te teete, kus teie ürgne arusaam on.

Ürgajal oli inimesi väga vähe, elati suguharudes aga need ei olnud väga suured. Aga miks ikkagi on inimestel samasooliste vastu negatiivsus? See on sealt samast ürgajast pärit, sest looduse seisukohast inimesed peaks tooma järglasi. Miks inimesed kardavad pimedat ööd? Miks nad kardavad ämblikke ja madusid? Mis tänases maailmas toimub, on tuhandes korduses olev periood kus ebaloomulikus saab pinnale tõusta, aga siis ühiskond vajutab selle alla tagasi. Neid perioode on olnud tuhandeid kogu 300 000 aastases inimevolutsioonis. Aga kunagi pole nad jäänud tavaks. Meil on lennukid, inimesed käivad kosmoses, aga ometi oma samasooliste suhted ikka intrgeeriv teema eks. Ja see on lubatud valgete maailmas, aga mujal planeedil vaadatakse väga viltu.

Samasooliseks ei sünnita, naised on ürgselt juba biseksuaalsed, sest biseksuaalsus toob neile meeste seas edu. Teise naisega seksiv naine erutab meest ja selline naine saavutab suuremat soosingut. Mees homod arenevad alles teismeeas. Põhjuseks pidi olema ema käitumine või kasvatamine. Võimalik ka et liigne poisslaste lapsepõlv kus tüdrukuid ei olnud. Kindlasti osad homod on meestega sellepärast, et nad tahavad olla alluvad, aga naiste puhul see ei töötaks. Naine ei taha meheks endale meest, kes tahab et naine teda paitaks ja hellitaks eks, naine tahab ise selles rollis olla eks.

Samasoolised tahavad olla võrdsematest võrdsemad, aga see rikub maailma tasakaalu, sest keegi ei tea hiljem mis on mis ja kes on kes. Kas sa oleksid õnnelik kui sul on mees, teil lapsed ja siis su mees seksib teiste meestega ja kuulutab järsku, et abiellub teise mehega? Päris pauk sulle, sinu perekonnale, sinu sugulastele. Tegelikuses ei aktsepteeri ka sina samasooliste suhted, aga nii kaua kui see sind ei puuduta lähedalt, siis elad kaasa.

+3
-19
Please wait...
Postitas:
maarjaline

muidugi on…..nagu mul oleks täitsa vastupidine mees, lühike kähmakas quasimodo ja ma kindlasti tahan oma mehega just välisüritusel ameleda…..kui ta minu poolt võetud, siis on ta võetud igal pool, ei vaja selleks mingit välisüritust

No aga sul ei ole sellist kirglikku suhet. Sul on tülpinud suhe, seksite kord aastas, halvustate üksteist jne. Inimeste meelsus kujuneb selle järgi mis neil endil on ja mida neil ei ole.

PK ekspert on rääkinud, ilmselt teab täpselt, millest räägib….tase

+8
-4
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

PK ekspert on rääkinud, ilmselt teab täpselt, millest räägib….tase

Võttes kokku teie mured siin, siis te olete kõik õnnetud. Siis pole ka kirge, nii et tase olete te ise siin.

+2
-8
Please wait...
Postitas:
kolja

Aga probleemist saan aru, mees ja naine reeglina ei musita tänaval.

Mäh, mida?!? See on küll loll jutt, kõik tänavad on kiimlevaid või niisama musitavaid heterosid täis! Lihtsalt kuna heterod kedagi ei häiri siis nähtavasti ei pane isegi tähele seda. Kusjuures ma olen isiklikult rohkem kui 1 korra näinud ka vahekorras olevat heteropaari, aga kopuleerivat homopaari pole seni veel kohanud.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Nojah90

Lastele tulekski õpetada, et armastust on normaalne välja näidata ja, et inimesi leidub igasuguseid, aga eks muidugi kui ema ja isa  ei näita laste nähes teineteise suhtes õrnust välja siis ongi loomulik reaktsioon. Mina olen nt perekonnast, kus vanemad olid õnnelikus abielus ja ei tunne ka ebamugavust kui näen paarikesi miilustamas.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Elga-Salme

Mis seal vahet kas su mees käib salaja teistes naistes või meeste? Mõlemal juhul mõjub sama traumeerivalt. A seetõttu polegi vaja samasoolisi vägisi hetereoks sundida, sest tema partneril saab kurb elu olema, kui avastab tegelikkuse. Nii nagu vanasti siniverelised abiellusid sellega, kes talle riiklikult välja valiti, aga lohutuseks lubati enda maitsele sobivaid armukesi pidada.  Las olla inimese eelistus algusest peale teistele selge. Keelamine, peitmine ei muuda nende orientatsiooni.  Laste saamine ei ole ka samasooliste puhul mingi probleem. Lihtsalt ei saa partnerite ühiste geenidega last. Laste saamise seisukohast lähtumise puhul peaks igasugune 45+ vanuses abiellumine ka tabu  ja fui-fui teema olema, sest lapsi sealt suhtest enam ei tule. Ära keelata? A mida me siis võidame sellest, et on palju üksikuid? Ja kas tuleks vägisi lahutatuks kuulutada ka heteropaarid, kes polegi teatud vanuseks paljunenud? Bioloogiline eesmärk täitamata, oi-oi-oi.

Kui rääkida neist mitte valgetest ja väga rangelt samasoolisi paika panevatest riikidest ja kultuuridest, siis iroonilisel kombel seal “hängivadki” inimesed enamuse ajast koos samast soost inimestega. Eriti mehed on omavahel sõna otseses mõttes kogu aeg ninapidi koos, hoiavad käest kinni, tervitavad üksteist põsemusidega ja õrnutsevad nii et vähe pole. Oot-oot keegi sonis, et  bieseksuaalsuses on naiste teeema?  Sealses kultuuris saadaksegi esimene seksuaalne kogemus just teiste meestega. Isegi lääneriigid on pidanud silmad kinni pigistama ja õõksu tagasi hoidma, kui mingites olukordades on x riigiga vaja koostööd teha – ok-ok pidage politsei jaoskonna tagatoas poisikesi, kui teil selline pikk rahvuslik traditsioon. A ok-ok püüame teie karvase musitamise kombe ka üle elada, pärast saab ju näo ära pesta.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Nojah90

Lastele tulekski õpetada, et armastust on normaalne välja näidata ja, et inimesi leidub igasuguseid, aga eks muidugi kui ema ja isa ei näita laste nähes teineteise suhtes õrnust välja siis ongi loomulik reaktsioon. Mina olen nt perekonnast, kus vanemad olid õnnelikus abielus ja ei tunne ka ebamugavust kui näen paarikesi miilustamas.

PS, ei pea kindlasti silmas a la käsi püksis ja pmst seksimist avalikus kohas, aga väike musi, kallistamine jms õrnuse avaldused on täiesti okei ja ei peaks olema asi mille eest silmi peita jne.

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Samasooliste kudrutamine avalikult