Esileht Pereelu ja suhted Samast soost inimese armastamine.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )

Teema: Samast soost inimese armastamine.

Postitas:
Kägu

Kas on mõnel naisel sellist kogemust, et elad aastaid sellist normaalset pereelu (mees+lapsed), aga tegelikult ei armasta oma meest. Selle asemel armastad mõnda teist naist. Oled küll mehele truu, aga armastust tunned teise inimese vastu ja kuna see teine ja ka varasemad teised on sinuga samast soost, siis ei saagi midagi teha ja tuleb lihtsalt ära kannatada.

+3
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks ei saa midagi teha?

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuna see teine ja ka varasemad teised on sinuga samast soost, siis ei saagi midagi teha ja tuleb lihtsalt ära kannatada.

Tänapäeval ela kellega tahad.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand jumal, jah, mingi väike protsent inimesi ongi homo- või biseksuaalsed, küllap siis sina ka.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on mõnel naisel sellist kogemust, et elad aastaid sellist normaalset pereelu (mees+lapsed), aga tegelikult ei armasta oma meest. Selle asemel armastad mõnda teist naist. Oled küll mehele truu, aga armastust tunned teise inimese vastu ja kuna see teine ja ka varasemad teised on sinuga samast soost, siis ei saagi midagi teha ja tuleb lihtsalt ära kannatada.

Ela ikka sellega koos, keda armastad. Kes sul käseb mehega elada?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalse pereelu etendamine ei ole võimalik, aga elamine on võimalik ja õnnelikult.

Võtsin lahti iha ja panin sisse otsingusse naine-biseksuaalne ja tuli 35 lehte kasutajaid. Ühel lehel on 20 kasutajat ja 35ndal lehel ainult 1. Tegin arvutuskäigu: 34×20+1=681.

Ma ei usu, et 681 on kõik naised ja aktiivsed kasutajad, aga siiski on biseksuaalseid naisi päris palju ainuüksi tollel saidil. Kuna teises teemas on naised maganud nii paljudega, siis ma ei näe põhjust, miks mitte kedagi kolmandaks voodisse otsida või ka meest petta naistega või mees panna pealt vaatama, päris paljusid mehi erutab selline tegevus.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armumine ja armastus on erinevad asjad. Aastaid koos elades, väikeseid lapsi kasvatades ja igapäevaeluga võideldes lähebki see suur kirglik armastus kiiresti üle. On teil mehega asjad päriselt halvasti või on suhe lihtsalt igavas tavaelu rütmis?

Teist naist võib loomulikult armastada, ka kokku võib temaga kolida. Samas see suure armumise faas läheb igaühega mööda, sellega peab arvestama.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armumine ja armastus on erinevad asjad. Aastaid koos elades, väikeseid lapsi kasvatades ja igapäevaeluga võideldes lähebki see suur kirglik armastus kiiresti üle. On teil mehega asjad päriselt halvasti või on suhe lihtsalt igavas tavaelu rütmis?

Teist naist võib loomulikult armastada, ka kokku võib temaga kolida. Samas see suure armumise faas läheb igaühega mööda, sellega peab arvestama.

Ei ole mul mehe ega teiste meeste vastu olnud kunagi ei kirglikku ega seda veidi jahtunud nö argipäevaarmastust. Lihtsalt omal ajal sai tehtud selline mõistusega valik. Mees armastab mind, on ideaalne isa lastele. Tahtsin normaalset pereelu elada. Aga mida aeg edasi, seda enam on tunne, et tahaks olla koos kellegagi, keda ma armastan ja kes armastab mind.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees armastab mind, on ideaalne isa lastele. Tahtsin normaalset pereelu elada.

Kadestusväärne elu. Ega selles olukorras polegi midagi teha, kui ainult oma kompulsioone armukestega välja elada nagu soovitasin. Tänapäeval on kuidagi hästi palju tekkinud biseksuaalseid naisi, aga abielluvad ja lapsi saadakse mingil põhjusel alati meestega. Saad säilitada pereelu ja nikkuda kõrvalt.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, Tinderis on samuti hästi palju naisi saadaval ja enamikul mees ja laps(ed). Pole sa sugugi ainuke.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekooli lesbi jälle hoos.

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekooli lesbi jälle hoos.

Võtsin lahti iha ja panin sisse otsingusse naine-biseksuaalne ja tuli 35 lehte kasutajaid. Ühel lehel on 20 kasutajat ja 35ndal lehel ainult 1. Tegin arvutuskäigu: 34×20+1=681.

Ma ei usu, et 681 on kõik naised ja aktiivsed kasutajad, aga siiski on biseksuaalseid naisi päris palju ainuüksi tollel saidil.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kadestusväärne elu.

Kadestusväärne elu, kui inimene pole kunagi kedagi armastanud ega kirge tundnud? Jube elu ju! Tühi ja mõttetu.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kadestusväärne elu.

Kadestusväärne elu, kui inimene pole kunagi kedagi armastanud ega kirge tundnud? Jube elu ju! Tühi ja mõttetu.

Kas sa lugesid mu algse küsimuse üldse läbi ka? Ma rääkisin, et ma pole oma meest armastanud, mitte et pole KEDAGI kunagi armastanud.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa lugesid mu algse küsimuse üldse läbi ka? Ma rääkisin, et ma pole oma meest armastanud, mitte et pole KEDAGI kunagi armastanud.

WTF?

“Ei ole mul mehe ega teiste meeste vastu olnud kunagi ei kirglikku ega seda veidi jahtunud nö argipäevaarmastust”

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa lugesid mu algse küsimuse üldse läbi ka? Ma rääkisin, et ma pole oma meest armastanud, mitte et pole KEDAGI kunagi armastanud.

WTF?

“Ei ole mul mehe ega teiste meeste vastu olnud kunagi ei kirglikku ega seda veidi jahtunud nö argipäevaarmastust”

Palun mine algteema juurde ja loe see läbi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kadestusväärne elu, kui inimene pole kunagi kedagi armastanud ega kirge tundnud? Jube elu ju! Tühi ja mõttetu.

Kadestusväärne elu, et inimesel on a) lapsed, b) armastav mees c) turvaline ja mõnus pereelu d) võimalus leida endale armukesi, tänapäeval lausa kolmandaks nii, et mees on teadlik. Mehed tavaliselt ei ütle ära lisanaisest voodis, lisamehest aga võivad öelda. e) Piisavalt meeldiv mees, et temaga koos olla.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

f) VÕimalus lausa lahutada/lahku minna. Ei vaata keegi seda halvustavalt ja ei vaadata halvustavalt ka kokku jäämist. Ega me hr Brežnevi ajal ei ela.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Kas see on siin perekoolis muidu tavaline, et kui oma suhteprobleeme kurdad, siis hakatakse sulle mingeid veidraid seksmänge pakkuma grupikateni välja?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun mine algteema juurde ja loe see läbi.

Mida sa öelda tahad siis? Et naiste vastu oled seda kirge varemgi tundnud, lihtsalt mitte meeste vastu?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Kas see on siin perekoolis muidu tavaline, et kui oma suhteprobleeme kurdad, siis hakatakse sulle mingeid veidraid seksmänge pakkuma grupikateni välja?

Selliste faktide pinnalt on maha jätmine idiootsus. Lisaks ON palju biseksuaalseid naisi, kes ise huvitatud sellistest suhetest. Minu sugulase töökoha kaudu tean vähemalt kahte paari, tuttava tuttava põhjal ühte paari, ei erista rahvused ega suhtestaatus, soovid ikka kõigil samad – leida naine voodisse või ka paar ja mitte keegi neist pole ise ilma suhteta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa öelda tahad siis? Et naiste vastu oled seda kirge varemgi tundnud, lihtsalt mitte meeste vastu?

Kui nii, siis pettis meest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa lugesid mu algse küsimuse üldse läbi ka? Ma rääkisin, et ma pole oma meest armastanud, mitte et pole KEDAGI kunagi armastanud.

WTF?

“Ei ole mul mehe ega teiste meeste vastu olnud kunagi ei kirglikku ega seda veidi jahtunud nö argipäevaarmastust”

Palun mine algteema juurde ja loe see läbi.

Inimene, kes ei oska ja pole armastanud, on üks õnnetu ja tyhi hing.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nii, siis pettis meest.

Ega siis tunnete tundmine kohe petmine pole

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on lapsed, siis ikka mõtle hästi, kas on vaja.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega siis tunnete tundmine kohe petmine pole

Kui meest armastas/armastab, siis ei ole jah petmine. Kui lihtsalt mõtleb ja midagi ei tee.
Kui aga mindi suhtesse, teadmisega, et ollakse vähemalt biseksuaalne ja tegelikult suudetakse naistesse armuda (”kuna see teine ja ka varasemad teised on sinuga samast soost” mitmuses), siis on vaieldav, kas tegu on petjaga või mitte. Kui ma magan kellegagi, kelle vastu mul tundeid pole, siis ma ju tegelikult nagu petan teda, lollitan. Oletame, et saaksin minna teise inimese (mehe, naise) juurde. Ma tõmban ju mehe lohku niiviisi. Oleme kuulnud lugudest, kus mees teavitab aastaid (kümneid) hiljem, et tegelikult on homo. On seda ka filmikunstis palju näha olnud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kokkuvõttes vahet pole. Kui sa teed teisele inimesele head nägu ja seksid temaga, tundes mitte mingeid tundeid, siis on tegu juba nii enda kui selle, kellega seksitakse, petmisega. Küsimus on, kas see häirib südametunnistust piisavalt või on üsna suva.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast soovitan neid kommentaare siit artikli alt lugeda. https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2754668/Orange-Is-The-New-Black-writer-Lauren-Morelli-files-divorce-husband-realising-lesbian-set-falling-love-one-shows-stars.html

Kui ei oska keelt, siis saab translate panna googlesse. Täpselt samad mõtted, mis seal kõrgelt laigitud kommides.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui meest armastas/armastab, siis ei ole jah petmine. Kui lihtsalt mõtleb ja midagi ei tee.
/-/Kui ma magan kellegagi, kelle vastu mul tundeid pole, siis ma ju tegelikult nagu petan teda, lollitan.

Siis jah sinu mõistes petab. Ta ju juba tunnistas seda, et algusest peale pole neid tundeid oma mehe vastu.
See, kas on kellegi teise, ükskõik kumma soo vastu, pole üldse tähtis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks naabri aias ole rohi alati mahlasem.

Naudi seda, mis sul on, armasta sisimas, keda soovid, täida oma kohustused laste ees ja ära põe.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted Samast soost inimese armastamine.