Esileht Pereelu ja suhted Samast soost inimese armastamine.

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )

Teema: Samast soost inimese armastamine.

Postitas:
Kägu

Siis jah sinu mõistes petab. Ta ju juba tunnistas seda, et algusest peale pole neid tundeid oma mehe vastu.
See, kas on kellegi teise, ükskõik kumma soo vastu, pole üldse tähtis.

Aga paneme siis konteksti, sest öeldi, et kas perekoolis soovitatakse seksmänge ja grupikaid….

Aga siis suhtes olles armukese pidamine ja ära kasutamine on parem variant kui grupikad? Sellepärast, et tahaks ikka ilma meheta voodis olla, aga seda, mida armuke võib tunda, me ei mõtle. Mitte ükski inimene ei peaks olema armuke ega ka kellegi pereelu varjus elama. Samuti ei pea mitte ükski naine/mees kannatama seda, et tema naine/mees on tegelikult biseksuaalne ja igatseb seda bi teist poolt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tänapäeval eriti ei pea mitte ükski homo/biseksuaalne varjama enda olemust EGA leppima kellegi varjatav olema. Tänapäeval on võimalik deitida täiesti vabalt ja avalikult.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on mõnel naisel sellist kogemust, et elad aastaid sellist normaalset pereelu (mees+lapsed), aga tegelikult ei armasta oma meest. Selle asemel armastad mõnda teist naist. Oled küll mehele truu, aga armastust tunned teise inimese vastu ja kuna see teine ja ka varasemad teised on sinuga samast soost, siis ei saagi midagi teha ja tuleb lihtsalt ära kannatada.

Miks siin rõhk on samal sool? Mis vahet sool on, probleem on ju selles, et sa armastad teist inimest. Elu on liiga lühike selle tuulde laskmiseks.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina näiteks olen biseksuaalne. See siis tähendab seda, et ma justnimelt olen olnud armunud mõlemast soost inimestesse. 2 korda ka abielus olnud ( meestega siis ilmselgelt), mul on ka 4 last. Nüüdseks olen juba 10 aastat suhtes naisega, armastan, ilmselgelt, elu on kõvasti lihtsam teineteise mõistmise poolest. Meestega suhetes saigi saatuslikuks see, et ootused elule olid erinevad. Kusjuures olen ka kõigis oma suhetes olnud täiesti monogaamne.

Elu on tõesti liiga lühike selleks, et seda raisata. Peaks elama nii, et ka ise oled õnnelik.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina näiteks olen biseksuaalne. See siis tähendab seda, et ma justnimelt olen olnud armunud mõlemast soost inimestesse. 2 korda ka abielus olnud ( meestega siis ilmselgelt), mul on ka 4 last. Nüüdseks olen juba 10 aastat suhtes naisega, armastan, ilmselgelt, elu on kõvasti lihtsam teineteise mõistmise poolest. Meestega suhetes saigi saatuslikuks see, et ootused elule olid erinevad. Kusjuures olen ka kõigis oma suhetes olnud täiesti monogaamne.

Elu on tõesti liiga lühike selleks, et seda raisata. Peaks elama nii, et ka ise oled õnnelik.

Just. Ja olema rõõmus selle üle, et sul on, mille üle rõõmus olla. 🙂

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma rääkisin, et ma pole oma meest armastanud, mitte et pole KEDAGI kunagi armastanud.

Ja milles see mees süüdi on? Lase ta vabaks ja las tema leiab naise, kes teda armastab. Mitte ei raiska oma aega sinusuguse lesbiga.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks küll tänapäeval on nii palju neid rikkis inimesi??

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks küll tänapäeval on nii palju neid rikkis inimesi??

Võid üsna kindel olla, et neid rikkis inimesi oli sama palju ka 50 aastat tagasi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tekkinud ka suuri armumistundeid teiste naissoost isikute vastu, aga see ongi nagu ainult vaimne asi. Mingit seksuaalset ihalust nende vastu ikka tundnud pole. Või ok, ühel juhul siiski midagi justkui tundsid, aga ianult fantaasiates. Päriselt poleks tahtnud. Kuid jaa, kõik, kelle vastu olen mingit armumise tunnet täheldanud, nende läheduses viibides on alati süda puperdanud kiiremini, kõhus liblikad, mõtteis ketravad kohtutud hetked päevi ja päevi uuesti ja uuesti. Nagu mistahes armumisel. Miskipärast on need tunded tekkinud alati selliste inimeste vastu, kellga on väga ebatõenäoline saada tuttavamaks / lähedasemaks. Nii on nad kõik ka mu elust alati kadunud.

Olen palju mõelnud, misasi see on. Ühest küljest on väga meeldiv unda mingit sellist värsket armumistunnet. Teisalt teeb see ikkagi haiget ka, sest jääb ju vastamata. Ometi ei tea ma isegi, kas ja kuidas ma üldse mingit vastust ootaksin. Minu jaoks müsteerium.

Kuid jaa, koos olen elanud ikka ainult mehega. Lapsed jne. Suhe pole muidugi enam ammu selline, millega rahul oleks ja ühe enam tunnen ka puudust just armastustundest endast. Ja mitte selle füüsilisest poolest, vaid vaimsest seotusest. Suhtest, kus osapooled on teinetesest päriselt huvitatud, hoolivad üksteiseist jms. Kui see on olemas, tuleb vb füüsiline pool iseenesest. Aga iial ei julgeks ma päriselt naisega sellist suhet alustada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul vanust rohkem, kogemusi ja tuttavaid sellevõrra ka. Neid sinilinnu otsijaid on väga palju, aga kahjuks enamasti ikka hiljem avastatakse, et polnudki rohi rohelisem ega taevas sinisem selles teises suhtes. Iseasi on muidugi see, kui oledki lesbi või gay ja oled vastumeelses suhtes või vales kehas vms. Aga paljudel lendlevad mingid liblikas, lõhutakse pereelu, et saaks “tunda õnne” ja “elada endale”, tehakse haiget kaaslasele ja rikutakse laste elu. Siis hiljem selgub, et argipäev ja rutiin on ikka sama ja sageli saadakse aru ka endise kaasa plussidest ja mida kaotati. Suhete lappimine vana kaaslasega, seda pole mina näinud. Enamasti on kaaslane leidnud ka teise seks ajaks, kui reaalsus liblikapüüdjale kohale jõuab. Ja enamasti on kaasane ka võitnud, sest uus kaaslane on selgelt armastavam kui eelmine, kes end otsis.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaastunne lastele!

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks küll tänapäeval on nii palju neid rikkis inimesi??

Võid üsna kindel olla, et neid rikkis inimesi oli sama palju ka 50 aastat tagasi.

50 aastat tagasi varjati. Tänapäeval aga üsna matslik seda teha lastele, omamegeke ja sekspartnerile. Ei pea olema tähelepanu keskmes, et infot enda tegevuse ja mõtete kohta on vaid endal. Egoistid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on mõnel naisel sellist kogemust, et elad aastaid sellist normaalset pereelu (mees+lapsed), aga tegelikult ei armasta oma meest. Selle asemel armastad mõnda teist naist. Oled küll mehele truu, aga armastust tunned teise inimese vastu ja kuna see teine ja ka varasemad teised on sinuga samast soost, siis ei saagi midagi teha ja tuleb lihtsalt ära kannatada.

Mina arvan sellisest inimesest, et ta lihtsalt ei julge oma elu ise elada ja poeb igasuguste “mis teised arvavad” ja “lastel on isa vaja” jms ettekäänete taha ja elab nii “nagu peab”, selle asemel et teha seda, mida õigeks peab. Või kui ta tõepoolest leiab, et lapse pärast mehega kooselamine on teistele parem ja altruistlikult seab kõik teised oma hingehuvidest kõrgemale, siis ka see on tema valik. Kes tänapäeval keelab naisel naisega koos elada? Kõik vabadused on olemas, kui inimene ei julge neid kasutada, no mis siis ikka. Või on tegu sellega, et pere on, aga kõrvalt peetakse lesbiarmukest?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuid jaa, koos olen elanud ikka ainult mehega. Lapsed jne. Suhe pole muidugi enam ammu selline, millega rahul oleks ja ühe enam tunnen ka puudust just armastustundest endast. Ja mitte selle füüsilisest poolest, vaid vaimsest seotusest. Suhtest, kus osapooled on teinetesest päriselt huvitatud, hoolivad üksteiseist jms. Kui see on olemas, tuleb vb füüsiline pool iseenesest. Aga iial ei julgeks ma päriselt naisega sellist suhet alustada.

Ei tule iseenesest. Mina olen ka sariarmuja, pange mind aga mingisse keskkonda ja ma ei armu, on neid keskkondi 10 ja ühes leian alati objekti. Alati tulevad ka seksuaalsed mõtted, kui ei tule, siis on sinu puhul tegu pelgalt imetlusega. Samas mitte kordagi pole olnud soovi päriselt asjatada, seal on muid põhjusi kui kättesaamatus olnud, põhiliselt olen ise piduri tõmmanud. Kui oled kasvõi väheseksuaalne inimene, mehega siiski seksi naudid ja oled nautinud, siis ei saa sinu puhul armumisest rääkida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan sellisest inimesest, et ta lihtsalt ei julge oma elu ise elada ja poeb igasuguste “mis teised arvavad” ja “lastel on isa vaja” jms ettekäänete taha ja elab nii “nagu peab”, selle asemel et teha seda, mida õigeks peab.

Asi pole julguses, vaid hirmus, et uus pole parem. Egoistlik mõtteviis, aga mõistetav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

50 aastat tagasi varjati.

Ma ei mäleta ühestki filmist lasbide ahistamist. Kas see oli lubatud, ma ei mõtle ainult NSV liitu.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see teine naine, keda sina armastad, armastab sind ka või on tegemist salaarmumisega? Olen ise ka bi ja viimasel ajal tunnen, et mind tõesti köidavad naised rohkem. Samas mehega 25 aastat koos ja mitu lastki. Ei hakka ma kuhugi jooksma ega minema. Armastus on ülehinnatud. Austus ja turvatunne on oluliselt tähtsamad. Vot kui neid pole, siis tasub minna. Mina isiklikult olengi olukorra lahendanud kõrvalsuhete ja grupiseksiga, millesse sa nii halvustavalt suhtusid. Minu mees teab kõike ja isegi naudib seda, sest naistevaheline armastus on tema meelest erutav. Lisaks on mul tutvusringkonnas mitmeid lesbipaare ja nende pereelu on veel hullem kui mehega. Kes kapriisitseb, kes petab. Täpselt nagu igasugune muu tavaline argielu, kust suured tunded juba lahkunud. Pole need naised midagi nii inglid, et neil omavahel vaid suur armastus on.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei mäleta ühestki filmist lasbide ahistamist. Kas see oli lubatud, ma ei mõtle ainult NSV liitu.

Inimesed ahistavad ennast ise oma suhetega. Naisel teise naisega elamine, eriti, kui juba eelnevalt on elatud ainult meestega ja suhetes oldud mehega, tekitab väga palju küsimusi nii pereliikmetes, sõprades kui lastes, rääkimata sellest, kui suhe luhta läheb. Rääkimata üldse selle õige leidmisest, sest nagu lähevad lahku heteropaarid, minnakse lahku ka homosuhetes, isegi naised lähevad omavahel lahku. Kindlasti on olemas ka selliseid lugusid nagu Brokeback Mountainis, kus ei olnud mitte midagi head ja elu raisati lihtsalt ära sellise salasuhte peale, rääkimata sellest, et elu oleks ära raisatud, kui oleks vanaduseni koos elatud ja pääsetud lintšimisest. Ma ei tea olukordi, kus varjamisest või teistmoodi elamisest midagi võidetakse. Need paarid, kes on elanud ainult naistega, jätan kõrvale. Sama hea oleks, kui nemad hakkaksid ühel hetkel elama mehega. Armukesi aga, see soovitus tulistati maha, kelle vastu midagi muud peale seksuaalse tõmbe ei tunne, leiab ju ihast ja teistest portaalidest. Selliseid igavlevaid pereemasid, kes mehe täitmata tühimikke tahavad täita lasta, on palju.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tänapäeval eriti ei pea mitte ükski homo/biseksuaalne varjama enda olemust EGA leppima kellegi varjatav olema. Tänapäeval on võimalik deitida täiesti vabalt ja avalikult.

Ei ole küll ikka nii. Kui avalikult suudlevad mees ja naine, siis ei tehta väljagi (kirtsutatakse ehk nina, et võtke tuba), aga kui mees meest suudleb või naine naist, siis on neid ohkijaid ikka hulgim. Pole meie Eesti ühiskond sellega ikka veel harjunud.

Elu on tõesti liiga lühike selleks, et seda raisata. Peaks elama nii, et ka ise oled õnnelik.

Kui lapsed on peres, siis nii lihtsalt see asi ei käi. Vähemalt ei tohiks käia. Et niikui heaks arvan, et oma meest enam ei armasta, astun minema, peaasi, et oma elu ei raiska ja oleksin õnnelik. Ilma lasteta inimesed tehku oma abielude ja kooseludega mida tahavad. Koligu kokku ja lahku üle päeviti kasvõi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahele jäi see lõik, kus tahtsin öelda, et homosuhetes leida seda ühte ja õiget on põhimõtteliselt nõela otsimine heinakuhjast. Võib ju minna kusagile baari lantima, aga niisama leida endale kallimat nagu leitakse endale mehi on palju keerulisem. Keeruline on leida just seda õiget. Ja kuna naine on naine, siis võib sama hästi seksisuhet otsida kas kolleegide seast või kuskilt ”kodu” lähedalt. Võtta tasub ka selline suhtes naine, kes ise ei lähe midagi ette kandma.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole küll ikka nii. Kui avalikult suudlevad mees ja naine, siis ei tehta väljagi (kirtsutatakse ehk nina, et võtke tuba), aga kui mees meest suudleb või naine naist, siis on neid ohkijaid ikka hulgim. Pole meie Eesti ühiskond sellega ikka veel harjunud.

No ei näe ma ka heteropaare tänaval suudlemas. Käest hoidvaid homopaare olen näinud küll verbaalse sõimu ohvriks näinud langevat, aga sama hästi saab siis käest mitte hoida. Pidasin silmas rohkem inimese enda valitud sõpru ja lähedasi, kes peaksid toetavad olema ja kelle eest pole põhjust varjata. Kui isegi parimad sõbrad ei tea kõrvalsuhtest või probleemidest mehe/naisega, siis pole õiged sõbrad need.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina isiklikult olengi olukorra lahendanud kõrvalsuhete ja grupiseksiga, millesse sa nii halvustavalt suhtusid. Minu mees teab kõike ja isegi naudib seda, sest naistevaheline armastus on tema meelest erutav. Lisaks on mul tutvusringkonnas mitmeid lesbipaare ja nende pereelu on veel hullem kui mehega. Kes kapriisitseb, kes petab. Täpselt nagu igasugune muu tavaline argielu, kust suured tunded juba lahkunud. Pole need naised midagi nii inglid, et neil omavahel vaid suur armastus on.

Tõsi, mees ja naine on kokku loodud, nende aju nagu täiendab teineteist, naised aga kisuvad tülisid üles jne. Kes olnud meeste kollektiivis, näeb seda väga hästi, et erinevad sood tasakaalustavad olukorda. Ja mehi väga erutab grupiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samuti ei pea mitte ükski naine/mees kannatama seda, et tema naine/mees on tegelikult biseksuaalne ja igatseb seda bi teist poolt.

Veelkord, probleem ei ole selles, et ta on (võibolla) biseksuaalne. Probleem on selles, et ta oma meest ei armasta, juba algusest peale. Biseksuaalsus ei puutu asjasse. Biseksuaal võib vabalt armuda mehesse ja elada temaga õnnelikult elu lõpuni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veelkord, probleem ei ole selles, et ta on (võibolla) biseksuaalne. Probleem on selles, et ta oma meest ei armasta, juba algusest peale. Biseksuaalsus ei puutu asjasse. Biseksuaal võib vabalt armuda mehesse ja elada temaga õnnelikult elu lõpuni.

Sellisel juhul on meest alatult petnud. Vahet pole, kas siis sellega, et armastas teist meest, mitte seda meest. Pole ju vahet, mis soosse ta täna armub. Armuks mehesse, oleks sama probleem ju. Teema on samast soost inimese armastamine, järelikult sellest on tehtud probleem. Mina sugu sisse ei ole toonud, seda tõi TA.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mingist vanusest alates on inimene suutnud juba selgeks teha, kes ta on. See võibolla ja võibolla ei päde enam. Mina olin see sariarmuja, kes on korduvalt naistesse armunud. Noore teismelisena (14-18) armusin poistesse, klassivendadesse, noortesse meestesse. Piisas vaid, et käisin ehituspoes, meeldis meesmüüja välimus ja olingi armunud. Teadmata mitte midagi sellest inimest. Mingiks vanuseks on juba selge, kas suudad armastada naist või meest romantiliselt ja kas ollakse aseksuaalsed või seksuaalsed. See jutt, et naist armastatakse ja seksuaalset ei taha, ei päde, kui just pole tegu aseksuaalse inimesega. Armastada saab ka ilma seksita.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…aga armastamiseks pole vaja koos elada, eriti, kui peale hingelise sideme midagi ei seo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellisel juhul on meest alatult petnud. Vahet pole, kas siis sellega, et armastas teist meest, mitte seda meest. Pole ju vahet, mis soosse ta täna armub. Armuks mehesse, oleks sama probleem ju. Teema on samast soost inimese armastamine, järelikult sellest on tehtud probleem. Mina sugu sisse ei ole toonud, seda tõi TA.

Kuidas see osatamine teemaalgatajat aitab?
Mees on ilmselt rahul olnud selle kooseluga. Kõigil polegi mingeid tundeülahvatusi vaja, kui igapäevane auhe toimib. Teistesse armumisi tuleb ikka ette, pakun et enamikul inimestel ja neist omakorda enamik ei tegutse nende ajel ja läheb ajapikku üle.
Niiet mida sa teemaalgatajale soovitaks?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see osatamine teemaalgatajat aitab?
Mees on ilmselt rahul olnud selle kooseluga. Kõigil polegi mingeid tundeülahvatusi vaja, kui igapäevane auhe toimib. Teistesse armumisi tuleb ikka ette, pakun et enamikul inimestel ja neist omakorda enamik ei tegutse nende ajel ja läheb ajapikku üle.
Niiet mida sa teemaalgatajale soovitaks?

Mitte midagi ei saa tänapäeval enam öelda, kohe solvutakse. Selles olukorras polegi ju häid lahendusi.

Mina ei OSKA teemale teisiti läheneda. Mina kirjutan OMA arvamust. Mina olin see, kes teises teemas kirjutas, et ma ei taha sekssuhteid luua, sest siis võidakse minusse armuda ja mina ei taha maha kedagi jätta. Minus ei ole südant ja olen ka kasvanud terviklikus peres. Ja mina ei suudaks ka oma meest maha jätta. Ja kui meest maha ei jäta, siis on variandid järgmised: hakatakse meest armastama, suurendades kooskäimisi, intiimsust, luuakse sekssuhe (armukesesuhe) naise/te/ga, luuakse sekssuhe mõne mehega, luuakse senisest monogaamsest polüamoorne suhe, luuakse suhe paar otsib paari/ naist (kas sama paar/naine või paarid/naine vaheldumisi), minnakse lahku praegu (paari aasta jooksul)/tulevikus (5-10a pärast) ja jäädakse üksi/leitakse uus mees/leitakse naine.

Selles olukorras, kui elu on juba loodud ja mees on ka hea mees, ei olegi häid lahendusi. Mina ütlen, et mina ei tuleks taolises olukorras toime. Selle eest kiidan teemaalgatajat.

Mina soovitan lihtsalt eemaldada ennast nendest kohtadest, kus armumisobjekt asub. Mul on kõigi armumistega olnud, et kõikidest kohtadest olen ennast eemaldanud ja armumised on üle läinud. Nüüd pole juba ka pikalt armunud olnud, sest trajektoor on väike. Ehk on mul kergem, et pole suuteline, noh, umbes, et armuks pikaajalisse töökaaslasesse või naabrisse vms. Need armumised on olnud sellised, kus saabki armumine kesta hästi lühikest aega. Seda ju soovitavad ka teised alati. Muidugi see on raske, kui jälle mingi ilus, tark jne inimene ilmub, ma saan teemaalgatajast aru. Oleks kodukontor või mingi koht, kus ei pea suhtlema teiste täiskasvanutega, on oluliselt kergem. Keskkonda muuta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rõve.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on mõnel naisel sellist kogemust, et elad aastaid sellist normaalset pereelu (mees+lapsed), aga tegelikult ei armasta oma meest. Selle asemel armastad mõnda teist naist. Oled küll mehele truu, aga armastust tunned teise inimese vastu ja kuna see teine ja ka varasemad teised on sinuga samast soost, siis ei saagi midagi teha ja tuleb lihtsalt ära kannatada.

Täitsa võimalik. Ma olen märganud, et kapis bi- d ja lesbid on hakanud julgemalt välja tulema.

Armasta keda tahad, kelle see asi on. Keerulisem on see, et kui meest ikka üldse ei taha, siis kisub ilmselt pisitasa lahutuse poole.

Minul läks nii.

Soovin julgust oma elu elada ja valikuid teha. Samas Eestis leida sobiv samasooline elukaaslane, kes ka koos elada tahaks, on tsipa keeruline.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted Samast soost inimese armastamine.